Loe ametlikku kirjeldust

Westfjordsi ülikoolikeskus on mittetulundusühing, mis asutati 2005. aasta märtsis. Sellel on 40 asutajaliiget, sealhulgas kõik riigi kõrgkoolid. Keskus alustas tegevust jaanuaris 2006 Ísafjörðuris Vestrahuses. Samas hoones paiknevad ka Marine Research Institute, Islandi kalanduslaboratooriumid ja Islandi lumelaviinide uurimiskeskus. Siin asub ka Westfjordide regionaalarengukeskus, kusjuures kõigil hoones esindatud organisatsioonidel on ühised vastuvõtuseadmed.

Ülikoolikeskus pakub rahvusvaheliselt orienteeritud, valdkondadevahelist magistriprogrammi ranniku- ja merejuhtimise alal, mida õpetatakse inglise keeles. Programm valmistab ette õpilasi tegelema tänapäeval kõige põnevama ja olulise teemaga: loodusvarade haldamine ja kasutamine. Programmi õpetatakse kolme nädala moodulites ja iga moodulit pakutakse ka lühiajalise kursusena.

Keskus abistab ülikooli üliõpilasi ja õpetajaid ka väljaspool seda piirkonda kontaktide loomisel Westfjordis. Keskus pakub piirkonnast teavet kui huvitavat võimalust ja uurimisvaldkonda ning abistab õpilasi ja teadlasi nende töös Westfjordsi uurimisprojektidega.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

University Centre of the Westfjords

Rannikualade ühendused ja piirkondlik areng on rahvusvaheline multidistsiplinaarne magistriprogramm maaelu ja kõrvalistes piirkondades minevikus ja tulevikus. ... [+]

Programm põhineb spetsiaalselt sotsioloogia, makroökonoomika ja geograafia / planeerimise põhimõttel ja praktikal. Programmi lõpuks mõistavad õpilased rannikukogukondade arengu muutusi ja väljakutseid ning on kogenud meetodeid ja oskusi, et prognoosida nende arengut ja seda hallata. Õppimise keel ja üldine suhtlemine on inglise keel. Õppetöö toimub Ísafjörður.

Programm koosneb 120 ECTS magistriõppes; see sisaldab 75 ainepunkti kursuste ja 45 ECTS-i väitekirja vormis. Kõik kursused õpetatakse moodulites. Programm algab sügissemestril ja esimene aasta koosneb peamiste kursuste ja valikainete kursused õpetamise ajakava.

Selleks, et 75 ainepunkti õpetada ühe õppeaasta jooksul, õpetatakse kursusi intensiivsetes moodulites järgmise aasta augustist juulini. Kursused kaalutakse 1 ECTS-lt 8 ECTS-ni ja ulatuvad poole nädala pikkusest kuni nelja nädalani. Iga ECTS eeldatavasti võtab umbes 25-30 tundi üliõpilastööd. Keskmiselt õpilased võtavad 2 ECTS nädalas, mis vastab vähemalt 50-tunnisele töökoormale nädalas.... [-]

Island Ísafjörður
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
18 - 24 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University Centre of the Westfjords

Meister Ranniku ja mere haldamine on valdkondadevahelist ressursside juhtimine programm, mis keskendub rannikualade ja mere küsimusi ja peamiselt juhtida ... ... [+]

Ranniku ja mere haldamine on rahvusvaheline, interdistsiplinaarne magistrikraad valdkonnas ressursside juhtimine. Programm rõhutab ideid ja meetodeid alates ökoloogia, sotsioloogia, majanduse ja ärijuhtimise. Õpilased lõpetamist programmi tundma erinevaid ja väärtuslikke ressursse ranniku ja mere mõista oma praegust seisundit ja on kogutud vahendid ja teadmised sõita säästva kasutamise mereressursside.

Kursus keeles, sealhulgas õpetamine, on inglise keel. Ülikoolide Keskus Westfjords pakub see programm koostöös ülikooli Akureyri. Õppetöö toimub Ísafjörður.

Riiki sisenemise nõuded Peamine tingimus vastuvõtmiseks on, et taotlejad on lõpetanud bakalaureuse kraad; kas BA, BSc või voodis. Rõhk on asetatud taotleja õigustavad põhjused ja selgitab, kuidas nad loodavad, et siduda programmi oma eelmise haridus ja kogemus. Taotluse vorm on kättesaadav, nii elektrooniliselt pdf-formaadis, on ülikooli keskus kodulehel.... [-]

Island Ísafjörður
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
18 - 24 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Coastal Management Masters in Iceland - Student Story

Coastal Management Masters in Iceland - Student Activities

University Centre Of The Westfjords
Address
Sudurgotu 12,
400 Ísafjörður, Island
Koduleht
Telefon
+354 450 3040