Loe ametlikku kirjeldust

Diponegoro Ülikool (UNDIP) on mainekas ülikoolis asub Põhja Kesk Java Indoneesia. On tuntud on esirinnas inseneri-ja tehnikaalaseid teadmisi ja oskusi, mille missiooniks on olla suurepärane Research University. UNDIP on ka loodud maine uuenduslikke haridus-ja tipptasemel teadustöö, visioon Hariv tehnoloogid ja spetsialistide poole arengut loomingulise personali ja arenenud tehnoloogiliste uuendustega. See on kooskõlas püüdlustega riigil olema täielikult välja arenenud ja teadmiste-rikas rahvas. UNDIP on 11 teaduskonda ja paljude keskustega, lisaks akadeemiliste osakondade teenindada tehnoloogia, haridus ja teadustöö vajadustele ülikoolis.

Oluline tulemus UNDIP on hoolikalt juhitud moderniseerimine on pidevalt paranenud, haridussüsteem, mis on valatud miljoneid teadus- ja arendustegevusse ning edendada rahvusvahelist üliõpilaste riiki. Aastal 2008 THES-QS Top World University Rankings, Diponegoro Ülikool (UNDIP) Objekte ka pingerida 501 + positsioon, mis vähendab alates Top 500 (401-500. positsioon) 2007. 2009 UNDIP järjestatud 171th Top 200 Asia alates QS Top Aasia ülikoolide edetabel. Aastal 2009, õpetamise kvaliteedi UNDIP on oluliselt paranenud viimastel aastatel, pärast valitsuse määrus, et kõik õpetajad ja õppejõud peavad omama magistri / doktorikraadi teema, mida nad õpetavad, mis ei olnud enne aastavahetusel sajandil.

Diponegoro Ülikool (UNDIP) on olnud pikka aega hallata oma lõputu katseid akrediteerida Rahvusülikooli et olla uhke ja akrediteeritud rahvusvaheliselt silmapaistev ülikooli. See programm on kooskõlas globaalse ajastu väljakutsetele. Global ajastu nõuab kvaliteetset haridust institutsioonidest, mis tegelevad mõned saavutused osaleda konkureerida üle maailma kiire konkurentsi. Tuginedes praegustele tingimustele, hariduse kvaliteet ülikoolis tuleb alati suurendada, et arendada kvalifitseeritud, kogenud ja kõrge tehnoloogia inimressursse. Strateegilised meetmed oleks võetud kooskõlas uue paradigma kõrghariduse arengu programmi, mis on kavandatud Indoneesia peadirektoraadi kõrgharidusruum (IDGHE).

Aastal 2020 UNDIP kavatseb olla suurepärane teadusülikool. Jõupingutusi, et saavutada nägemust, UNDIP määratleb oma missiooni järgmiselt:

pakkuda parimat haridust programmi teaduse, tehnoloogia ja kunsti, teostada professionaalne teaduslikud uuringud ja Väljaande panuse teaduse ja tehnoloogia, anda kvalifitseeritud avalike teenuste vastavalt ühiskonna nõudluse ja teadmiste arendamist teaduses ja Atesteeriv regulaarselt kvaliteedi parandamiseks, iseseisvus, vastutus, ja akrediteerimise ülikooli.

Visioon, missioon ja peamised teaduslikud huvid UNDIP on keskendunud Eco-Ranniku-Region Development. Meil on oluline osa konkurentsivõimelise magistri-ja bakalaureuseõppe programmidele inseneri-, looma põllumajanduse, info, teaduse, matemaatika, majanduse, juhtimise, meditsiini-, sotsiaal-ja politoloogia, tähed, rahvatervise-, kalandus-ja mereteaduse ja psühholoogia.

Student hostel majutus pakutav UNDIP sees campus piirkonnas, samuti erasektori üürile umbes campus pakub kogukonnas. Ligikaudu eraõiguslike rentimine on õpilane söökla, mis pakub laia sööki mõistliku hinnaga. Toa eest era üürile ulatub Rp 150.000 Rp 250.000 kuus, sõltub kasutatavast rajatised. Tube ei ole koos voodipesu ja puhastamine. Postgraduate õpilased võivad olla majutatud kodudesse pere. Tuleb märkida, et hinnad võivad olla erinevad oluliselt sõltuvalt tüüpi majutuskoht, lähedust campus ja muid asjakohaseid tegureid. Üldiselt teavet kodudesse rent on kättesaadavad kohalikes ajalehtedes.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise
  • Indoneesia

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Diponegoro University

Master in Architecture keskendub Tropical Arhitektuur ühildub indoneesia kliima ja geograafia ... [+]

MSc arhitektuuris Taotlemiseks MA Arhitektuur on vajalikud:

Bakalaureusekraad Arhitektuur Engineering, maastikuarhitektuur, linnaplaneerimine, Interior Design, psühholoogia, tsiviilehituse, arheoloogia, ajaloo, kunsti ja muude asjakohaste peamiste GPA ≥ 2,75 (vahemik 0-4) Olema TOEFL skoor vähemalt 450 (PBT)

Ajakava Registreerimine (aasta kaupa) TERM I Taotluse esitamise kuupäev: detsember-märts Valik: märts Teadaanne: märts Alustades programmi: aprill-mai

TERM II Taotluse esitamise kuupäev: aprill-august Valik: august Teadaanne: august Alustades programmi: september

Kursused Keskendudes Tropical Arhitektuur ühildub indoneesia kliima ja geograafia. Arendamine kontekstuaalne Arhitektuur põhineb rahvuskultuuri, mis on oluline ajal globaliseerumise ja keskendudes Architecture, Tropical Arhitektuur ja linnaplaneerimine.... [-]

Indoneesia Semarang
Võta kooliga ühendust
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Diponegoro University

Master of Linguistics Diponegoro Ülikool avab Üliõpilaste vastuvõtu jaoks õppeaasta 2014/2015 algusest 4. aprillil - 8. juuli 2014 ... [+]

MA keeleteaduses Registreerimise uus õpilane on kavas igal aastal ja see on teave meie aastaprogrammi registreerimiseks:

Taotluse esitamise kuupäev: 4. aprill - 8 juuli Valik: 15. juuli Teadaanne: 20. juuli Registreerimine: 20 juuli - 3. august Alustades programmi: 15. september

[-]
Indoneesia Semarang
Võta kooliga ühendust
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Diponegoro University

... [+]

[-]
Indoneesia Semarang
Juuli 2020
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Diponegoro University

... [+]

[-]
Indoneesia Semarang
Juuli 2020
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Diponegoro University

Taotlemiseks Master in Civil Engineering programmi bakalaureuse kraad ning vähemalt 2,75 GPA akrediteeritud ülikooli on vaja. ... [+]

Master in Civil Engineering Tuleviku üliõpilased

Olema bakalaureusekraad (ei Diploma / D IV) Hoidke vähemalt 2,75 GPA akrediteeritud ülikooli

Kursused

Veevarustus Vedu Ja infrastruktuuri ehitus Struktuur Geodeesia Juhtimine Ehitus ja Beach meetod [-]
Indoneesia Semarang
Juuli 2020
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Diponegoro University at a glance