Loe ametlikku kirjeldust

Ca 'Foscari kohta

Vene filiaali Ca 'Foscari on 1868. aastal algusest peale Itaalias asuv esimene ärikool, mis on multidistsiplinaarne asutus, mis pakub laias valikus majanduse ja juhtimise õppekavu, võõrkeeli, humanitaarteadusi ja -teadusi ning on saanud üheks riigi tipptasemel ülikoolid. Ca 'Foscari üliõpilasel on 20 000 üliõpilast ja 4000 kraadiõppurit ning igal aastal hostiks üle 1000 välisüliõpilase.

Tänu oma asukohale Veneetsia aukartust inspireerivas ajaloolises keskuses pakub ülikool ainulaadset ja rahuldust pakkuvat võimalust õppida ja läbi viima teadustööd ühes maailma kaunimas linnades, mis kujutab endast konteksti, kus kultuuritraditsioon ja intellektuaalne uuendus kokku tulevad.

Tänu teadustöö kvaliteedi mainele on ta viimastel aastatel teeninud rohkem ELi soovitud Marie Curie stipendiume kui ükski teine ​​Itaalia asutus ning 2018. aasta QS-teema edetabelites on Ca 'Foscari üks maailma 150 topeltkõrgkoolist tänapäeva keele jaoks, majanduse ülemises 200-st

Ülikool edendab ka ümardatud õpikogemust, pakkudes üliõpilastele pakutavaid teenuseid, erinevaid spordiüritusi ja üliõpilasühendusi.

Asukoht

Ca 'Foscari ülikool asub Venetsia maailmakuulsas linnas, ainulaadses linnakeskuses, mis asub Itaalia kagurannas, mis on otseselt Aadria merega ühendatud.

Veneetsia on Itaalia kirdeosa ja Veneto piirkonna pealinn. See on ehitatud saartel, mis asuvad madalal laguunil, mis koosneb üle sajandist, mis on ühendatud jalgrattateede abil. Kuna kanalid asuvad teedel, liiguvad inimesed jalgsi ja paadiga ümber linna. Tegelikult on Veneetsia Euroopa suurim tänapäevane linnautoravaba linn.

Linna iseloomustab rikkalikult uhke ajalooline arhitektuur ja kunst, sest ajalooline Veneetsia Vabariik oli keskaegses ja renessansis edukas kaubandussadam ja suur merendusjõud, mistõttu mõned linna alad kuuluvad UNESCO maailmapärandi nimistusse .

Kuid ka värvikirev minevik, on Venice sama elav kohal, sest see on jätkuvalt kaasaegse kunsti ja kultuuri keskus.

Veneetsia ajaloolise keskuse elamine tähendab keskkonnasõbraliku elustiili elamist. Kuna enamus kohti on vaja minna, muutuvad linna avalikud ruumid sotsiaalseks keskuseks. Tegelikult on üks Venetsia üliõpilaspäeva innukalt ootamatutest hetkedest niinimetatud aperitiiv kampos või väljasaperitiiv: alates pärastlõunast kuni hilisõhtuni sellised alad nagu Campo Santa Margherita ja Rialto Erbaría muutuvad kohtadesse kus inimesed kogunevad vestlema ja kuulama muusikat, kui nad juua spritzit ja söövad cicchetti - traditsioonilist kohalikku aperitiivit ja suupisteid, mida Veneetsia on kuulus.

Õpikogemus

Ca 'Foscari Veneetsia ülikooli õppepakkumine on jagatud kaheksa osakonda, mis vastutavad bakalaureuse- ja magistriõppe, 3 kooli ja prestiižse Collegio Internazionale (rahvusvaheline kolledž) teadustöö ja õpetamise eest. Nende kõrval on olemas veel kolm struktuuri:

· Ca 'Foscari kõrgkool, mis koordineerib teadustöö doktorandid (doktorandid);

· Ca 'Foscari Challenge School, mis korraldab professionaalsete magistriõppekavade (1. ja 2. tasand) ja muid võimalusi täidesaatva hariduse jaoks;

· Ca 'Foscari rahvusvahelise hariduskool, mis propageerib intensiivseid suve- ja sügiskursusi, orientatsiooni programme, sihtasutusaasta programme ja muid väljaspool õppeüritusi Itaalia ja rahvusvahelistele üliõpilastele.

Ca 'Foscari on pühendunud õpilastele stimuleeriva, konkurentsivõimelise ja tipptasemel hariduse andmisega, mis on loonud ulatusliku ülikoolidevahelise akadeemilise võrgustiku, mis ulatub kogu maailmale ja mille tulemusena pakub see mitmesuguseid ühiseid ja kahekordselt bakalaureuse- ja magistriõppeid ning on üle 700 aktiivse rahvusvahelise vahetuslepingu. Tulenevalt ülikooli pühendumisest rahvusvahelise akadeemilise ringkonna õpetamisele pakub Ca 'Foscari ka palju õppetöid, mida õpetatakse inglise keeles.

Bakalaureuseõppe programmid:

· Digitaaljuhtimine

· Filosoofia, rahvusvahelised ja majandusuuringud

· Ärijuhtimine (ärijuhtimine ja juhtimiskoolitus)

· Majandus ja äri (majanduse, turgude ja rahanduse õppekava)

Magistrikraad programmid:

· Globaalne areng ja ettevõtlus

· Kultuuripärandi säilitamise teadus ja tehnoloogia

· Rahvusvahelised suhted (rahvusvaheliste ja kultuuridevaheliste suhete õppekava)

· Arvutiteadus

· Majandus ja rahandus (majandus - QEM õppekava / finants õppekava)

· Keskkonnateadused (ülemaailmne keskkonnamuutuste õppekava)

· Euroopa, Ameerika ja postkoloniaalsed keeled ja kirjandus (Ameerika õppetöö õppekava / inglise keele õpingute õppekava)

· Juhtimine

· Keeleteadused (keeleteaduse õppekava)

· Bio- ja nanomaterjalide teadus ja tehnoloogia;

· Säästev keemia ja tehnoloogiad (keskkond, säästva keemia ja tehnoloogia õppekava)

Sellel lehel on üldine ülevaade kõigist kraadiõppekavadest (nii itaalia kui inglise keeles õpetatud)

Üliõpilaste rajatised ja teenused

Ca 'Foscari peamine ülikoolilinnak asub Veneetsia ajaloolise keskuse südames, kuid mandriosas on ka täiendavaid ülikoole. See pakub õpilastele võimalust kasutada 6 raamatukogu, rahvusvahelise hariduskooli, kraadiõppurite kooli ja keeleõppekeskust. Samuti on seal näitusepinnad, teatrid, spordikeskus ja sööklad.

Ca 'Foscari aitab üliõpilasi kogu oma ülikooli karjääri vältel, pakkudes laenude, toetuste ja stipendiumide hulgast läbi oma finantsabi büroo. Spetsiaalset toetust saavad kasutada rahvusvahelised üliõpilased, töötavad üliõpilased ja puuetega õpilased.

Rahvusvaheline tervitusüksus pakub rahvusvahelistele abisaajatele laia valikut teenuseid, nagu juhendamine ja abi vastuvõtumenetluste vastuvõtmiseks, akadeemilise kvalifikatsiooni tunnustamine, viisataotluse esitamise protsess, elamisluba, üliõpilaste teenused, terviseküsimused ja transport.

Stipendiumid

Et tugevdada rahvusvaheliste üliõpilaste kohalolekut ja rikastada oma ülemaailmset kogukonda, pakub Ca 'Foscari rahvusvaheliselt pakutavatele üliõpilastele finantsabi kahel viisil:

• õppemaksu loobumine - täielik vabastamine ülikooliõpingute ja tasude maksmisest

• ühekordne stipendium 5000 eurot / iga

Lisateabe saamiseks külastage veebilehte

Majutus:

Ca 'Foscari eluaseme büroo on Itaalia ja rahvusvaheliste õpilaste, teadlaste, professorite ja administratiivtöötajate teenistus, kes õpivad või töötavad Ca' Foscari juures. See pakub kasulikku teavet ja kontakte, et leida sobivaid ja mugavaid majutuslahendusi Veneetsias ja selle läheduses.

Lisateabe saamiseks külastage veebilehte .

Tervitusühik

Tervitusüksus pakub rahvusvahelistele üliõpilastele ja õppejõududele pakutavaid teenuseid, nagu akadeemilise kvalifikatsiooni tunnustamise, viisataotlemise protsessi ja registreerimisprotseduuride juhendamine / teavitamine ja abi. Samuti pakub see üldist teavet ülikooli üliõpilaste teenuste, rahalise abi, eluaseme, tervishoiuteenuste ja transpordi kohta.

Lisateabe saamiseks külastage veebilehte .

Keelekeskus

Keskus pakub erinevaid tasemeid inglise, prantsuse, vene, hispaania ja saksa keeles.

Sööklad

Ülikoolis on paljudes kohtades sööklad, nii Veneetsia ajaloolises keskuses kui ka Mestre, Marghera ja Treviso mandrilinnakoolides.

Väljuvad liikuvuse võimalused

Tänu enam kui 650 rahvusvahelise ülikooli ja Ca 'Foscari koostöökokkuleppele, võite õppida välismaal rohkem kui 70 riigis üle kogu maailma . Rahvusvaheline büroo edendab Ca 'Foscari üliõpilaste mööduvat liikuvust, osaledes juhtivates rahvusvahelistes mobiilsusprogrammides, arendades suhteid välismaiste peremeesülikoolide ja -ettevõtetega ning pakkudes stiimuleid kõigi ülikoolide liikmete osalemiseks.

Lisateabe saamiseks külastage veebilehte

Karjääritoetus

Karjäärikoda korraldab praktikakohti ja praktikakohti nii Itaalias kui ka välismaal, samuti korraldab karjääri toimumiskohti, töölevõtmisõiteid ja töötubasid, mis aitavad praegustel üliõpilastel ja hiljuti lõpetanud üliõpilastel omandada kutseoskusi, mis neil peavad olema tööturul konkurentsivõimeliseks.

Lisateabe saamiseks külastage veebilehte .

Karjääripäev

Karjääripäev on täispäevane üritus, mis on pühendatud värbamisele, mille käigus saavad üliõpilased ja hiljuti lõpetanud inimesed kohtuda osalevate ettevõtete juhtidega ja tundma töömaailma. Õpilased võivad külastada ettevõtete stende, levitada oma elulookirjeldusi, osaleda intervjuudes ning saada teavet neile pakutavate kutsealaste võimaluste ja karjäärivõimaluste kohta. Karjäär sisaldab ka mitmesuguseid seminare, seminare ja ettevõtte ettekandeid.

Õpilane elu

Vähesed teised ülikoolid pakuvad võimalust uurida ja teha uuringuid ühes maailma kõige ilusamas linnas. Ca 'Foscari juures on kultuuritraditsioon ja intellektuaalne innovatsioon võimalik kokku tulla.

Õppimine Ca 'Foscari pakub võimalust õppida ja elada väga unikaalses linnas, kus saate mõneks ajaks tuurida ja isegi nautida kadumist, nautida Spritsit ühes Veneetsia ilusates ruumides, külastada maailmakuulsaid muuseume ja näitusi, reisida paadiga läbi laguuni väiksemate saarte, nautida Lido randu ja maitsvat maitsvat toitu.

Ülikool korraldab ka palju kultuuriüritusi, et tuua õpilased ja töötajad kokku linnas, mis pole nagu ükski teine, koht, kus minevik vastab innovatsioonile ja teie teadmiste janu innustatakse arvukate algatustega. Veneetsias elamine on elav kunst, arhitektuur, areng, uurimistöö, keskkonnas tähelepanu ning iidsete traditsioonide ja erinevate kultuuride avastamine.

Lisaks pakub Ca 'Foscari üliõpilastele üliõpilaste õpikogemust, pakkudes selleks erinevaid spordiüritusi ja üliõpilaseltse:

· Erasmuse üliõpilasvõrk (ESN) - Erasmuse üliõpilasühendus toetab ja toetab rahvusvahelisi võrgustikke üle 12 000 liikmega 36 riigist, pakkudes üliõpilastele kultuurilise mõistmise ja enesetäiendamise võimalusi õpilaste abistamise põhimõtete kohaselt.

· Ülikooli spordikeskus (CUS) - CUS pakub üliõpilastele võimalust osaleda mitmesugustes spordialades tänu oma võimalustele Veneetsia ajaloolises keskuses.

· Ca 'Foscari raadio - Ca' Foscari õpilaste loodud ülikooli online-raadiojaam on tohutult populaarne sidevahend. Huvitavad õpilased võivad oma töös osaleda oma individuaalsete oskuste ja kogemuste põhjal.

· Ülikooli koor ja orkester - Ca 'Foscari koor ja orkester on rohkem kui kahekümne viie aasta jooksul pakkunud õpilastele võimalust uurida ja armastada muusikat. Gruppide repertuaarid muutuvad aasta-aastalt ja ulatuvad alates keskajast kuni tänapäevaste tükkide kaupa.

· Shylocki ülikoolide teaterkeskus (CUT) - Shylock on kultuuriüritus, mille eesmärk on edendada tehnilist kunstilist innovatsiooni teatrietenduste valdkonnas. Ta korraldab koolitus- ja eksperimentaalseid töörühmi, tootjate ja näitlejate külastusi ning viib läbi uurimis- ja tootmisprojekte.

Kontaktid

· E-posti aadress: recruiting@unive.it

· Facebook

· Vidistama

· Instagram - Veneetsia üliõpilane

· Instagram - Ca 'Foscari ametlik leht

· LinkedIn

· YouTube

Programmide õpetamise keel:
Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Ca' Foscari University of Venice

See magistrikraad programm pakub neile, kes on huvitatud nano-tehnoloogiate tugev multidistsiplinaarne haridus materiaalteadus, keemia ja bioloogia, valmistades neid saad ... [+]

Selle magistrikraadi programmi eesmärk on anda lõpetajatele tugev multidistsiplinaarne haridus füüsikas, keemia ja bioloogia ning võime hoida positsioone kõrge vastutus keerukas protsessi juhtimine, nagu näiteks planeerimine, süntees ja materjalide iseloomustamine, samuti bioloogilise iseloomuga. Haridustegevus hõlmab teoreetilisi tegevusi ja laboratooriume, mis on seotud bio- ja nanomaterjalide ettevalmistamise ja iseloomustamisega. Eelkõige uuritakse nanostruktureeritud materjalide keemilisi-füüsilisi omadusi, omadusi ja valmistamismeetodeid ning nende rakendusi.

Õppekava kohtaNõuded ja rakendusKvalifikatsiooni tase

Magistrikraadi programm

Keeleõpetus

Inglise

Tööprofiilid... [-]
Itaalia Venice
Oktoober 2019
Inglise,Araabia,Hiina,Jaapani
Päevane õpe
2 leia oma õigusteaduste doktori kraad
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Ca' Foscari University of Venice

ITES on ainulaadne kursus Itaalias, mis pakub teed, mis ühendab tõlkimisoskused, suulise tõlke oskused ja kombineerituna hiina inglise keelt ja hiina ja itaalia keelt sam ... [+]

ITESi magistriprogrammi eesmärk on kujundada professionaalid, kellel on spetsiifilised keeleoskused kirjaliku ja kirjaliku tõlke ja kirjaliku tõlke valdkonnas, mis võimaldab neil kasutada abistava tõlke informaatikaid ja -vahendeid. Õppekeel on standardne hiina keel koos hiina-inglise ja hiina-itaalia kombinatsioonidega; lisaks on nõutav ka kantoni põhikogemuse mõistmine. Tõlkimise uurimused, mida ei tõlgendata mitte ainult suhtlemisena, vaid ka peamise vahendusena, seisavad silmitsi kõige erinevamate keeleliste / kirjanduslike ja sotsiaalkultuuriliste teemadega kultuuridevahelisest ja võrdlevast vaatepunktist.

Õppekava raames õpivad õpilased analüüsima ja tõlkima sektori, kirjanduse ja toimetusliku teksti tekste hiina / itaalia keeles; multimeediumitekstide tõlkimine (veebisait, audiovisuaalsed subtiitrid, asukoha määramine jne); läbirääkimiste, ettevõtete külastuste, läbirääkimiste jne kaudu seotud tegevustega, mis on seotud suulise tõlke, järjestikuse ja sosistatud suulise tõlkega... [-]

Itaalia Venice
Oktoober 2019
Inglise,Hiina,Itaalia
Päevane õpe
2 leia oma õigusteaduste doktori kraad
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Ca' Foscari University of Venice

See kursus annab oskusi, et edendada teid keele, kirjanduse ja kultuuri valdkonnas Euroopa ja Ameerika postkoloniaalsetes riikides ning jaguneb erinevate õppekavade (Amee ... [+]

See magistrikraad programm pakub põhjalikke teadmisi Euroopa, Ameerika ja postkoloniaalsete riikide keeli, kirjandust ja kultuure, edendada kultuuridevahelist perspektiivi humanitaarteaduste kindlale taustale.

Võimalikud keeled: Albaania, Anglo-Ameerika, Tšehhi, Inglise, Prantsuse, Saksa, kaasaegse Kreeka, Poola, Portugali ja Brasiilia, Romeni, Vene, Serbo-Horvaatia, Hispaania.

Õppekava on saadaval:

Kirjandused ja kultuurid. Saadaval on järgmised allkirjeldused:Ameerika uuringud;Inglise uuringud;Prantsuse uuringud;Saksa õpingud;Ibeeria Uuringud;Slaavi ja Balkani uuringud.Inglise ja ameerika kirjandus- ja kultuuriuuringud. Saadaval on järgmised allkirjeldused:Kirjandusteadused;Kultuuriuuringud (ühine kraad).Estudios Ibéricos e Iberoamericanos (kahekordne kraad).Master européen et Etudes Françaises et Francophones (topeltkraad).... [-]
Itaalia Venice
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Ca' Foscari University of Venice

See magistrikraad programm rongide eksperdid kultuuripärandi säilitamise tugeva interdistsiplinaarse teadusliku teadmisi (keemia, füüsika, bioloogia, infotehnoloogia, geo ... [+]

Magistrikraadi programm koolitab teadlasi, kes töötavad ajaloolise kunstipärandi säilitamisel ja kellel on tugev teaduslik interdistsiplinaarne haridus, sealhulgas keemia, füüsika, bioloogia, infotehnoloogia ja geoloogia, samuti artefaktide säilitamise uuenduslikud tehnoloogiad, kes suudavad suhelda teiste valdkondade ekspertidega, kes on seotud kaitseprotsessiga.

Lõpetaja suudab kavandada ja kasutada uusi taastamistehnoloogiaid, arendada ennetusprojekte ja uurida artefakte.

Õppekava kohtaNõuded ja rakendusKvalifikatsiooni tase

Magistriõppekava

Keeleõpetus

Inglise

Tööprofiilid

Magistriõppe üliõpilased saavad kutsealast tegevust restaureerimise, kultuuripärandi kaitse ja keskkonna taastamise sektoris tegutsevatel professionaaladel ja organisatsioonidel, samuti kohalikel ettevõtetel ja konkreetsetel asutustel, nagu avalik-õiguslikud ja eraõiguslikud järelevalveasutused, raamatukogud, arhiivid ja uurimisinstituudid.... [-]

Itaalia Venice
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
2 leia oma õigusteaduste doktori kraad
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Ca' Foscari University of Venice

Kursus pakub üliõpilastele võõrkeeleoskust, mis on valitud järgmiste seast: albaania, araabia, tšehhi, inglise, prantsuse, saksa, itaalia viipekeel (LIS, sealhulgas takti ... [+]

Magistrikraad programm arendab keelelist ja kultuurilist arusaamist valitud võõrkeelt ja suutlikkust suhelda multidistsiplinaarsete ja mitmekultuuriliste uurimisrühmadega. Valitud programmi kohaselt saavad õpilased sügavuti uurida: valitud keele ajaloolist ja diakroonilist arengut (filoloogilised / informatiivsed meetodid tekstide tõlgendamiseks ja redigeerimiseks); teemasid ja didaktilisi vahendeid itaalia keele kui võõrkeele ja itaalia võõrkeele õpetamiseks; keeltevahendid keele takistuste ja keeleoskuse analüüsimisel kurtide puhul; keele ametlik analüüs; keeled, kultuur ja kirjandus nende arengu eri etappides.

Selle programmi jaoks aktiivsed keeled: Albanese, Tšehhi, Prantsuse, Inglise, Itaalia viipekeel (LIS), kaasaegne kreeka, poola, portugali / brasiilia, rumeenia, vene, serbia-horvaatia, hispaania, saksa keel.... [-]

Itaalia Venice
Oktoober 2019
Inglise,Itaalia
Päevane õpe
2 leia oma õigusteaduste doktori kraad
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Ca' Foscari University of Venice

See kraadi programm Management võimaldab teil saada kraadi tutvustada teid avaliku ja erasektori organisatsioonid, mis tegelevad mis tahes asjaolud võivad tekkida rahvusv ... [+]

Juhtimise magistrikraadi eesmärk on luua avaliku ja erasektori organisatsioonide juhtimise eksperdid, kes seisavad silmitsi probleemidega ja võimalustega, mis on tingitud põhjalikest muutustest majanduslikus olukorras riiklikul ja rahvusvahelisel tasandil. Kursus arendab konkreetseid teadmisi ja oskusi juhtimise valdkonnas uuendusliku õpetamise kaudu, mis hõlmab aktiivselt üliõpilast, võrreldes seda peamiste osalejatega ärimaailmas ja kohalike asutustega. Sõltuvalt õpilaste valitud õppekavast pakub kursus strateegilisi planeerimisaspekte ja süvendab rahvusvaheliste ettevõtete rahvusvahelise haldamise, haldusjuhtimise, rahvusvaheliste ettevõtete süsteemide planeerimise ja juhtimissüsteemidega tegelevate ettevõtete strateegilisi planeerimisaspekte või turustuspoliitika, kommunikatsiooni ja tootearenduse juhtimist, mis on võimelised kasu saada võimalustest, mida pakub majandusstsenaarium, milles organisatsioonid tegutsevad.... [-]

Itaalia Venice
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Ca' Foscari University of Venice

Kursus on ainulaadne Itaaliast selle keele ja välisriikide kultuuride, õiguse ja rahvusvahelise majanduse jaoks mõeldud rahvusvaheliste suhete uurimisega. Teid hoiate Ca ... [+]

Magistriprogramm võrdlevates rahvusvahelistes suhetes tegeleb Euroopa ja Ida-Euroopa, Aasia ja Atlandi maa keelelise ja kultuurilise uuringuga, mis on tüüpiline Ca 'Foscari traditsioonile, ning selles mõttes esindab ainulaadset pakkumist Itaalias nende välismaiste keelte ja kultuuridega seotud rahvusvaheliste suhete, õiguste ja rahvusvahelise majanduse uurimiseks. Õpilased suudavad uurida tõelisi probleeme eri kultuurivaldkondade ja geopoliitiliste valdkondadega seotud erialade uurimisega, keskendudes eelkõige Ameerikale, Vahemerele, Ida-Euroopale, Aasiale ja nende majandusarengu poliitikale, mis vastab paljudele Uuring.

Kursus pakub kindlat keelelist, õigusalast ja majanduslikku koolitust, mis on ühine kõikidele õpilastele, samuti põhjalikke võrdlusuuringuid poliitilistel, kultuurilistel, geograafilistel ja sotsioloogilistel aladel spetsiifiliste geopoliitiliste valdkondade õppekavade kaudu.... [-]

Itaalia Venice
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Ca' Foscari University of Venice

See kursus pakub kolmele õppekavale oma majandus- ja finantsteadmiste täiustamiseks: kvantitatiivse majanduse kursus on täielikult õpetatav inglise keeles, mis võimaldab ... [+]

Selle magistriprogrammi eesmärk on luua eksperte, kellel on teadmised majanduse ja rahanduse põhivaldkondades ning kindel teoreetiline ja kvantitatiivne õiguslik alus. On kolm põhivaldkonda spetsialiseerumise, kaks õpetatakse täielikult inglise keeles. Majanduse õppekava - QEM (inglise keeles õpetatakse) keskendub majanduslikele, kvantitatiivsetele ja õiguslikele teemadele. Õppekava valivad õpilased võivad osaleda Erasmus Munduse (QEM) programmis. Finantsvaldkonnas spetsialiseerunud õppekavad (üks neist õpetatakse itaalia keeles, teine inglise keeles) on suunatud õpilastele pädevuste andmisele finantsturgudel finantsvahenduse põhivaldkondades (krediit, finants, riigikassa, väärtpaberid, organisatsioon, planeerimine ja kontroll ), finantsinvesteeringute haldamine ja finantsriski mõõtmine ja juhtimine, finantsnõustamine ja kindlustus, täiendava kaitse skeemid ja pensionifondide haldamine, üldine pankade ja finantsvahendajate sisemine protsessijuhtimine ja haldamine.... [-]

Itaalia Venice
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Ca' Foscari University of Venice

Magistrikraadi programm rongib professionaalseid keemikuid, kes suudavad arendada originaalseid ideid ja kujundada uusi protsesse uurimisvaldkonnas või rakenduslikus / tö ... [+]

Magistrikraadi programm pakub magistriõppe üliõpilastele põhjaliku teadusliku väljaõppe ja kindlat arusaamist eelnevate aspektide, nii eksperimentaalse kui ka teoreetilise, põhiliste valdkondade keemia. Kutsekvalifikatsioon, mille õpilased on kujundanud, on kõrgkvalifitseeritud keemik, kes suudab välja töötada ja rakendada originaalseid ideid kas teadustöö või rakendusliku / tööstusliku keskkonna kontekstis. Eelkõige saavad õpilased projekteerida ja õppida uusi reaktsioone või protsesse, viia läbi uute ühendite sünteesid ning järgida keemiliste toodete ja materjalide analüüsi - kas kõige kaasaegsemate vahenditehnikate abil või uuenduslike ja keeruliste analüütiliste meetodid - ja andma tulemusi, mis on kasutatud kriitiliselt sobivate andmetöötlusvahendite ja kirjanduses olevate andmete töötlemisel, rakendades teadmisi erinevates töökeskkondades, pöörates erilist tähelepanu protsesside keskkonnaalasele ühilduvusele.... [-]

Itaalia Venice
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
2 leia oma õigusteaduste doktori kraad
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Ca' Foscari University of Venice

Pakutakse koos Montpellieri Ülikooli Paul-Valéry (UPVM) ja koostöös Strasbourgi, Sousse'i ja Meknèsi ülikoolidega. Vahemere piiri ületamise magistriõppe kursus: investeer ... [+]

Magistriõpe Vahemeremaade suundumus: investeeringute ja integratsiooni suunas (MIM) pakub põhjalikke teadmisi Vahemere lõunakalda riikidest ja nende koostoimetest tänapäeva Euroopaga. Kahe aasta jooksul annab kursus teoreetilised interdistsiplinaarsed oskused, mis on olulised Vahemere piirkonna rände uurimisel ning kultuuridevahelise vahendamise, histo-sotsiaalsete oskuste, kvalitatiivsete ja kvantitatiivsete analüüsialaste oskuste, analüüsimeetodite ja analüüside valdkonnas.

Kursus korraldatakse koos Montgólnia Université Paul-Valéry Montpellieri (UPVM) ja koostöös Strasbourgi ülikooliga Sousse ja Meknès.

Erilist tähelepanu pööratakse keeleoskuste õpetamisele, et parandada prantsuse keele oskust, Vahemere varieeruvust Prantsusmaal või õppida Vahemere lõunakaldalt pärit keeli, näiteks araabia ja heebrea keeles.... [-]

Itaalia Venice
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Ca' Foscari University of Venice

Ca 'Foscari rahvusvahelise hariduse kool pakub õpilastele kahte ettevalmistust nende õpilaste jaoks, kellel on alla 12-aastane kooli taust või kes soovivad saada erialade ... [+]

Pakume kolmeaastaseid ülikooli ettevalmistusaasta programme (sihtasutusprogrammid), mille eesmärgiks on pakkuda üliõpilastele tugeva tausta õpingute ettevalmistamiseks Itaalias asuvas ülikoolis. Iga programm pakub temaatilise õppereisi koos keelekomponendiga ja on mõeldud õpilastele, kes tulevad kogu maailmast.

Sihtaasta

Ca 'Foscari sihtaasta eesmärk on anda rahvusvahelistele üliõpilastele võimalus tugevdada oma akadeemilist tausta enne ingliskeelse bakalaureuseõppe algust Itaalias asuvas ülikoolis. Programm pakub ingliskeelseid kursusi, sissejuhatuses Itaalia ja üldist Euroopa ajalugu, samuti põhiauuringuid tulevaste uuringute peamistes distsipliinides. 2019/2020. Õppeaasta taotlused avatakse 2019. aasta alguses.... [-]

Itaalia Venice
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
1 leia oma õigusteaduste doktori kraad
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MSc

Ca' Foscari University of Venice

Magistriprogramm pakub kõrgemat kvalifikatsiooni ja eriala järgmistes valdkondades: uurimismeetodite rakendamine ja taaskasutamistoimingute kavandamine ning keskkonna taa ... [+]

Magistriprogramm pakub kõrgemat kvalifikatsiooni ja eriala järgmistes valdkondades: uurimismeetodite rakendamine ja taaskasutamistoimingute kavandamine ning keskkonna taastamine; keskkonnaressursside hindamine; piirkondlik juhtimine ja planeerimine ning rannikuäärsed meresüsteemid; kliimamuutustega seotud küsimuste hindamine ja juhtimine, Maa süsteemi dünaamika, keskkonnahuvi pakkuvad tehnoloogiad ja puhtamad tooted ja protsessid. Õppuritel on julgustatakse ja toetatakse nende kursuste läbiviimist, et arendada koolitust konkreetsetes erialastes valdkondades.

Ühine / topeltarvestus:

Ühiskondlik magistrikraad säästva arengu alal

Õppekava on saadaval:

Kontrolli- ja keskkonna taastusraviGlobaalne keskkonnamuutusKeskkonnasüsteemide hindamine ja juhtimineÕppekava kohtaNõuded ja rakendusKvalifikatsiooni tase... [-]
Itaalia Venice
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Ca' Foscari University of Venice

See inglise keele õpetatud magistrikraad programm pakub laia spektri teadmisi ja oskusi meetodite, tööriistade ja võimaldavate tehnoloogiate juhtida ja analüüsida suures ... [+]

See magistrikraad programm on täielikult õpetanud inglise keeles ja pakub laias spektris teadmisi ja oskusi metoodika, tööriistade ja tehnoloogia, et:

Suuremahuliste andmete haldamine ja analüüsimine, kasutades statistikat ja masinõpet;Disainige usaldusväärne tarkvara, mis keskendub turvalisusele, õigsusele ja jõudlusele.

Kaks õppekava keskenduvad tööstusharu kasvavatele sektoritele ning Itaalia ja rahvusvahelistele teenustele, nagu Big Data

Õppekava on saadaval:

Andmehaldus ja AnalyticsTarkvara töökindlus ja küberjulgeolekÕppekava kohtaNõuded ja rakendusKvalifikatsiooni taseMagistrikraadi programmKeele õpetamine... [-]
Itaalia Venice
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Address
Dorsoduro 3246
30123 Venice, Veneto, Itaalia
Telefon
false
Address
Via Sile 41, 31056 Roncade (TV)
31056 Ca' Tron, Veneto, Itaalia
Telefon
false