Loe ametlikku kirjeldust

Kooli uus mõiste: sukeldudes Itaalia kultuuri ja Itaalia elu!

Keel on tulemus kultuuri ja ajalugu, traditsioonid, oma territooriumil

Alates 1992, meil on keskuse itaalia Studies "BABILONIA" Taormina, Sitsiilia on kirglikult pühendunud end edendada meie Itaalia ja Sitsiilia kultuuri pärandit koos uuring itaalia keeles. Püüame mitte ainult pakuvad võimalust õppida itaalia keelt ja vahetult kogeda itaalia kultuuri ja Itaalia elu.

Meie keskus asub südames maailmakuulsa Taormina, kõige ilusam linn Sitsiilias. Taormina, atop Mount Tauro, näeb lahele Naxos esimene kreeka koloonia Sitsiilias, mis asutati aastal 735 eKr suurepärane Vahemere-blue Bay aktiivne vulkaan Etna taustal pakkuda spectacular vaade peaaegu kõikjal linnas. Taormina on tuntud oma ilu, selle uskumatu pärandit, ajalugu, arheoloogia ja arhitektuuri, samuti oma mainet tervitades mugavaks. Taormina on täiesti asub pakkuda õpilastele lihtne juurdepääs ilus ja ajalooliselt tähtis aarded Sitsiilias.

Meie kursused ja programmid toimuvad "Casa Silva", ajalooline villa, ehitatud 1817 vaid 200 meetri kaugusel Greek Theatre: Arhitektuuri-, loodus-ja ajalooline aare, Taormina on imekombel õnnestus säilitada. Villa veel täna naudivad luksuslikku botaanikaaias täis tsitrusviljade puud, Vahemere taimede, sajanditevanused palmid, ahv puzzle puud ja magnooliad, samuti paljud teised eksootilised puud ja taimed.

NOT JUST KEELTEKOOL kuid tõeliselt Kultuurikeskust meie rahvusvahelistele üliõpilastele vasta kohaliku kogukonna

Casa Silva koos oma itaalia keele kursusi ja Itaalia kultuuri kursuste BABILONIA regulaarselt hosts raamatuesitlusi Autorite, kino-foorumis ja suviti, maal ja skulptuur näitustel oma 1000 ruutmeetrit botaanikaaed. Lisaks elavad teatrietendused ja live kontserdid (jazz ja klassikaline muusika) pakutakse. Net-c @ Fé asub Wi-Fi õpilased saavad nautida oma vaba aega all lopsakas roheline puud õppida, puhata ja täita oma klassikaaslastega Babilonia pole lihtsalt keeltekooli kuid tõeliselt Kultuurikeskus, avada nii kohalik kogukond ja meie rahvusvahelistele üliõpilastele, kes saavad laiema kultuurilise kogemuse ja on võimalus hõlpsasti suhelda ja integreerida kohalikku kogukonda

Keel ei ole tulemus SET OF grammatikareegleid

Keel on tingitud kultuuri ja traditsioone, ajalugu, elustiili ja kohas. Seda silmas pidades, kui soovite põhjalikumat kultuurilisi kogemusi Sitsiilias ja mitte lihtsalt olla lihtne turistide kuid tõeline reisija, saab rühma itaalia keele kursus või erasektori Itaalia õppetunde meie

Itaalia plus-programmid

• Itaalia pluss Sitsiilia Cooking • Itaalia pluss Wine & Food Sitsiilia • Itaalia pluss Sitsiilia keraamika ja keraamika dekoreerimine • Itaalia pluss Matka-ja trekking Sitsiilias • Itaalia pluss Sukeldumine Sitsiilias • Itaalia pluss Golf Sitsiilias • Itaalia pluss kirjandus • Itaalia pluss kunstiajaloo • Itaalia pluss Ajalugu ja neile, kes soovivad rohkem eksklusiivne ja intensiivne pakett 50 + stipendiaatide eriline kutse liituda meie "Golden Sitsiilia" programmi.

Meie keskus itaalia Studies ka vastuvõtva mitu USA ülikoolid programme nii Graduate ja bakalaureuseõppe üliõpilastele. Pakume lühiajalised programmid (talvel ja suvel programmid) ja pikaajalised programmid (semester programmid). Õpilased saavad otse üle akadeemilise krediiti või teenida bakalaureuse-või magistriõppe krediiti läbi Auburn University kõigi meie kursustel.

Loodame teid varsti Taormina, Sitsiilia ja pakuvad võimaluse avastada meie saar täis ajalugu, täis kultuuri, täis inspiratsiooni!

Programmide õpetamise keel:
Inglise
Itaalia

See ülikool pakub ka:

Babilonia Centro Studi Italiani, Taormina