Loe ametlikku kirjeldust

24 rauamaak Business School on välja töötanud uuendusliku ja spetsialiseeritud äritegevuse koolituse ja kutsealase arengu programmide eesmärk on aidata äsja ülikooli lõpetanuid algamas karjääri omandada uusi teadmisi ja oskusi, samuti täiskasvanud juhid ja spetsialistid, kes peavad täiendama olemasolevaid oskusi või arendada uusi Erialadest . Programmid on mõeldud inimestele, kes töötavad nii avalikus kui ka erasektoris.

Keskendudes erinevaid vajadusi noored juhid ja spetsialistid, õppekava on pidevalt ajakohastada, et võtta arvesse uusimaid suundumusi. Kogenud kirjastajad taustaga hariduse kindlaks peamised teemad, seades rikas dialoogilisuseta, ajakirjanikud ja rohkem kui 6000 juhid, kes osalevad igal aastal. Ainus 24 rauamaak haridusprogrammid eesmärgiks on pakkuda konkreetseid madalikule majanduse, rahanduse ja juhtimise.

Ainus 24 rauamaak Haridus programmid hõlmavad:

  • Eriürituste - Spetsiaalsed Master 's kraadi - Executive Master - Kursused ja konverentsid - E-õppe - In-house haridus - Professionaalne areng

Business School pakub:

Täistööajaga magistriõppe programmi, mis hõlmab töö kogemusi läbi praktikume, et tagada noortele õpilastele suurema konkurentsieelise siseneda tööjõud on kõrgema kvalifikatsiooni ja kogemusi.

Executive24 Master on mõeldud hõivatud juhid ja ettevõtjad, kes peavad olema tasakaalus oma karjääri kohustusi oma pideva õppimise vajadust dünaamilises maailmas. Programm asendusliikmed kaugõppe on-campus istungid võimaldavad paindlikumat õpetlik kogemus.

Master24 on mõeldud iseõppijatele ja põhineb uuenduslike valem kaugõpe, et ära multimeedia klassiruumi, mis hõlmab juurdepääsu ja suhtlemine eksperdid.

Osalejad haridusprogrammid on juurdepääs Sole 24 Ore rikkalikule kvaliteetne, multimeedia vahendeid.

Matemaatika hulka kõrgelt kvalifitseeritud Itaalia ja rahvusvahelisi eksperte, kellel on kogemusi nii oma ala kui ka klassiruumis. Nad kasutavad pragmaatilist lähenemist, mis on suunatud vajaduste äri spetsialistid.

150 stipendiumi õpilastele kättesaadavad.

Business School on alati pööranud erilist tähelepanu arendada ja säilitada tihedad suhted mõned olulisemad ettevõtted ja konsultatsioonifirmad Itaalias ja kogu maailmas. Praegu koostööd rohkem kui 600 rahvusvaheliselt tunnustatud äripartnerid. See võrgustik võimaldab Sole 24 Ore integreerida äri reaalsus oma koolitusprogramme, mis annab tugeva ja praktilisi rakendusi õppimiseks.

Ainus 24 Ore e-õppe platvormi võimaldab õpilastel jagada dokumente, teateid ning luua ühenduse.

Praktika on lahutamatu osa magistriõppesse ja esindab olulise võimaluse lõpetajate tööturule siseneda. Laiendatud võrgustik kontakte ettevõtte, professionaalne ja finantssektori koos preparaadi poolt magistriõppesse, anda õpilastele võimalusi siseneda oluline firmasid nii Itaalias kui ka välismaal.

Karjäär paigutuse järgmiselt pärast edukat lõpetamist magistriõppesse ja koosneb kasutusele kvalifitseeritud taotlejatele organisatsioonid, sobitamine õpilaste aadressi (curriculum vitae) koos vajadustele ettevõtteid. Eesmärk on tagada, et lõpetajate saada asjakohast ja sisukas kogemusi, mis võimaldavad neil jätkata oma karjääri.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Il Sole 24 ORE Business School

Luksuskaubad, mood ja elustiil on üks Itaalia tipptasemel tähtsamaid valdkondi. Meie Master International Luxury Management pakub üliõpilastele teadmisi ja võimeid nõutud ... [+]

Luksuskaubad, mood ja elustiil on üks Itaalia tipptasemel tähtsamaid valdkondi. Meie Master International Luxury Management pakub üliõpilastele teadmisi ja võimeid nõutud ettevõtete luksus tööstuses.

Eesmärgid ja professionaalsed avadkoolitada üliõpilasi multidistsiplinaarse sihtasutusega, ühendades loovust võimalusega tõlgendada ja prognoosida ärisuundumusipakkuda üliõpilastele võimalusi õppida luksusliku hea sektoris töötavate spetsialistide kogemustest ning arendada edasi luksusliku hea turu tulevasi võrgustikkepakkuda praktilist rakendust klassis õpitud kontseptsioonidele projekti töö, kohapealse külastuse ja haridusreiside kauduKestus ja struktuur

Kapten vajab täistööajaga kohustuslikku osalemist. See koosneb kuuest klassist ja töökodadest ning 4-kuulistest internatuuridest.... [-]

Itaalia Milan
November 2019
Inglise
Päevane õpe
10 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles