Il Sole 24 ORE Business School

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

24 rauamaak Business School on välja töötanud uuendusliku ja spetsialiseeritud äritegevuse koolituse ja kutsealase arengu programmide eesmärk on aidata äsja ülikooli lõpetanuid algamas karjääri omandada uusi teadmisi ja oskusi, samuti täiskasvanud juhid ja spetsialistid, kes peavad täiendama olemasolevaid oskusi või arendada uusi Erialadest . Programmid on mõeldud inimestele, kes töötavad nii avalikus kui ka erasektoris.

Keskendudes erinevaid vajadusi noored juhid ja spetsialistid, õppekava on pidevalt ajakohastada, et võtta arvesse uusimaid suundumusi. Kogenud kirjastajad taustaga hariduse kindlaks peamised teemad, seades rikas dialoogilisuseta, ajakirjanikud ja rohkem kui 6000 juhid, kes osalevad igal aastal. Ainus 24 rauamaak haridusprogrammid eesmärgiks on pakkuda konkreetseid madalikule majanduse, rahanduse ja juhtimise.

Ainus 24 rauamaak Haridus programmid hõlmavad:

  • Eriürituste - Spetsiaalsed Master 's kraadi - Executive Master - Kursused ja konverentsid - E-õppe - In-house haridus - Professionaalne areng

Business School pakub:

Täistööajaga magistriõppe programmi, mis hõlmab töö kogemusi läbi praktikume, et tagada noortele õpilastele suurema konkurentsieelise siseneda tööjõud on kõrgema kvalifikatsiooni ja kogemusi.

Executive24 Master on mõeldud hõivatud juhid ja ettevõtjad, kes peavad olema tasakaalus oma karjääri kohustusi oma pideva õppimise vajadust dünaamilises maailmas. Programm asendusliikmed kaugõppe on-campus istungid võimaldavad paindlikumat õpetlik kogemus.

Master24 on mõeldud iseõppijatele ja põhineb uuenduslike valem kaugõpe, et ära multimeedia klassiruumi, mis hõlmab juurdepääsu ja suhtlemine eksperdid.

Osalejad haridusprogrammid on juurdepääs Sole 24 Ore rikkalikule kvaliteetne, multimeedia vahendeid.

Matemaatika hulka kõrgelt kvalifitseeritud Itaalia ja rahvusvahelisi eksperte, kellel on kogemusi nii oma ala kui ka klassiruumis. Nad kasutavad pragmaatilist lähenemist, mis on suunatud vajaduste äri spetsialistid.

150 stipendiumi õpilastele kättesaadavad.

Business School on alati pööranud erilist tähelepanu arendada ja säilitada tihedad suhted mõned olulisemad ettevõtted ja konsultatsioonifirmad Itaalias ja kogu maailmas. Praegu koostööd rohkem kui 600 rahvusvaheliselt tunnustatud äripartnerid. See võrgustik võimaldab Sole 24 Ore integreerida äri reaalsus oma koolitusprogramme, mis annab tugeva ja praktilisi rakendusi õppimiseks.

Ainus 24 Ore e-õppe platvormi võimaldab õpilastel jagada dokumente, teateid ning luua ühenduse.

Praktika on lahutamatu osa magistriõppesse ja esindab olulise võimaluse lõpetajate tööturule siseneda. Laiendatud võrgustik kontakte ettevõtte, professionaalne ja finantssektori koos preparaadi poolt magistriõppesse, anda õpilastele võimalusi siseneda oluline firmasid nii Itaalias kui ka välismaal.

Karjäär paigutuse järgmiselt pärast edukat lõpetamist magistriõppesse ja koosneb kasutusele kvalifitseeritud taotlejatele organisatsioonid, sobitamine õpilaste aadressi (curriculum vitae) koos vajadustele ettevõtteid. Eesmärk on tagada, et lõpetajate saada asjakohast ja sisukas kogemusi, mis võimaldavad neil jätkata oma karjääri.

Asukohad

Milano

Il Sole 24 ORE

Address
GRUPPO 24ORE Via Monte Rosa 91
20149 Milano, Lombardia, Itaalia
Telefon
+39 02 30221

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega