Accademia Costume & Moda

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Asutatud aastal 1964 Roomas, Accademia kostüüm

See pakub bakalaureuse- ja magistriõppe kursusi, mis on Itaalia Haridus-, Ülikoolide ja Teadusministeeriumi poolt õiguslikult tunnustatud kunsti kõrgharidust reguleeriva asutuse all.

Kultuur, disain ja käsitöö, mis on seotud laboripõhise lähenemisega, on kooli haridusülesande põhipunktid. Eesmärk on aidata õpilastel oma karjääri alustada, toetades neid loomingulise identiteedi kujundamisel ja tugevdamisel.

Disaini ja käsitööga liitunud kultuur ja eksperimendid on meie moesüsteemile ja meelelahutusettevõtetele, noortele disaineritele, kes suudavad oma vajadustele vastata.

Tänapäeval kuuluvad vilistlaste hulka Gucci loominguline juht, Alessandro Michele, tema eelkäija Frida Giannini, Albino D'Amato, Maurizio Galante, Marco Mastroianni, vastutustundlik kratatsioon Matières Chez Louis Vuitton, Fendi-Dior, Aldo Maria Camillo ja paljud kõige olulisematest spetsialistidest ülemaailmne moetööstus. Accademia paigutussuhe on üle 85% elanikkonnast kõige prestiižsemates rahvusvahelistes moemajades ja meelelahutustootmises

Accademia on ainult alustades võrk.

116872_BOF2019.jpg

Asukohad

Rooma

Accademia di Costume e di Moda

Address
Via della Rondinella, 2
00186 Rooma, Lazio, Itaalia
Telefon
+39 06 686 8169

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega