Free University of Bozen-Bolzano

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Free University of Bozen-Bolzano asutati 1997. aastal. Meie ülikoolil on tugev rahvusvaheline väljavaade, mida kinnitavad tema mitmekeelsed kursused (saksa, itaalia, inglise ja ladin) ning üliõpilaste ja õppejõudude suur hulk välismaalt.

Ülikoolil on viis teaduskonda ning suur osa õppejõududest (35%) ja üliõpilasi (17%) saab välismaalt ning nad õpivad ja õpetavad majandus-, loodusteaduste, inseneriteaduste, sotsiaalteaduste, hariduse ja disaini valdkondades . Meil on 4100 üliõpilast, kes on registreeritud enam kui 30 bakalaureuse- ja magistriõppe kursustel .

Riiklikes edetabelites jõuab meie ülikool igal aastal tipppositsioonile. Aastal 2018 on neljas järjestikune aasta Itaalia sotsiaalteaduste uurimiskeskus Censis järjestanud meie ülikooli esimesena kõige väiksemate erakoolide seas (vähem kui 5000 õpilast). Me liigume ka kõrgelt rahvusvahelistes edetabelites, eriti kategooriate „rahvusvahelistumine“, „õpilaste rahulolu” ja „praktikale orienteeritud” all.

Pakutavad õpetatud moodulid ja meie uurimisprojektid on seotud rahvusvaheliste ja piirkondadevaheliste võrkudega. Näiteks Euregio projekti raames oleme partneriks Innsbrucki ja Trento ülikoolidega ning oleme pühendunud tippkvaliteedi standardite saavutamisele.

Esitage küsimus WhatsAppis

Asukohad

Bolzano

Address
Free University of Bozen-Bolzano
Universitätsplatz 1 Piazza Università 1

39100 Bolzano, Trentino-Lõuna-Tirool, Itaalia