Indian Institute Of Film And Animation

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

LANCASTERI INSTITUTSIOONIDE RÜHM

IIFA - LANCASTER siseseinte projekteerimise, moe kujundamise ja animatsiooni instituut on osa LANCASTERi institutsioonide rühmitusest, mis loodi 1991. aastal koos usu, kohustuste moto

  • LANCASTER Hotel Management Institute, Bangalore
  • IIFA - Lancaster - Sisearhitektide projekteerimine, moe kujundamine ja animatsioon, Bangalore.
  • Kalabharathi riiklik kool, Mysore.
  • Kalabharathi eelõppe ülikool, Mysore.
  • Kalabharathi B.Ed Kolledž, Mysore.

Nende institutsioonide asutamise eesmärk on anda noortele teadmistele, oskustele ja väärtustele sel moel võimalus, et nad saaksid tuleviku juhid ja tõrvikukandjad. Asutus asub India-Silikooni org-Bangalore südames ja Hertsy-Mysore linnas. Siin õpetatakse üliõpilasi kõigis eluvaldkondades, mis viivad koguarvu arenguni ja saavad erialaspetsialistid valitud erialal.

MEIE FAKTUURID

Kogenud kvalifitseeritud koolitajad, kellel on vastavate valdkondade tootmiskogemus, õpetavad teid 2D, 3D-animatsiooni, graafilise

Oleme uhked, et neil on kõige osavamad ja kogenud siseõpetajate koolitajad, kes on regulaarselt pakkunud tööstusele järgmisi parimaid animaatoreid ja disainereid.

STUDENTI ÜHENDUS

Oleme pühendunud igale õpilasele, kes külastavad meie uksi juba kümme aastat. Kirglikud õpetajad, praktiline stuudiokoolitus, elav kunstikeskkond, üliõpilaste tugisüsteemid ja kõrgtehnoloogia on kõik integreeritud õppimisse. IIFA film annab õpilastele peamised koostisained animatsiooni, interjööri õnnestumiseks

Me tõime India tudengitele rahvusvahelise standardi tootmise aluseks oleva koolituse. Kõik IIFA FILM Akadeemia vilistlased paiknevad hästi Bangalore'is, Indias ja välismaal.

IIFA FILMIDE AKADEEMIA KINNITAMINE

Paigutuse abi antakse kõigile õpilastele pärast kursuste edukat läbimist. Enamik õpilasi saavad pakkumise tähed väga healoomuliste ja mainekate ettevõtetega, enne kui nad näevad lõpueksamid.

IIFA Akadeemia juures on meil väga efektiivne paigutuskamber, mille eesmärk on tagada igale õpilasele turvaline karjäär tööstuses. Paigutusrakk kogub kõikide kursuste edukalt läbinud üliõpilastega koos portfelli / demo reeliga uuesti. Seejärel valmistatakse õpilased ette intervjuude ja sobivustestide läbiviimiseks. Nende jätkud liigitatakse vastavalt nende spetsialiseerumisele ja kaardistatud vastavalt tööstuse nõuetele. Kuna me oleme juba pikka aega tööstuses olnud, oleme loonud head suhtlemise ja töösuhtluse mõnede tippfirmadega animatsiooni ja projekteerimisel. See osutub suurepäraseks, et tagada meie õpilastele head paigutused. Töökohtade ja paigutuse valikute tundmaõppimine Bangalore'is õppides.

MIKS IIFA ANIMATSIOONI INSTITUUT?

  • ME CRAFT SPECIALISTS

Me teame, mida tööstus tahab, ja sellepärast on meie animatsiooninstituudi uuenduslik spetsialiseerumise alane koolitus mõeldud teie oskuste käsitööks ja poleerimiseks, et saaksite eksperdist eristuda, sest lõpuks on poleeritud teemant väärt rohkem kui lõhestatud kividest pisarad!

  • Me saame sulle selle, kus asju arutataks

Me teame, kuidas keskenduda oma energiaallikatele sobivate oskuste kogumi arendamisel, et saaksite järgida oma kirge ja saada sellest, mida olete alati tahtnud olla. Instituudi IIFA animatsiooni õppekava seisab klassist peale ülejäänud ja tagab selle, et jõuate kohtadesse, kus see on oluline.

  • KASUTAME PARIMAD INSTRUKTORID

Nii nagu ka ükski väärtuslik hoone ei pruugi olla nõrga aluse, tugeva animatsiooni tuum

  • Me sõidame ja õpetame

Animafilm

Meie ulatuslik kogemus ja teadmised animatsioonitööstuse kui juhtiva 3D-animatsiooni instituudi kohta annab meile erialase väljaõppe pakkumise. Innovaatilise ja isikupärastatud lähenemisviisi abil teeme teie oskusi, et teid täiuslikeks animatsioonieksperiks. Otse õppekava väljatöötamisest meie käsitsi valitud professionaalsete juhendajate meeskonda meie animatsiooninstituudi tugevale infrastruktuuritoetusele tagame uuenduste ja loovuse segu, et lisada oma võimetele uusi mõõtmeid ja parandada oma õpikogemust

FILILAADID

Indian Institute Of Film And Animation pakutavad kutselised ülikoolid on koostöös Bharathiari ülikooliga. Bharathiar juhtiv valitsuse ülikool algas 1996. aastal eesmärgiga pakkuda kõigile kvaliteetse hariduse kõigile, olenemata vanusest, asukohast ja majanduslikust taustast. Bharathiari Ülikool on tunnustatud REC-i ülikool

Erinevalt teistest vähem tuntud ja avaliku ja erasektori ülikoolidest, mis on tekkimas iga päev, on Bharathiari ülikool üks vanimaid, äärmiselt usaldusväärseid ja turvalisi ülikoole, kus teie kõrgharidus jätkub. Bharathiari õppekava ja lähenemine uuringutele vastab kõrgeimatele standarditele. Õppimine, kvaliteet, terviklikkus, mitmekesisus, uurimisvabadus ja väljendusvabadus, vastutus, ligipääs ebapiisavale, kohandatavale ja vastutustundlikule tegevusele, innovatsioon ja koostöö on peamised väärtused, mis moodustavad selle lugupeetud organisatsiooni sambad.

Indian Institute Of Film And Animation pakub ligi 100 programmi ülikooli B.Sc kraadi animatsiooni, mängu kujundamise, sisekujunduse, moe kujundamise, kraadiõppe magistri kraadi, diplomi

LEVITUSVÕIMALUSED

Hetkel on suur nõudlus Indian Institute Of Film And Animation kolledži ja disainerite järele. India on saanud sihtkohaks mitmed rahvusvahelised tootmismajad, mis asuvad siin oma stuudiod. Indiast pärit talent on tunnustatud ja seda kasutatakse laialdaselt animatsioonfilmide, reklaamide, turunduse, veebi kujundamise ja muude sellega seotud valdkondade jaoks. Animeerimisvälja nõudlus kõrgema kvalifikatsiooniga tööjõu järele suureneb järsult. Animafilm on üks kõige töökohaga kindlustatud sektorist. Alustavate palkade hulk jääb vahemikku R. 1,2 lakhs kuni -3,0 lakhs aastas sõltuvalt kandidaadi kogemustest ja teadmistest. Jätkuv nõudlus ülemaailmse animatsiooni turul on võimaldanud Aasia-Vaikse ookeani piirkonnas veelgi esile kutsuda animatsioonide allhangete peamine sihtkoht. Piirkonna peamised mängijad on Hiina, India, Singapur, Lõuna-Korea ja Filipiinid.

Teiselt poolt oli India animatsioonitööstuse väärtus 2006. aastal hinnanguliselt 354 miljonit USA dollarit ja hinnanguliselt ulatub see 2015. aastaks 1,5 miljardi USA dollarini. Mitte-meelelahutussektoris nõuab nõudlus animatsioonide tootmise teenuste järele 2015. aastaks 14,7 miljardit USA dollarit.

Asukohad

Bengaluru

IIFA Lancaster Degree College

Bengaluru

IIFA Multimedia