University Centre of the Westfjords

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Westfjordsi ülikoolikeskus on mittetulundusühing, mis asutati 2005. aasta märtsis. Sellel on 40 asutajaliiget, sealhulgas kõik riigi kõrgkoolid. Keskus alustas tegevust jaanuaris 2006 Ísafjörðuris Vestrahuses. Samas hoones paiknevad ka Marine Research Institute, Islandi kalanduslaboratooriumid ja Islandi lumelaviinide uurimiskeskus. Siin asub ka Westfjordide regionaalarengukeskus, kusjuures kõigil hoones esindatud organisatsioonidel on ühised vastuvõtuseadmed.

Ülikoolikeskus pakub rahvusvaheliselt orienteeritud, valdkondadevahelist magistriprogrammi ranniku- ja merejuhtimise alal, mida õpetatakse inglise keeles. Programm valmistab ette õpilasi tegelema tänapäeval kõige põnevama ja olulise teemaga: loodusvarade haldamine ja kasutamine. Programmi õpetatakse kolme nädala moodulites ja iga moodulit pakutakse ka lühiajalise kursusena.

Keskus abistab ülikooli üliõpilasi ja õpetajaid ka väljaspool seda piirkonda kontaktide loomisel Westfjordis. Keskus pakub piirkonnast teavet kui huvitavat võimalust ja uurimisvaldkonda ning abistab õpilasi ja teadlasi nende töös Westfjordsi uurimisprojektidega.

Asukohad

Ísafjörður

University Centre Of The Westfjords

Address
Sudurgotu 12,

400 Ísafjörður, Island
Telefon
+354 450 3040

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega