The Global Campus of Human Rights

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

The Global Campus of Human Rights on valdkondadevaheline tippkeskus, mida toetab EL ja mille eesmärk on jätkata inimõiguste ja demokratiseerimise edendamist hariduse, erikoolituse ja teaduskoostöö kaudu kogu maailmas piirkondlike partnerite võrgustiku kaudu. Selle peakontor asub Itaalias Veneetsias ja piirkondliku partneri peakorter asub Argentiinas, Armeenias, Bosnias ja Hertsegoviinas, Liibanonis, Lõuna-Aafrikas ja Tais.

See suur võrgustik, mille üldine koosseis hõlmab 100 mainekat ülikooli, on suurim inimõiguste ja demokraatia teemadele spetsialiseerunud ülikoolide võrk maailmas. Selle partnerid on kogu maailmas tuntud juhtpositsiooni eest hariduses, teadusuuringutes ja inimõiguste edendamises ning demokratiseerimises.

Missioon

GLOBAL ülikoolilinnaku missioon on arendada strateegilise sõlmpunktina inimõiguste valdkonna peamiste inimressursside ja ekspertteadmiste edendamiseks, ühendamiseks ja koordineerimiseks kõigis maailma piirkondades, tehes koostööd sidusrühmadega valitsuste, valitsustevaheliste ja kodanikuühiskonna tasandid.

Partnerid

Lisaks akadeemilistele asutustele on GLOBAL Campusi peamised partnerid Euroopa Liit, kohalikud, piirkondlikud ja riiklikud asutused, kes teevad koostööd vastavate riikide GLOBAL Campus ülikoolidega, samuti rahvusvaheliste ja valitsusväliste organisatsioonidega, kes tegutsevad inimõigused ja demokratiseerumine.

Asukohad

Veneetsia

The Global Campus of Human Rights Headquarters

Address
Global Campus of Human Rights Headquarters
Monastery of San Nicolò
Riviera San Nicolò 26

I-30126 Veneetsia, Veneto, Itaalia
Telefon
+39 041 272 0911

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega