Loe ametlikku kirjeldust

Ameerika Ühendriikide Rooma Ülikool (AUR) on üks vanimaid kraadiandvaid Ameerika ülikoole Itaalias. Õpilased saavad akrediteeritud Ameerika Ühendriikide bakalaureusekraadi pärast akadeemilise programmi lõpuleviimist (tavaliselt neli aastat kestusega). USA bakalaureusekraad on üldiselt tunnustatud kõrghariduse edukuse standardina.


AUR kasutab Rooma klassiruumis ja Itaalias ja Euroopas hindamatutena. Ameerika ülikool Rooma valmistab ette õpilasi elama ja töötama erinevate kultuuride kaudu oma praktiliste interdistsiplinaarsete akadeemiliste pealinnade kaudu, õppimisvõimalusi reisimise ja praktikakohtade ning mitmekultuurilise teaduskonna ja personali kaudu. Õpilased valivad kaheksa bakalaureusekraadi:

Juhend on inglise keeles . Õpilased, kellel inglise keele oskused vajavad arengut, võivad taotleda intensiivset akadeemilist inglise keele kursust , et saada kasu täieliku akadeemilise õppekava American University of Rome . Selle programmi kaudu õpivad õpilased inglise keelt kõnelema, kuulama, lugema ja kirjutama, osaledes valitud krediidipõhistes üldhariduskoolides AURis.

Sissepääs on konkurentsivõimeline. AUR meelitab üliõpilasi enam kui 40 riigist ja pakub oma õpilastele välismaal õppimiseks näiteks: Hiina, Ecuador, Inglismaa, Kreeka, Hispaania ja parimad ülikoolid Ameerika Ühendriikides. Taotlused võetakse vastu jooksvalt ja õpilased valitakse sõltumata vanusest, rassist, soost, usutunnistusest, rahvusest või etnilisest päritolust või puudega.

Kõrgemat staatust võib anda akadeemiliste krediitide eest, mis teenitakse väljaspool Ameerika Ühendriikide ülikoolisüsteeme asuvates asutustes. Kandidaadid, kellel on sellised volitused nagu Itaalia Maturità, rahvusvaheline küpsustunnistus, Briti GCSE tasemed ja muud samaväärsed programmid, hinnatakse hindamise alusel edasijõudnutele.

Enamikul juhtudel võib esimese kolledži aasta (mis vastab 30 semester ainepunktile). Kui AUR ülestunnistusi kontoris kindlaks, et üliõpilane on muidu täiesti akadeemiliselt kvalifitseeritud kuid et inglise keele oskus võib takistada aasta alguses edukas akadeemiline kogemus, isiklik akadeemiline semester või aasta AUR võib olla vajalik.

Ameerika Ühendriikide Rooma Ülikool on pühendunud tudengite finantsvajaduste rahuldamisele, pakkudes kvalifitseeritud tudengitele erinevaid akadeemilisi stipendiume ja üliõpilasvahetust.

Pärast kraadi lõpetamist on enamik AURi lõpetanuid kas jätkamas oma haridust või otsustavad töökoha viivitamatult siseneda. 86% töötajatest, kes valivad töökoha pärast lõpetamist, töötab vähem kui aasta pärast (alates 2010. aasta septembrist andmed on ametlikult ja avalikult teatatud sõltumatute kolleegiumide ja koolide akrediteerimisnõukogule (ACICS).

AUR on akrediteeritud ja / või tunnustatud: Kesk-Ameerika kõrghariduse komisjon (USA), Ameerika Ühendriikide Haridusministeerium, Delaware'i osariigi haridusosakond, Rooma tribunal ja Itaalia haridusministeerium.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:


The American University of Rome

See programm pakub interdistsiplinaarse ja metoodiliselt mitmekesised uuring kultuuri ja religiooni oma poliitilist ja sotsiaalset mõõdet. Uurimistöö ja uurimine eriti re ... [+]

See programm pakub interdistsiplinaarse ja metoodiliselt mitmekesised uuring kultuuri ja religiooni oma poliitilist ja sotsiaalset mõõdet. Uurimistöö ja uurimine eriti religioossed traditsioonid, sotsiaalne ja poliitiline kontekst, milles nad arenenud ja poliitilisi ideid nad mõjutavad, aitavad kaasa rahu, usuline ja kultuuriline mitmekesisus, kultuuridevaheline dialoog, mõistmist ja koostööd.

MA rahu-uuringute kasutab unikaalne asukoht American University of Rome on anda õpilastele võimalus õppida arengu religioossete institutsioonide, nende õpetusi ja tavasid, seoses üha muutuvas sotsiaalses kontekstis.

Läbi selle programmi, õpilased arendada arusaamist erinevate traditsioonide kujundanud paljude kultuuride tänapäeva globaliseeruvas maailmas. Nad õpivad usuline ja poliitiline ideid, mis on kriitiline arusaam ja lahendada pingeid ja konflikte kogu maailmas.... [-]

Itaalia Rome
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
15 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
The American University of Rome

Säilitamine ja kaitse ning avaliku / turistide juurdepääs, maailma kultuuripärandi muutunud üheks kõige keerulisem ja teravamaid probleeme paljudes riikides üle maailma. ... [+]

MA programm Säästva Kultuuriväärtuste treenib lõpetajate silmitsi kõige olulisem väljakutse pärandi tööstuse täna: oma pikaajalise elujõulisuse.

Rooma on keskmes arutelusid globaalne pärandit. Suurte rahvusvaheliste organisatsioonide linn, samuti suurim kontsentratsioon kultuuripärandi mälestusmärke ja töid, kusagil maailmas annab parema aluse valmistada üliõpilane ette karjääri selles valdkonnas.

Täna, et teha kultuuripärandit nii jätkusuutlik ja sotsiaalselt kasulik on vaja tunnistada vajadust multidistsiplinaarset lähenemist pärandi spektrit. Need, kes soovivad töötada pärandit on teha palju erinevaid kohustusi paljude valdkondade teadmisi.... [-]

Itaalia Rome
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
15 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
The American University of Rome

MA Food Studies on interdistsiplinaarne programm, mille eesmärk on anda teadmisi ja oskusi praeguse olukorra ja arengute ümbritseva jätkusuutliku toiduainete tootmise ja ... [+]

MA Food Studies on interdistsiplinaarne programm, mille eesmärk on anda teadmisi ja oskusi praeguse olukorra ja arengute ümbritseva jätkusuutliku toiduainete tootmise ja tarbimise üldisemalt, kuidas me mõjutada Maa ressursse meie toiduvalikut. See keskendub rahvusvahelise mõõtme, vaid ka sellest, kuidas on seotud poliitiliste ja õiguslike raamistike raamitud ja rakendada piirkondlikul, riiklikul ja kohalikul tasandil avaliku ja mittetulundussektoris, samuti toiduainetööstuses.

Programm pakub üliõpilastele võimalus keskenduda rohkem professionaalne põhinev tee vastavalt oma karjääri püüdlusi, või teaduspõhine tee, kui nad soovivad jätkata uurimistööd Ph.D. tasemel.... [-]

Itaalia Rome
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
15 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles