EMOTION

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Kes me oleme

UPO ( www.uniupo.it ) on avalik ülikool, kus on 15 000 üliõpilast, 400 professorit / teadust ja 300 haldus- ja tugitöötajat. See pakub 19 bakalaureuse kursust (BA / BSc), 12 2-aastast bakalaureuse kursust (MA / MSc), 5 ühetsüklilist kraadi (MA / MSc), 3 Ph.D. programmide ning hulga kolmanda taseme hariduse kursusi. Praegu on kokku 9 lepingut Euroopa ülikoolide ühisprogrammide, sealhulgas Euroopa Komisjoni rahastatava Euroopa magistriprogrammi narkootikumide ja alkoholiuuringute (EMDAS) üle. Uuringu kvaliteedi hindamiseks on riiklik ülikool hiljuti asunud 2017. aastal 31st keskmise suurusega ülikoolist 5- ndaks . UPO osaleb praegu 21 seitsmenda raamprogrammi projektis (1 ERC toetus) ja 9 projekti H2020 (2 koordinaatorina).118634_img2.jpg

Farmaatsiateaduste osakond, DSF ( www.dsf.uniupo.it ) koosneb 35 töötajast ja keskendub oma uurimis- ja koolituseesmärgile uimastite, kosmeetika ja toitumisalaste ainete, pinkide ja voodipesu vahel. See pakub kraadi farmaatsias, kraadi keemia ja farmaatsiatehnoloogia alal ning magistriõppe õigusteaduse ja turulepääsu magistriõppe programmi. Tema teadlased on viimase kolme aasta jooksul kindlustanud kaks toetust Euroopa Liidult: TriforC (Prof. Lisa, looduslike toodete alal) ja Foodintegrity (toitumisvaldkonnas). Tal on üle 100 lepingu farmaatsia- ja kosmeetikatööstusega lähetuste jaoks. Praegu on osakonna poolt loodud 5 spin-offi.

UMH ( www.umh.es/ ) on avalik ülikool, mis on pühendunud bakalaureuse- ja magistriõppe üliõpilaste koolitamisele. Umbes BBVA Fondi ja Valencian Majandusuuringute Instituudi (IVIE) viiendas Hispaania Ülikoolide väljaandes on UMH 5- ndal kohal Hispaania parimate Hispaania ülikoolide pingereas.

IBMC ( ibmc.umh.es/ ) molekulaar- ja rakubioloogia instituut juhib molekulaarse ja rakulise taseme multidistsiplinaarset translatsiooniprogrammi, mille eesmärk on bioaktiivsete molekulide identifitseerimine, valideerimine ja arendamine biotehnoloogia ja tervishoiu valdkonnas. Selle eesmärgi saavutamiseks toetab IBMC kogu ettevõtlusalast tegevust teadusruumi kvoorumi fondi kaudu. Lisaks on instituut kokku pannud mitu tehnoloogilist platvormi: i) bioloogiline suure läbilaskevõimega skriiningplatvorm; ii) molekulaarse modelleerimise platvorm; iii) nahahooldustegevuse platvorm (SRP), avaliku ja erasektori algatus, mille ülesanne on läbi viia molekulaarseid ja rakulisi uuringuid kõigis nahaga seotud valdkondades, et arendada tehnoloogiliselt arenenud tooteid ja teenuseid kosmeetika- ja dermatoloogilises valdkonnas.118635_img1.jpg

IBMC uurimisrühmad on rahvusvaheliselt konkurentsivõimelised, millel on suurepärane tootlikkus ka patenditaotluste ja eraldatud ettevõtete loomise osas. Viimase viie aasta jooksul on IBMC saanud vahendeid, mille keskmine väärtus on 1,5 miljonit eurot, peamiselt R-i riiklikust kavast

UNamur (www.unamur.be) pakub bakalaureuse-, magistri- ja doktoriõppe tasemel üle 40 erineva programmi ning tervitab umbes 7000 üliõpilast kuues teaduskonnas: kunst, õigus, majandus, sotsiaalteadused ja ärijuhtimine, informaatika, meditsiin ja teadus. Uuringud on välja töötatud 11 transdistsiplinaarses uurimisinstituudis, mis tegelevad kunsti, õiguse, sotsiaal- ja täppisteaduste, meditsiini ja infotehnoloogiaga. See erineb eriti sellistes sektorites nagu terviseteadused (vananemine, tromboos, ökotoksikoloogia, vähk), teadused ja tehnoloogia nanotehnoloogiad ja nanotoksikoloogia, pinnatöötlus, uued materjalid ja taastuvad energiaallikad, biofotoonika, keerulised süsteemid, liikuvus, tarkvaratehnika) ja humanitaarteadused (arengu ökonoomika, viipekeele keeleteadus, teave, õigus ja ühiskond). Teadustegevus tugineb nüüdisaegsetele teaduslikele seadmetele, mis on koondatud kaheksasse tehnoloogiaplatvormi ja teadlased töötavad välja inter- ja transdistsiplinaarseid projekte, mis viitavad põhi- ja rakendusuuringutele. piirkondades ja Valloonia Brüsseli Föderatsioonis.118636_img4.jpg

Biomeditsiiniteaduste osakonnas (www.unamur.be/en/med/mbi) on 34 töötajat. Selle uurimisrühmad on osa NURILISest, Namuri Teaduste Instituudist, ning keskenduvad mittekliinilistele ja translatiivsetele uuringutele molekulaar- ja rakubioloogias. Biomeditsiini osakond pakub järgmisi programme: üks bakalaureusekraad alates 1997. aastast (nr 577), üks Master 60 alates 2014. aastast (nr 578), üks Master 120 alates 2012. aastast (nr 579) ja ülikooli tunnistus regulatiivsetes küsimustes Tervisetooted alates 2016. aastast (nr 1834). Magistriõppe programme õpetatakse täielikult inglise keeles alates 2014. aastast.

Biomeditsiini osakond esitas ARESile taotluse esitada 2019. aastal mitut valdkonda hõlmavad programmid mittekliiniliste ja kliiniliste uuringute ning andmete haldamise valdkonnas. Neid magistriõppe programme õpetatakse ka inglise keeles. Kuni ARESi heakskiitmiseni pakume 2019. aastal järgmisi uusi programme: Master 120 prekliinilistes uuringutes, kliinilistes uuringutes ja andmete haldamises.

118637_img3.jpg

HU ( www.hu-berlin.de/en/about/humboldt-universitaet-zu-berlin ) on avalik ülikool, millel on 32 553 õpilast (välja arvatud Charité) ja 189 kraadiõppurid, 424 õppejõudu, 2 012 õppejõudu / assistendit. Aastal 2015 asus Times Higher Education World reputatsiooni edetabel Humboldt-Universität maailma top 50 ülikoolide seas (positsioon 41). Saksamaa konkurentsivõimelise eeskujul on rahvusvaheline, interdistsiplinaarne uurimistöö ja õppetöö keskendunud Saksa riiklike ja piirkondlike omavalitsuste ekstsellentsiaalse algatuse juhtpositsioonile.

Charité Universitätsmedizini ( www.charite.de/ ) ajalugu ulatub tagasi 1710. aastasse, luues karantiinirajatisi üksnes väljaspool Berliini linnapiiri aset leidvate katkuohvrite jaoks. Aastal 1997/1998 ühendati Humboldti ülikooli meditsiiniteaduskond ja Freie Universitäti Virchow-Klinikum, et moodustada "Universitätsklinikum Charité, Medizinische Fakultät der Humboldt-Universität zu Berlin", muutudes seega üheks suurimaks kliinikuks Euroopas . Charité asub neljas ülikoolilinnakus ja seal on üle 100 kliiniku. Praegu on Charités registreeritud üle 7000 üliõpilase (1300 välismaalt). Charité pakub 7 magistrikursust: tserebrovaskulaarne meditsiin, molekulaarne meditsiin, tarbija tervishoid, toksikoloogia, rahvusvaheline tervishoid, tervishoiutöötajate haridus, meditsiiniline neuroteadus.

Dermatoloogia, veneroloogia ja allergia osakonnas ( rahvusvaheline tervishoid.charite.de/en/treatment_spectrum/treatment_of_adults/dermatology/ ) katab kogu distsipliini üle 80 arsti. See on üks juhtivaid dermatoloogilisi rajatisi kogu maailmas ning on aktiivselt seotud inimeste teadusuuringute ja kliiniliste uuringutega.

Asukohad

Novara

Address
Largo Guido Donegani,2
28100 Novara, Piemonte, Itaalia

Berliin

Address
Unter den Linden,6
10099 Berliin, Berliin, Saksamaa

Elche

Address
Avinguda de la Universitat d'Elx,s/n
03202 Elche, Valencia kogukond, Hispaania

Namur

Address
Rue de Bruxelles,61
5000 Namur, Vallooni piirkond, Belgia