Loe ametlikku kirjeldust

Toskaani köögikool on alates 1999. aastast Firenze lähedal asuva Villa Pandolfini ilusas renessanss-tornis

Nagu midagi olulist, on meie Itaalia Kulinaariakool aja jooksul kujunenud nagu parim Toscana Spezzatino, kes peab istuma ahjul, mis mullib madalal leegil, ja nüüd on nüüd lisatud Chianti vein.

Meil on suurepärane meeskond pühendunud inimesi meie ümber, meie suurepärased kliendid (kuigi me eelistaksime neid kutsuda sõpradele, saate vaadata meie lehte Facebookis) ja tõeline kirg toiduvalmistamiseks on tõesti teinud meie Itaalia kulinaariakoolituse edukaks.

Me lisame veidi Chianti nüüd ja jälle.

Me usume traditsioonilistesse toitudesse, autentsetest Toskaa köögist, originaalsetest retseptidest ja pakume praktilisi toiduvalmistamise tunde. Õppimine läbi lõbus ja sukeldumine ennast ajaloolises keskkonnas on kindlasti parim viis võtta Toscana maitse koos sinuga. Kõik meie peakokad on emakeelsed itaallased ja räägivad inglise keelt, seega pole arusaamine probleemiks. Isegi kui nad seda ei tee, on hämmastav, mida saate suhelda, kasutades ainult kätežeste, potti, nuga, mõningaid koostisaineid, palju naeruvaid ja head pudelit veinist.

Üks asi, mida meie Itaalia kulinaarikooli külastajatel ei oleks kunagi probleeme arusaamisega, on kirg, mida itaallased elavad, ja suur osa sellest on otseselt seotud köögis kulutatud ajaga. Suitsetamine itaallaste pereliikmetega ja salsa di pomodoro lugematuid purjeid suvel, mis hõlmab noori ja vanu, kes laua ääres naeravad eine ajal. Neid asju saab Itaalias kogeda. Novembri restorani omanikud tulevad teie lauale välja ja pakuvad sulle uhkusega naeratust õllepärase Olio nuovo pudeli, uue neitsioliiviõliga, mis proovib teie leiba.

Oliiviõli ja vein on toodetud pärandvara. Kõik teised koostisosad ostetakse värskelt ja ainult hooajal. 14 aastat tagasi alustati kulinaarikooliga, algselt lõbusaks ja seejärel arenenud, et see oleks esimene, mis pakub igakülgseid kursuse menüüklasse ja professionaalseid kokteile, meid on jäljendatud, kuid pole kunagi ühitatud. Suur osa kõikidest Itaalia kogemustest on loomulikult toit, vein ja traditsioonid, mis käivad koos sellega. Aastate jooksul oleme jõudnud tõeliselt armastama ja hindama Toscana gastronoomilist osa. Jagamine, mida me teiega teile teada saame, on ausalt kirss kook. Alates ühel päeval toimusid me multi-päevased kursused ja seejärel 7-päevane gastronoomiline seiklus - meie iganädalane toiduvalmistusring Itaalias, mis on tõesti parim viis kõigile, kes armastavad toitu ja veini, et nautida parimat toonust, mida Toscana pakub. Kogege asju, mida igapäevased turistid lihtsalt seda võimalust ei saaks. Nagu trühvliharjutus sügisel pärast Tartufaio ja tema spetsiaalselt väljaõppinud koeri sisse udune metsa, lootes leida väikeseid tükke, mis on väärtuslikumad kui kuld. Külastatakse juustufarmi, kus valmistatakse Pecorino juustu ja ricotta suupisteid, või oliiviõli maitsmisega tegelikus veskis, kus oliivid purustatakse.

Tänapäeval on kulinaarikool rahvusvaheliselt tuntud ja saanud tunnustuse ja auhindu, kutseliste kokade professionaalseid programme ja kokteile spetsialistide jaoks mõeldud spetsialiste, kes soovivad laiendada oma kulinaarseid oskusi.

Meie koostöö on Accademia Italiana di cucina Pandolfini'ga koos nende erinevate Toscana peakokkide ja Itaalia perekondadega, millest oleme teadnud nagu meie. Meie meeskond koosneb USA organisatsioonist, omanikest Darrenist

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise