Accademia Europea di Firenze – Scuola internazionale di Arti e Cultura Italiana

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Accademia Europea di Firenze on jõudlust ja vabade kunstide kooli koosneb meie bakalaureuse kolledži lõpetaja, professionaalne juhendamine, kohaliku tulemuslikkuse tütarettevõtete ja kultuuriprogrammide. AEF on juurdunud koos akadeemilise kvaliteedi, tulemuslikkuse kogemus ning kulttuurikylpy. Meie personal koosneb andekas instruktorid, professorid ja administraatorid pühendatud valmistada üliõpilasi ette professionaalse maailmas üha enam globaliseerunud ühiskonnas. Meie koolid on pühendatud toimiva ja vabade kunstide kaudu mitmesuguseid kursusi.

Academia

AEF tähtsuse järjekorda haridus- terviklikkus, individuaalse kasvu ja omavahel seotud ja põhjaliku hariduse ja isiklik kogemus. Püüame luua täieliku keelekümbluse programmide struktuur sobib suurendada õpilaste kogemusi ja kasvu nende õppesuunal. At AEF, me tegelema iga õpilase isiklikku / töökaaslased, et tagada nende ohutus ja mugavus.

Kas see on keel, kunst, ajalugu, muusika või muu kursuse õpilased õpetatakse sees klassiruumis ja julgustatakse kiirendada nende arengut, osaledes AEF lõputu tegevus väljaspool klassiruumi.

Academia

Nurgakivi meie haridusfilosoofia on kogemusliku õppe ja võimaldab meie õpilastel täielikult vette Florentine ja Euroopa kultuuri. Õpilased on pärit üle kogu maailma, et see suurejooneline linna ja AEF töötajad on pühendunud hoolitsedes meie õpilased teha, samal ajal tõstame iga õpilase arusaamist ja meisterlikkust sisu kaetud klassiruumis.

Academia

Missioon

Best International School Florence

Missioon Accademia Europea di Firenze on pakkuda keskendunud, sügava ja kõikehõlmava akadeemilisi programme ühendatud kohalikku kultuuri. Mõjukuse ambitsioonikaid kunstnikud, muusikud ja õpilaste erineva taustaga luua, õppida, sooritada, ja kasvada professionaalselt sünnikodu renessanss.

AEF ressursse Firenzes laiendada väljaspool klassiruumi, mis võimaldab õpilastel kogeda linna kontekstis oma eelkõige uuringuid. Õpilased on surunud õppida ja kogeda ajalugu oma laeva ja uuringud, püüdes samal ajal uuendusi ja suruda oma valdkonnas veelgi.

Meie eesmärk on stimuleerida intellektuaalset uudishimu ja ambitsioonikus meie üliõpilaskonna, et maksimeerida oma potentsiaali õppijate ja spetsialistid.

Nägemine

AEF asutati edendada ja uuendada kunsti erialadel linna tuntud oma ajalugu ja muutuv uuendusi.

Et pakkuda väljakutsuv akadeemilisi programme, mis kujundavad uudishimulik mõtetes võimeline:

  • Lähenen distsipliinides koos mõtteviisi sügavalt mõista põhimõtteid minevikus ja kuidas nad viibivad tänapäeva kontekstis.
  • Transforming õppimise, teadmiste ja kultuuriliste kogemuste instrumentidesse, mis kujundavad Euroopa tulevik.
  • Aidata kaasa kohaliku kultuuri leiud, teadus- ja loomingut töötanud üle õppima.
  • Anda suurepärase professionaalse ja akadeemilise olema valmis, et inspireerida õpilase õppimise võimalusi.
  • Minna kaugemale klassis õppe edendamise õpilase suhtlemist multikultuurses ühiskonnas ja loominguline kohalolekust linn Firenze.

Asukohad

Firenze

Address
Via Cavour 37
50129 Firenze, Toscana, Itaalia

Programmid

See ülikool pakub ka: