Loe ametlikku kirjeldust

ACADEMY

Kõrgem Academy of Fashion and Design (HFFA) - uuenduslik õppeasutus, mis koolitab spetsialiste kõrgeima taseme valdkonnas Fashion Suite, haute couture ja kontseptsiooni disaini.

Akadeemia asutati Milan - tunnustatud maailma pealinna moe ja disaini. Eesmärk Akadeemia - koolitus uue põlvkonna loominguline direktorid (kunstiline juht) ja tippjuhid strateegilise juhtimise Suite.

Avant-garde õpetamise meetodist Akadeemia muutused lähenemine edasise arengu interdistsiplinaarset haridust ja on suunatud jätkamine traditsioone hoolikalt viimistletud «Made in Italy».

MEETOD HFFA

Tänu pidevalt muutuvate nõudmistega loomise protsessi mood, hea viimistletud ja kunstilise eneseväljenduse täna jälle kõrgustel. HFFA meetod annab õpilastele korraliku culturological baasi ja jätkusuutliku disaini oskusi loominguline protsess, mis on kindlasti süsteemi siseneda moe ja saavutada edu.

Integreeritud uuenduslik akadeemiline õppekava ja loodud suhted juhtivate organisatsioonide ja marki moetööstus võimaldab HFFA saada tippkeskust õpilased ja võrdlusmaterjaliks ettevõtted, kes soovivad investeerida moderniseerimine selles strateegilises sektoris.

CAMPUS

Campus HFFA asub ajalooline keskus Milan, mõne sammu kaugusel Duomo ja Via Montenapoleone (kuulsa "Fashion Square"), istuvad strateegilise positsiooni vahel kontorid moe maja ja butiike. Akadeemia asub seinad kuulsate Instituut SIAM (Society of Arts and Crafts) - üks vanimaid õppeasutused Itaalia, mis asutati 1838. aastal, enne rahvuslik ühendamine Itaalias. SIAM on alati toetanud uusi ideid ja leiutisi ja teinud tohutu panuse nii Milan ja kogu riigis.

Lisaks Vana-Rooma müüride, hoone pindala on üle 5000 m² ka teisi olulisi ajaloolisi ja kultuurilisi väärtusi, sealhulgas uskumatu aulas, kes võõrustab loengud HFFA ja kuulsa raamatukogu nimega Carlo Cattaneo, mis on rohkem kui 6500 raamatut ja käsikirja, alates XVIII sajandist. See on tõeline kultuuri oaas linna südames kahe suure mugav haljastatud hoov ning panoraamvaatega terrass. Siin, kõik on läbi mõeldud maksimaalse mugavuse õpilastele.

Akadeemia on avatud alates 08.00 kuni 22.00 ja pakub tohutuid võimalusi sotsialiseerumine, piiramatu juurdepääs klassiruumis, Mac arvutid koos vajaliku tarkvara ja kiire Interneti-ühenduse Wi-Fi.

Klassiruumid ja laborid

Klassiruumides, varustatud Mac arvutit ja tasuta WiFi-ühendus, tänu edukale kombinatsioon disain ja tehnoloogia, et luua hubane töökeskkonna.

Lisaks auditooriume ja annab spetsialiseerunud laboris klassid - Atelier, parfüüm Laboratory ja stuudio helikujundus. Praktiline klassid läbi kõrgelt kvalifitseeritud spetsialistid aitavad tutvuda tehnoloogia ja seadmed.

LIBRARY moe ja disaini

Lisaks vana raamatukogu Instituudi Society of Arts and Crafts (SIAM), Akadeemia on oma rikkaliku raamatukogu moe ja disaini. Rohkem kui kuus miljonit raamatut ja väljaanded vanu käsikirju viimaseid väljaandeid on alati olemas uurimis- või uut teavet nii üliõpilased ja spetsialistid.

Mobiilsideteenuste Tudengile

HFFA on esimene Academy of Higher Education, mis on uuenduslik mobiilne teabe haldamise süsteem. Tõepoolest, kasutades rakendusi nutitelefonidele ja tabletid, õpilased on alati käepärast viimased uudised kursused, ajakava klassid ja klassiruumid. Igal ajal, isegi pärast lõpetamist, saad kaugjuurdepääsu materjalide meie Virtual Library: raamatud, teksti, õpikud, ajakirjad ja muud informatsiooni ..

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:


Haute Future Fashion Academy

Interior Designer on loominguline meeles, kes on vastutavad projekteerimine siseruumides ning hulgaliselt erinevates keskkondades: maineka butiike, valige klubid, eksklus ... [+]

Master Interior Design luksus seljas (jaht, eralennuki ja helikopter)

Interior Designer on loominguline meeles, kes on vastutavad projekteerimine siseruumides ning hulgaliselt erinevates keskkondades: maineka butiike, valige klubid, eksklusiivne kuurordid, elu- või luksus jahid. Leitakse, et kõik mõjud kujundaja interjööri ja tema teadmised peavad tingimata omaks mitmeid erinevaid valdkondi, nagu arhitektuur, disain, mood ja kunst. See on elukutse nõuab projekteerimise oskused, ilumeel ja võimet uueneda, et pakkuda suurepärase kvaliteediga ideid, mis suudavad meelitada ja nõudlikule eliiti.

Kuulsaim Sisearhitektide, nagu Tegelikult on sageli võrreldud päris kunstnike ja nende nimed esinevad ajakirju ja ajalehti kogu maailmas. Nad on palju ihalda isiksused ja tegeleda inimestega, kes on väga tuntud ja kõrge ühiskondlik positsioon iga päev.... [-]

Itaalia Milano
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Haute Future Fashion Academy

Art Directors on Fashion süsteemi tähtsaim kuulsused: wooed poolt suur moe maja ja tuntud kogu maailmas, nad on tuntud oma unustamatu kogud ja hiilgavaid ideid, või kes o ... [+]

MADRIDISAINI JA HAUTE KOUTUREI KIRJADE SUHTES

Art Directors on Fashion süsteemi tähtsaim kuulsused: wooed poolt suur moe maja ja tuntud kogu maailmas, nad on tuntud oma unustamatu kogud ja hiilgavaid ideid, või kes on taastunud, mis mõnikord hulljulge valikuid, saatused kaubamärkide languses.

Moemaja loovjuht on loov meeskonna liider ja ülesanne on luua kollektsioone, mis arvestavad brändi traditsioon ja on samal ajal vedajate uuenduslik ja konkurentsivõimeline vaimu turul. See on oluline roll ja üks suur vastutus, mis nõuab kunsti- ja juhtimisalaseid teadmisi.

Fashion Design & Haute Couturei kunstiteoste magistrikursus on pakkuda head väljaõpet tulevastele Fashion ja Luxury Brandsi loomingulistele juhtidele. Selle uuendusliku lähenemise ühendab traditsioonid kõrge kvaliteediga Itaalia õmblemine viimastes projekteerimise tehnikaid.... [-]

Itaalia Milano
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Haute Future Fashion Academy

Creative Director of Aksessuaarid ja Luxury Tooted on väga oluline näitaja, kelle ülesanne on väga õrn üks: et ühendada sisuliselt ja unikaalsus bränd loovust ja funktsio ... [+]

Master Aksessuaarid Disain, Luxury vidinad ja ja digitaalse Fabrication

Creative Director of Aksessuaarid ja Luxury Tooted on väga oluline näitaja, kelle ülesanne on väga õrn üks: et ühendada sisuliselt ja unikaalsus bränd loovust ja funktsionaalsust Luxury aksessuaar, ülendavad kvaliteedi ja võimsuse võrgutamise. Digitaalse modelleerimise ja valmistamise abil saavad kõik üliõpilased toota kõrgekvaliteediliste ja valmistatavate masinatega tehtavaid tükke, nagu Laser Cut, 3D-printer ja kantav tehnoloogia Arduino. Kursuse käigus arendavad õpilased 3D-modelleerimise oskusi tänu Opensource programmi Blender-le kõrgelt haritud kaptenite ja spetsialistide järelevalve all. Creative Direktor juhtiv loominguline töötaja loomine tarvikud read, mis vastavad luksuskaupade määratlust, mis ühendab loomingulisi võimeid, projekteerimise oskused ja käsitöölised asjatundlikkus.... [-]

Itaalia Milano
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Haute Future Fashion Academy

Fashion Promootor on isik, kes on peamiselt vastutavad Fashion Brand kommunikatsiooni strateegiad ja edendamine. Eesmärk Master on koolitada kõrgetasemelisi spetsialiste, ... [+]

MUUSTE EDENDAMINE JA KOMMUNIKATSIOONI STRATEEGIAD

Fashion Promootor on isik, kes on peamiselt vastutavad Fashion Brand kommunikatsiooni strateegiad ja edendamine. Tema ülesanne on edastada brändi visioon, stiili ja väärtusi, edendades Mood ja Luksus tooteid, ürituste, näituste, moeetendused, esitluste ja reklaamikampaaniate eesmärk keerates saaduse objekti soov, tugevdaja üks isiksus , mis on võimeline meelitama ja võluda.

Head pressibüroo sageli haldab ettevõtte välissuhete käitlemise suhted ajakirjanikud, reklaamijad, stiili stuudiod ja kõik kõige olulisemaid sidusrühmi.

Eesmärk Master on koolitada kõrgetasemelisi spetsialiste, kes suudavad edukalt läbi viia kommunikatsiooni ja edendamise tegevusi Fashion süsteemi.... [-]

Itaalia Milano
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Haute Future Fashion Academy

Luksuslik Interior Designer on loominguline meeles, kes vastutab projekteerimine siseruumides ning hulgaliselt erinevates keskkondades: maineka butiike, valige klubid, ek ... [+]

LUXURY sisekujundus

Luksuslik Interior Designer on loominguline meeles, kes vastutab projekteerimine siseruumides ning hulgaliselt erinevates keskkondades: maineka butiike, valige klubid, eksklusiivne kuurordid, elu- või luksus jahid.

Teda peetakse kõiki mõjusid kujundaja interjööri ja tema teadmised peavad tingimata omaks mitmeid erinevaid valdkondi, nagu arhitektuur, disain, mood ja kunst.

See on elukutse nõuab projekteerimise oskused, ilumeel ja võimet uueneda, et pakkuda suurepärase kvaliteediga ideid, mis suudavad meelitada ja nõudlikule eliiti.

Kuulsaim Sisearhitektide, nagu Tegelikult on sageli võrreldud päris kunstnike ja nende nimed esinevad ajakirju ja ajalehti kogu maailmas. Nad on palju ihalda isiksused ja tegeleda inimestega, kes on väga tuntud ja kõrge ühiskondlik positsioon iga päev.... [-]

Itaalia Milano
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles