Loe ametlikku kirjeldust

Kes me oleme

UPO ( www.uniupo.it ) on avalik ülikool, kus on 15 000 üliõpilast, 400 professorit / teadust ja 300 haldus- ja tugitöötajat. See pakub 19 bakalaureuse kursust (BA / BSc), 12 2-aastast bakalaureuse kursust (MA / MSc), 5 ühetsüklilist kraadi (MA / MSc), 3 Ph.D. programmide ning hulga kolmanda taseme hariduse kursusi. Praegu on kokku 9 lepingut Euroopa ülikoolide ühisprogrammide, sealhulgas Euroopa Komisjoni rahastatava Euroopa magistriprogrammi narkootikumide ja alkoholiuuringute (EMDAS) üle. Uuringu kvaliteedi hindamiseks on riiklik ülikool hiljuti asunud 2017. aastal 31st keskmise suurusega ülikoolist 5- ndaks . UPO osaleb praegu 21 seitsmenda raamprogrammi projektis (1 ERC toetus) ja 9 projekti H2020 (2 koordinaatorina).

Ravimiteaduste osakond ( www.dsf.uniupo.it ; DSF) koosneb 35 töötajast ja keskendub oma uurimis- ja koolitusalale narkootikumide, kosmeetikavahendite ja närilistevaheliste ravimite osas, alates pingist kuni ööpäevaringselt. Ta pakub kraadi farmaatsias, kraad keemia ja farmaatsiatoodete tehnoloogia ning magistriprogrammi reguleerivate teaduste ja turulepääsu. Tema teadlased on viimase kolme aasta jooksul saanud kaks toetust Euroopa Liidust: TriforC (Prof. Appendino looduslikes toodetes) ja Foodintegrity (toidutöötlemise valdkonnas). Sellel on lähetustega seotud farmaatsia- ja kosmeetikatööstuses üle 100 lepingu. Praegu on osakonna poolt loodud 5 eraldist.

UMH ( www.umh.es/ ) on avalik ülikool, mis on pühendunud bakalaureuse- ja magistriõppe üliõpilaste koolitamisele. Umbes BBVA Fondi ja Valencian Majandusuuringute Instituudi (IVIE) viiendas Hispaania Ülikoolide väljaandes on UMH 5- ndal kohal Hispaania parimate Hispaania ülikoolide pingereas.

IBMC ( ibmc.umh.es/ ) molekulaar- ja rakubioloogia instituut juhib molekulaarse ja rakulise taseme multidistsiplinaarset translatsiooniprogrammi, mille eesmärk on bioaktiivsete molekulide identifitseerimine, valideerimine ja arendamine biotehnoloogia ja tervishoiu valdkonnas. Selle eesmärgi saavutamiseks toetab IBMC kogu ettevõtlusalast tegevust teadusruumi kvoorumi fondi kaudu. Lisaks on instituut kokku pannud mitu tehnoloogilist platvormi: i) bioloogiline suure läbilaskevõimega skriiningplatvorm; ii) molekulaarse modelleerimise platvorm; iii) nahahooldustegevuse platvorm (SRP), avaliku ja erasektori algatus, mille ülesanne on läbi viia molekulaarseid ja rakulisi uuringuid kõigis nahaga seotud valdkondades, et arendada tehnoloogiliselt arenenud tooteid ja teenuseid kosmeetika- ja dermatoloogilises valdkonnas.

IBMC uurimisrühmad on rahvusvaheliselt konkurentsivõimelised, millel on suurepärane tootlikkus ka patenditaotluste ja eraldatud ettevõtete loomise osas. Viimase viie aasta jooksul on IBMC saanud vahendeid, mille keskmine väärtus on 1,5 miljonit eurot, peamiselt R-i riiklikust kavast

HU ( www.hu-berlin.de/en/about/humboldt-universitaet-zu-berlin ) on avalik ülikool, millel on 32 553 õpilast (välja arvatud Charité) ja 189 kraadiõppurid, 424 õppejõudu, 2 012 õppejõudu / assistendit. Aastal 2015 asus Times Higher Education World reputatsiooni edetabel Humboldt-Universität maailma top 50 ülikoolide seas (positsioon 41). Saksamaa konkurentsivõimelise eeskujul on rahvusvaheline, interdistsiplinaarne uurimistöö ja õppetöö keskendunud Saksa riiklike ja piirkondlike omavalitsuste ekstsellentsiaalse algatuse juhtpositsioonile.

Charité Universitätsmedizini ( www.charite.de/ ) ajalugu ulatub tagasi 1710. aastasse, luues karantiinirajatisi üksnes väljaspool Berliini linnapiiri aset leidvate katkuohvrite jaoks. Aastal 1997/1998 ühendati Humboldti ülikooli meditsiiniteaduskond ja Freie Universitäti Virchow-Klinikum, et moodustada "Universitätsklinikum Charité, Medizinische Fakultät der Humboldt-Universität zu Berlin", muutudes seega üheks suurimaks kliinikuks Euroopas . Charité asub neljas ülikoolilinnakus ja seal on üle 100 kliiniku. Praegu on Charités registreeritud üle 7000 üliõpilase (1300 välismaalt). Charité pakub 7 magistrikursust: tserebrovaskulaarne meditsiin, molekulaarne meditsiin, tarbija tervishoid, toksikoloogia, rahvusvaheline tervishoid, tervishoiutöötajate haridus, meditsiiniline neuroteadus.

Dermatoloogia, veneroloogia ja allergia osakonnas ( rahvusvaheline tervishoid.charite.de/en/treatment_spectrum/treatment_of_adults/dermatology/ ) katab kogu distsipliini üle 80 arsti. See on üks juhtivaid dermatoloogilisi rajatisi kogu maailmas ning on aktiivselt seotud inimeste teadusuuringute ja kliiniliste uuringutega.

Programmide õpetamise keel:
Inglise

See ülikool pakub ka:

Address
Largo Guido Donegani,2
28100 Novara, Piedmont, Itaalia
Address
Unter den Linden,6
10099 Berlin, Berlin, Saksamaa
Address
Avinguda de la Universitat d'Elx,s/n
03202 Elche, Valencian Community, Hispaania
Address
Rue de Bruxelles,61
5000 Namur, Walloon Region, Belgia