Srishti Institute of Art, Design and Technology

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Kes me oleme

Srishti Kunsti, disaini ja tehnoloogia instituut on 1996. aastal Ujwal Trust'i poolt asutatud mitteeluasutus, mille eesmärk on pakkuda kunsti ja disainiharidust loovuse keskkonnas, et maksimeerida inimese potentsiaali. Ujwal Trust haldab ka Srishti õeleinstitutsiooni , maineka Mallya Aditi rahvusvaheline kool .

Meie lubadus

"Loov pädevavus - kõvera ees"

Üle kahe aastakümne jooksul on hõivatud elujõulised ja elujõulised kogukonnad praktikas, on Srishti välja töötanud eripärase mitmemõõtmelise lähenemisviisi suutlikkuse arendamisele ja on pühendunud loominguliste oskuste loomisele kõvera ees.

Loominguline hetk

Tunnustamine, et me elame maailmas, mis muutub üha enam omavahel ühendatud, võrgustatud ja vastastikku sõltuvateks ning seeläbi veelgi keerukamaks, mõjutab oluliselt seda, kuidas me sekkuda, et anda kõigile tänapäeval paremaid tulemusi ja püsivalt ja jätkusuutlikult tulevik.

Nüüd on suurem tunnustus vajadusele muuta meie meetodeid ja et need peavad olema kaasavad, ühised ja ümberkujundatud. Üheskoos avaldavad need võimalused loomingulist mõju süstemaatilise ja multidistsiplinaarsel viisil ühiskondlike muutuste võimaluste laialdasele valikule, mis on tingitud jätkusuutlikest inimestest lähtuvatest väärtushinnangutest ning täielikult hoogustades kunsti, disaini ja tehnoloogia interdistsiplinaarset potentsiaali uuenduslikes lõppkokkuvõttes võimule ühiskonnale paremate tulevikutegevuste saavutamiseks.

Kollektiivselt ja individuaalselt, alates algtaseme praktikud kuni töötavad spetsialistid ja arenenud praktikud, oleme seotud loomingulise mõju tegemisel. Selline maailm, kus loova mõju loomine on laialt levinud, eeldab loomingulist individuaalset praktikut, kes õitseb sellises keskkonnas kui ennetav muutus ja mõjutegija, kellel on ülekantavate võimaluste portfell, mis võimaldavad tõhusat toimet mitmesugustel asjaoludel vältimatu - sisuliselt üksinda kõvera ees.

Missioon

Srishti missiooniks on ökosüsteemide loominguline mõjutamine ja uute ökosüsteemide loomine, mis tekitavad loomingulisi oskusi kõvera ees.

Selle ülesande suunas usaldab institutsioon oma kutse-, kutse- ja uurimisprogrammide kaudu võimekust.

See missioon toob kaasa sügava arusaamise nende ühendatud maailmade keerukusest, mida me elame ja mis sisaldab:

 • Paremate tulevikute loomine kõigile
 • Võimaldades kõikehõlmavat loomingulist pädevust usaldusega tõsiste ja sisukate probleemide lahendamiseks
 • Inimeste võimekuse suurendamine muutuste tulemuste juhtimiseks
 • Uute võimaluste avamine - transformatsioonivõimaluste tundmine, lahendamine ja kujundamine
 • Keskendumine tulemustele, mis on juurdunud Indias / esilekerkivates maailmades
 • Avatud ühistootmisplatvormide kaudu elavate autonoomsete ökosüsteemide edendamine ja hoolitsemine

Väärtused

Me usume, et loomingulise mõju loomise tavade abil saab kõigi ühiskonnaliikmete jaoks luua paremaid homseid.

Meie töö kõigi aspektidega seotud juhtväärtused on järgmised:

 • Suurendada usku sotsiaalsele õiglusele ja võrdsusele
 • Mõistma avatud, kaasavat, volitatud ja demokraatlikku ühiskonda
 • Et vältida eeldusi, avastada varjatud võimalusi, suunata piirid ja arendada ennetavat aktivistlikku mõtteviisi
 • Keskkonnasäästlikul ja jätkusuutlikul viisil tegutsemine
 • Tunnistada kaasaegseid väljakutseid ja jääma kontekstiliselt oluliseks (Indiast ja ülemaailmsest lõunast)
 • Et tekkida võivaid vajadusi ja võimalusi prognoosida ja tulevikku teavitada
 • Olla kriitiline, optimistlik ja positiivne
 • Arendada välja laiendatud teadvus ja terviklik areng inimest

Tipptaseme mõõtmed

Srishti lubadus luua pädevust kõvera ees on realiseeritud läbi seitsme põhitegevuse mõõtme. Kõik need mõõtmed on seostanud selle ainulaadsete maailmavaadetega ja veendumustega, mis toovad kaasa praktilise kontseptsiooni, mis eristavad Srishti muid kõrgharidusasutusi selles valdkonnas:

 1. Mõista loomingulist mõju praeguse praktika kaudu sügavalt
 2. Pidevate jõupingutuste tegemiseks, et luua uusi teadmisi võimekuse ja õppurite väljatöötamise kohta
 3. Arendada välja tipptasemel pedagoogilised lähenemisviisid, mis sobivad loominguliste kutsealade vajadustega
 4. Innovatiivsete toodete ja teenuste väljaarendamine, mis mitte ainult ei vasta praegustele vajadustele, vaid on mõeldud ka tuleviku prognoosimiseks
 5. Et pakkuda silmapaistvaid ja uuenduslikke õpikogemusi kogu üliõpilase programmi raames
 6. Keskenduda tervisele ja heaolule ning kasvada sisemine enese läbi eetika hoolduse
 7. Toetada uuenduslike parimate tavade ja kvaliteedistandardite abil toimivalt suurepäraselt

Srishti ainulaadsed omadused, need peamised tipptaseme mõõtmed aitavad kaasa meie võimele täita lubadust luua loomingulisi oskusi, mis on kõvera ees.

Programmid

Meie akadeemilised programmid peegeldavad meie visiooni laiust. Oleme pühendunud toitlustamisele kogu spektri ja võimete ökosüsteemile. Meie programmid pakuvad võimalusi loominguliseks tegevuseks erinevatel tasemetel õiguskeskkonna, keskkonna ja poliitika, meedia kunsti ja teaduse, hariduse ja arengu ning äri- ja humanitaarteaduste alal.

Loomingulise mõju loomise protsess on interdistsiplinaarne ja põhineb kunsti, disaini ja tehnoloogia sünteetilistes distsipliinides. Mõistmise, probleemide kujundamise ja kujutamise tavapäraseid perspektiive täiendavad uued meetodid ja lähenemisviisid, mida on teavitatud kunsti, disaini ja tehnoloogia ristumiste kaudu.

Srishti kujundav kõrgtehnoloogilise kunsti maatriks

See kool pakub järgmisi programme:
 • Inglise

Vaata MA kraadid » Vaata magistriõppe programme » Vaata Doktoridiplomid »

Programmid

See ülikool pakub ka:


Uute humanitaarteaduste ja disaini magister: spetsialiseerumine - tehnoloogia ja muutused

ülikoolis Täisajaga õpe 2 aastat July 2019 India Bengaluru

India viimastel aastakümnetel on iseloomulikud olulised muutused majanduses, kultuuris, poliitikas, keskkonnas ja tehnoloogias. Liberaliseerimine ja infotehnoloogia revolutsioon on toonud teatud elanikkonnarühmadesse majanduslikku jõukust ägeda vaesuse jätkamise taustal ning tõsiste vaidlustuste pärast riigi arengu iseloomu üle. Suur osa sellest muutusest on tingitud tehnoloogilisest arengust ja sekkumisest, mida Indias, nagu ka paljudel ülemaailmsel lõunas, iseloomustavad nii riigi kui ka ettevõtte masinad, samuti kohalik loovus ja improvisatsioon. [+]

Tehnoloogia ja muutuste magister

Eesmärgiks on võimaldada potentsiaalsetel teadlastel ja praktikantidel uurida ja kritiseerida India sotsiaalsete muutuste, tehnoloogia ja arengu olemust, kasutades erinevaid vastastikuseid seoseid, luues teadustöö jaoks intellektuaalselt põneva keskkonna.

India viimastel aastakümnetel on iseloomulikud olulised muutused majanduses, kultuuris, poliitikas, keskkonnas ja tehnoloogias. Liberaliseerimine ja infotehnoloogia revolutsioon on toonud teatud elanikkonnarühmadesse majanduslikku jõukust ägeda vaesuse jätkamise taustal ning tõsiste vaidlustuste pärast riigi arengu iseloomu üle. Suur osa sellest muutusest on tingitud tehnoloogilisest arengust ja sekkumisest, mida Indias, nagu ka paljudel ülemaailmsel lõunas, iseloomustavad nii riigi kui ka ettevõtte masinad, samuti kohalik loovus ja improvisatsioon. Selle maastiku ainulaadne laad nõuab spetsiifilisi, kontekstipõhiseid teadmisi, mis seavad välja olemasolevad paradigmad, mis kujundavad nende arengute uurimist Läänes, kasutades erinevaid metoodikaid ja teoreetilisi raamistikke, mis on saadud sellistest valdkondadest nagu:... [-]


M.Des. inimese tsentraliseeritud kujunduses

ülikoolis Täisajaga õpe 2 aastat July 2019 India Bengaluru

Selle programmi visiooniks on luua disainerid, kes uurivad ja kasutavad mõistlikult inimeste käitumist, konteksti ja tehnoloogiat, et luua digitaalseid tooteid ja teenuseid, mis parandavad kasutaja elusid. Nad ei tee mitte ainult seda, mida IDEO David Kelly ütleb: "Kas unistus läheb kaugemale sellest, mis eksisteerib, selle asemel, et kindlaks teha, mis on olemas", vaid ka seda unistust. [+]

M.Des. inimese tsentraliseeritud kujunduses

Visioon

Inimkeskne disain (HCD) on üldiselt lähenemisviis probleemide lahendamiseks, säilitades samal ajal inimeste keskmised probleemid. Probleemi lahendamise meetodi väljund võib olla kas toode, teenus, süsteem või ruum. HCD-d kasutatakse digitaalsete toodete, teenuste ja süsteemide kujundamisel järjest keerukamate probleemide lahendamiseks. Digitaaltehnoloogia muutub enamiku, kui mitte kõigi, inimkogemuse aspektide tuumaks. Seetõttu on oluline mitte ainult digitaaltehnoloogia kujundamine nii, et see oleks kasulik kõigile inimestele, vaid ka kriitiliselt uurima olemuslikke eeldusi ja nende piiranguid, järgides samas inimkeskne disain lähenemist. Sristi M.Des in HCD-s edendab iseseisvat, enesekriitilist, loomingulist ja keskendunud uurimistööd digitaalse tehnoloogiaga seotud inimeste kogemuste kohta, nii olemasolevate kui ka tekkivate. Selle küsitluse põhjuseks on digitaalse materjali spekulatiivne ja kriitiline tegemine. Üliõpilased töötavad välja oma unikaalse inimkeskse disaini, mis koosneb kolmest raja ristumiskohast. Nimelt... [-]


Disainipraktika MA: eriala - kogemuste kujundamine

ülikoolis Täisajaga õpe 2 aastat July 2019 India Bengaluru

Srishti puhul usume, et akadeemiline õpe ei saa toimuda isoleeritult ühiskondlikest ja tööstuslikest vajadustest ja nõudmistest. Usume, et akadeemikute ja tööstuse vahel peab olema pidev dialoog, et aidata kujundada järgmise põlvkonna loomemajanduse juhte, mis mõjutavad tööstust ja ühiskonda. Akadeemiliste ringkondade ja tööstuse vahel on vahe. Kuigi akadeemiline õpe kipub keskenduma ideaalsele ja kontseptuaalsele disainile, vajab tööstus erakordselt loominguliste, tehnoloogiliste ja tootmisoskuste rakendamist reaalsetes tingimustes. Meie kaheaastane MA on kultuuri, mis seisneb sünergias akadeemiliste põhimõtete ja tööstuse vajaduste vahel. [+]

MA professionaalse praktika kogemuste kujundamisel

Selle spetsialiseerumise nägemus on luua kvalifitseeritud digitaalset suhtlust ja kogeda disainereid, kes suudavad kriitiliselt ja loovalt mõelda interaktsiooni kujunduse tulevikule.

Sellel kursusel on järgmised tööstusharu partnerid.

Kogemuste kujundamise erialal pakutavad õppimisviisidKursuse struktuur/>/a>/>

Õppekava koosneb erinevatest õppimisviisidest järgmiselt:

Stuudiod soodustavad aktiivset kontekstilist õppimist, kus õpilased töötavad põhioskuste ja -teadmiste alal. Studios lihtsustavad koostöö- ja loomingulisi disainilahendusi keerulistele, avatud probleemidele.

Töötoad pakuvad intensiivseid õpikogemusi erinevate harjutuste tegemisel ja tegemisel.... [-]


Disainipraktika MA: eriala - mängu disain ja arendus

ülikoolis July 2019 India Bengaluru

Srishti pakub mängu disaini ja arendustegevuse spetsialiseerumist oma peamise ülikoolilinnakust Bangalore'is. Õpilased võivad otsustada töötada kirglike õppejõudude ja tööstuse ekspertidega, et arendada oma võimeid mängukujundajatena, gameplayerprogrammeerijatena ja narratiivse disainerina. Õppekava sisaldab olulisi sisendeid mängude kujundamisel, mängude programmeerimisel, mängukunsti ja esteetika, kasutajakogemuse disaini, narratiivse disaini, jutustamise, taseme kujunduse, mängude äri, pilditöötlusprotsesside ja oskuste täiustamise osas. Pakume ka võimalusi katsetamiseks, innovatsiooni ja loominguliseks koostööks. [+]

Visioon

Srishti mängude disaini ja arendustegevuse eriala pakub terviklikku lähenemist mängude kujundamisele ja arendamisele. Game Industry on mitmekesine ja kiirelt kasvav ning meelitab nii tehnolooge kui ka kunstnikke. See pakub põnevaid loomingulisi ja tehnoloogilisi väljakutseid ning rahuldust pakkuvat karjääri motiveeritud lõpetajatele nii tööstussektoris kui ka iseseisus mängude projekteerimise sektoris. Meie õppekava on suunatud nii teie kunstilise tundlikkuse kui ka tehniliste oskuste arendamisele.

Srishti pakub mängu disaini ja arendustegevuse spetsialiseerumist oma peamise ülikoolilinnakust Bangalore'is. Õpilased võivad otsustada töötada kirglike õppejõudude ja tööstuse ekspertidega, et arendada oma võimeid mängukujundajatena, gameplayerprogrammeerijatena ja narratiivse disainerina. Õppekava sisaldab olulisi sisendeid mängude kujundamisel, mängude programmeerimisel, mängukunsti ja esteetika, kasutajakogemuse disaini, narratiivse disaini, jutustamise, taseme kujunduse, mängude äri, pilditöötlusprotsesside ja oskuste täiustamise osas. Pakume ka võimalusi katsetamiseks, innovatsiooni ja loominguliseks koostööks.... [-]


Disainipraktika MA: eriala - visuaalne kommunikatsioon

ülikoolis Täisajaga õpe 2 aastat July 2019 India Bengaluru

Visuaalse kommunikatsiooni disaini MA võimaldab sellisel lõpetajael integreerida olemasolevad mõtlemise mudelid ja teha visuaalse kommunikatsiooni valdkonnas uusi tehnoloogiaid ja meetodeid. Loomulikult varustatakse noorte koolilõpetajatega vilunud professionaalseid oskusi, muutub nende visuaalse kommunikatsiooni valdkonnas mõtestatult leidlikuks, kunstiliselt kallutatud ja protsessile orienteeritud. [+]

MA visuaalse kommunikatsiooni disaini professionaalses praktikas

Rakenduskunsti, kommertskunsti, graafilise disaini ja visuaalse kommunikatsiooni disaini noored lõpetajad tunnevad tihtipeale vajadust astuda välja kutsealast igapäevaseid nõudmisi uute õppimisvõimaluste omandamiseks, nende loominguliste oskuste katsetamiseks ja täiustamiseks ning nende mõtlemise ja oskuste parandamiseks et muuta oma võimeid ja saada oskuslikeks praktikuteks. Visuaalse kommunikatsiooni spetsialiseerumine võimaldab sellisel lõpetajal integreerida olemasolevad mõtlemise mudelid ja teha visuaalse kommunikatsiooni valdkonnas uusi tehnoloogiaid ja meetodeid. Loomulikult varustatakse noorte koolilõpetajatega vilunud professionaalseid oskusi, muutub nende visuaalse kommunikatsiooni valdkonnas mõtestatult leidlikuks, kunstiliselt kallutatud ja protsessile orienteeritud. Selle kursuse aluseks on visuaalse teabe töötlemise ja arusaamise olemuse uurimine. Õpilased lõikuvad oma õppimisega kuue visuaalse kommunikatsiooni disaini põhieesmärgiga: esteetiline, funktsionaalne, ajalooline, sümboolne, pertseptuaalne ja kultuuriline. Visuaalse kommunikatsiooni distsipliin keskendub põhipädevuse pakkumisele visuaalse kirjaoskuse, visuaalse mõtlemise, visuaalse tajumise, pildistamise ja esindatuse arendamisel. Disainiprotsessid, uurimismeetodid, ajalugu ja disaini teooriad moodustavad terviklike ja edukate kaubamärgistrateegiate ja loominguliste kommunikatsioonimaterjalide väljatöötamise vahendid. Õppekava läheneb visuaalsele kommunikatsioonile läbi teoreetiliste raamistike, mis mitte ainult ei teavita ja tõhustavad tava, vaid julgustavad õpilasi normide kahtluseks ja traditsiooniliste piiride mastaabiks. Kursus pakub platvormi, et kasutada disaini mõtteid eeskirjade katkestamiseks, unikaalsete ideede väljatöötamiseks, normide vaidlustamiseks ning visuaalse kommunikatsiooni tööriistade ja meetodite uurimiseks ja katsetamiseks. Õpilased kogevad disaini nii keerukaks ühiskondlikuks, ettevõtte tegevuseks kui ka intensiivseks, uurimuslikuks, isiklikuks otsinguks tähenduses.... [-]


Disainipraktika MA: Spetsialiseerumine - disain hariduses

ülikoolis Täisajaga õpe July 2019 India Bengaluru

MA Disain Hariduses pakub välja haridus- ja sellega seotud õppevaldkondade spetsialistid, kes on: • elukestvad pärijad oma enese ja tegevuse kohta; • uute õppemaailmide disainerid; • loomingulised innovaatorid arenevate haridusparadigmide ja raamistike raames; • aktiivsed ja võrgustatud liikmed peegeldavate praktikud ja isikliku meisterlikkuse otsijad. See kursus loob tuleviku õppimise, mis on ette nähtud keerukuse ideedes ja põhimõtetes [+]

21. sajandi kiirelt muutuvas maailmas tõusevad maailmavaatega õppimine ja haridus professionaalide jaoks pakilise väljakutsega ümber määratleda ennast ja oma tegevust. Tänased ja homsed spetsialistid seisavad silmitsi uute nõudmistega ja ootustega, kuidas nad liiguvad keeruliste reaalsuste ja võimaluste piires nii enda kui ka õppimise maailma jaoks.

Kuidas me ise kasvatame teadvuse kohanemiseks, ebamäärasusteks saamiseks, muutujaks muutmise juhtideks ja juhtideks?

Me näeme Hariduse disaini eriala kui õppimisvõimalust spetsialistidele, kes püüavad rahuldada õpikogukondade dünaamilisi ja muutuvaid vajadusi ning vahendit kriitilise ja peegeldava tegevuse toetamiseks. Seetõttu on visiooniks haridus- ja sellega seotud õppevaldkondade spetsialistide väljaarendamine, kes on:... [-]


Disainipraktika magistrikraad: eriala - mõju ettevõtlus

ülikoolis Täisajaga õpe 2 aastat July 2019 India Bengaluru

Turupõhised ettevõtjad, kes kokkuvad äristrateegia, disaini mõtlemise, täitmise, juhtimise, kaasava omandi ja kapitali, võivad olla otsustav jõud üleilmse vaesuse kaotamiseks, luues seeläbi uue targema kapitalismi eesmärgipärasema elu nimel. [+]

MA erialases praktikas mõju ettevõtluses

Turupõhised ettevõtjad, kes kokkuvad äristrateegia, disaini mõtlemise, täitmise, juhtimise, kaasava omandi ja kapitali, võivad olla otsustav jõud üleilmse vaesuse kaotamiseks, luues seeläbi uue targema kapitalismi eesmärgipärasema elu nimel. Need ettevõtted vajavad juhte, kes on empaatiad, kuid on professionaalsed, hoolivad, kuid keskenduvad jätkusuutlikkusele, paindlikule ja kohanemisvõimelisele mõtlemisele, kuid keskenduvad rakendamisele ja toimingutele ning annavad oma eesmärkide ja tähenduse tunnet nende juhitud organisatsioonides.

Ülevaade

Mõõdukate ettevõtluskoolide eriala on ainulaadne, et välja töötada äri- ja disainipõhine mõtteviis koos inkubatsiooniraamistikuga. Selle eesmärk on luua järgmise põlvkonna projekteeritud mõjualast ettevõtjad, et lahendada mõned suured sotsiaalsed probleemid, millega maailm silmitsi seisab.... [-]


Kunstieksami magister: eriala - avaliku pedagoogika ja kunstipraktika

ülikoolis Täisajaga õpe 2 aastat July 2019 India Bengaluru

Avalik pedagoogika ja kunstipraktika ühendab hulgaliselt avalikke tavasid kultuurilisest aktivismist, avalikust kunstist, eksperimentaalsest pedagoogist, kogukonnapõhisest kunstist, sotsiaalselt kaasatud kunstist, avalikest toimingutest / etendustest ja internetipõhisest avalikust kunstist. Kursus võimaldab loomingulistele praktikutele sotsiaalsete tegevuste harida, inspireerida ja stimuleerida. [+]

Kunstieksami magister: eriala - avaliku pedagoogika ja kunstipraktika

Srishti avaliku pedagoogika ja kunstipraktikaga seotud programm ühendab rikkalikke tegevusi kultuuriaktivismi, avaliku kunsti, linna- ja maapiirkondade õpingute ning kohalike teadmiste süsteemide uurimise kohta arenevaks uurimisvaldkonnaks, kus vaadeldakse traditsioonilisi ja kaasaegseid avalikke loomingulisi tavasid mida kasutatakse suurema üldsuse harimiseks, inspireerimiseks ja provotseerimiseks. Need vormid põhinevad erinevatel avalikel huvidel, kutsuvad üles mõttetuks, loovad ühiskondlike tegevuste agentuuri ja tekivad paljudest erinevatest kohapealse eksperimenteerimisvõimalustest. Need on kogukonnapõhised, mitmeaastased ja keskenduvad sotsiaalsele ümberkujundamisele, mis seab välja teadmiste tootmise peamised eliitsevormid. Programm saab õppida tagasi tänavale, mõistes tavasid ja praktikud, kes on tagasi lükanud eksklusiivsed institutsioonilised struktuurid, keskendudes selle asemel rahvaste teadusele, rahvastele; meditsiin, rahvaste ajalugu ja rahvaste haridus.... [-]


Kunstiteaduse magister: eriala - kuraatoritegevus - film, meedia ja visuaalne kunst

ülikoolis Täisajaga õpe 2 aastat July 2019 India Bengaluru

Spetsialiseerumine kuraatorite praktikas: film, meedia [+]

Kunstiteaduse magister: eriala - kuraatoritegevus - film, meedia ja visuaalne kunst

Magistrantidega vestlus Bose Krishnamachari, kunstnik, kuraator ja Kochi-Muzerise biennaali asutaja./>/>

Spetsialiseerumine kuraatorite praktikas: film, meedia

Arutelu tootmisdisaineriga Aradhana Sethiga intensiivse kahe nädala kureerimise, arhiivide ja loomingulise kunstikoolituse projekti raames uurimiskojas Saligaon. Lõplik väljapanek SET.RESET toimus 2017. aasta septembris./>/>

Kursuse struktuurSeminarid: annavad võimaluse uurida konkreetset ideed, teemat, praktikat lugemise, kirjutamise, tegemise ja arutelu kaudu.StudiosHarjutus: sõltumatud projektid, elukohad ja praktika.Üldõpe (valikained): interdistsiplinaarsed moodulid, mis julgustavad kunstide ja teaduste vahelist risttolistamist. Neid võib valida väljaürituste ühisosakondade või teiste Srishti koolide poolt pakutavate programmide järgi.Pügiprojekti projekt või väitekiri: nurgakivi on juhendaja juhendamisel väljatöötatud kulminatsiooniline uurimisprojekt, mis võib olla kuuratsioonialgatuse vormis koos 12 000 sõna kriitilise / peegeldava dokumendiga või 30 000 sõna väitekirjaga.ValikainedVõimekus on välja töötatudVõimalus mõista ja rakendada uurimismeetodeid Art History, FilmVõime kriitiliselt lugeda, mõelda ja kirjutada kunstilisi tavasid teadliku vaatepunktiga.Võimalus uurida esindatuse, kultuuri ja kultuurilise tootmise poliitikat.Omandada ajalooline ja teoreetiline arusaam kunstist ja kultuurist oma mitmekesistes vormides.Võime integreerida teooriat ja praktikat mõistlikultKunstinäitustega tegelemiseks omandage arusaam India kunsti ja kultuuri ökoloogiastVõime mõista kunstikülastusi ja programmeerimise nõudeid nende kogukondade arendamiseksVõime kujundada teadmiste tootmise uusi viise läbi kunsti- ja kuraatoritegevuseVõimalusedKunst / film / meedia kureerimineKunst / Film / MeediakriitikaTeadus- ja täiendõpeKunstihaldusProgrammeerijad muuseumides, festivalides ja galeriidesRahastamisagentuuride programmijuhid, ettevõtete sotsiaalse vastutuse sihtasutused ja valitsusasutused, kes teostavad järelevalvet kunstide ja kultuuri toetuste üleKultuuriettevõttedPäringud... [-]

M.Des. avaliku ruumi kujunduses

ülikoolis Täisajaga õpe 2 aastat July 2019 India Bengaluru

Programm soodustab empaatilisi ja peegeldavaid disainereid, kes on võimelised osalema teoorias ja avalikus poliitikas. See arendab võimet tegeleda keerukusega ja liikuda füüsiliste ja mittefüüsiliste kontekstide kihid, mis määratlevad avalikud ruumid. Eesmärk on kasutada seda terviklikku arusaamist dünaamiliste, kaasavate ja tundlike sekkumiste kujundusest. [+]

M.Des. avaliku ruumi kujunduses

Gubbi - Karnataka tahkete jäätmete käitlemise osalusmeetmed/>/>

Visioon

Avalikud ruumid on liikumis- ja läbisõiduks sise- ja välisruumid, samuti alalised ja mittekohased ruumid; kohtumine ja vahetamine; samuti meelelahutus ja vaba aja veetmine. Need ruumid ulatuvad kaugemale füüsilisest ja virtuaalsest, sotsiaalsest, kultuurilisest ja emotsionaalsest valdkonnast. Indias, kus traditsioon ja modernsus koos eksisteerivad mitmekihilise keerukusega, sisaldavad need ruumid tänavaid ja kõnniteid; pargid, maidanid ja bagaanid; raudteejaamad ja metroojaamad; kaubanduskeskused ja turgude kauplused; näitused, muuseumid ja galerii ruumid. India linnad seisavad silmitsi pideva vaevaga, et kujundada, säilitada ja parandada avalike ruumide ja nende omaduste asustust mitte ainult linnapiirkondades, vaid ka linnalähedastes piirkondades. Seetõttu peab edukas ja elamiskõlblik linn omama hästi kujundatud ja kaasavate avalike kohtade võrgustikku.... [-]


M.Des. Design-Led innovatsioonis

ülikoolis Täisajaga õpe 2 aastat July 2019 India Bengaluru

Design-Ledi innovatsiooniprogramm on kavandatud MBA-ga võrreldes paremaks alternatiiviks ja keskendub projekteerimistavade rakendamisele kui juhtimisvõime, mis juhib innovatsiooni ja ärimudelite kujundamist organisatsioonides. See on arenev lähenemisviis, mis ajendab ülemaailmset konkurentsivõimet sügava mõistmise kaudu kontekstist ja ökosüsteemist. [+]

Visioon

Disain-Ledi innovatsiooniprogramm on loodud selleks, et luua inimestele "juht-juht-tegija" suutlikkust, kes suudavad rakendada disaini tavasid, et juhtida disaini uuendusi ja strateegiat organisatsioonides. See on arenev lähenemisviis, mis ajendab globaalset konkurentsivõimet sügava arusaamise kaudu kontekst ja ökosüsteem.

Kui soovite luua uuendusi, mida kasutajad ei oodanud ja on nii erinevad turgu domineerivatest omadustest, mida inimesed lõpuks soovivad kasutada ja on kirglikud; Kui soovite luua lahendusi, mis pole mitte ainult soovitud, vaid ka elujõulised ja vastutustundlikud, siis on teie disainilahenduste innovatsiooni programm teile.

Selle programmi visiooniks on innovaatorite loomine, kes uurivad ja kasutavad inimkäitumise, konteksti, äristrateegia ja tehnoloogia mõistmist, et luua uuenduslikke ja jätkusuutlikke tooteid ja teenuseid, millel oleks potentsiaal edendada positiivseid muutusi nii individuaalselt kui ka suurem sotsiaalne tase.... [-]


M.Des. Digital Humanities

ülikoolis Täisajaga õpe 2 aastat July 2019 India Bengaluru

Kuna meie projekteerimistavade ulatus hõlmab digitaalseid aspekte, on õpetlik ja intellektuaalselt vastutav, et kaaluda põhjalikumalt, kuidas tehnoloogia on alati kujundanud meie arusaamu maailmast. Digitaalse humanitaarteaduste distsipliin uurib, kuidas humanitaarteaduste stipendiumi küsimused digitaalsel kujul - nii vahendite kui epistemoloogiate abil - laiendatakse. See ainulaadne MA püüab rikastada nii disaini kui ka digitaalse humanitaarteaduste ulatust, kasutades kriitilisi metoodikaid ja lähenemisviise, mis vastastikku mõjutaksid teist. Sel viisil saavad õpilased kohandada humanitaarteadustes sisalduvaid uurimisviise ja -meetodeid, et luua nii kontekstiliselt olulisi ja reageerimisvõimelisemaid tehnoloogilisi rakendusi kui ka materiaalseid objekte. [+]

M.Des. Digital Humanities

Õpilased, kes saavad Arduino riistvaraga ühendust/>/>

Visioon

Kursuse nägemus on julgustada potentsiaalseid teadlasi ja praktikante mõistma, kuidas tehnoloogiad hõlbustavad teadmiste ja teabe loomist, levitamist ja vastuvõtmist ning uurivad ja kritiseerivad neid mõisteid loomise viiside kaudu

Kuna meie projekteerimistavade ulatus hõlmab digitaalseid aspekte, on õpetlik ja intellektuaalselt vastutav, et kaaluda põhjalikumalt, kuidas tehnoloogia on alati kujundanud meie arusaamu maailmast. Digitaalse humanitaarteaduste distsipliin uurib, kuidas humanitaarteaduste stipendiumi küsimused digitaalsel kujul - nii vahendite kui epistemoloogiate abil - laiendatakse. See ainulaadne kursus püüab rikastada nii disaini kui ka humanitaarteaduste ulatust, kasutades kriitilisi metoodikaid ja lähenemisviise, mis vastastikku mõjutaksid teist. Sel viisil saavad õpilased kohandada humanitaarteadustes sisalduvaid uurimisviise ja -meetodeid, et luua nii kontekstiliselt olulisi ja reageerimisvõimelisemaid tehnoloogilisi rakendusi kui ka materiaalseid objekte.... [-]


M.Des. disaini arvutuses

ülikoolis Täisajaga õpe 2 aastat July 2019 India Bengaluru

Meie programm hõlbustab tulevaste disaini- ja kunstiteoste, kes saavad töötada mitmes kontekstis, teha keerukaid sidemeid, juhtida ja muuta muutusi. Me hõlbustame ja juurutame autonoomia, et saavutada selge iseseisvus, olgu siis siis ettevõtja, disaini juht või iseseisev loomepraktika. [+]

M.Des. disaini arvutuses

Visioon

Objektid, mis "käituvad" ja "suhtlevad", on kiiresti välja ulatunud teadusliku fiktsiooni valdkonnast meie kodudesse, riiulidesse ja taskutesse. Tooted pole enam staatilised, kuid oodatakse suhelda, teavitama ja juhendama. Samamoodi on andmed nüüd saadaval suuremas koguses, nagu arvasin hiljutises. Mustreid tuleb vaadelda ja edastada, sageli interaktiivselt reaalajas.

Me hõlbustame tulevaste disaini- ja kunstiteoste, kes saavad töötada mitmes kontekstis, luua keerukaid sidemeid, juhtida ja muuta muudatusi. Me hõlbustame ja juurutame autonoomia, et saavutada selge iseseisvus, olgu siis siis ettevõtja, disaini juht või iseseisev loomepraktika.... [-]


M.Des. Heritage Design, Planning

ülikoolis Täisajaga õpe 2 aastat July 2019 India Bengaluru

Avatud üliõpilastele kõigis disainivaldkondades, kursus eesmärk on sügav mõistmine ehitatud ja immateriaalse kultuuripärandi ja looduskeskkonna disain. Ja rikastama, tõlgendama, planeerima ja integreerima pärandikohti tundliku ja ühilduva disainiga. Pärandi kujunduse, planeerimise ja juhtimise disaini kapten valmistab üliõpilasi oskusi, teadmisi ja vahendeid kultuuri- ja looduspärandi tuvastamiseks, dokumenteerimiseks, hindamiseks, kaitsmiseks, haldamiseks ja tõlgendamiseks. [+]

M.Des. Heritage Design, Planning

Kujundus Hoysala arhitektuuri ja maastike oluliste elementide kohta, mis on dokumenteeritud õppereisi ajal (Allikas: SUI-Srishti; dr Jyoti Hosagrahar)/>/>

Visioon

See programm on üks kahest kraadiõppest, mis on loodud UNESCO kultuuri, elupaikade ja säästva arengu õppetooli raames . Programmi eesmärk on tutvustada rahvusvahelisi ja riiklikke kultuuripärandi tõlgendamise ja haldamise norme ja standardeid, mis põhinevad Maailmapärandi konventsiooni alustel. Peale selle juhitakse kursusi uute kultuuripärandi säilitamise ja ümbritseva keskkonna säilitamise kavandamise, haldamise ja planeerimise protsesside uurimisse; nii et tulemused annaksid kasu kohalikele kogukondadele ja toetaksid loomemajandust eklektiliste kultuurmaastike kaudu.... [-]


M.Des. infotehnoloogia ja infotöötluse praktikas

ülikoolis Täisajaga õpe 2 aastat July 2019 India Bengaluru

Srishti infokunsti- ja infotehnoloogia kursus uurib ideed, et kõik andmed on narratiivid. Teave on narratiiv, kuid sihikindlusega. Lood kujundavad meie identiteeti, nad paranevad, teavitavad, väljakutseid ja on asjad, millest meie elu on tehtud. [+]

M.Des. infotehnoloogia ja infotöötluse praktikas

Visioon

Me säilitame ja edastame narratiivi abil kultuuri, keelt ja kogu ajaloolist rekordit, kas müüt või reaalne. Narratiivid või lood, mis ei ole ainult suulised ja kirjutatud, vaid kunsti, tantsu, muusika ja draama, hõlmavad filosoofiat, ajalugu, poliitikat, keskkonda ja sotsiaalteadusi.

Srishti infotehnoloogia ja infotöötluse praktika uurib ideed, et kõik andmed on narratiivid. Teave on narratiiv, kuid sihikindlusega. Identiteedi- ja infokeskkonnad on omavahel seotud.

Lood kujundavad meie identiteeti, nad paranevad, teavitavad, väljakutseid ja on asjad, millest meie elu on tehtud. Kuigi andmete visualiseerimine, tõlgendamine ja edastamine on suures osas keskendunud infotehnoloogia ja-kujunduse valdkonnale kogu maailmas, on Srishtis sügavamalt sügavamalt tegeleda eetika, konfliktide, poliitika, varjatud reaalsuste ja andmete ja teabega seotud aruteludega. Kuidas saab kunsti, disaini ja tehnoloogiat kasutada teabe piiride edastamiseks ja toimingute tegemiseks? Mida saavad erinevate kultuuride traditsioonilised tavad tänapäevaste andmete tõlgendamiseks? Kust saab kunst ja teadus alternatiivsete uuringute aktiveerimiseks? Kuidas saab üks rüppe peegeldava enesega võrreldes maailmaga olla jutustaja, kes kaevab erinevaid andmeid, et saada sügavamat tõde? Need ja muud küsimused on juhendajatekaart, mille abil saate selles programmis osaleda ja luua. See kursus on püüdlus uurida, kuidas lahutada distsipliinipõhine andmete arusaamine, et kaasata oma nüansseeritud lugusid reaalses elus, mis võimaldab uute diskursside tekkimist.... [-]


M.Des. Maa hariduses ja kommunikatsioonis

ülikoolis Täisajaga õpe 2 aastat July 2019 India Bengaluru

See kursus on üles ehitatud ja väljatöötatud, keskendudes kogemuslikule õppimisele valitud saitidel, mis toimivad laboritena. Õpilased arendavad kontekstuaalset raamistikku, ekstraheerides ja ekstrapoleerides reaalajas osalemise konkreetses konkreetses kontekstis. Nendes kohtades on uurimine seotud inimestega ja nende eluga, kohaliku taimestiku ja loomastikuga ning maa endaga. [+]

M.Des. Maa hariduses ja kommunikatsioonis

Õpilased kohapeal, fotonõuanne: Srishti filmid/>/>

Visioon

Srishti maa- hariduse ja kommunikatsiooni kursus julgustab õpilasi inspireerima suhteid, mida nad isiklikult moodustavad loodusega, keerulise vastastikuse sõltuvuse ja kaasseisundi süsteemina ellujäämise ja säilitamise alal. Me jälgime ja uurime poorseid piire, mis ühendavad inimese ja rohkem kui inimese vaimulised imed ja pühad. Enamik keskkonnamõjusid ei sobi ühegi distsiplinaarse teadmiste süsteemiga. Me paneme olulise väärtuse interdistsiplinaarsetele ja transdistsiplinaarsetele probleemide lahendamisele. Kuigi keskkonnaküsimustega tegelevates valdkondades on palju erinevaid maailmavaateid ja vastuolulisi vaatepunkte, uurime sellel teemal kriitiliselt "olemist inimeseks" ja kui on võimalik saavutada sümbiootiline suhe ümbritseva loodusmaailmaga. Me näeme, et inimesed on liigid, mis töötavad läbi sajandite pikkuse evolutsiooni ja keskkonna, keeruka keeruka puzzle kujul, mitte toiduahela ülaosas või jõu tipus. Me valime küsida - intelligentsete liikide puhul, kuidas me teadlikult tegeleme loodusmaaga meie ümbruses tööl? Kas me saame luua sümbiootilisi suhteid, mida juhib organismi intelligentsus oma sensorsaalsetes suhetes eluga?... [-]


M.Des. strateegilises disainis

ülikoolis Täisajaga õpe 2 aastat July 2019 India Bengaluru

Strateegilise disaini ja brändijuhtkonna aspirantuur edendab disaini ja strateegilist juhti, mis on võimeline professionaalseid oskusi andma, kes on projekteerimisstrateegia ja brändijuhtimise valdkonnas mõistlikult leidlikud ja orienteeritud protsessidele. See programm ühendab disaini mõtlemise raamistiku koos brändingu- ja juhtimisoskustega disainstrateegia metoodikaga. [+]

M.Des. strateegilises disainisVisioon

Strateegilise disaini ja brändijuhtkonna aspirantuur edendab disaini ja strateegilist juhti, mis on võimeline professionaalseid oskusi andma, kes on projekteerimisstrateegia ja brändijuhtimise valdkonnas mõistlikult leidlikud ja orienteeritud protsessidele. See programm ühendab disaini mõtlemise raamistiku koos brändingu- ja juhtimisoskustega disainstrateegia metoodikaga.

Aspirandi taseme disainstrateegia programmi peamine eristuv tegur on selle juhtimisega seotud akadeemiline komponent. Kursuse eesmärk on arendada juhtimisvõimet, suurendades oma arusaamist disaini valdkonnast ja kõrvaldades lõhe selle mõistmise ja mõtestatud tegevuse vahel. See akadeemiline lähenemisviis muudab teid muutuste teguriks disaini tulevaste väljakutsete üle kogu maailma kultuuris ja piirides. See ümberkujundatud õppimise ja praktika protsess võimaldab teil määrata selged juhised teie edasijõudmiseks oma karjääri. Kui te registreerute sellel kursusel taustteabe või huviga kindlale domeenile nagu kunst, disain, meedia, äri, majanduse, inseneriteaduse, juhtimise ja rahanduse, võiksite liikuda suunitluse poole, et suurendada oma karjääri, integreerides disaini mõtlemist ja strateegiline disain.... [-]


M.Des. Tööstuse kunsti ja disaini tavades

ülikoolis Täisajaga õpe 2 - 3 aastat July 2019 India Bengaluru

Me hõlbustame tulevaste disaini- ja kunstiteoste, kes saavad töötada mitmes kontekstis, luua keerukaid sidemeid, juhtida ja muuta muudatusi. Me hõlbustame ja juurutame autonoomia, et saavutada selge iseseisvus, olgu siis siis ettevõtja, disaini juht või iseseisev loomepraktika. [+]

M.Des. Tööstuse kunsti ja disaini tavades

Visioon

"Kuidas, miks ja kus asju tehakse" tulevik muutub kiiresti uute tehnoloogiate ja võimalustega, mis tekivad iga päev. Mida tähendab see tuleviku kujundaja jaoks? Kuidas saaksime kasutada uute tehnoloogiate võimsust koos ainulaadse traditsiooniga, milleks on Indias luua uus keel disainis ja kunstis?

Me hõlbustame tulevaste disaini- ja kunstiteoste, kes saavad töötada mitmes kontekstis, luua keerukaid sidemeid, juhtida ja muuta muudatusi. Me hõlbustame ja juurutame autonoomia, et saavutada selge iseseisvus, olgu siis siis ettevõtja, disaini juht või iseseisev loomepraktika.

Kursus ühendab parimad tavad kunsti ja disaini metoodikatest, mis seejärel võimaldab üliõpilasel keerukat navigatsiooni uurimise, kontseptualiseerimise ja tõlke vahel. Kunsti ja disaini ühised väärtused seisnevad rangelt arusaadavas ja arusaadavas mõtteviisis ning teevad tavasid selliste vahendite abil nagu kaardistamine, süsteemide mõistmine, materiaalsete ja protsesside kohta teadlike valikute tegemine ning abstraktne materjalide realiseerimine jne.... [-]


M. Plan. linnade disainis, jätkusuutlikkus ja säilitamine

ülikoolis Täisajaga õpe 2 aastat July 2019 India Bengaluru

Linnade disaini, jätkusuutlikkuse ja säilitamise planeerimise magister valmistab ette õpilasi teadmiste ja oskustega, et mõista ja analüüsida linnapiirkondi ruumiliste struktuuride, sotsiaalsete võrgustike, kultuurimajanduste ja teenindussüsteemide kujul ning kujundada paremaid ja kaasavamaid ning jätkusuutlikumaid linnakeskkonnad, mis reageerivad koha erilisele looduslikule ja kultuurilisele identiteedile ja kultuuripärandile. See kursus kutsub õpilasi üles tegema linnadega multidistsiplinaarset viisi kohalike lahenduste pakkumiseks ülemaailmsetele probleemidele nagu kliimamuutus ja ränne ning pärandväärtuste kaitse. See pakub multidistsiplinaarset lähenemist linnade kujundamisele ja säilitamisele, mis on kriitiliselt seotud jätkusuutlikkuse ja vastupanuvõimega, linna- ja piirkondlike ning arengu ja kogukonnaga. [+]

Arhitekt, planeerija ja ajaloolane dr Jyoti Hosagrahar asutati ja korraldas Srishti Instituudi UNESCO õppetooli aastatel 2014-2016. Oma intervjuus Designwala.orgi Shagun Singhiga jagab ta oma mõtteid vajadusega tundlikuma ja kaasava lähenemise järele linnade arengule India linnades.

Visioon

See programm on üks kahest kraadiõppest, mis on loodud UNESCO kultuuri, elupaikade ja säästva arengu õppetooli raames . Programmi eesmärk on tutvustada rahvusvahelisi ja riiklikke kultuuripärandi tõlgendamise ja haldamise norme ja standardeid, mis põhinevad Maailmapärandi konventsiooni alustel. Lisaks sellele juhitakse kursusi hiljutiste lähenemisviiside uurimisega ajalooliste linnade ja keskuste kujundamiseks ja säilitamiseks tänapäeval aset leidvate linnade arengus India linnades.... [-]


MA kunstipraktikas: eriala - animatsioon ja visuaaltoimed

ülikoolis Täisajaga õpe 2 aastat July 2019 India Bengaluru

Magistriõppes "Srishti" animafilmide ja visuaalsete efektide erialal kasvab loovus ja isiklik väljendus koos kasvava loomemajanduse strateegiliste oskustega. See pakub raamistikku erinevatest valdkondadest pärit praktikutele, et siseneda animatsiooni ja visuaalsete efektide maailma ning laiendada oma piire oma unikaalsete väljavaadete ja kogemuste kaudu. See kursus julgustab õpilasi uurima ja arendama oma stiili, kunstiloome ja hääle kaudu oma filmimispraktikat. [+]

MA kunstipraktikas: eriala - animatsioon ja visuaaltoimed

Liikuva pildi atribuute on raske määratleda. Ligikaudu muutuvad otseülekande, animatsiooni ja arvutite kujundite vahelised read. Animatsiooni- ja visuaalsete efektidega kursus julgustab innovatsiooni manipuleeritava liikuva pildi ja oma hääle otsimisel nii isiklikus, kunstilises kui ka tööstuslikus keskkonnas

Magistriõppes "Srishti" animafilmide ja visuaalsete efektide erialal kasvab loovus ja isiklik väljendus koos kasvava loomemajanduse strateegiliste oskustega. See pakub raamistikku erinevatest valdkondadest pärit praktikutele, et siseneda animatsiooni ja visuaalsete efektide maailma ning laiendada oma piire oma unikaalsete väljavaadete ja kogemuste kaudu. See kursus julgustab õpilasi uurima ja arendama oma stiili, kunstiloome ja hääle kaudu oma filmimispraktikat. Samuti püütakse anda laiapõhjalist ülevaadet animafilmide kohta, mis põhinevad sõltumatutel tavadel, tööstusel ja katsetustel India kontekstis. Õpilased võivad töötada mitmesuguste tehnikatega (2D ja / või 3D, traditsiooniline, eksperimentaalne, stop-motion jne), et arendada oma võimeid kui jutuvestjaid, visuaalseid kunstnikke ja režissööre. Õppekava sisaldab olulisi sisendeid animatsioonitehnikates, filmikeeles, jutuvälistes, pilditöötlusprotsessides ja oskuste täiustamisel. Samuti pakutakse võimalusi katsetamiseks, innovatsiooniks ja loominguliseks koostööks.... [-]


MA kunstipraktikas: eriala - loominguline dokumentaalne praktika

ülikoolis Täisajaga õpe 2 aastat July 2019 India Bengaluru

Selles erialal pakutakse ruumi, et meiega filmi vahendusel suhtleda meie ühiskondlikku, poliitilist ja kultuurilist konteksti. Keskendutakse pidevale tegemisele ja õppimisele, kuidas filmimõistmise tehnikaid saab kasutada loominguliselt, et rääkida lugusid reaalsete inimeste kohtadest ja sündmustest oma subjektiivse vaatepunkti kaudu. [+]

M.Cr.A. loovis dokumentaalfilmis

Selles erialal pakutakse ruumi, et meiega filmi vahendusel suhtleda meie ühiskondlikku, poliitilist ja kultuurilist konteksti. Keskendutakse pidevale tegemisele ja õppimisele, kuidas filmimõistmise tehnikaid saab kasutada loominguliselt, et rääkida lugusid reaalsete inimeste kohtadest ja sündmustest oma subjektiivse vaatepunkti kaudu.

Õppekava põhiväärtusedIsikliku nägemise ja positsiooni uurimineEetiline ja vastutustundlik kujundamineKüsides reaalsuse mõistetMõeldes inimese seisundileKursuse struktuurStudiosTöötoad: pakkuge intensiivseid õpikogemusi erinevate valdkondade tegemisel ja tegemisel.Seminarid: annavad võimaluse uurida konkreetset ideed, teemat, praktikat lugemise, kirjutamise, tegemise ja arutelu kaudu.Sõltumatute uuringute läbiviimine toimub üliõpilasprobleemide piires, minimaalse juhendamisega läbi spetsiaalselt kavandatud õppeüksuste.Praktika: annab õpilastele võimaluse kasutada õppetöö käigus omandatud multidistsiplinaarseid oskusi ja õppimist ning omandada akadeemilisele õppele täiendavaid professionaalseid sisendeid.ValikainedIseseisvad projektid: semestri lõpus väljakutse, mis võimaldab üliõpilasel osaleda valitud teemaga seotud uurimistöös / uurimises.Interlude (Open Selective): on ruum praktilisel osalemisel, mis on seotud loovate, peegeldavate ja ulatuslike õppetöövaldkondadega.Nurgakivi: Mentored projekt, mis on viimase kolme semestri jooksul omandatud teadustöö võimekuse ja teadmiste kulminatsioonÕppimisviis... [-]

MFA kaasaegse kunsti tava

ülikoolis Täisajaga õpe 2 aastat July 2019 India Bengaluru

Kaasaegse kunstiprogramm magistritasandil toob esile avaliku esinemise - kas see on muuseumis või avalikel väljakule, ennast algatanud või korraldanud kuraatorid - luua raamistik üksikute ajaloo jaoks. Dialoogid Srishti teaduskonna, praktikutega üle kogu maailma, arhitektid, aiasaadused, teadlased, disainerid ja rohkem arendavad platvormi elujõuliste kunstiteoste ja -võrkude ehitamiseks. Programmi eesmärkide saavutamiseks ja kriitiliseks mõtlemiseks on oluline tegutsemine ja kriitiline mõtlemine. [+]

MFA kaasaegse kunsti tava

Visioon

Kaasaegse kunsti praktika muutub dramaatiliselt.

Kunstniku loominguline jõud mitte ainult toota esemeid, vaid ka teostada ja aktiveerida on laiendanud kunstnike võimalust siseneda erinevates valdkondades. Kunstnikud reageerivad maailmale, kus me elame, tähelepanekutega, tõlkides kogemusi kunstiteoseks ja sekkumiseks. Žanrite ja meediumide ühendamine - näiteks helisalvestiste või maastikukujundusega videoga - loob uue konteksti laieneva kunstiteoste valdkonnas.

Kaasaegse kunstiprogramm magistritasandil toob esile avaliku esinemise - kas see on muuseumis või avalikul väljakul, kuraatorite enda poolt algatatud või korraldatud - luua raamistik üksikute ajaloo praktikale. Dialoogid Srishti teaduskonna, praktikutega üle kogu maailma, arhitektid, aiasaadused, teadlased, disainerid ja rohkem arendavad platvormi elujõuliste kunstiteoste ja -võrkude ehitamiseks. Programmi eesmärkide saavutamiseks ja kriitiliseks mõtlemiseks on oluline tegutsemine ja kriitiline mõtlemine.... [-]


MFA nüüdisaegse kunsti harjutuses: eriala - eksperimentaalne meedia kunstipraktika

ülikoolis Täisajaga õpe 2 aastat July 2019 India Bengaluru

Eksperimentaalse meediatööstuse loominguliste kunstite magister (EMA) on kunstiteoste, dialoogi ja uurimistöö valdkond, mis ühendab kunsti, teaduse ja tehnoloogia. See sisaldab teoreetilisi ja praktilisi eksperimente, et edendada tehnoloogiate, meediumide ja meetodite eksperimentaalseid kasutusviise. Kursuse transdistsiplinaarsus soodustab koostööd, innovatsiooni ja jätkusuutlikke lähenemisviise, et väljendada ja luua kogemusi. [+]

MFA nüüdisaegse kunsti harjutuses: eriala - eksperimentaalne meedia kunstipraktikaVisioon

Eksperimentaalse meedia kunsti (EMA) spetsialiseerumine on kunstipraktikat, dialoogi ja uurimistöö valdkond, mis ühendab kunsti, teaduse ja tehnoloogia. See sisaldab teoreetilisi ja praktilisi eksperimente, et edendada tehnoloogiate, meediumide ja meetodite eksperimentaalseid kasutusviise. Kursuse transdistsiplinaarsus soodustab koostööd, innovatsiooni ja jätkusuutlikke lähenemisviise, et väljendada ja luua kogemusi.

Programm on suunatud loomingulistele kunstnikele, kes on huvitatud erinevatest meediatest ja viisidest. Täpsemalt, programm kutsub õpilasi ja praktikud, kes soovivad uurida teaduse ja tehnoloogia kognitiivseid, visuaalseid, eksperimentaalseid, teaduslikke, interaktiivseid ja narratiivseid aspekte.... [-]


Uute humanitaarteaduste ja disaini magister: eriala - avaliku ajaloo ja pärandi tõlgendamine

ülikoolis Täisajaga õpe 2 aastat July 2019 India Bengaluru

Srishti MA avaliku ajaloo ja kultuuripärandi tõlgendamise pakub õpilastele programmi nagu ükski teine, rikastatud teadmisi disaini ja humanitaarteaduste mõtlemist. See praktiline programm võimaldab õpilastel uurida kunsti ja disaini võimalusi, et mõista rahvaste kogemusi, jutustada ajaloost ja luua ruume, kus saab kuulata mitmesuguseid hääli minevikust. Srishti õpilased loovad avaliku ajaloo praktikat ja saavad kasu avaliku ajaloo keskusest, ülikoolilinnakus asuvast rahvusvahelisest võrgustikust ja kogenud töötajatest. Õpilased puutuvad ka käimasolevate dialoogidega teiste humanitaar- ja disainikoolide kursustega, eelkõige jagatud stuudiote ruumides. [+]

Avaliku ajaloo ja kultuuripärandi tõlgendamise magister

Millised väärtused võivad minevikus kaasa tuua kiiret ja kiiret muutumist? Kuidas me saame avastada ja tõlgendada, kus on praeguse juuri valed? Kaasaegne hetk annab meile uusi võimalusi ja uusi tehnoloogiaid, mille abil uurida ajaloolisi asju, tuua esile inimeste mineviku kogemusi ja selle uue arusaama kaudu luua ja esitada uusi vaatepunkte pärandist.

Me näeme avaliku ajaloo ja kultuuripärandi tõlgendamist kui võimalust õppida uusi võimalusi ajalooliste kohtade, mälestiste ja institutsioonidega suhtlemiseks ning seeläbi tegeleda ajaloo tõlgendamise tänapäeva väljakutsetega. See eriala võimaldab üliõpilastel kaasata pärandi tõlgendamisse mitmesuguseid hääli, mida siiani eiratakse ja seega tegeleda ajalooga väljaspool tavapärast akadeemilist praktikat. See eriala loob spetsialistid, kellel on võime muuta muuseume, pärandikohti ja arhiive ruumidesse, mis dünaamiliselt tõlgendavad minevikku, ajalooliselt uue tehnoloogia abil uuesti kujundades.... [-]


Uute humanitaarteaduste ja disaini magister: eriala - keskkond ja ühiskond

ülikoolis Täisajaga õpe 2 aastat July 2019 India Bengaluru

Keskkonna ja ühiskonna MA programmi eesmärk on kriitiliselt uurida inimeste ja nende keskkonna vahelisi seoseid. Me püüame mõista, kuidas inimesed ja kogukonnad vaatavad ja muudavad ümbritsevat maailma ja on omakorda kujundanud oma keskkonda materiaalselt ja kultuuriliselt. [+]

MA keskkonnas ja ühiskonnas

Keskkonna ja ühiskonna MA programmi eesmärk on kriitiliselt uurida inimeste ja nende keskkonna vahelisi seoseid. Me püüame mõista, kuidas inimesed ja kogukonnad vaatavad ja muudavad ümbritsevat maailma ja on omakorda kujundanud oma keskkonda materiaalselt ja kultuuriliselt. See programm hõlmab uurimisvaldkondi, mis hõlmavad järgmist: i) areng ja areng, ii) õigused, õiglus ja õiglus ning iii) ökoloogia ja vastupidavus. Me kasutame loodus- ja ühiskonnateadustel põhinevaid transdistsiplinaarseid meetodeid ja perspektiive, et läheneda keerukatele kaasaegsetele looduse ja ühiskonna probleemidele ja neid navigeerida. Lõppude lõpuks püüame kujundada, kujundada ja kujundada tervislikke ühiskondi ja ökosüsteeme, mis on hästi integreeritud, kohanemisvõimelised ja jätkusuutlikud. ... [-]


Uute humanitaarteaduste ja disaini magister: spetsialiseerumine - India mõtted ja praktika

ülikoolis Täisajaga õpe 2 aastat July 2019 India Bengaluru

India mõtteviisi ja praktika spetsialiseerumine on struktureeritud ja intensiivne uurimus, mille üksikute teadusuuringute oluline osa. See programm avab uusi võimalusi, kuidas siseneda erinevate India traditsioonide uurimistele ja tavadele. Nii pedagoogika kui ka teadustöö keskenduvad õppijale otsijatena, praktikandina, keda juhendab praktik. [+]

MA India mõtteviisis ja praktikas

India mõtteviisi ja praktika spetsialiseerumine on struktureeritud ja intensiivne uurimus, mille üksikute teadusuuringute oluline osa. See programm avab uusi võimalusi, kuidas siseneda erinevate India traditsioonide uurimistele ja tavadele. Nii pedagoogika kui ka teadustöö keskenduvad õppijale otsijatena, praktikandina, keda juhendab praktik. Otsingut ei pruugi olla teoreetiline teoreetiline vorm. See võib olla kunstiteos, poeetiline esitus ja meditatiivne sekkumine.

Programm valmistab ette õpilasi, kellel on oskused sõltumatuteks teadlasteks, teaduslikuks tööks, teadustööprogrammide avaldamiseks ja jätkamiseks.Erinevate kunstide, käsitöö ja teaduse praktikud suudavad oma tegevust süvendada India traditsioonide interdistsiplinaarsete uurimiste kaudu.See võimaldab üliõpilastel oma uurimuse osana toota teadustööga seotud loomingulisi väljundeid nagu maalid, illustratsioonid, muusikateosed, etendused jt.Kursuse struktuurSeminar... [-]

Kontakt

Srishti Institute of Art, Design and Technology

Koduleht http://www.srishti.ac.in