Loe ametlikku kirjeldust

Universitas Gadjah Mada mida peetakse Indoneesia üheks vanimaks ülikooliks, on Indoneesias hariduse ärkamise tugisammas ning väidab end olevat Pancasila kaitsja ja levitaja.

Universitas Gadjah Mada pakutakse üliõpilastele kaasaegse infrastruktuuri ja infotehnoloogia toel tohutut hulka võimalusi loovuse ja innovatsiooni arendamiseks oma piirkonnas. Maailmatasemel teadusülikoolina on UGM pööranud suurt tähelepanu teadustegevusele, motiveerides nii õppejõude kui ka üliõpilasi oma teadusuuringuid korraldama ja avaldama. Lisaks sellele ergutatakse seda jõupingutust 25 erineva teadusvaldkonna õppekeskuse arendamise kaudu. UGM on varustatud rohkearvuliste ressurssidega 3 608 õppejõudu ja 4324 töötajat, kes on kindlalt pühendunud UGM-i parimaks ülikooliks ja silmapaistvaks hariduslikuks referentsiks Indoneesias.

UGM-i tutvustamine

Universitas Gadjah Mada on Indoneesias avalik Indoneesia luuderohi liiga teadusülikool, mis asub Indoneesias Yogyakartas ja mis asutati 19. detsembril 1949. UGM on Indoneesia vanim ja suurim kõrgharidusasutus. Indoneesias Yogyakartas asuv 360 aakri suurune ülikool koosneb 18 teaduskonnast, 68 bakalaureuseõppe õppeprogrammist, 23 diplomiõppeprogrammist, 104 magistri- ja erialaõppeprogrammist ning 43 doktoriõppe õppeprogrammist.

Praegu õpib selles umbes 55 000 üliõpilast, 1 187 välisüliõpilast ja 2500 õppejõudu. Universitas Gadjah Mada on peetud Indoneesia üheks hinnatumaks ülikooliks.

UGM rakendab haridusala, mis on ülikoolide samm õppeprotsessi järjepidevuse soodustava keskkonna loomisel. Neid jõupingutusi tehakse multidistsiplinaarse koostöö arendamisel ja ökoloogilistele küsimustele vastamiseks, et saavutada ülikooli visioon. Mõned sammud on reostuse ja sõidukite heitgaaside vähendamine, jalakäijate arendamine, ülikoolisse sisenevate sõidukite piiramine, uute ühiselamute rajamine ülikoolilinnakule, parkimiskilpide arendamine, puude roheline istutamine ja palju muud.

Yogyakarta eriala, kus asub UGM, on üks Indoneesia väiksemaid provintse ja on tuntud kui laagri kultuuri keskus ning õppekeskus. Sellel on 3 400 000 elanikku, kellest 511 000 elab Yogyakarta linnas. Selle nimetamine õppekeskuseks on 120 riigi ja erasektori kolmanda taseme haridusasutuse olemasolu, mille õpilaste arv on üle 300 000.

Visioon

Olla suurepärane ja innovatiivne maailmatasemel ülikool, mis on läbinud rahva kultuuriväärtused, mis põhinevad Pancasilal kui riigi ideoloogiale ja pühendatud rahva huvile ja inimkonnale.

Missioon

Teostada haridust, teadustööd ja ühiskondlikku teenistust, säilitada ja arendada ühiskonnale suurepäraseid ja kasulikke teadmisi.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Universitas Gadjah Mada

Magistrikraadiprogramm (M.Acc.) On mõeldud nii inimeste kui ka riigiametnike professionaalsete vajaduste prognoosimiseks ja nendele reageerimiseks tänapäeva dünaamilises ... [+]

Magistrikraadiprogramm (M.Acc.) On mõeldud nii inimeste kui ka riigiametnike professionaalsete vajaduste prognoosimiseks ja nendele reageerimiseks tänapäeva dünaamilises ärikeskkonnas. Programm pakub koondumist avalikule raamatupidamisele, finantsarvestusele, juhtimisarvestusele, infosüsteemide haldamisele ja auditile. Õppekava on mõeldud üliõpilastele, et nad saaksid osaleda kahes kraadides ja vahetusprogrammides.

Visioon

Indoneesia juhtivaks raamatupidamise magistriprogrammiks saamine, mis edendab rakendatud raamatupidamist ja soodustab eetilise raamatupidamise tavasid, tekitades rahvusvahelisi väljakutseid.

Missioon

Rahvusvaheliste võrgustike tugevusega rikastatud, kuid endiselt kohalikus tarkuses juurdunud, julgustame õpilasi muutuma pädevaks, eetiliseks ja professionaalseks valdkonnapõhises raamatupidamises, mis on laiapõhjaline ja omab kvalifitseeritud rakendust.... [-]

Indoneesia Yogyakarta
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
3 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles