Loe ametlikku kirjeldust

Üle 35 aasta jooksul on GEMA Business School välja töötanud kõrgetasemelised juhtimiskoolitused inimestele ja organisatsioonidele riiklikul ja rahvusvahelisel tasandil. Suurte magistrikraadide, ettevõtjate ja juhtide rakendusprogrammide, avaliku ja erasektori ettevõtete korporatiivprogrammide ning rahvusvaheliste sertifitseerimiskursustega inimressursside, turunduse ja projektijuhtimise alal. Ühendused äriringkondade ja äriringkondade maailmaga, suurepärased koolitusprogrammid, rahvusvaheliselt tunnustatud teaduskond, tuntud ja strateegiline bränd:

Need on vaid mõned elemendid, mis panevad GEMA Business School juhtimiskoolide Itaalia maastiku tipptaseme valiku.

Miks GEMA Business School ?

GEMA Business School on pakkunud juhtimiskoolitust riiklike ja rahvusvaheliste ettevõtete nimel üle 30 aasta.

Meie lai valik kraadiõppekursusi, ettevõtjate ja juhtide rakendusprogramme, avalike ja eraettevõtete ettevõtete programme, klassifitseerib meie ärikooli üheks kõige dünaamilisemaks ja tähelepanuväärsemaks riigi maastikul.

Me oleme kvalifitseeruv ja eristatav koolitusvaldkond, mille eesmärk on tõhustada andeid, arendada oskusi, edendada inimeste ja ettevõtete kasvu.

GEMA Business School on tihedalt seotud ettevõtete ja organisatsioonide maailmaga, pakkudes välja erinevaid tippspetsialiseerimise koolitusprogramme, rahvusvahelist teaduskonda ning tunnustust ja sertifitseerimist juhtimiskoolituse valdkonnas. Need on vaid mõned elemendid, mis teevad GEMA Business School Itaalia maastiku tipptaseme valiku.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

GEMA Business School

Magistriõpe on mõeldud neile, kes on huvitatud inimressursside juhtimise rahvusvahelistest aspektidest kas varasema uuringu või praeguste või varasemate kohustuste kaudu ... [+]

Miks on rahvusvahelise personalijuhtimise magistrikraad?

Praeguste teadusuuringute, arenenud stipendiumide ja erialase praktika kaudu teavitatakse programmist võimalust laiendada ja arendada oskusi, teadmisi ja kriitilisi oskusi magistriõppe valdkonnas rahvusvahelise personalijuhtimise valdkonnas.

Programmi kursuste kaudu saavad õpilased laiendada ja laiendada oma isiklikke oskusi kommunikatsiooni, esitluse, uurimistöö, kriitilise analüüsi ja probleemide lahendamisel.

Tänu partnerluses Suurbritannia ülikooliga Greenwichi Ülikoolist (Ühendkuningriik), üks kõige esinduslikumat akadeemilist asutust Ühendkuningriigis, korraldatakse kõik koolitustegevused (loengud, uuringud, ülesanded, projektitoimingud jne) inglise keeles õppejõudude poolt Liikmed, külalisprofessorid ja külalisesinejad inglise ja rahvusvahelise äri kontekstis.... [-]

Itaalia Rome
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
4 - 10 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
GEMA Business School

Programmiga koolitatud professionaalid teavad, kuidas teha turuanalüüse, koostada ja jälgida turunduse ja kommunikatsiooni plaane ning kaubanduslikku arengut välismaal (v ... [+]

Saajad

Rahvusvahelise ärijuhtimise magistriprogrammi GEMA Business School ja edendab GEMA Business School ning on modulaarne magistriprogramm, mille eesmärk on koolitada uue põlvkonna Ekspordi juhte ja rahvusvahelisi turundus- ja ärijuhte, kes suudavad juhtida ettevõtteid ja ettevõtteid, et laiendada oma turuosa rahvusvahelises turud:

riikide / toodete / teenuste müügi suurendamine, eriti kiiresti arenevatel turgudel;suurendades rahvusvahelistel turgudel müüdavate toodete / teenindusliinide arvu vastavalt kohaliku nõudluse struktuurile;uute turustusstrateegiate vastuvõtmine klientide lähendamiseks rahvusvahelistel turgudel (nt kaubandusettevõtted, ühisettevõte, kohalik tootmine).... [-]
Itaalia Rome
Avatud registreerimine
Inglise
Päevane õpe
4 - 10 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
GEMA Business School

Magistriõpe on mõeldud neile, kes soovivad saada rahvusvahelise turunduse spetsialiseerumist, alustades turunduse alustest rahvusvahelise turunduse, digitaalse äri ja sot ... [+]

Miks on rahvusvahelise turunduse juhtimise magistrikraad?

Magistriõpe on mõeldud neile, kes soovivad saada rahvusvahelise turunduse spetsialiseerumist, alustades turunduse alustest rahvusvahelise turunduse, digitaalse äri ja sotsiaalmeedia kommunikatsiooni.

Programmi eesmärgid puudutavad erinevaid õpetamisviise: hoiakute ja väärtuste edendamine, pädevuse arendamine jõudluses ning teabe ja kontseptsioonide omandamine.

Osalejad arendada oskusi ja pädevusi strateegia kriitilistes elementides: äri (turundus, turundusuuringud, jätkusuutlikkus ja sotsiaalmeedia kommunikatsioon jne), planeerimine ja disaini mõtlemine, juhtimine ja emotsionaalne intelligentsus ning eetika. Tänu koostööle St. Josephi ülikooliga Philadelphia ülikoolis (USA), üks kõige esinduslikumaid akadeemilisi institutsioone USAs, korraldatakse kõiki koolitusi (loengud, uuringud, ülesanded, projektitoimingud jne) õppejõud inglise keeles. Liikmed, külalisprofessorid ja külalisesinejad Ameerika ja rahvusvahelisest ettevõtlusest.... [-]

Itaalia Rome
Avatud registreerimine
Inglise
Päevane õpe
4 - 10 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles