University of Tehran, Kish International Campus

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

TIKi kohta

Kishi rahvusvaheline ülikool

Kish International Campus asutati 2007. aastal, et hõlbustada välisriigi õpilaste registreerimist. UT Kish Campus lõpetanute keelelised ja erialased oskused toimivad tõhusalt rahvusvahelises keskkonnas; tehnilised oskused tegutseda üha keerulisemas tehnilises maailmas; intellektuaalne võimekus ja paindlikkus, et kohaneda pidevate muutustega ja juhtimisvõimalustega, et anda võimalikult suur panus kogukonna arengusse oma rahva kasuks. Kooskõlas selle ülesandega valib ülikool Iraani ja rahvusvaheliste üliõpilaste, kes suudavad edukalt rakendada mitmekesiseid ja kaasaegseid akadeemilisi ja teadustöö võimalusi. Tänu tugevate teaduslike sidemete arendamisele kohalike ja välismaiste haridus- ja teadusasutuste vahel jätkab ülikool jätkuvalt teaduse ja hariduse kõrgeimat kvaliteeti. Campus on püüdnud jääda teaduse tipptasemele erinevates valdkondades ja kohandama oma strateegiaid turunõudluse rahuldamiseks. Campus on kaunis Kishi korallide saar, Pärsia lahe perel, millel on kõik oma turismi- ja äriobjektid.

Rahvusvaheline tegevus

Rahvusvaheliste suhete büroo pakub teavet ja abi rahvusvahelistele üliõpilastele, õppejõududele ja teadlastele. Samuti luuakse ühelt poolt Ülikooli ja teiste Iraani ülikoolide ning teiselt poolt välisriikide ülikoolide, uurimisinstituutide ja keskuste vahel. Rahvusvaheliste suhete büroo pakub nõu ja teenuseid kõigile rahvusvahelistele üliõpilastele ja teadlastele. See võimaldab akadeemilisel liikmel ja üliõpilasel osaleda rahvusvahelistel konverentsidel, seminaridel ja töötubades. Samuti on neil tihedad suhted paljude rahvusvaheliste organisatsioonidega ja nad teevad koostööd ühiste konverentside, rahvusvaheliste ühingute liikmeskondade ja puhkusereiside pakkumisel.

Praegused tegevused

  • Ametlike külastuste korraldamine ülikoolide ülemaailmsete kõrgemate ametnikega
  • Rahvusvahelise koostöö laiendamine maailma parimate ülikoolidega
  • Kish International Campus'ist lahkumiste ja õpikodade pidamine välismaal asuvate Iraani ja väliste professorite ja teadlaste kutsumiseks
  • Rahvusvahelise üliõpilasvahetuse programmi laiendamine
  • Arenenud ja lühiajaliste koolituskursuste ja ühiste koolitusprogrammide väljatöötamine

Faktid ja arvandmed

Praegune olek

Kish International Campus'i akadeemilised töötajad koosnevad enam kui 190 osalise tööajaga professori ja kaasatud liikmetest. Ülikoolis on 3000 bakalaureuse-, magistri- ja doktoranti.

Raamatukogu statistika

Campus raamatukogus on mõistlik raamatute kogu (21927) nii pärsia (12792) kui ka inglise keeles (9135). Ülikoolilinnas on ka ulatuslik elektrooniline raamatukogu (e-raamatud ja e-ajakirjad).

Asukohad

Teheran

Address
Kish International Campus, University of Tehran, Niyayesh St., Mirmohanna Blvd., Kish Island, Iran.
Teheran, Teherani provints, Iraan