Loe ametlikku kirjeldust

Kes me oleme

Srishti Kunsti, disaini ja tehnoloogia instituut on 1996. aastal Ujwal Trust'i poolt asutatud mitteeluasutus, mille eesmärk on pakkuda kunsti ja disainiharidust loovuse keskkonnas, et maksimeerida inimese potentsiaali. Ujwal Trust haldab ka Srishti õeleinstitutsiooni , maineka Mallya Aditi rahvusvaheline kool .

Meie lubadus

"Loov pädevavus - kõvera ees"

Üle kahe aastakümne jooksul on hõivatud elujõulised ja elujõulised kogukonnad praktikas, on Srishti välja töötanud eripärase mitmemõõtmelise lähenemisviisi suutlikkuse arendamisele ja on pühendunud loominguliste oskuste loomisele kõvera ees.

Loominguline hetk

Tunnustamine, et me elame maailmas, mis muutub üha enam omavahel ühendatud, võrgustatud ja vastastikku sõltuvateks ning seeläbi veelgi keerukamaks, mõjutab oluliselt seda, kuidas me sekkuda, et anda kõigile tänapäeval paremaid tulemusi ja püsivalt ja jätkusuutlikult tulevik.

Nüüd on suurem tunnustus vajadusele muuta meie meetodeid ja et need peavad olema kaasavad, ühised ja ümberkujundatud. Üheskoos avaldavad need võimalused loomingulist mõju süstemaatilise ja multidistsiplinaarsel viisil ühiskondlike muutuste võimaluste laialdasele valikule, mis on tingitud jätkusuutlikest inimestest lähtuvatest väärtushinnangutest ning täielikult hoogustades kunsti, disaini ja tehnoloogia interdistsiplinaarset potentsiaali uuenduslikes lõppkokkuvõttes võimule ühiskonnale paremate tulevikutegevuste saavutamiseks.

Kollektiivselt ja individuaalselt, alates algtaseme praktikud kuni töötavad spetsialistid ja arenenud praktikud, oleme seotud loomingulise mõju tegemisel. Selline maailm, kus loova mõju loomine on laialt levinud, eeldab loomingulist individuaalset praktikut, kes õitseb sellises keskkonnas kui ennetav muutus ja mõjutegija, kellel on ülekantavate võimaluste portfell, mis võimaldavad tõhusat toimet mitmesugustel asjaoludel vältimatu - sisuliselt üksinda kõvera ees.

Missioon

Srishti missiooniks on ökosüsteemide loominguline mõjutamine ja uute ökosüsteemide loomine, mis tekitavad loomingulisi oskusi kõvera ees.

Selle ülesande suunas usaldab institutsioon oma kutse-, kutse- ja uurimisprogrammide kaudu võimekust.

See missioon toob kaasa sügava arusaamise nende ühendatud maailmade keerukusest, mida me elame ja mis sisaldab:

 • Paremate tulevikute loomine kõigile
 • Võimaldades kõikehõlmavat loomingulist pädevust usaldusega tõsiste ja sisukate probleemide lahendamiseks
 • Inimeste võimekuse suurendamine muutuste tulemuste juhtimiseks
 • Uute võimaluste avamine - transformatsioonivõimaluste tundmine, lahendamine ja kujundamine
 • Keskendumine tulemustele, mis on juurdunud Indias / esilekerkivates maailmades
 • Avatud ühistootmisplatvormide kaudu elavate autonoomsete ökosüsteemide edendamine ja hoolitsemine

Väärtused

Me usume, et loomingulise mõju loomise tavade abil saab kõigi ühiskonnaliikmete jaoks luua paremaid homseid.

Meie töö kõigi aspektidega seotud juhtväärtused on järgmised:

 • Suurendada usku sotsiaalsele õiglusele ja võrdsusele
 • Mõistma avatud, kaasavat, volitatud ja demokraatlikku ühiskonda
 • Et vältida eeldusi, avastada varjatud võimalusi, suunata piirid ja arendada ennetavat aktivistlikku mõtteviisi
 • Keskkonnasäästlikul ja jätkusuutlikul viisil tegutsemine
 • Tunnistada kaasaegseid väljakutseid ja jääma kontekstiliselt oluliseks (Indiast ja ülemaailmsest lõunast)
 • Et tekkida võivaid vajadusi ja võimalusi prognoosida ja tulevikku teavitada
 • Olla kriitiline, optimistlik ja positiivne
 • Arendada välja laiendatud teadvus ja terviklik areng inimest

Tipptaseme mõõtmed

Srishti lubadus luua pädevust kõvera ees on realiseeritud läbi seitsme põhitegevuse mõõtme. Kõik need mõõtmed on seostanud selle ainulaadsete maailmavaadetega ja veendumustega, mis toovad kaasa praktilise kontseptsiooni, mis eristavad Srishti muid kõrgharidusasutusi selles valdkonnas:

 1. Mõista loomingulist mõju praeguse praktika kaudu sügavalt
 2. Pidevate jõupingutuste tegemiseks, et luua uusi teadmisi võimekuse ja õppurite väljatöötamise kohta
 3. Arendada välja tipptasemel pedagoogilised lähenemisviisid, mis sobivad loominguliste kutsealade vajadustega
 4. Innovatiivsete toodete ja teenuste väljaarendamine, mis mitte ainult ei vasta praegustele vajadustele, vaid on mõeldud ka tuleviku prognoosimiseks
 5. Et pakkuda silmapaistvaid ja uuenduslikke õpikogemusi kogu üliõpilase programmi raames
 6. Keskenduda tervisele ja heaolule ning kasvada sisemine enese läbi eetika hoolduse
 7. Toetada uuenduslike parimate tavade ja kvaliteedistandardite abil toimivalt suurepäraselt

Srishti ainulaadsed omadused, need peamised tipptaseme mõõtmed aitavad kaasa meie võimele täita lubadust luua loomingulisi oskusi, mis on kõvera ees.

Programmid

Meie akadeemilised programmid peegeldavad meie visiooni laiust. Oleme pühendunud toitlustamisele kogu spektri ja võimete ökosüsteemile. Meie programmid pakuvad võimalusi loominguliseks tegevuseks erinevatel tasemetel õiguskeskkonna, keskkonna ja poliitika, meedia kunsti ja teaduse, hariduse ja arengu ning äri- ja humanitaarteaduste alal.

Loomingulise mõju loomise protsess on interdistsiplinaarne ja põhineb kunsti, disaini ja tehnoloogia sünteetilistes distsipliinides. Mõistmise, probleemide kujundamise ja kujutamise tavapäraseid perspektiive täiendavad uued meetodid ja lähenemisviisid, mida on teavitatud kunsti, disaini ja tehnoloogia ristumiste kaudu.

Srishti kujundav kõrgtehnoloogilise kunsti maatriks

Programmide õpetamise keel:
Inglise

See ülikool pakub ka:


Srishti Institute of Art, Design and Technology

India viimastel aastakümnetel on iseloomulikud olulised muutused majanduses, kultuuris, poliitikas, keskkonnas ja tehnoloogias. Liberaliseerimine ja infotehnoloogia revol ... [+]

Eesmärgiks on võimaldada potentsiaalsetel teadlastel ja praktikantidel uurida ja kritiseerida India sotsiaalsete muutuste, tehnoloogia ja arengu olemust, kasutades erinevaid vastastikuseid seoseid, luues teadustöö jaoks intellektuaalselt põneva keskkonna.

India viimastel aastakümnetel on iseloomulikud olulised muutused majanduses, kultuuris, poliitikas, keskkonnas ja tehnoloogias. Liberaliseerimine ja infotehnoloogia revolutsioon on toonud teatud elanikkonnarühmadesse majanduslikku jõukust ägeda vaesuse jätkamise taustal ning tõsiste vaidlustuste pärast riigi arengu iseloomu üle. Suur osa sellest muutusest on tingitud tehnoloogilisest arengust ja sekkumisest, mida Indias, nagu ka paljudel ülemaailmsel lõunas, iseloomustavad nii riigi kui ka ettevõtte masinad, samuti kohalik loovus ja improvisatsioon. Selle maastiku ainulaadne laad nõuab spetsiifilisi, kontekstipõhiseid teadmisi, mis seavad välja olemasolevad paradigmad, mis kujundavad nende arengute uurimist Läänes, kasutades erinevaid metoodikaid ja teoreetilisi raamistikke, mis on saadud sellistest valdkondadest nagu:... [-]

India Bengaluru
Juuli 2019
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Srishti Institute of Art, Design and Technology

Selle programmi visiooniks on luua disainerid, kes uurivad ja kasutavad mõistlikult inimeste käitumist, konteksti ja tehnoloogiat, et luua digitaalseid tooteid ja teenuse ... [+]

Visioon

Inimkeskne disain (HCD) on üldiselt lähenemisviis probleemide lahendamiseks, säilitades samal ajal inimeste keskmised probleemid. Probleemi lahendamise meetodi väljund võib olla kas toode, teenus, süsteem või ruum. HCD-d kasutatakse digitaalsete toodete, teenuste ja süsteemide kujundamisel järjest keerukamate probleemide lahendamiseks. Digitaaltehnoloogia muutub enamiku, kui mitte kõigi, inimkogemuse aspektide tuumaks. Seetõttu on oluline mitte ainult digitaaltehnoloogia kujundamine nii, et see oleks kasulik kõigile inimestele, vaid ka kriitiliselt uurima olemuslikke eeldusi ja nende piiranguid, järgides samas inimkeskne disain lähenemist. Sristi M.Des in HCD-s edendab iseseisvat, enesekriitilist, loomingulist ja keskendunud uurimistööd digitaalse tehnoloogiaga seotud inimeste kogemuste kohta, nii olemasolevate kui ka tekkivate. Selle küsitluse põhjuseks on digitaalse materjali spekulatiivne ja kriitiline tegemine. Üliõpilased töötavad välja oma unikaalse inimkeskse disaini, mis koosneb kolmest raja ristumiskohast. Nimelt... [-]

India Bengaluru
Juuli 2019
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Srishti Institute of Art, Design and Technology

Pathway kuraatorite praktikas: film, meedia ... [+]

Vaade kunstniku Tania Candiani paigaldusele Srishti Outpost grupinäitusele Kochi-Muzirise biennaalil (2017).

Srishti Kunstiinstituut, disain See eriala põhineb eeldusel, et praktika ja teooria vahel ei ole eraldatust kuraatorite töös ja et kuraatorid tegutsevad kogu konteksti ja ruumide suurel ökoloogial, muuseumist, galeriist kuni kunstniku juhitud ruumi, festivalile, laborisse, uutesse loomingulistesse ettevõtetesse. Tänapäeva kunstimaailmas ühendab kuraatori roll sageli kunstniku, kirjastaja, teadlase, arhivaari ja loovettevõtja rolli. See programm vastab sellisele interdistsiplinaarsusele, pakkudes praktikast juhitud õppimist, mis ühendab kunstiajaloo, esteetika ja näituste ajaloo ning kriitilise kirjutamise ja mõtlemise oskuste arendamise, samuti projekti arendamise ja juhtimise. Õpilased uurivad kaasaegse kunsti ja kultuuri praeguste arutelude eetilisi, filosoofilisi ja poliitilisi mõõtmeid ning neid julgustatakse vastama Lõuna-Aasia ajaloolistele, poliitilistele ja kultuurilistele kontekstidele. Programm võtab kasutusele kunsti praktika metoodika ning toetab iseseisva praktika ja uurimistöö arendamist. See pakub kombineeritud õpetatud seminare ja õpikodasid koos individuaalselt või gruppidena välja töötatud kuraatoriprojektide tootmisega. Seminarid hõlmavad selliseid teemasid nagu kriitiline kirjutamine, lugemine ja praktilised oskused näitusekujunduses ja projektijuhtimises. Programm hõlmab ka kõnelusi ja visiite kunsti- ja kultuurisektorite spetsialistidega ning õpilased saavad kasu kunstnike, kuraatorite, galeriide ja loominguliste ettevõtjatega loodud ühendustest.... [-]

India Bengaluru
Juuli 2019
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Srishti Institute of Art, Design and Technology

Programm soodustab empaatilisi ja peegeldavaid disainereid, kes on võimelised osalema teoorias ja avalikus poliitikas. See arendab võimet tegeleda keerukusega ja liikuda ... [+]

Gubbi - Karnataka tahkete jäätmete käitlemise osalusmeetmed

Visioon

Avalikud ruumid on liikumis- ja läbisõiduks sise- ja välisruumid, samuti alalised ja mittekohased ruumid; kohtumine ja vahetamine; samuti meelelahutus ja vaba aja veetmine. Need ruumid ulatuvad kaugemale füüsilisest ja virtuaalsest, sotsiaalsest, kultuurilisest ja emotsionaalsest valdkonnast. Indias, kus traditsioon ja modernsus koos eksisteerivad mitmekihilise keerukusega, sisaldavad need ruumid tänavaid ja kõnniteid; pargid, maidanid ja bagaanid; raudteejaamad ja metroojaamad; kaubanduskeskused ja turgude kauplused; näitused, muuseumid ja galerii ruumid. India linnad seisavad silmitsi pideva vaevaga, et kujundada, säilitada ja parandada avalike ruumide ja nende omaduste asustust mitte ainult linnapiirkondades, vaid ka linnalähedastes piirkondades. Seetõttu peab edukas ja elamiskõlblik linn omama hästi kujundatud ja kaasavate avalike kohtade võrgustikku.... [-]

India Bengaluru
Juuli 2019
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Srishti Institute of Art, Design and Technology

Design-Ledi innovatsiooniprogramm on kavandatud MBA-ga võrreldes paremaks alternatiiviks ja keskendub projekteerimistavade rakendamisele kui juhtimisvõime, mis juhib inno ... [+]

Visioon

Disain-Ledi innovatsiooniprogramm on loodud selleks, et luua inimestele "juht-juht-tegija" suutlikkust, kes suudavad rakendada disaini tavasid, et juhtida disaini uuendusi ja strateegiat organisatsioonides. See on arenev lähenemisviis, mis ajendab globaalset konkurentsivõimet sügava arusaamise kaudu kontekst ja ökosüsteem.

Kui soovite luua uuendusi, mida kasutajad ei oodanud ja on nii erinevad turgu domineerivatest omadustest, mida inimesed lõpuks soovivad kasutada ja on kirglikud; Kui soovite luua lahendusi, mis pole mitte ainult soovitud, vaid ka elujõulised ja vastutustundlikud, siis on teie disainilahenduste innovatsiooni programm teile.

Selle programmi visiooniks on innovaatorite loomine, kes uurivad ja kasutavad inimkäitumise, konteksti, äristrateegia ja tehnoloogia mõistmist, et luua uuenduslikke ja jätkusuutlikke tooteid ja teenuseid, millel oleks potentsiaal edendada positiivseid muutusi nii individuaalselt kui ka suurem sotsiaalne tase.... [-]

India Bengaluru
Juuli 2019
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Srishti Institute of Art, Design and Technology

Meie programm hõlbustab tulevaste disaini- ja kunstiteoste, kes saavad töötada mitmes kontekstis, teha keerukaid sidemeid, juhtida ja muuta muutusi. Me hõlbustame ja juur ... [+]

Visioon

Objektid, mis "käituvad" ja "suhtlevad", on kiiresti välja ulatunud teadusliku fiktsiooni valdkonnast meie kodudesse, riiulidesse ja taskutesse. Tooted pole enam staatilised, kuid oodatakse suhelda, teavitama ja juhendama. Samamoodi on andmed nüüd saadaval suuremas koguses, nagu arvasin hiljutises. Mustreid tuleb vaadelda ja edastada, sageli interaktiivselt reaalajas.

Me hõlbustame tulevaste disaini- ja kunstiteoste, kes saavad töötada mitmes kontekstis, luua keerukaid sidemeid, juhtida ja muuta muudatusi. Me hõlbustame ja juurutame autonoomia, et saavutada selge iseseisvus, olgu siis siis ettevõtja, disaini juht või iseseisev loomepraktika.

Kuna need tehnoloogiad muutuvad kättesaadavaks, on vaja leida viise, kuidas nad mõjutavad oluliselt inimeste elukvaliteeti. Kuigi paljud neist tehnoloogiatest on meelelahutusest aktiivselt kasutusel, on nende potentsiaal sellistes valdkondades nagu haridus ja tervishoid palju jäänud paljastamata. Uuendustegevus nendes valdkondades põhineb projekteeritud arvutusel.... [-]

India Bengaluru
Juuli 2019
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Srishti Institute of Art, Design and Technology

Avatud üliõpilastele kõigis disainivaldkondades, kursus eesmärk on sügav mõistmine ehitatud ja immateriaalse kultuuripärandi ja looduskeskkonna disain. Ja rikastama, tõlg ... [+]

Kujundus Hoysala arhitektuuri ja maastike oluliste elementide kohta, mis on dokumenteeritud õppereisi ajal (Allikas: SUI-Srishti; dr Jyoti Hosagrahar)

Visioon

See programm on üks kahest kraadiõppest, mis on loodud UNESCO kultuuri, elupaikade ja säästva arengu õppetooli raames . Programmi eesmärk on tutvustada rahvusvahelisi ja riiklikke kultuuripärandi tõlgendamise ja haldamise norme ja standardeid, mis põhinevad Maailmapärandi konventsiooni alustel. Peale selle juhitakse kursusi uute kultuuripärandi säilitamise ja ümbritseva keskkonna säilitamise kavandamise, haldamise ja planeerimise protsesside uurimisse; nii et tulemused annaksid kasu kohalikele kogukondadele ja toetaksid loomemajandust eklektiliste kultuurmaastike kaudu.... [-]

India Bengaluru
Juuli 2019
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Srishti Institute of Art, Design and Technology

Srishti infokunsti- ja infotehnoloogia kursus uurib ideed, et kõik andmed on narratiivid. Teave on narratiiv, kuid sihikindlusega. Lood kujundavad meie identiteeti, nad p ... [+]

Visioon

Me säilitame ja edastame narratiivi abil kultuuri, keelt ja kogu ajaloolist rekordit, kas müüt või reaalne. Narratiivid või lood, mis ei ole ainult suulised ja kirjutatud, vaid kunsti, tantsu, muusika ja draama, hõlmavad filosoofiat, ajalugu, poliitikat, keskkonda ja sotsiaalteadusi.

Srishti infotehnoloogia ja infotöötluse praktika uurib ideed, et kõik andmed on narratiivid. Teave on narratiiv, kuid sihikindlusega. Identiteedi- ja infokeskkonnad on omavahel seotud.

Lood kujundavad meie identiteeti, nad paranevad, teavitavad, väljakutseid ja on asjad, millest meie elu on tehtud. Kuigi andmete visualiseerimine, tõlgendamine ja edastamine on suures osas keskendunud infotehnoloogia ja-kujunduse valdkonnale kogu maailmas, on Srishtis sügavamalt sügavamalt tegeleda eetika, konfliktide, poliitika, varjatud reaalsuste ja andmete ja teabega seotud aruteludega. Kuidas saab kunsti, disaini ja tehnoloogiat kasutada teabe piiride edastamiseks ja toimingute tegemiseks? Mida saavad erinevate kultuuride traditsioonilised tavad tänapäevaste andmete tõlgendamiseks? Kust saab kunst ja teadus alternatiivsete uuringute aktiveerimiseks? Kuidas saab üks rüppe peegeldava enesega võrreldes maailmaga olla jutustaja, kes kaevab erinevaid andmeid, et saada sügavamat tõde? Need ja muud küsimused on juhendajatekaart, mille abil saate selles programmis osaleda ja luua. See kursus on püüdlus uurida, kuidas lahutada distsipliinipõhine andmete arusaamine, et kaasata oma nüansseeritud lugusid reaalses elus, mis võimaldab uute diskursside tekkimist.... [-]

India Bengaluru
Juuli 2019
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Srishti Institute of Art, Design and Technology

See kursus on üles ehitatud ja väljatöötatud, keskendudes kogemuslikule õppimisele valitud saitidel, mis toimivad laboritena. Õpilased arendavad kontekstuaalset raamistik ... [+]

Õpilased kohapeal, fotonõuanne: Srishti filmid

Visioon

Srishti maa- hariduse ja kommunikatsiooni kursus julgustab õpilasi inspireerima suhteid, mida nad isiklikult moodustavad loodusega, keerulise vastastikuse sõltuvuse ja kaasseisundi süsteemina ellujäämise ja säilitamise alal. Me jälgime ja uurime poorseid piire, mis ühendavad inimese ja rohkem kui inimese vaimulised imed ja pühad. Enamik keskkonnamõjusid ei sobi ühegi distsiplinaarse teadmiste süsteemiga. Me paneme olulise väärtuse interdistsiplinaarsetele ja transdistsiplinaarsetele probleemide lahendamisele. Kuigi keskkonnaküsimustega tegelevates valdkondades on palju erinevaid maailmavaateid ja vastuolulisi vaatepunkte, uurime sellel teemal kriitiliselt "olemist inimeseks" ja kui on võimalik saavutada sümbiootiline suhe ümbritseva loodusmaailmaga. Me näeme, et inimesed on liigid, mis töötavad läbi sajandite pikkuse evolutsiooni ja keskkonna, keeruka keeruka puzzle kujul, mitte toiduahela ülaosas või jõu tipus. Me valime küsida - intelligentsete liikide puhul, kuidas me teadlikult tegeleme loodusmaaga meie ümbruses tööl? Kas me saame luua sümbiootilisi suhteid, mida juhib organismi intelligentsus oma sensorsaalsetes suhetes eluga?... [-]

India Bengaluru
Juuli 2019
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Srishti Institute of Art, Design and Technology

Me hõlbustame tulevaste disaini- ja kunstiteoste, kes saavad töötada mitmes kontekstis, luua keerukaid sidemeid, juhtida ja muuta muudatusi. Me hõlbustame ja juurutame au ... [+]

Visioon

"Kuidas, miks ja kus asju tehakse" tulevik muutub kiiresti uute tehnoloogiate ja võimalustega, mis tekivad iga päev. Mida tähendab see tuleviku kujundaja jaoks? Kuidas saaksime kasutada uute tehnoloogiate võimsust koos ainulaadse traditsiooniga, milleks on Indias luua uus keel disainis ja kunstis?

Me hõlbustame tulevaste disaini- ja kunstiteoste, kes saavad töötada mitmes kontekstis, luua keerukaid sidemeid, juhtida ja muuta muudatusi. Me hõlbustame ja juurutame autonoomia, et saavutada selge iseseisvus, olgu siis siis ettevõtja, disaini juht või iseseisev loomepraktika.

Kursus ühendab parimad tavad kunsti ja disaini metoodikatest, mis seejärel võimaldab üliõpilasel keerukat navigatsiooni uurimise, kontseptualiseerimise ja tõlke vahel. Kunsti ja disaini ühised väärtused seisnevad rangelt arusaadavas ja arusaadavas mõtteviisis ning teevad tavasid selliste vahendite abil nagu kaardistamine, süsteemide mõistmine, materiaalsete ja protsesside kohta teadlike valikute tegemine ning abstraktne materjalide realiseerimine jne.... [-]

India Bengaluru
Juuli 2019
Päevane õpe
2 - 3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Srishti Institute of Art, Design and Technology

Linnade disaini, jätkusuutlikkuse ja säilitamise planeerimise magister valmistab ette õpilasi teadmiste ja oskustega, et mõista ja analüüsida linnapiirkondi ruumiliste st ... [+]

Arhitekt, planeerija ja ajaloolane dr Jyoti Hosagrahar asutati ja korraldas Srishti Instituudi UNESCO õppetooli aastatel 2014-2016. Oma intervjuus Designwala.orgi Shagun Singhiga jagab ta oma mõtteid vajadusega tundlikuma ja kaasava lähenemise järele linnade arengule India linnades.

Visioon

See programm on üks kahest kraadiõppest, mis on loodud UNESCO kultuuri, elupaikade ja säästva arengu õppetooli raames . Programmi eesmärk on tutvustada rahvusvahelisi ja riiklikke kultuuripärandi tõlgendamise ja haldamise norme ja standardeid, mis põhinevad Maailmapärandi konventsiooni alustel. Lisaks sellele juhitakse kursusi hiljutiste lähenemisviiside uurimisega ajalooliste linnade ja keskuste kujundamiseks ja säilitamiseks tänapäeval aset leidvate linnade arengus India linnades.... [-]

India Bengaluru
Juuli 2019
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Srishti Institute of Art, Design and Technology

Avalik pedagoogika ja kunstipraktika ühendab hulgaliselt avalikke tavasid kultuurilisest aktivismist, avalikust kunstist, eksperimentaalsest pedagoogist, kogukonnapõhises ... [+]

Srishti avaliku pedagoogika ja kunstipraktikaga seotud programm ühendab rikkalikke tegevusi kultuuriaktivismi, avaliku kunsti, linna- ja maapiirkondade õpingute ning kohalike teadmiste süsteemide uurimise kohta arenevaks uurimisvaldkonnaks, kus vaadeldakse traditsioonilisi ja kaasaegseid avalikke loomingulisi tavasid mida kasutatakse suurema üldsuse harimiseks, inspireerimiseks ja provotseerimiseks. Need vormid põhinevad erinevatel avalikel huvidel, kutsuvad üles mõttetuks, loovad ühiskondlike tegevuste agentuuri ja tekivad paljudest erinevatest kohapealse eksperimenteerimisvõimalustest. Need on kogukonnapõhised, mitmeaastased ja keskenduvad sotsiaalsele ümberkujundamisele, mis seab välja teadmiste tootmise peamised eliitsevormid. Programm saab õppida tagasi tänavale, mõistes tavasid ja praktikud, kes on tagasi lükanud eksklusiivsed institutsioonilised struktuurid, keskendudes selle asemel rahvaste teadusele, rahvastele; meditsiin, rahvaste ajalugu ja rahvaste haridus.... [-]

India Bengaluru
Juuli 2019
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Srishti Institute of Art, Design and Technology

Selles erialal pakutakse ruumi, et meiega filmi vahendusel suhtleda meie ühiskondlikku, poliitilist ja kultuurilist konteksti. Keskendutakse pidevale tegemisele ja õppimi ... [+]

Selles erialal pakutakse ruumi, et meiega filmi vahendusel suhtleda meie ühiskondlikku, poliitilist ja kultuurilist konteksti. Keskendutakse pidevale tegemisele ja õppimisele, kuidas filmimõistmise tehnikaid saab kasutada loominguliselt, et rääkida lugusid reaalsete inimeste kohtadest ja sündmustest oma subjektiivse vaatepunkti kaudu.

Õppekava põhiväärtusedIsikliku nägemise ja positsiooni uurimineEetiline ja vastutustundlik kujundamineKüsides reaalsuse mõistetMõeldes inimese seisundileKursuse struktuurStudiosTöötoad: pakkuge intensiivseid õpikogemusi erinevate valdkondade tegemisel ja tegemisel.Seminarid: annavad võimaluse uurida konkreetset ideed, teemat, praktikat lugemise, kirjutamise, tegemise ja arutelu kaudu.Sõltumatute uuringute läbiviimine toimub üliõpilasprobleemide piires, minimaalse juhendamisega läbi spetsiaalselt kavandatud õppeüksuste.Praktika: annab õpilastele võimaluse kasutada õppetöö käigus omandatud multidistsiplinaarseid oskusi ja õppimist ning omandada akadeemilisele õppele täiendavaid professionaalseid sisendeid.ValikainedIseseisvad projektid: semestri lõpus väljakutse, mis võimaldab üliõpilasel osaleda valitud teemaga seotud uurimistöös / uurimises.Interlude (Open Selective): on ruum praktilisel osalemisel, mis on seotud loovate, peegeldavate ja ulatuslike õppetöövaldkondadega.Nurgakivi: Mentored projekt, mis on viimase kolme semestri jooksul omandatud teadustöö võimekuse ja teadmiste kulminatsioonÕppimisviis... [-]
India Bengaluru
Juuli 2019
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Srishti Institute of Art, Design and Technology

MA disainis hariduses pakub välja hariduse ja sellega seotud õppe valdkonna spetsialiste, kes on: • elukestvaid küsimusi oma enese ja praktika kohta; • uute õppimaailmade ... [+]

21. sajandi kiirelt muutuvas maailmas tõusevad maailmavaatega õppimine ja haridus professionaalide jaoks pakilise väljakutsega ümber määratleda ennast ja oma tegevust. Tänased ja homsed spetsialistid seisavad silmitsi uute nõudmistega ja ootustega, kuidas nad liiguvad keeruliste reaalsuste ja võimaluste piires nii enda kui ka õppimise maailma jaoks.

Kuidas me ise kasvatame teadvuse kohanemiseks, ebamäärasusteks saamiseks, muutujaks muutmise juhtideks ja juhtideks?

Me näeme Hariduse disaini eriala kui õppimisvõimalust spetsialistidele, kes püüavad rahuldada õpikogukondade dünaamilisi ja muutuvaid vajadusi ning vahendit kriitilise ja peegeldava tegevuse toetamiseks. Seetõttu on visiooniks haridus- ja sellega seotud õppevaldkondade spetsialistide väljaarendamine, kes on:... [-]

India Bengaluru
Juuli 2019
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Srishti Institute of Art, Design and Technology

Srishti pakub Bangalore peamises ülikoolis mängude kujundamise ja arendamise spetsialiseerumist. Õpilased saavad töötada koos kirglike teadlaste ja tööstuse ekspertidega, ... [+]

Visioon

Mängu kujundamise ja arendamise spetsialiseerumine Srishti pakub terviklikku lähenemist mängude kujundamisele ja arendamisele. Mängutööstus on mitmekülgne ja kiiresti kasvav ning meelitab nii tehnoreid kui ka kunstnikke. See pakub põnevaid loovaid ja tehnoloogilisi väljakutseid ning tasub karjääri motiveeritud lõpetajatele nii tööstussektoris kui ka iseseisva mängu kujundamise sektoris. Meie õppekava on suunatud nii oma kunstilise tundlikkuse kui ka tehniliste oskuste arendamisele.

Srishti pakub Bangalore peamises ülikoolis mängude kujundamise ja arendamise spetsialiseerumist. Õpilased saavad töötada koos kirglike teadlaste ja tööstuse ekspertidega, et arendada oma võimeid nagu mängude disainerid, gameplay programmeerijad ja jutustavad disainerid. Õppekava sisaldab põhilisi sisendeid mängude kujundamisel, mängude programmitöös, mängukunstis ja esteetikas, kasutajate kogemuste kujundamises, narratiivses disainis, jutuvestmises, tasemekujunduses, mängude äris, kujutiste tegemise protsessides ja oskuste täiustamises. Pakume ka võimalusi eksperimenteerimiseks, innovatsiooniks ja loominguliseks koostööks.... [-]

India Bengaluru
Juuli 2019
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Srishti Institute of Art, Design and Technology

Visuaalse kommunikatsiooni disaini MA võimaldab sellisel lõpetajael integreerida olemasolevad mõtlemise mudelid ja teha visuaalse kommunikatsiooni valdkonnas uusi tehnolo ... [+]

Rakenduskunsti, kommertskunsti, graafilise disaini ja visuaalse kommunikatsiooni disaini noored lõpetajad tunnevad tihtipeale vajadust astuda välja kutsealast igapäevaseid nõudmisi uute õppimisvõimaluste omandamiseks, nende loominguliste oskuste katsetamiseks ja täiustamiseks ning nende mõtlemise ja oskuste parandamiseks et muuta oma võimeid ja saada oskuslikeks praktikuteks. Visuaalse kommunikatsiooni spetsialiseerumine võimaldab sellisel lõpetajal integreerida olemasolevad mõtlemise mudelid ja teha visuaalse kommunikatsiooni valdkonnas uusi tehnoloogiaid ja meetodeid. Loomulikult varustatakse noorte koolilõpetajatega vilunud professionaalseid oskusi, muutub nende visuaalse kommunikatsiooni valdkonnas mõtestatult leidlikuks, kunstiliselt kallutatud ja protsessile orienteeritud. Selle kursuse aluseks on visuaalse teabe töötlemise ja arusaamise olemuse uurimine. Õpilased lõikuvad oma õppimisega kuue visuaalse kommunikatsiooni disaini põhieesmärgiga: esteetiline, funktsionaalne, ajalooline, sümboolne, pertseptuaalne ja kultuuriline. Visuaalse kommunikatsiooni distsipliin keskendub põhipädevuse pakkumisele visuaalse kirjaoskuse, visuaalse mõtlemise, visuaalse tajumise, pildistamise ja esindatuse arendamisel. Disainiprotsessid, uurimismeetodid, ajalugu ja disaini teooriad moodustavad terviklike ja edukate kaubamärgistrateegiate ja loominguliste kommunikatsioonimaterjalide väljatöötamise vahendid. Õppekava läheneb visuaalsele kommunikatsioonile läbi teoreetiliste raamistike, mis mitte ainult ei teavita ja tõhustavad tava, vaid julgustavad õpilasi normide kahtluseks ja traditsiooniliste piiride mastaabiks. Kursus pakub platvormi, et kasutada disaini mõtteid eeskirjade katkestamiseks, unikaalsete ideede väljatöötamiseks, normide vaidlustamiseks ning visuaalse kommunikatsiooni tööriistade ja meetodite uurimiseks ja katsetamiseks. Õpilased kogevad disaini nii keerukaks ühiskondlikuks, ettevõtte tegevuseks kui ka intensiivseks, uurimuslikuks, isiklikuks otsinguks tähenduses.... [-]

India Bengaluru
Juuli 2019
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Srishti Institute of Art, Design and Technology

Magistriõppes "Srishti" animafilmide ja visuaalsete efektide erialal kasvab loovus ja isiklik väljendus koos kasvava loomemajanduse strateegiliste oskustega. See pakub ra ... [+]

Liikuva pildi atribuute on raske määratleda. Ligikaudu muutuvad otseülekande, animatsiooni ja arvutite kujundite vahelised read. Animatsiooni- ja visuaalsete efektidega kursus julgustab innovatsiooni manipuleeritava liikuva pildi ja oma hääle otsimisel nii isiklikus, kunstilises kui ka tööstuslikus keskkonnas

Magistriõppes "Srishti" animafilmide ja visuaalsete efektide erialal kasvab loovus ja isiklik väljendus koos kasvava loomemajanduse strateegiliste oskustega. See pakub raamistikku erinevatest valdkondadest pärit praktikutele, et siseneda animatsiooni ja visuaalsete efektide maailma ning laiendada oma piire oma unikaalsete väljavaadete ja kogemuste kaudu. See kursus julgustab õpilasi uurima ja arendama oma stiili, kunstiloome ja hääle kaudu oma filmimispraktikat. Samuti püütakse anda laiapõhjalist ülevaadet animafilmide kohta, mis põhinevad sõltumatutel tavadel, tööstusel ja katsetustel India kontekstis. Õpilased võivad töötada mitmesuguste tehnikatega (2D ja / või 3D, traditsiooniline, eksperimentaalne, stop-motion jne), et arendada oma võimeid kui jutuvestjaid, visuaalseid kunstnikke ja režissööre. Õppekava sisaldab olulisi sisendeid animatsioonitehnikates, filmikeeles, jutuvälistes, pilditöötlusprotsessides ja oskuste täiustamisel. Samuti pakutakse võimalusi katsetamiseks, innovatsiooniks ja loominguliseks koostööks.... [-]

India Bengaluru
Juuli 2019
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Srishti Institute of Art, Design and Technology

Keskkonna ja ühiskonna MA programmi eesmärk on kriitiliselt uurida inimeste ja nende keskkonna vahelisi seoseid. Me püüame mõista, kuidas inimesed ja kogukonnad vaatavad ... [+]

Keskkonna ja ühiskonna MA programmi eesmärk on kriitiliselt uurida inimeste ja nende keskkonna vahelisi seoseid. Me püüame mõista, kuidas inimesed ja kogukonnad vaatavad ja muudavad ümbritsevat maailma ja on omakorda kujundanud oma keskkonda materiaalselt ja kultuuriliselt. See programm hõlmab uurimisvaldkondi, mis hõlmavad järgmist: i) areng ja areng, ii) õigused, õiglus ja õiglus ning iii) ökoloogia ja vastupidavus. Me kasutame loodus- ja ühiskonnateadustel põhinevaid transdistsiplinaarseid meetodeid ja perspektiive, et läheneda keerukatele kaasaegsetele looduse ja ühiskonna probleemidele ja neid navigeerida. Lõppude lõpuks püüame kujundada, kujundada ja kujundada tervislikke ühiskondi ja ökosüsteeme, mis on hästi integreeritud, kohanemisvõimelised ja jätkusuutlikud. ... [-]

India Bengaluru
Juuli 2019
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Srishti Institute of Art, Design and Technology

Srishti puhul usume, et akadeemiline õpe ei saa toimuda isoleeritult ühiskondlikest ja tööstuslikest vajadustest ja nõudmistest. Usume, et akadeemikute ja tööstuse vahel ... [+]

MA kogemuste disainis

Selle spetsialiseerumise nägemus on luua kvalifitseeritud digitaalset suhtlust ja kogeda disainereid, kes suudavad kriitiliselt ja loovalt mõelda interaktsiooni kujunduse tulevikule.

Sellel kursusel on järgmised tööstusharu partnerid.

Kogemuste kujundamise erialal pakutavad õppimisviisidKursuse struktuur

Õppekava koosneb erinevatest õppimisviisidest järgmiselt:

Stuudiod soodustavad aktiivset kontekstilist õppimist, kus õpilased töötavad põhioskuste ja -teadmiste alal. Studios lihtsustavad koostöö- ja loomingulisi disainilahendusi keerulistele, avatud probleemidele.

Töötoad pakuvad intensiivseid õpikogemusi erinevate harjutuste tegemisel ja tegemisel.... [-]

India Bengaluru
Juuli 2019
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Srishti Institute of Art, Design and Technology

Turupõhised ettevõtjad, kes kokkuvad äristrateegia, disaini mõtlemise, täitmise, juhtimise, kaasava omandi ja kapitali, võivad olla otsustav jõud üleilmse vaesuse kaotami ... [+]

Turupõhised ettevõtjad, kes kokkuvad äristrateegia, disaini mõtlemise, täitmise, juhtimise, kaasava omandi ja kapitali, võivad olla otsustav jõud üleilmse vaesuse kaotamiseks, luues seeläbi uue targema kapitalismi eesmärgipärasema elu nimel. Need ettevõtted vajavad juhte, kes on empaatiad, kuid on professionaalsed, hoolivad, kuid keskenduvad jätkusuutlikkusele, paindlikule ja kohanemisvõimelisele mõtlemisele, kuid keskenduvad rakendamisele ja toimingutele ning annavad oma eesmärkide ja tähenduse tunnet nende juhitud organisatsioonides.

Ülevaade

Mõõdukate ettevõtluskoolide eriala on ainulaadne, et välja töötada äri- ja disainipõhine mõtteviis koos inkubatsiooniraamistikuga. Selle eesmärk on luua järgmise põlvkonna projekteeritud mõjualast ettevõtjad, et lahendada mõned suured sotsiaalsed probleemid, millega maailm silmitsi seisab.... [-]

India Bengaluru
Juuli 2019
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Srishti Institute of Art, Design and Technology

Srishti MA avaliku ajaloo ja kultuuripärandi tõlgendamise pakub õpilastele programmi nagu ükski teine, rikastatud teadmisi disaini ja humanitaarteaduste mõtlemist. See pr ... [+]

Millised väärtused võivad minevikus kaasa tuua kiiret ja kiiret muutumist? Kuidas me saame avastada ja tõlgendada, kus on praeguse juuri valed? Kaasaegne hetk annab meile uusi võimalusi ja uusi tehnoloogiaid, mille abil uurida ajaloolisi asju, tuua esile inimeste mineviku kogemusi ja selle uue arusaama kaudu luua ja esitada uusi vaatepunkte pärandist.

Me näeme avaliku ajaloo ja kultuuripärandi tõlgendamist kui võimalust õppida uusi võimalusi ajalooliste kohtade, mälestiste ja institutsioonidega suhtlemiseks ning seeläbi tegeleda ajaloo tõlgendamise tänapäeva väljakutsetega. See eriala võimaldab üliõpilastel kaasata pärandi tõlgendamisse mitmesuguseid hääli, mida siiani eiratakse ja seega tegeleda ajalooga väljaspool tavapärast akadeemilist praktikat. See eriala loob spetsialistid, kellel on võime muuta muuseume, pärandikohti ja arhiive ruumidesse, mis dünaamiliselt tõlgendavad minevikku, ajalooliselt uue tehnoloogia abil uuesti kujundades.... [-]

India Bengaluru
Juuli 2019
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Srishti Institute of Art, Design and Technology

Kaasaegse kunstiprogramm magistritasandil toob esile avaliku esinemise - kas see on muuseumis või avalikel väljakule, ennast algatanud või korraldanud kuraatorid - luua r ... [+]

Visioon

Kaasaegse kunsti praktika muutub dramaatiliselt.

Kunstniku loominguline jõud mitte ainult toota esemeid, vaid ka teostada ja aktiveerida on laiendanud kunstnike võimalust siseneda erinevates valdkondades. Kunstnikud reageerivad maailmale, kus me elame, tähelepanekutega, tõlkides kogemusi kunstiteoseks ja sekkumiseks. Žanrite ja meediumide ühendamine - näiteks helisalvestiste või maastikukujundusega videoga - loob uue konteksti laieneva kunstiteoste valdkonnas.

Kaasaegse kunstiprogramm magistritasandil toob esile avaliku esinemise - kas see on muuseumis või avalikul väljakul, kuraatorite enda poolt algatatud või korraldatud - luua raamistik üksikute ajaloo praktikale. Dialoogid Srishti teaduskonna, praktikutega üle kogu maailma, arhitektid, aiasaadused, teadlased, disainerid ja rohkem arendavad platvormi elujõuliste kunstiteoste ja -võrkude ehitamiseks. Programmi eesmärkide saavutamiseks ja kriitiliseks mõtlemiseks on oluline tegutsemine ja kriitiline mõtlemine.... [-]

India Bengaluru
Juuli 2019
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Srishti Institute of Art, Design and Technology