Loe ametlikku kirjeldust

Ülikooli Brawijaya (UB) asub linna Malang, Ida-Jaava provintsis Indoneesias. UB ametlikult deklareeritud Vabariigi Presidendi Indoneesia 5. jaanuar 1963. Seal on 11 teaduskonda ja 1 programm toimub UB.

VISION:

Et olla väljapaistev ülikooli ja aktiivse rolli agent muutusi ühiskonnas hariduse, teaduse ja ühiskondlikud teenused on kooskõlas riiklike ja rahvusvaheliste standard.

MISSIOON:

Viia läbi professionaalse õpetamise-õppimise protsessi. Edendada teadlikkust olemasolu Jumala looming ja tunnustust inimeste ja teiste olendite õigused. Viia läbi akadeemilise protsess, mis koolitab õpilasi olema väga pädev lõpetajate ja kvalifitseeritud spetsialistid. Uuendusi, arendada ja levitada ja -tehnoloogia, et anda kogukonna heaolu ja parandada rahvuskultuuri.

Target Arengu

Development of UB on suunatud poole maailmatasemel, Ettevõtliku ülikooli mille määramise aluseks on visiooni, missiooni ja eesmärgid UB Kolm aspekti mured on: toetada jõupingutusi, et vähendada vaesust ja töötuse, juurdepääs kõrgharidusele ning hariduse globaliseerumine.

Eesmärgid

Selleks, et toota kvaliteetset lõpetajale usk Üks ülemjumalasse, sihikindlalt pidevalt õppida, on lai horisont, säilitada distsipliini ja työetiikan ja suudavad konkureerida rahvusvahelisel tasandil Et arendada teaduse, tehnoloogia ja kunsti, et toetada kultuuri arengut Et on võimsust annab ühenduse kaudu, probleemide lahendamise kontseptsiooni väljatöötamine koos taotlusega teaduslike meetodite

Sobivust osalemiseks:

Sa loetakse rahvusvahelise taotluse, kui te ei hoia Indoneesia kodakondsus. Et oleks võimalik saada lubamise kandidaadid peavad tõendama hea akadeemilise pädevuse, mis on tõestatud kõrge akadeemilise teenetest.

Rahvusvaheline taotlejad tuleks kohaldada otse Universitas of Brawijaya esitades kogum vajalikud dokumendid (vt blokkskeemiga impordi protseduuri). Rahvusvaheline taotlejad ei ole üldjuhul vaja istuda kanne test lubamist, kui eriline seisund tekkida.

Abikõlblikkuse vastuvõtu aluseks on laual hindamise viib läbi UB vastuvõtu test komitee oma akadeemilise saavutus.

Rahvusvaheline taotlejad peavad vastama akadeemiliste, keelenõuded ja pühenduda järgimiseks eelkõige määruste Indoneesia valitsus, mis on seotud hariduspoliitika, et taotleda kraadi University of Brawijaya.

Brief History of Universitas Brawijaya

Nimi Universitas Brawijaya (Brawijaya University) poolt antud Vabariigi Presidendi Indoneesia läbi traadi ole. 258 / K / 61 saatis 11. juulil 1961. Aasta See nimi on tuletatud pealkirjast Kings of Majapahit, suur kuningriik Indoneesias 12.-15. sajandil.

UB ümber State University 5. jaanuaril 1963 pärast presidendi dekreedi väljastatud varem samal aastal. See kuupäev oli hiljem kuulutas nagu UB aastapäeva (hakati nimetama Dies Natalies hulgast Indoneesia akadeemilise ühiskonna liiget).

Varem Universitas Brawijaya avalikult teada akronüüm UNBRA ja siis UNIBRAW. On Universitas Brawijaya senati koosolekul 17. märtsil 2008 UB pühitseti ametlik akronüüm Universitas Brawijaya.

Hümn UB koosnes üliõpilane teaduskonna Veterinaar- ja Loomakasvatus nimetatakse Yanardhana aastal 1963, samal ajal kui Marsi UB oli koosneb Lilik Sugiarto 1996. Mõlemad lood on ikka sagedamini lauldakse kuni tänase päevani.

UB campus asub linna Malang, Ida-Jaava, strateegiline asukoht võib kergesti saavutatud avaliku vedu. Mis kasvavate puude Kõikjal campus ja jahe õhk Malang, UB tõepoolest on väga värske campus. Selle linna haridus-, Malang on kiiresti arenev. See tundub olevat lahutamatud auks East Java varem.

Täna, UB on üks juhtivaid ülikoole Indoneesia rohkem kui 60.000 üliõpilast erineva alates Diploma Program, bakalaureuseõppes, magistrikraad programmi, Doktoriõppekavad ja eriarsti Program, 12 Teaduskonnad, 2 teaduskonna tasandil programmid, 1 Kutseõppes ja 1 magistri programmi.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise
  • Indoneesia

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Brawijaya University

Visioon teaduskonna Administration on muutunud institutsiooniks haldusteadused kvalifitseeritud ja tunnustatud avalik, kodus ja välismaal. ... [+]

MA avalikus halduses

Visioon ja missioon

Visioon teaduskonna Administration on muutunud institutsiooniks haldusteadused kvalifitseeritud ja tunnustatud avalik, kodus ja välismaal.

Missioonid teaduskonna Haldusteaduste on:

Parandada kvaliteeti ja kvantiteeti rakendamise Tri Dharma of Higher Education, mis hõlmab haridust ja õpetamise, teadustöö ja üldkasulikku tööd. Loomine filosoofiasse haldus teadus ühiskonnas ja positsiooni tugevdamist vilistlastele tööturul. Parandada tõhusust ja efektiivsust juhtimine ja õppejõud. [-]
Indoneesia Malang
Juuli 2020
Indoneesia
Päevane õpe
Osakoormus
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Brawijaya University

Põllumajanduse Engineering sai hariduse keskus rahvusvahelistele standarditele ja on aktiivne roll arengus läbi uuringute ja üldkasulikku tööd. ... [+]

Master in Agricultural Engineering

VISION:

Põllumajanduse Engineering sai hariduse keskus rahvusvahelistele standarditele ja on aktiivne roll arengus läbi uuringute ja üldkasulikku tööd.

Missioon:

Rakendada õppeprotsessi professionaalsel viisil moodustada lõpetajale oskusi valdkonnas Põllumajanduse Engineering. Aktiivne roll probleemide lahendamisel valdkonnas Põllumajanduse Engineering läbi koostoime teiste rühmade teadusharusid. Aktiivne roll globaalses teaduslik tegevus valdkonnas Põllumajanduse Engineering. Ehitamine ja arendada teaduse ja tehnoloogia seotud agrotehnika.

Eesmärgid

Põllumajanduse Engineering moodustavad kvalifi... [-]
Indoneesia Malang
Juuli 2020
Indoneesia
Päevane õpe
Osakoormus
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Brawijaya University

Et olla kõrgkoolis põllumajandustoodete kvaliteedi, rahvusvahelistele standarditele ning mis on võimeline mängima aktiivset rolli teaduse ja tehnoloogia ning loodusvarade ... [+]

Meister Muld Veemajanduskavaga

VISION:

Et olla kõrgkoolis põllumajandustoodete kvaliteedi, rahvusvahelistele standarditele ning mis on võimeline mängima aktiivset rolli teaduse ja tehnoloogia ning loodusvarade haldamise, samuti pakkuda jätkuvat arengut põllumajandus juhtimine.

Missioon:

Anda haridus, teadus ja üldkasuliku vallas põllumajanduse ja loodusvarade haldamine ja põllumajandus juhtimise all üleilmsest perspektiivist, mis põhineb usk ja vagadus. Arendada ja rakendada teaduse ja tehnoloogia raames põllumajanduse ja põllumajandusliku keskkonna riigi arengut.

Eesmärgid:

Vorm lõpetajate kõrge akadeemilise võimekuse, hea käitumine ja ettevõtlusalaseid oskusi. Koostada probleemide lahendamine, tehnoloogial põhinevad teaduse valdkondades nagu põllumajandus, loodusvarade ja põllumajandus juhtimine. Blend teaduse ja tehnoloogia teadusuuringute haridusprogrammi. Kanna teaduse ja tehnoloogia vastavalt ühiskonna vajadustele sellistes valdkondades nagu põllumajandus, loodusvarade ja põllumajandus juhtimine. ... [-]
Indoneesia Malang
Juuli 2020
Indoneesia
Päevane õpe
Osakoormus
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Brawijaya University

Visioon: saada magistriõpingute programm, mis ühendab rahvusvaheliselt tunnustatud raamatupidamise õppimise ja teadustöö väärtustega jumalikkus, inimlikkus ja keskkonnasõ ... [+]

Kapten Raamatupidamises

Raamatuprogrammi magister (PMA) on akrediteeritud "A" juures BAN PT ja ABEST International.

Visioon

Saada magistriõpingute programm, mis ühendab rahvusvaheliselt tunnustatud raamatupidamise õppimise ja teadustöö väärtuste jumalikkus, inimkond ja toetada keskkonda.

Missioon

Rakendada kõrgharidust ja teadustööd raamatupidamise kvaliteedi valdkonnas sidusrühmade huvides, pideva kvaliteedi parandamise lähenemisviisi, oluliste ja praktiliste uuringute, eetilise käitumise, keskkonnateadlikkuse ja rahvusvahelise väljavaatega.

Eesmärgid

Professionaalide moodustamine tervikliku, ratsionaalse, eetilise ja intuitiivse mõtteviisiga.Multiparadigma visiooniga teadmiste loomiseks raamatupidamisvaldkonnas analüüsitakse tõhusalt tänapäevase raamatupidamise dikotoomiat nii teoreetiliselt kui ka empiiriliselt.... [-]
Indoneesia Malang
Avatud registreerimine
Indoneesia
Päevane õpe
Osakoormus
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Brawijaya University

Tsiviilehitus muidugi käsitletakse huvide paljususe teadmised, sealhulgas: struktuurid, geotechniques, suurvee, transpordi ja ehituse juhtimine. ... [+]

Master in Civil Engineering

UB Department of Civil Engineering asutati aastal 1963 koos asutamisest UB. Department of Civil Engineering on lõpetanud vähemalt 1920 õpetlased S-1. Tsiviilehitus muidugi käsitletakse huvide paljususe teadmised, sealhulgas: struktuurid, geotechniques, suurvee, transpordi ja ehituse juhtimine. See programm on mõeldud lõpetajad, kes on kohandatavad kõigis tsiviilehituse ning neilt oodatakse kapten ja kohaldada põhilisi teadmisi, tundma infotehnoloogia, kohaldatakse loogilist mõtlemist, suutma ennast arendada pidevalt ning on professionaalset suhtumist.

Õpilaste tsiviilehituse osakonna nummerdatud vahel 400-500 igal aastal. 1997. piiratud arvu tunnustatud õpilased ületanud teed kõrgharidust ja D3. Aastal 2000 uue vastuvõtu jooned pikendada laiendamise kava (SPMK). Aastal 2001 Department of Civil Engineering hakkas vastu õpilasi kooli partnerlus Valik vastuvõtmine (LOA) ja partnerlust Registreerimine Selection (SPKIns).... [-]

Indoneesia Malang
Juuli 2020
Indoneesia
Päevane õpe
Osakoormus
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Brawijaya University

Missioon (nägemine) Master Program in Management (MPIM) on: "Olla juhtiv rahvusvaheline õppeasutus valdkonnas juhtimise ja äri teadused, suure ettevõtluse ja vaimset arus ... [+]

Master in Management

ajalugu

Lõpetanud kooli teaduskonna majandusteaduskonna of Brawijaya University (veebruar UB) on olnud pikk teekond, kuna selle olemasolu. Alguses Ülikooli pakutakse bakalaureuse programmid ainult, kuid 2006. lõpetaja programmid algasid.

Master of Management Program (Prodi) sai esimene embrüo veebruar Ametlikult Prodi asutati aastal 1996, läbi Üldine dekreet kõrghariduse No. 493 / Dikti / Kep / 1996 aasta kohta 31. august 1996.

Missioon ja õppimise eesmärgid

Missioon (nägemine) Master Program in Management (MPIM) on: "Olla juhtiv rahvusvaheline õppeasutus valdkonnas juhtimise ja äri teadused, suure ettevõtluse ja vaimset arusaamist" Master Program in Management (MPIM) õppe eesmärgid :... [-]

Indoneesia Malang
Juuli 2020
Indoneesia
Päevane õpe
Osakoormus
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Brawijaya University

Üks kuulsamaid koole Brawijaya University on ülikooli majandusteaduskonna. ... [+]

MA majandusteaduses

ajalugu

Üks kuulsamaid koole Brawijaya University on ülikooli majandusteaduskonna. Esialgu teaduskonna algas kaks kursust: Public Economics and Business Economics. Nüüd on meil ka General Economics Studies programmi, täna eelkäija Department of Economics. Department of Economics ja Development Studies (iESP) kehtestatud kraadiõppe programme 4. juuli 2001, ja Master Program in Economics pühitseti üks kursused Graduate School of Economics of University of Brawijaya.

Visioon ja missioon

Visioon: Hakka kapten hea haridusasutuste üldisel tasandil arengut rakendusliku eetika põhinev majandus. missioon:

Pakkuda haridust, mis on võimalik jälgida arengut rakendusliku majandusteaduse. Igakülgse uuringud ja areng rakendusliku majandusteaduse. Inspire, valgustada ja anda ühenduse tulemuste põhjal hariduse ja teaduse rakendusliku majandusteaduse. ... [-]
Indoneesia Malang
Juuli 2020
Indoneesia
Päevane õpe
Osakoormus
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Brawijaya University

Visioon: olla näide selle asutuse loodusteaduste ja matemaatika haridus, rahvusvaheliste standardite ja hea tugi Applied Sciences, et parandada inimeste heaolu. ... [+]

Master in Biology

Visioon, missioon ja eesmärgid

VISION: olla näide selle asutuse loodusteaduste ja matemaatika haridus, rahvusvaheliste standardite ja hea tugi Applied Sciences, et parandada inimeste heaolu.

Missioon

Vorm kvaliteediga lõpetajatele. Aktiivset rolli luua ja arendada teaduse ja tehnoloogia. Tõsta üldsuse tunnustust kõigile MIPA on. Toetada of Applied Sciences ülikoolis.

Eesmärgid

Korraldage õpetamise ja õppimise protsessi Korraldada kõrge kvaliteediga teadus. Levitada uurimistulemusi avalikkusele. Omavad rolli teaduse riiklikul ja rahvusvahelisel tasandil. [-]
Indoneesia Malang
Juuli 2020
Indoneesia
Päevane õpe
Osakoormus
Ülikool
Loe edasi eesti keeles