Loe ametlikku kirjeldust

Ca 'Foscari kohta

Vene filiaali Ca 'Foscari on 1868. aastal algusest peale Itaalias asuv esimene ärikool, mis on multidistsiplinaarne asutus, mis pakub laias valikus majanduse ja juhtimise õppekavu, võõrkeeli, humanitaarteadusi ja -teadusi ning on saanud üheks riigi tipptasemel ülikoolid. Ca 'Foscari üliõpilasel on 20 000 üliõpilast ja 4000 kraadiõppurit ning igal aastal hostiks üle 1000 välisüliõpilase.

Tänu oma asukohale Veneetsia aukartust inspireerivas ajaloolises keskuses pakub ülikool ainulaadset ja rahuldust pakkuvat võimalust õppida ja läbi viima teadustööd ühes maailma kaunimas linnades, mis kujutab endast konteksti, kus kultuuritraditsioon ja intellektuaalne uuendus kokku tulevad.

Tänu teadustöö kvaliteedi mainele on ta viimastel aastatel teeninud rohkem ELi soovitud Marie Curie stipendiume kui ükski teine ​​Itaalia asutus ning 2018. aasta QS-teema edetabelites on Ca 'Foscari üks maailma 150 topeltkõrgkoolist tänapäeva keele jaoks, majanduse ülemises 200-st

Ülikool edendab ka ümardatud õpikogemust, pakkudes üliõpilastele pakutavaid teenuseid, erinevaid spordiüritusi ja üliõpilasühendusi.

Asukoht

Ca 'Foscari ülikool asub Venetsia maailmakuulsas linnas, ainulaadses linnakeskuses, mis asub Itaalia kagurannas, mis on otseselt Aadria merega ühendatud.

Veneetsia on Itaalia kirdeosa ja Veneto piirkonna pealinn. See on ehitatud saartel, mis asuvad madalal laguunil, mis koosneb üle sajandist, mis on ühendatud jalgrattateede abil. Kuna kanalid asuvad teedel, liiguvad inimesed jalgsi ja paadiga ümber linna. Tegelikult on Veneetsia Euroopa suurim tänapäevane linnautoravaba linn.

Linna iseloomustab rikkalikult uhke ajalooline arhitektuur ja kunst, sest ajalooline Veneetsia Vabariik oli keskaegses ja renessansis edukas kaubandussadam ja suur merendusjõud, mistõttu mõned linna alad kuuluvad UNESCO maailmapärandi nimistusse .

Kuid ka värvikirev minevik, on Venice sama elav kohal, sest see on jätkuvalt kaasaegse kunsti ja kultuuri keskus.

Veneetsia ajaloolise keskuse elamine tähendab keskkonnasõbraliku elustiili elamist. Kuna enamus kohti on vaja minna, muutuvad linna avalikud ruumid sotsiaalseks keskuseks. Tegelikult on üks Venetsia üliõpilaspäeva innukalt ootamatutest hetkedest niinimetatud aperitiiv kampos või väljasaperitiiv: alates pärastlõunast kuni hilisõhtuni sellised alad nagu Campo Santa Margherita ja Rialto Erbaría muutuvad kohtadesse kus inimesed kogunevad vestlema ja kuulama muusikat, kui nad juua spritzit ja söövad cicchetti - traditsioonilist kohalikku aperitiivit ja suupisteid, mida Veneetsia on kuulus.

Õpikogemus

Ca 'Foscari Veneetsia ülikooli õppepakkumine on jagatud kaheksa osakonda, mis vastutavad bakalaureuse- ja magistriõppe, 3 kooli ja prestiižse Collegio Internazionale (rahvusvaheline kolledž) teadustöö ja õpetamise eest. Nende kõrval on olemas veel kolm struktuuri:

· Ca 'Foscari kõrgkool, mis koordineerib teadustöö doktorandid (doktorandid);

· Ca 'Foscari Challenge School, mis korraldab professionaalsete magistriõppekavade (1. ja 2. tasand) ja muid võimalusi täidesaatva hariduse jaoks;

· Ca 'Foscari rahvusvahelise hariduskool, mis propageerib intensiivseid suve- ja sügiskursusi, orientatsiooni programme, sihtasutusaasta programme ja muid väljaspool õppeüritusi Itaalia ja rahvusvahelistele üliõpilastele.

Ca 'Foscari on pühendunud õpilastele stimuleeriva, konkurentsivõimelise ja tipptasemel hariduse andmisega, mis on loonud ulatusliku ülikoolidevahelise akadeemilise võrgustiku, mis ulatub kogu maailmale ja mille tulemusena pakub see mitmesuguseid ühiseid ja kahekordselt bakalaureuse- ja magistriõppeid ning on üle 700 aktiivse rahvusvahelise vahetuslepingu. Tulenevalt ülikooli pühendumisest rahvusvahelise akadeemilise ringkonna õpetamisele pakub Ca 'Foscari ka palju õppetöid, mida õpetatakse inglise keeles.

Bakalaureuseõppe programmid:

· Digitaaljuhtimine

· Filosoofia, rahvusvahelised ja majandusuuringud

· Ärijuhtimine (ärijuhtimine ja juhtimiskoolitus)

· Majandus ja äri (majanduse, turgude ja rahanduse õppekava)

Magistrikraad programmid:

· Globaalne areng ja ettevõtlus (ettevõtluse õppekava ja globaalse arengu õppekava)

· Kultuuripärandi säilitamise teadus ja tehnoloogia

· Võrdlevad rahvusvahelised suhted (globaalne uuringute õppekava)

· Arvutiteadus (andmeanalüüsi õppekava ja küberturvalisuse õppekava)

· Majandus ja rahandus (majandus - QEM õppekava / finants õppekava)

· Keskkonnateadused (ülemaailmne keskkonnamuutuste õppekava)

· Euroopa, Ameerika ja postkoloniaalsed keeled ja kirjandus (Ameerika õppetöö õppekava / inglise keele õpingute õppekava)

· Juhtimine (innovatsiooni ja turunduse õppekava, rahvusvahelise juhtimise õppekava ning raamatupidamise ja rahanduse õppekava)

· Keeleteadused (keeleteaduse õppekava)

· Bio- ja nanomaterjalide teadus ja tehnoloogia;

Sellel lehel on üldine ülevaade kõigist kraadiõppekavadest (nii itaalia kui inglise keeles õpetatud)

Üliõpilaste võimalused ja teenused

Ca 'Foscari peamine ülikoolilinnak asub Veneetsia ajaloolise keskuse südames, kuid mandriosas on ka täiendavaid ülikoole. See pakub õpilastele võimalust kasutada 6 raamatukogu, rahvusvahelise hariduskooli, kraadiõppurite kooli ja keeleõppekeskust. Samuti on seal näitusepinnad, teatrid, spordikeskus ja sööklad.

Ca 'Foscari aitab üliõpilasi kogu oma ülikooli karjääri vältel, pakkudes laenude, toetuste ja stipendiumide hulgast läbi oma finantsabi büroo. Spetsiaalset toetust saavad kasutada rahvusvahelised üliõpilased, töötavad üliõpilased ja puuetega õpilased.

Rahvusvaheline tervitusüksus pakub rahvusvahelistele abisaajatele laia valikut teenuseid, nagu juhendamine ja abi vastuvõtumenetluste vastuvõtmiseks, akadeemilise kvalifikatsiooni tunnustamine, viisataotluse esitamise protsess, elamisluba, üliõpilaste teenused, terviseküsimused ja transport.

Stipendiumid

Et tugevdada rahvusvaheliste üliõpilaste kohalolekut ja rikastada oma ülemaailmset kogukonda, pakub Ca 'Foscari rahvusvaheliselt pakutavatele üliõpilastele finantsabi kahel viisil:

• õppemaksu loobumine - täielik vabastamine ülikooliõpingute ja tasude maksmisest

• ühekordne stipendium 5000 eurot / iga

Lisateabe saamiseks külastage veebilehte

Majutus:

Ca 'Foscari eluaseme büroo on Itaalia ja rahvusvaheliste õpilaste, teadlaste, professorite ja administratiivtöötajate teenistus, kes õpivad või töötavad Ca' Foscari juures. See pakub kasulikku teavet ja kontakte, et leida sobivaid ja mugavaid majutuslahendusi Veneetsias ja selle läheduses.

Lisateabe saamiseks külastage veebilehte .

Tervitusühik

Tervitusüksus pakub rahvusvahelistele üliõpilastele ja õppejõududele pakutavaid teenuseid, nagu akadeemilise kvalifikatsiooni tunnustamise, viisataotlemise protsessi ja registreerimisprotseduuride juhendamine / teavitamine ja abi. Samuti pakub see üldist teavet ülikooli üliõpilaste teenuste, rahalise abi, eluaseme, tervishoiuteenuste ja transpordi kohta.

Lisateabe saamiseks külastage veebilehte .

Keelekeskus

Keskus pakub erinevaid tasemeid inglise, prantsuse, vene, hispaania ja saksa keeles.

Sööklad

Ülikoolis on paljudes kohtades sööklad, nii Veneetsia ajaloolises keskuses kui ka Mestre, Marghera ja Treviso mandrilinnakoolides.

Väljuvad liikuvuse võimalused

Tänu enam kui 650 rahvusvahelise ülikooli ja Ca 'Foscari koostöökokkuleppele, võite õppida välismaal rohkem kui 70 riigis üle kogu maailma . Rahvusvaheline büroo edendab Ca 'Foscari üliõpilaste mööduvat liikuvust, osaledes juhtivates rahvusvahelistes mobiilsusprogrammides, arendades suhteid välismaiste peremeesülikoolide ja -ettevõtetega ning pakkudes stiimuleid kõigi ülikoolide liikmete osalemiseks.

Lisateabe saamiseks külastage veebilehte

Karjääritoetus

Karjäärikoda korraldab praktikakohti ja praktikakohti nii Itaalias kui ka välismaal, samuti korraldab karjääri toimumiskohti, töölevõtmisõiteid ja töötubasid, mis aitavad praegustel üliõpilastel ja hiljuti lõpetanud üliõpilastel omandada kutseoskusi, mis neil peavad olema tööturul konkurentsivõimeliseks.

Lisateabe saamiseks külastage veebilehte .

Karjääripäev

Karjääripäev on täispäevane üritus, mis on pühendatud värbamisele, mille käigus saavad üliõpilased ja hiljuti lõpetanud inimesed kohtuda osalevate ettevõtete juhtidega ja tundma töömaailma. Õpilased võivad külastada ettevõtete stende, levitada oma elulookirjeldusi, osaleda intervjuudes ning saada teavet neile pakutavate kutsealaste võimaluste ja karjäärivõimaluste kohta. Karjäär sisaldab ka mitmesuguseid seminare, seminare ja ettevõtte ettekandeid.

Õpilane elu

Vähesed teised ülikoolid pakuvad võimalust uurida ja teha uuringuid ühes maailma kõige ilusamas linnas. Ca 'Foscari juures on kultuuritraditsioon ja intellektuaalne innovatsioon võimalik kokku tulla.

Õppimine Ca 'Foscari pakub võimalust õppida ja elada väga unikaalses linnas, kus saate mõneks ajaks tuurida ja isegi nautida kadumist, nautida Spritsit ühes Veneetsia ilusates ruumides, külastada maailmakuulsaid muuseume ja näitusi, reisida paadiga läbi laguuni väiksemate saarte, nautida Lido randu ja maitsvat maitsvat toitu.

Ülikool korraldab ka palju kultuuriüritusi, et tuua õpilased ja töötajad kokku linnas, mis pole nagu ükski teine, koht, kus minevik vastab innovatsioonile ja teie teadmiste janu innustatakse arvukate algatustega. Veneetsias elamine on elav kunst, arhitektuur, areng, uurimistöö, keskkonnas tähelepanu ning iidsete traditsioonide ja erinevate kultuuride avastamine.

Lisaks pakub Ca 'Foscari üliõpilastele üliõpilaste õpikogemust, pakkudes selleks erinevaid spordiüritusi ja üliõpilaseltse:

· Erasmuse üliõpilasvõrk (ESN) - Erasmuse üliõpilasühendus toetab ja toetab rahvusvahelisi võrgustikke üle 12 000 liikmega 36 riigist, pakkudes üliõpilastele kultuurilise mõistmise ja enesetäiendamise võimalusi õpilaste abistamise põhimõtete kohaselt.

· Ülikooli spordikeskus (CUS) - CUS pakub üliõpilastele võimalust osaleda mitmesugustes spordialades tänu oma võimalustele Veneetsia ajaloolises keskuses.

· Ca 'Foscari raadio - Ca' Foscari õpilaste loodud ülikooli online-raadiojaam on tohutult populaarne sidevahend. Huvitavad õpilased võivad oma töös osaleda oma individuaalsete oskuste ja kogemuste põhjal.

· Ülikooli koor ja orkester - Ca 'Foscari koor ja orkester on rohkem kui kahekümne viie aasta jooksul pakkunud õpilastele võimalust uurida ja armastada muusikat. Gruppide repertuaarid muutuvad aasta-aastalt ja ulatuvad alates keskajast kuni tänapäevaste tükkide kaupa.

· Shylocki ülikoolide teaterkeskus (CUT) - Shylock on kultuuriüritus, mille eesmärk on edendada tehnilist kunstilist innovatsiooni teatrietenduste valdkonnas. Ta korraldab koolitus- ja eksperimentaalseid töörühmi, tootjate ja näitlejate külastusi ning viib läbi uurimis- ja tootmisprojekte.

Kontaktid

· E-posti aadress prospective.students@unive.it

· Facebook

· Vidistama

· Instagram - @studentlifeinvenice

· Instagram - Ca 'Foscari ametlik leht

· LinkedIn

· YouTube

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:


Ca' Foscari University of Venice

Kas soovite töötada kunstipärandi ja kultuurikorralduse valdkonnas? See programm koolitab teid mõistma kultuuritootmise olemust ja protsesse, ühendades omavahel juhtimise ... [+]

CURRICULA

• Kunstide ja kultuuritegevuse majandus ja juhtimine (õpetatakse itaalia keeles)

• kunstijuhtimine (õpetatakse inglise keeles)

KARJÄLETUSVÕIMALUSED

Lõpetajad saavad karjääri teha juhtidena, kes vastutavad kultuuritegevuse ja ürituste kavandamise ja korraldamise eest ettevõtetes, kultuuriasutustes ja valitsusasutustes.

Võimalikud karjäärivõimalused leiate järgmistest valdkondadest:

• Kultuuriprojektide juhtimine

• kunstide säilitamine ja parendamine

• Side

• kunstijuhtimine

• Majandusnõustamine

NÕUDED SISSEPÄÄSULE JA SISSEPÄÄSUMINE

• Kandidaate tuleb hinnata, et kinnitada, kas neil on minimaalsed õppekava- ja kogemusnõuded.... [-]

Inglise
Päevane õpe
2 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Ca' Foscari University of Venice

Itaalias ainulaadne programm ühendab samas õppekavas tõlkeoskused, tõlgendamisoskused ja hiina või hispaania keelest inglise keelde ühendamise hiina või hispaania keelest ... [+]

CURRICULA

• hiina-inglise keel (õpetatakse itaalia ja hiina keeles)

• hispaania-inglise keel (õpetatakse itaalia ja hispaania keeles)

KARJÄLETUSVÕIMALUSED

Lõpetajad saavad otsida tööd rahvusvahelistes ettevõtetes ja organisatsioonides või tõlkebüroodes mitmel viisil. Karjäärivõimalusi võib leida paljudest valdkondadest, sealhulgas:

• suuline tõlge

• Tõlge

• Keeleline suhtlus ja reklaam

• Keeleline või filoloogiline nõustamine

• Tehniline teksti redigeerimine... [-]

Inglise,Hiina,Itaalia
Päevane õpe
2 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Ca' Foscari University of Venice

See aste on Itaalias ainus rahvusvaheliste suhete programm, mis ühendab endas keelte ja võõrkultuuride uurimise, õiguse ja rahvusvahelise majanduse. See sukeldab teid kee ... [+]

CURRICULA

• Ameerika (õpetatakse nii itaalia kui ka inglise keeles)

• Ida-Aasia (õpetatakse nii itaalia kui ka inglise keeles)

• Ida-Euroopa (õpetatakse nii itaalia kui ka inglise keeles)

• Vahemere (õpetatakse nii itaalia kui ka inglise keeles)

• Globaalsed uuringud (õpetatakse inglise keeles)

KARJÄLETUSVÕIMALUSED

Lõpetajad saavad leida tööd rahvusvahelistel turgudel tegutsevate ettevõtete ja organisatsioonide, kohalike omavalitsuste ja piirkondlike organite ning riiklike ja rahvusvaheliste instituutide, agentuuride, sihtasutuste ja õppekeskustega. Karjäärivõimalusi võib leida muu hulgas järgmistest valdkondadest:... [-]

Inglise
Päevane õpe
2 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Ca' Foscari University of Venice

See inglise keeles õpetatud programm pakub teile laia spektrit teadmisi ja oskusi suurte andmemahtude haldamisel ja analüüsimisel kasutatavate meetodite, tööriistade ja v ... [+]

CURRICULA

• Andmehaldus ja Analytics (õpetatakse inglise keeles)

• Tarkvara töökindlus ja küberturve (õpetatakse inglise keeles)

KARJÄLETUSVÕIMALUSED

Lõpetajal on vajalikud oskused tarkvara ehituse ja andmeanalüüsi valdkonnas töötamiseks ning nad saavad otsida tööd infosüsteemide ja protsessorivõrkudega tegelevates tootmisettevõtetes ning ettevõtetes, kohalikes omavalitsustes ja laborites, mis kasutavad keerulisi infosüsteeme ja analüüsimeetodeid nii riiklikul tasandil ja rahvusvahelisel tasandil. Võimalikud karjäärivõimalused hõlmavad:

• tarkvaraanalüütik ja arendaja... [-]

Inglise
Päevane õpe
2 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Ca' Foscari University of Venice

See programm õpetatakse täielikult inglise keeles ja koolitab kultuuripärandi säilitamise eksperte tugeva interdistsiplinaarse lähenemisviisiga (keemia, füüsika, bioloogi ... [+]

KARJÄLETUSVÕIMALUSED

Lõpetajad võivad leida tööd avalik-õiguslikes ja eraõiguslikes organisatsioonides, samuti restaureerimisele ja konserveerimisele spetsialiseerunud ettevõtetes ja laborites. Samuti saavad nad jätkata õpinguid keemiateaduse doktoriõppes. Võimalikud karjäärivõimalused hõlmavad:

• muuseumitehnik

• Restauraator

• kultuurikonsultant

• Restaureerimistehnoloogia arendamine

VASTUTUS

• Kandidaate tuleb hinnata, et kinnitada, kas neil on minimaalsed õppekava- ja kogemusnõuded.

• Vaja on sertifitseeritud B2-taseme inglise keele oskust.

KURSID SISALDAVAD:

PädevuslaborAnalüütilised meetodid ja rakendused laborigaArvutiteaduse rakendused kultuuripärandileKultuuripärandiks kasutatav geoloogiaUuenduslikud materjalid säilitamiseksKultuuripärandi materjalide keemilised meetodid ja tehnoloogiad... [-]
Inglise
Päevane õpe
2 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Ca' Foscari University of Venice

Kas soovite saada majandusteadlaseks, töötada tururegulatoreid toetavates asutustes, saada riskijuhiks või spetsialiseeruda majanduslikule finantsnõustamisele? See kursus ... [+]

CURRICULA

• Majandus - QEM (õpetatakse inglise keeles)

• majandus ja rahandus (õpetatakse itaalia keeles)

• rahandus (õpetatakse inglise keeles)

KARJÄLETUSVÕIMALUSED

Lõpetajad omandavad vajalikud teadmised finantsasutustes töö leidmiseks ning professionaalsete juhtide, analüütikute, konsultantide ja maakleritena tegutsemiseks. Võimalikud karjäärivõimalused hõlmavad:

• majandussüsteemide spetsialist

• Ärimajanduse spetsialist

• ettevõtte rahanduse analüütik

• Tururegulatsiooni spetsialist

• Rahvusvaheline äri- ja finantsnõustaja

• Pangandus

• Kindlustuse ekspert

• Ärianalüütik... [-]

Inglise
Päevane õpe
2 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Ca' Foscari University of Venice

See programm pakub teile kõrgendatud kvalifikatsiooni ja spetsialiseerumist järgmistes valdkondades: uurimismetoodikate rakendamine ning taaskasutamistoimingute kavandami ... [+]

CURRICULA

• Kontroll ja keskkonna taastamine (õpetatakse itaalia keeles)

• Globaalsed keskkonnamuutused (õpetatakse inglise keeles)

• Keskkonnasüsteemide hindamine ja juhtimine (õpetatakse itaalia keeles)

KARJÄLETUSVÕIMALUSED

Lõpetajad on kõrge kvalifikatsiooniga spetsialistid, kes suudavad tänu oma multidistsiplinaarsele oskuste kogumile tegeleda keskkonnaprobleemide ennetamise, diagnoosimise ja lahendamisega. Nad on varustatud projektide ja rajatiste haldamise eest vastutavate ametikohtade täitmiseks. Võimalikud karjäärivõimalused hõlmavad:

• keskkonnamuutuste ekspert

• Põllumajanduse ja metsanduse juhtimise ekspert

... [-]
Inglise
Päevane õpe
2 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Ca' Foscari University of Venice

See programm pakub teile mitmete võõrkeelte, sealhulgas albaania, araabia, tšehhi, inglise, prantsuse, saksa, itaalia viipekeele (LIS, sealhulgas kombatav viipekeel), moo ... [+]

KEELED

Albaania, araabia, tšehhi, inglise, prantsuse, saksa, moodsa kreeka, heebrea, itaalia viipekeel (LIS), poola, portugali / brasiilia, rumeenia, vene, serbo-horvaadi, hispaania keel.

CURRICULA

• inglise keeleteadus (kahekordne kraad) (õpetatakse itaalia ja inglise keeles)

• Keeleteadused (õpetatakse itaalia keeles või inglise keeles)

KARJÄLETUSVÕIMALUSED

Lõpetajad on ette valmistatud tööks keeleõppe, rahvusvahelise koostöö ning kultuuridevahelise suhtlusega seotud rahvusvaheliste institutsioonide ja avalike teenuste alal. Võimalikud karjäärivõimalused hõlmavad:... [-]

Inglise,Itaalia
Päevane õpe
2 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Ca' Foscari University of Venice

Kas soovite töötada ettevõttes või organisatsioonis, mis tegeleb iga päev maailmaturgudega? Kas soovite saada turunduse ja innovatsiooni või rahanduse ja halduse eksperdi ... [+]

CURRICULA

• raamatupidamine ja rahandus (õpetatakse inglise keeles)

• Innovatsioon ja turundus (õpetatakse inglise keeles)

• rahvusvaheline juhtimine (õpetatakse inglise keeles)

KARJÄLETUSVÕIMALUSED

Sõltuvalt õppekavast on lõputöötaja valida palju erinevaid karjäärivõimalusi. Mõned populaarsemad elukutsed hõlmavad järgmist:

• Ettevõtte rahanduse spetsialist

• raamatupidaja

• maksualane spetsialist

• Rahvusvaheline projektijuht / operatsioonide juht

• Uus turu arendaja

• Turuanalüütik

• Kuvandi- ja avalike suhete konsultant

NÕUDED SISSEPÄÄSULE JA SISSEPÄÄSUMINE

• Kõiki kandidaate tuleb hinnata, et kinnitada, et neil on minimaalsed õppekava- ja kogemusnõuded.... [-]

Inglise
Päevane õpe
2 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Ca' Foscari University of Venice

Kui olete huvitatud nanotehnoloogiatest, pakub see programm teile tugevat multidistsiplinaarset koolitust materjaliteaduse, keemia ja bioloogia alal, mis võimaldab teil s ... [+]

Õppekeel: inglise keel

KARJÄLETUSVÕIMALUSED

Lõpetajad on valmis töötama kõigis ettevõtete tehnilistes valdkondades, mis tegelevad nii struktureeritud kui ka funktsionaalsete bio- / nanomaterjalide tootmise, töötlemise ja arendamisega. Võimalikud karjäärivõimalused hõlmavad:

• keemik

• Keemilise teabe halduse spetsialist

• Tööstus- ja kaubanduskonsultant

• Spetsialisti nõustamine

• Teadlane

NÕUDED SISSEPÄÄSULE JA SISSEPÄÄSUMINE

• Kandidaate tuleb hinnata, et kinnitada, kas neil on minimaalsed õppekava- ja kogemusnõuded.

• Vaja on sertifitseeritud B2-taseme inglise keele oskust.

KURSID SISALDAVAD:... [-]

Inglise,Araabia,Hiina,Jaapani
Päevane õpe
2 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Ca' Foscari University of Venice

See programm võimaldab teil oma valitud õppekava kohaselt süvendada oma teadmisi ja arusaamist Euroopa ja Ameerika postkoloniaalsete riikide keeltest, kirjandusest ja kul ... [+]

KEELED

Albaania, angloameerika, tšehhi, inglise, prantsuse, saksa, moodsa kreeka, poola, portugali ja brasiilia, rumeenia, vene, serbo-horvaadi, hispaania keeles.

CURRICULA

Kirjanduse ja kultuuride kontsentratsioonid:

• Ameerika uuringud (õpetatakse inglise keeles)

• inglise keele õpe (õpetatakse inglise keeles)

• prantsuse keel (õpetatakse itaalia keeles)

• saksa keel (õpetatakse itaalia keeles)

• Pürenee õpingud (õpetatakse itaalia keeles)

• slaavi ja Balkani keeled (õpetatakse itaalia keeles)... [-]

Inglise
Päevane õpe
2 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Ca' Foscari University of Venice

See programm võimaldab teil saavutada Aasia või Põhja-Aafrika keele oskuse ning aitab teil omandada põhjalikud teadmised asjaomase geograafilise piirkonna majanduslikest, ... [+]

KEELED

Araabia, hiina / inglise, hiina, jaapani keeles.

CURRICULA

• Araabia maade keel, poliitika ja majandus (õpetatakse itaalia keeles)

• Hiina keel ja juhtimine (õpetatakse inglise ja itaalia keeles)

• Kaasaegse Hiina keel, ühiskonnad ja asutused (õpetatakse itaalia keeles)

• Jaapani keel, majandus ja institutsioonid (õpetatakse itaalia keeles)

KARJÄLETUSVÕIMALUSED

Lõpetajad leiavad tööd Aasia ja Põhja-Aafrika turgudel tegutsevate ettevõtete ja finantsasutustega, riiklike ja rahvusvaheliste avalik-õiguslike organisatsioonide, vabatahtlike asutuste ja asutustega, kes tegutsevad koostöös nende ja arengusektoritega. Võimalikud karjäärivõimalused hõlmavad:... [-]

Inglise
Päevane õpe
2 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Ca' Foscari University of Venice

Kui teil on kirg maailmaturu keerukate mehhanismide vastu või kui teil on ettevõtlikkust, siis paneb see programm teid õigele teele. Õpetatud täielikult inglise keeles ja ... [+]

CURRICULA

• Globaalsed turud (õpetatakse inglise keeles)

• Ettevõtlus (õpetatakse inglise keeles)

KARJÄLETUSVÕIMALUSED

Lõpetajad saavad karjääri teha rahvusvaheliste turgude ekspertide, välismaiste müügijuhtide, ekspordijuhtide, finants-, kontrolli- ja ettevõtlusarvestuse eest vastutavate juhtide, riskikapitalistide ja ettevõtjatena. Töövõimalusi võib leida järgmistest valdkondadest:

• Kaupade ja teenuste turustamine ja reklaamimine

• Infotehnoloogia ja kommunikatsiooni kommertsialiseerimine

• Kaupade ja teenuste ostmine... [-]

Inglise,Itaalia
Päevane õpe
2 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Ca' Foscari University of Venice

Pakutav koos Paul-Valéry Montpellier 3 ülikooliga (UPVM) ja koostöös Strasbourgi, Sousse'i ja Meknèsi ülikooliga annab see magistrikraad teile põhjalikud teadmised Vaheme ... [+]

CURRICULA

Õppekavasid pole. Õppekava koosneb kolmest moodulist, mis on korraldatud kaasatud partnerülikoolides (Ca 'Foscari, UPVM), neljandast moodulist, mis korraldatakse kas Maghrebi ülikoolis (Sousse / Meknès) või Strasbourgi ülikoolis ning kolmekuulisest praktikast.

Õppekeeled: itaalia, inglise ja prantsuse keel

KARJÄLETUSVÕIMALUSED

Lõpetajad koolitatakse olema kommunikatsioonispetsialistid (ajakirjandus, televisioon, kino, sotsiaalsed võrgustikud, toimetusnõustamine), kultuuride ühenduste ja organisatsioonide heaks tegutsevad kultuuridevaheliste vahendamise eksperdid, Vahemere teemadega tegelevate mõttekodade jaoks töötavad sotsiaal-poliitilised eksperdid. Seetõttu võib karjäärivõimalusi leida järgmistest kontekstidest:... [-]

Inglise
Päevane õpe
2 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Ca' Foscari University of Venice

Ca 'Foscari pakub Rahvusvahelise Hariduse Kooli kaudu kahte ülikooli ettevalmistava aasta programmi, mis on suunatud rahvusvahelistele tudengitele: fondi aastal õpetataks ... [+]

Silla-aasta

Õppekeel: itaalia

Ca 'Foscari silla aasta eesmärk on parandada Itaalia ülikoolides õppivate rahvusvaheliste tudengite õpikogemusi, aidates neil saavutada piisavat itaalia keele oskust ja omandada kindlad taustteadmised tulevase õppe peamistest erialadest.

Programm kestab 10 kuud 2019. aasta novembrist kuni 2020. aasta augustini.

Silla-aasta pakub teile kahte kursust:

1. lahter: itaalia keele kursus; 10 kuud (oktoober – august);

See plokk koosneb 800 tunnist intensiivsest itaalia keele õppest. Programmi lõpus peaksite saavutama kõrgema itaalia keele oskuse (B2 vastavalt Euroopa ühisele keelte tugiraamistikule).... [-]

Inglise
Päevane õpe
1 - 1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Address
Dorsoduro,3246
30123 Pealinna linn Veneetsia, Veneto, Itaalia
Telefon
false