Loe ametlikku kirjeldust

Tehnoloogiline innovatsioon ja ümberkujundamise sotsiaalse käitumise avavad uue, uskumatu maastikud. Ettevõtted peavad olema valmis omaks see muutus, et nad saaksid toime uue turu dünaamika läbi asjakohaseid oskusi ja pädevusi, ja noored peavad olema teadlikud uusi võimalusi ja olla valmis karjääri tulevikku.

See on põhjus, miks meie koolituse pakkumine on moodustatud kahest erineva, kuid põhjalik, teed: üks ettevõtlussektori ja üks inimesed. Esimene, mida teostasid Digitaalne AccademiaOn keskendunud aitab ettevõtetel uuendusi oma tööd, organisatsiooni ja keele meetodeid; teise kujunduse ja viiakse ellu hariduse kursusi, mis annavad õpilastele oskusi, mis on vajalikud uute professionaalne väljakutseid.

hiljuti H-CAMPUS on sündinud: ainulaadne projekt riiklikul ja rahvusvahelisel tasandil, mille eesmärk on luua täielik K-12 programmi, alates lasteaiast kuni keskkooli, pluss kraadiõpet, mis võimaldab noortel täna ja homme teadlikult aadress ja mõista suuri muutusi, mis digitaaltehnoloogia toodab maailmas.

Programmide õpetamise keel:
Inglise
Itaalia

See ülikool pakub ka: