Loe ametlikku kirjeldust

Syiah Kuala University arengu Syiah Kuala University olid väga unikaalsed, kuna selle algatasid Acehi akadeemikud, Syiah Kuala University , teadlased ja kauplejad, kes elasid Medanis, Jakartas, Penangis, Teluk Intanis, Port Klangis ja Singapuris. Acehi provintsi valitsusele, sõjaväe ülemjuhatajale ja politsei peakorterile Banda Acehis ja Irile pakuti välja tuntud juhtide arendatud kontseptsiooni. Soekarno, Indoneesia esimene president. Ehitati eriline mälestusmärk mälestuseks ja ülikooli asutamise katk allkirjastati presidendi poolt, mida saab tänaseni näha monumendis.

Kaks esimest külalistemaja, majandusteaduskonna täielik ülikool, neli kvartalit akadeemilisi hooneid esimestele erinevatele teaduskondadele ja üle 50 maja ülikooli juhtimiseks, lektorid ja töötajad annetasid täielikult Aceheni ettevõtjad. Juhtivaid riiklikke akadeemikuid Jakartast, Bogorist, Bandungist ja Yogyakartast kutsuti õpetama ülikooli üliõpilaste esimese viie aasta jooksul, mida rahastasid ettevõtjad ja koordineeris Acehi provintsi valitsus. Seepärast nimetas Indoneesia esimene president Aceheni rahva südameks.

Ülikool alustas oma programme alates keskendumisest maakonna inimressursside vajaduste täitmisele teadus- ja ühiskondlikele teenustele. Praegu on see üks kolmest parimatest ülikoolidest väljaspool Java, kus on A (Andalase Ülikool Padangis, Hasanuddini ülikool Makassaris ja Syiah Kuala University Acehis). See on üks parimaid üldisi veebimeetria edetabelid Indoneesias ja neljas parim tipptaseme poolest pärast Universitas Indoneesia Jakartas, Bandungi Tehnoloogiainstituudi Bandungis ja Gajah Mada Ülikooli Yogjakartas, nagu on avaldanud „webometrics.info” jaanuar 2016.

Ülikooli ja kogu selle institutsiooni juhtkond teeb kõvasti tööd, et valmistuda ja lõpetajaid siseneda Kagu-Aasia riikide (ASEAN) uude ajastu ja osaleda Kuala Lumpuris 2015. aasta septembris. Kõik ASEANi riigid on ühinenud uue kogukonnaga, mida nimetatakse ASEANi majandusühenduseks alates 2016. aastast. Koostöö ja koostöö kõigi ASEANi ülikoolide vahel on kohustuslik ja kõik programmid oleksid standarditud, et rahuldada uue ASEANi kogukonna vajadusi ja ühilduda teiste kogukondadega maailmas.

107675_107661_uskk.jpg

Aceh on Indoneesia eriline piirkond. Territoorium asub Sumatra põhjaosas. Selle pealinn on Banda Aceh. See on lähedal Andamani ja Nicobari saartele Indias ja eraldab neist Andamani meri. Selles piirkonnas on 11 põlisrahvaste rahvusrühma, millest suurim on Aceheni rahvas, moodustades umbes 80% piirkonna elanikkonnast. Arvatakse, et Aceh oli koht, kus islami levik Indoneesias algas ja oli oluline tegur islami levimisel Kagu-Aasias. Islam saavutas Acehi (Fansuri ja Lamuri kuningriigid) umbes 900 AD. 17. sajandi alguses oli Acehi sultanaat Malacca väina piirkonnas kõige jõukam, võimas ja haritud riik. Acehese päritolu on Lõuna-Aasia malai, araablased, indiaanlased, hiina ja vähesed eurooplased, näiteks Lamno ja Serewey elanikud, kelle päritolu võib olla Hispaania ja Portugal. Acehil on olnud poliitiline sõltumatus ja vastupanuvõime autsaiderite, sealhulgas endiste Hollandi kolonistide ja teiste võimude poolt.

Syiah Kuala University pakub juhtivaid bakalaureuse-, magistri- ja kutsehariduse programme majandusteaduses, veterinaaria, õpetajakoolituse ja hariduse, tehnika, õiguse, põllumajanduse, meditsiini, matemaatika ja loodusteaduste, sotsiaal- ja poliitikateaduste, õendusabi, hambaravi, kalanduse ja mere alal Teadus, kraadiõppe programm. Kõikidel üksustel on alamprogrammid, mis on järjepidevalt Indoneesia 30 kõrgema akrediteeritud ülikooli seas.

Ülikoolis on mitmed rahvusvaheliselt koostööd tegevad uuritud keskused: tsunami ja katastroofide leevendamise uurimiskeskus, rahu ja konfliktide keskus, resolutsiooniuuringud ja Acehi ja India ookeani uuringute rahvusvaheline keskus.

Ülikoolil on ka muud keskused, mis pakuvad oma üliõpilastele ja kogukonnale otseseid teenuseid, nad on ühenduse teeninduskeskus, ülikooli laborikool, inglise keele keskus ja õppetöö keskus

See ülikool kuulub BOD-PTN-i, Sumatera Lääne-Indoneesia ülikoolide assotsiatsiooni ja IMT-GT Uninet'i liige ja Kalimantani ning Aasia-Vaikse ookeani haridusülikoolide konsortsiumi (CAPEU) liige.

110077_IMG_9955.JPG

Syiah Kuala University missioonid

  1. Rakendada kohalikke, riiklikke ja rahvusvahelisi arenguid toetavate kõrgkoolide „Tri Dharma - kolm tähistust”, kasutades olemasolevaid kohalikke, riiklikke ja rahvusvahelisi ressursse.
  2. Suurendada akadeemilist kvaliteeti, et toota kõrgelt konkurentsivõimelisi lõpetajaid.
  3. Rakendada hariduse valdkonnas integreeritud kvaliteedijuhtimist, kasutades läbipaistvaid, osalevaid, tõhusaid ja produktiivseid põhimõtteid.
  4. Institutsionaalse koostöö võrgustiku pidev tugevdamine ja laiendamine teaduse, tehnoloogia, humanitaarteaduste, spordialade teadmiste arendamise ja säilitamise jõupingutustes
Programmide õpetamise keel:
  • Inglise
  • Indoneesia

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Syiah Kuala University

Et vastata Indoneesia nõudmistele ja katastroofide ohule ja ohule, on Syiah Kuala University andnud valitsusele volituse korraldada katastroofiteaduste magistriõppekava ( ... [+]

Acehi maavärin ja tsunami, 26. detsembril 2004, oli suurim katastroof - selle ulatus ja mõju - selles sajandil. Pärast intsidenti tundus, et kogu maailmas toimusid mitmed muud katastroofid. Kõrge haavatavuse tase nõuab, et meist saaks katastroofide vastu vastupidav riik. Iga riik peab mobiliseerima oma ressursid tulevaste sündmuste ennetamiseks, õnnetuste ja võimalike kahjude vähendamiseks ning katastroofijärgsete tingimuste tõhusaks taastamiseks riigi arengu jätkusuutlikkuse nimel. Üks oluline ressurss on katastroofiteaduse ja -tehnoloogia suutlikkus.

Teadus- ja tehnoloogiavõimsuse kasutamine katastroofiohu vähendamisel on ka Sendai katastroofiohu vähendamise raamistiku (SFDR) 2015–2030 ülemaailmse raamistiku ja katastroofide ohjamise seaduse 24/2007 volitus. Teaduse ja tehnoloogia roll ulatub ohu dünaamika mõistmisest, ohvrite vähendamisest, suutlikkuse suurendamisest kuni poliitika kujundamiseni. Selles kontekstis muutub ülikoolide roll väga oluliseks. Pealegi on ülikool katastroofiallikates piirkondades teaduse ja tehnoloogia arendamise ja rakendamise peamine, samal ajal sünnib võimekaid inimressursse mitmesuguste võimalike ohtudega tegelemiseks.... [-]

Indoneesia Banda Aceh
September 2020
Inglise,Indoneesia
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Profil Unsyiah

Location address
Banda Aceh, Aceh, ID
Social Media