Loe ametlikku kirjeldust

Lihtsalt vaata ringi. Sul võib olla loed seda arvutiekraanil või raamat. Sul võib olla lennuk või istub laua ümber kaasaegne sidevahendeid. Alternatiivina võite olla teie lounge kodus söönud jahu küpsetatud mikrolaineahi, kuulata CD ümbritsetud kaasaegse tekstiili, kuumutatud või jahutatud tsentraalne kütte-või kliimaseade. Kui te olete ja mida iganes teie asjaoludel te olete ümbritsetud tõendid mõju inseneri oma igapäevast elu.

Insenerid on erineva kuju ja suurusega. Skaala ühes otsas on aatomite ja molekulide insenerid manööverdamise elemendid, et luua uusi materjale või pooljuhtseadiste. Teisel, nad võivad tegeleda projektidega, mis nõuavad juhtkonna ja mõista - ulatuslikud struktuurid nagu reaktiivmootorid või maanteedel.

Ehitus on väga palju kohaldamise teadmisi. Arengu uus veepuhastusjaam abi nälgivad elanikkonda või kasutuselevõtu tehniliste mõistete kujunduse tehissüdamete tavaliselt innustada õpilasi mõistma, et taotlus insener saab leevendada inimeste kannatusi, samuti kaasaaitamine üldisest arengust ühiskonnas. Väljendid nagu "säästev areng" ja "vastutav tootmine on praegu üldiselt kuulnud õppejõud, mis näitab, et insenerid on vastutustundlikud kodanikud teadlikud IMPART, mida nad teevad.

Engineering ITM UNIVERSITY

Engineering on kohaldamise füüsilise põhimõtteid probleemide lahendamisele ja nõuab oskusi arvutusoskus, loovus, leidlikkus ja praktilisus. Engineering on lai - alates kutsealal, mis teie kasutate oma disaini ja matemaatilisi oskusi kasu ühiskonnale ja keskkonnale. Engineering ITM Ülikool pakub võimalust õppida mitteametlik ja sõbralik õhkkond, kus juurdepääs suurepärane laboratoorium ja Infotehnoloogia.

Teadusuuringute programmi, mis hõlmab koostööprojekte tööstus aitab hoida bakalaureuseõppe programmidele kursis. Iga õpilane võtab väljakutse innovatiivsete lõplik - aastane projekt. See toob tihti kaasa seadmete abil arendatakse osana läbiviidud uurimistöö jooksul Ülikool.

Nõudlus insenere ei ole kunagi olnud suurem. ITM University, mis oma hea maine kraadiõppe töö, on parim lähtepunkt karjääri äri ja erinevate inseneriteaduse aladele.

Umbes Meie osakonnad

Computer Sciences Engineering & Information Technology Masinatööstus. Elektri-, elektroonika-ja sidetehnika instituut. Civil Engineering.

Kõik kraadi pakutakse ITM University on tunnustatud ja heaks kiidetud University Grant komisjon (UGC) Ministry of Human Resource Development, India valitsus, direktoraat kõrgharidus-, riiklik ja Haryana.

Computer Science & Engineering. Infotehnoloogia

Noh - haritud infotehnoloogia (IT) spetsialistid on suur nõudlus nii Indias kui ka välismaal. Mitmesuguseid karjääris on kättesaadavad lõpetajate ITM Ülikooli kursused arvutiteaduse ja infotehnoloogia. Paljud jätkata karjääri süsteemi analüütikud, IT juhid, tarkvara inseneride ja konsultantide, samas kui teised kasutavad oma kraadi hüppelauaks mitmesuguseid töökohti kaubanduse, tööstuse ja valitsusega.

See kursus eesmärk on rahuldada kasvavat vajadust insenerid, kes saavad kaasa aidata nii riist-ja tarkvara projekteerimine ja elektrooniline süsteem. ITM ülikoolilõpetajate nüüd töötavad valdkondades, sealhulgas arvutivõrkude, sisseehitatud süsteem, digitaalsed juhtimissüsteemid autod, telekommunikatsiooni-ja kaabel-TV, video-mängud riistvara, mikroprotsessori kiibi disain ja multimeedia.

ITM Ülikool on eriti tugevad sidemed spetsialistid IT-tööstuses ja kursustel on tugev professionaalne orientatsioon. Läbi "Haridus Plus" kursused on uuendatud ja / või täiendada, et tagada, et nad vastavad praegustele vajadustele ja prognoosida tulevasi vajadusi ning tööstuses ja kaubanduses.

Elektri-, elektroonika-ja sidetehnika instituut

Electronic Engineering endiselt vilgas tööstuses, mida näitab praegune nõudlus lõpetajale. Need kursused on mõeldud kvalifitseeruda õpilase karjääri paljudes tööstusharudes, nagu ka valitsus ja äriettevõtted. Need on tavaliselt omaks jõuelektroonika, infotehnoloogia, elektroonilise riist-ja tarkvara, automaatika, robootika ja kontroll, side, raadio ja televisioon, arvuti insener, tahkis - seadmed, mikroelektroonika ja VLSI.

Kursused abi, et valmistada õpilasi karjääri professionaalse insenerid läbi hariduse aluspõhimõtteid esitatud kontekstis reaalse kohaldamise ja projekteerimise kogemus. Loomulikult arendab aluspõhimõtteid arvutustehnika ja elektroonika tulemuseks kraad Electronics & Communications või Electronics & mõõteriistad.

Koostöö tööstuse suured teadusasutused, ja klubide tagab kursused jätkuvalt rahuldada muutuvaid vajadusi elukutse. Projekti töö vältel toetab vajadust kombineeritud praktilised ja teoreetilised oskused ja võimed.

masinaehitus

Tänapäeva maailmas, masinaehitus on keskne palju tegevust juhtiv tööstus-ja äri kasvu. Sõidukid on mures igat liiki masinad tööstusharudes ja kõiki oma mehhanismi ja toimimist - projekteerimise, arendamise, ehitamise, tootmise, paigaldamise, käitamise ja hooldusega. Masinaehitus muidugi annab core teadmised vahemikus karjääri nendes valdkondades. Nad on edasiviiv jõud paljud meie tehnoloogiate ja tööstusprotsessides. Mehaanikainsenerid on kaasatud luua tulevikus.

Sõidukid on aluseks, mille põhjal teised filiaalid insener on arenenud. Mechanical Engineers on oodata kehti põhimõisted füüsika, keemia, keemiatehnoloogia, elektrotehnika, elektroonika-ja tsiviilehitus. Kasuks seda olulist rolli, et katvus teemasid Mechanical Engineering pakub laia valikut karjääri tööhõive tööstuses on sedavõrd erinevad nagu raske tehnika, elektrijaamad, terasest taimed, nafta ja nafta-, keemia-, toidu-, farmaatsia-, keskkonnakaitse ja energiasäästu.

tsiviilehitus

Et pakkuda maailmatasemel ja kraadiõppe haridus, teadus juhised, professionaalne nõustamine, teavitustegevuse ja töötajate väljaõpe, samuti juhtkonna tsiviilehituse.

Bakalaureuse haridus tsiviilehitus anda õpilastele tugeva aluse teaduse ja tehnika põhialuste koos kokkupuude humanitaar-ja sotsiaalteadused. Eesmärk tsiviilehituse programm on valmistada ette kõrgharidusega saada juhid ühiskondlike probleemide lahendamisse valdkondades avaliku ohutuse, ressursside kaitse, looduslike riskide maandamise ja tõhusa toimimise linna ökosüsteeme jooksul India ja rahvusvaheliselt.

Eesmärk osakond on pakkuda high-end erihariduse inimressursi arendamise kõrgelt spetsialiseerunud teadmiste ja oskuste valdkonnas tsiviilehituse.

Osakond on kõrgelt kvalifitseeritud ja kogenud õppejõud suurepärase akadeemilise rekord tuntud ülikoolide India ja välismaal. On proportsionaalne mix akadeemilise kvaliteedi ja tööstus kogemustega õppejõud, kes on aidanud tekitada õige segu teoreetilised ja praktilised teadmised üliõpilastele.

Tegevus nagu seminarid, projektid, viktoriinid ja neid võistlusi läbi viia regulaarselt, et indutseerida kutseoskusi üliõpilased, mis lõppkokkuvõttes aitab neil saada paigutatud top hinne organisatsioonid. See omakorda annab neile eelise teiste kandidaatide tugevat konkurentsi ja annab tõuke oma karjääri profiili.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

ITM University, School of Engineering and Technology

Muidugi eesmärk oli muuta õpilaste tööoskuste kohta manussüsteemid tööstuse kiiresti nad täidavad seda. ... [+]

M. Tech. manussüsteemid

TIPPSÜNDMUSED COURSE

Täielik M. Tech. - Embedded süsteemi programmis on tööstus orienteeritud ja eesmärk on kooskõlas varjatud tööstuse vajadustega. Unikaalne omadus see muidugi on, et see on praktiline istungid kõik teemad, nii et õpilased saavad olema hea käsi erinevaid varjatud süsteemi platvormide ja domeenid, mis aitab neil jõuda lähemale tööstuse nõuetele. See programm loob väga tarvitatav kandidaadid, mis vastaks tööstuse nõudeid varjatud süsteemi domeeni. Concept tööstuse põhiseid projekte on kaasatud selle programmi, mis võimaldab õpilastel on live kogemus tööstus-projekte. Tööstus orienteeritud praktik... [-]
India Gurugram
Juuli 2020
Päevane õpe
Osakoormus
2 - 3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
ITM University, School of Engineering and Technology

ITM ülikooli kursuse Master of Technology (M. Tech.) In Electronics & teatis on väga põhjalik ja in-line viimaseid trende tööstuses ja ülikoolides. ... [+]

MTech Elektroonika ja sidetehnika

ITM ülikooli kursuse Master of Technology (M. Tech.) In Electronics & teatis on väga põhjalik ja in-line viimaseid trende tööstuses ja ülikoolides.

Mõned olulisemad omadused meie M. Tech (EMK) Programm:

Õppekava kursis uusima tehnika ja tehnoloogia areng Kõik üksikasjalik Ainekavades on kavandatud kooskõlas parima võimaliku skeemide ja võrreldes IITs, NITs, UGC / AICTE normide ja teised juhtivad ülikoolid. Õppekava muudetud / uuendatakse regulaarselt arvestades tagasiside MNC, tööstuse asjatundjate Akadeemikud IITs, teiste tuntud institutsioonid Kõrge praktilise sisu state-of-art laborid iga teema Soodsat keskkonda ning parim infrastruktuur õppe Vastastikuse mõistmise memorandumid ja liidud ülemine ots ettevõtete ja ülikoolide ning korra täiendava külaliste loengud Lisandväärtus Specialized ja paindlik kursusi õpilastel arendada oma side ja pehmete oskuste samuti saada käsk tööstuse eelistatud valdkondades tehnoloogia s, dirigent väliseksperdi poolt. Industrial orienteeritud programmi projektide, dissertatsioonid ja koolitust tööstuses Laboratory õpetajakoolituse anda kokkupuude õpetamine ... [-]
India Gurugram
Juuli 2020
Päevane õpe
Osakoormus
2 - 3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
ITM University, School of Engineering and Technology

See on 2-aastase täistööajaga ja 3 aasta osalise tööajaga regulaarne programm viib magistrikraadi masinaehitus, koos võimalusega saada spetsialiseerumine järgmistes valdk ... [+]

MTech masinaehitus

Ülevaade

See on 2-aastase täistööajaga ja 3 aasta osalise tööajaga regulaarne programm viib magistrikraadi masinaehitus, koos võimalusega saada spetsialiseerumine järgmistes valdkondades nagu iga õppija valitud:

Soojustehnika Mechanical Engineering Design Tööstus-ja tootmistehnika Automobile Engineering

Mõned olulisemad aspektid programmi

Õpilane õpib selle programmi pärast lõpetamist programmi saab M. Tech masinaehitus. Õpilane õpib selles programmis on võimalus saada M. Tech masinaehitus koos sertifikaat spetsialiseerumine ühele nimetatud piirkonnas üle ühe tema / tema valik Et saada M. Tech spetsialiseerudes ühele stream eespool õpilane peab võtma kõik valikained kolmas semester programmi mis tahes üks stream kohta tema / tema valik ja ta / ta peab do Major Project samas piirkonnas. Kui õpilane soovib jätkata M. Tech masinaehitus (ilma spetsialiseerumine), siis ta / ta võib vabalt võtta valikained iga pakutava vool eespool mainitud, ja seal ei ole ühtegi piirangut seoses ala Major Project. ... [-]
India Gurugram
Juuli 2020
Päevane õpe
Osakoormus
2 - 3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
ITM University, School of Engineering and Technology

$ 300000000000 globaalne pooljuhtide tööstuses koosneb neljast eri valdkondade st disain, valmistamine, montaaž ja katsetamine. India püüab seisukohta võtta maailma poolj ... [+]

MTech sisse VSLI Design

$ 300000000000 globaalne pooljuhtide tööstuses koosneb neljast eri valdkondade st disain, valmistamine, montaaž ja katsetamine. India püüab seisukohta võtta maailma pooljuhtide turul, luues suure väärtusega töö VLSI disain, juhatuse projekteerimine ja manussüsteemid. Ettevõtted domeeni teadmisi sõidad India ettevõtetele. India on muutunud maailma sihtkoht pooljuhtide disain ja manussüsteemid, ja muutub üha allikas ka. India on tõestanud oma kogemust kontrollimise tipptasemel digitaalne, analoog ja segada signaali disain. Riigi kiiresti arenevas VLSI ja manussüsteemide tööstusele lubab paljudel firmadel osaleda end valdkonnas riistvara ja tarkvara koostöö arendamine ja kontrollimine. Kuid tulekuga tehnoloogilised edusammud, teadmised seadme modelleerimine, circuit design, kontrollimine, valmistamine ja tootmine on väga oluline. See hõlmab tööjõudu ja hästi haritud õppijate valdkonnas. On väga oluline, et riik saaks teha kaubamärgi loomine kvalifitseeritud VLSI spetsialistid väljakutseteks globaalses pooljuhtide turul. Seetõttu on ülim aeg, et India ülikoolide ja teaduskeskuste arendada inseneri-ja loodusteaduste valdkonna programmide pooljuhtide alates seadme modelleerimine, circuit design, süsteemi tasandil kontrollimine, disaini süntees, füüsilise disaini, valmistamise, MEMS, päikesepatareid, LED, OLED, ja kuvab. ITMU on kraadiõppe programmi VLSI Design (kahe aasta jooksul) aitab pakkuda hästi koolitatud ja kvalifitseeritud tööjõudu VLSI tööstus (nt Intel, Freescale, STMicroelectronics, Cadence, Synopsys, Texas Instruments, AMD, jne) ja R & D (CEERI, NPL, TIFR, DRDO, C-DAC jne) India ja välismaal. ... [-]

India Gurugram
Juuli 2020
Päevane õpe
Osakoormus
2 - 3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
ITM University, School of Engineering and Technology

Master of Technology (M. Tech.) Tsiviilehitus programmi eesmärk on spetsialiseerumine võimalusi ehitustehnika, Water Resources Engineering, Environmental Engineering, Geo ... [+]

MTech tsiviilehituse

Master of Technology (M. Tech.) Tsiviilehitus programmi eesmärk on spetsialiseerumine võimalusi ehitustehnika, Water Resources Engineering, Environmental Engineering, Geotehnilised ja ehitamise tehnoloogia ja juhtimine. M. Tech. tsiviilehituse programmi levitada arenenud teadmised eriala ja valmistab õpilasi ette helge karjääri tööstuses, teadus-ja akadeemiliste organisatsioonide India ja välismaal.

Kokku krediiti Master of Technology in Civil Engineering programm on kinnitatud 60. Programmi põhilisi kursusi 70% kõigist krediiti ja programmi ja vabaainete 30% kogu krediit on määratud.

Mõned kursused on järgmised:

Põhjavee voolu ja saastamise Modeling ... [-]

India Gurugram
Juuli 2020
Päevane õpe
Osakoormus
2 - 3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MSc

ITM University, School of Engineering and Technology

Kell kraadiõppe tasandil osakond pakub 2-aastane kraadiõpe Master of Technology (M. Tech.) In Computer Science & Engineering tarbimist 20 õpilast ... [+]

MTech in Computer Science & Engineering

At kraadiõppe tasandil osakond pakub 2-aastane erialast Master of Technology (M.Tech.) In Computer Science & Engineering tarbimine 20 õpilast. Programmi eesmärk on anda õpilastele võimalus küllastatud oma nälga kõrgemad õppe. Programm pakub intensiivset koolitust üliõpilastele kõrgtasemel, mis võimaldab neil alustada teadus- ja arendustegevust. Isiklik tähelepanu pööratakse iga õpilane, intensiivse praktilise koolituse. Kursuse õppekava on ehitatud nii, et rahuldada tööstuse vajadusi, samuti teadus- ja arendustegevuse organisatsioonid. Programm aitab õpilastel spetsialiseerunud valdkonnas oma valiku, mis toob kaasa nende tõusu akadeemiline ja professionaalne ühiskonnas ning võimaldada neil kitsenduse niši endale. Mõned kohustuslikud kursused on järgmised: Advance arvutivõrgud Eeldused: arvutivõrgud Sissejuhatus põhimudeliteks, TCP / IP mudeli ja selle protokollid üksikasjalikult, IP, TCP, tegelemine ja subnetting. Voolu ja ummistuskontroll; Akna-ja Rate skeemidest, Decbit, TCP. ATM, ABR, hop-by-hop skeemid, Quality of Service: ATM, IETF integreeritud teenuste mudel, Liigendatud Teenused mudel. Flow tuvastamine, Packet Klassifikaatorid ja filtrid. Planeerimine. Network Management: ASN, SNMP, CMIP. Küsimused juhtimise suurtes võrkudes. Multicast: IGMP, PIM, DVMRP, liikuvus: Mobile IP. Ja TCP. Arhitektuur High Performance Computer Systems Eeldused: Operatsioonisüsteem Concepts. Sisu: klassifikatsioon paralleelselt arvuti struktuurid; Korraldus tasandil parallelism - staatiline ja dünaamiline torujuhtmete parandamine filiaali jõudlust, superskalaarne ja VLIW töötlejad; Suure jõudlusega mälu süsteem; Jagatud mälu protsessorit ja vahemälu sidususe; Multiprocessor sidumise kaudu; Performance modelleerimine; Küsimused programmeerimine protsessorit; Andmed paralleelselt arhitektuur. Modeling & Simulatsioon Eeldused: Puudub sisu. Sissejuhatus modelleerimine, põhitõed ja liigitus simuleerivad; Simulatsiooni käigus; Süsteem uurimise mudeli väljatöötamist, valideerimist ja tõlkimine; Aeg voolu mehhanismid; Design arvutisimulatsiooni katsed; Simulatsioon keerukate diskreetse sündmus süsteemide rakendusi tööstus-ja pakkuvad organisatsioonid.... [-]

India Gurugram
Juuli 2020
Päevane õpe
Osakoormus
2 - 3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles