Loe ametlikku kirjeldust

Magistriprogramm INTERIOR ARHITEKTUURIS - Uued tänapäeva elu vormid IAAD ja Écoles de Condé annavad välja olulise strateegilise partnerluse allkirjastamise, mille tulemuseks on nende kahe üksuse integreerimine laiemasse reaalsusesse. Ühisprojektide hulgas kaalutakse uute kursuste, uute õpetamismudelite ja uute asukohtade loomist õpilaste võimaluste suurendamiseks. Nende kahe haruldase koostöö kaudu annavad mõlemad institutsioonid oma haridusprojektidele uue mõõtme, mis annavad tõeliselt euroopalikku väärtust: aastatel 2013-2014 algavad kursused Prantsusmaa-Itaalia ja Itaalia-Prantsusmaa mõlema kooli õpilastele. See kokkulepe lubab IAADi üliõpilastel juurdepääsu Écoles de Condé strateegilisele magistrivõistlusele - kommunikatsiooni-, arhitektuuri- ja kunstipoliitikale, sisekujundusele ja ühistele valdkondadele ning üldisele uurimistööle ja innovatsioonile - ning Prantsuse üliõpilastele juurdepääs IAADi erialadele - näiteks Transport Design and Industrial Design. Écoles de Condé sees hõlmavad uued kursused Itaalia disaini keele ja kultuuri tundmise oskust, parandades erinevate bakalaureuse- ja magistriõppe ning graafika (disaini-, ruumide, moe- ja graafilise disaini) pakutavaid kursusi, ja moodustavad järk-järgult Itaalia disaini õige ala.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

IAAD + Écoles de Condé

Master uurib ruumi projekteeritud nii oma esteetilised ja funktsionaalsed aspektid ning nende vähem ilmne, kasutamise viise ning sümboolne ... [+]

Master programmi Sisearhitektuur - uued vormid kaasaegsed elu-

Master uurib ruumi projekteeritud nii oma esteetilised ja funktsionaalsed aspektid ning nende vähem ilmne, kasutamise viise ning sümboolne väärtus.

See ilmneb kahe tee, alates instinkt mehed, et teha ruumi, pannes oma elupaiga, uurib performatiivne väärtus ehitatud, depositooriumi põhiväärtuste kogukonnas.

Ettepanekud ja teoreetiline stiimulitele saada materjali, millest on võimalik arendada projekti tegevus keskendub kõigi tähelepanu, tehes konkreetsed mida valikainete ulatus disainer.

Eesmärgid ja õpetamise metoodika

Design on tekkinud ajal hoogsalt ja levikut. Kiiret arengut tootmismeetodeid ja eluviisi üha enam vaja kohanemisvõimet ja innovatsiooni. Prognoosimine ja stimuleeriv kohanemine on muutunud üheks peamiseks majanduskasvu ja konkurentsivõime komponent kaasaegse majandusega. Traditsiooniliste teadusalade piire on rabatud vaja suuremat suhtlemist, oskus töötada rühmadena ja tehnosiiret. Disainerid on kohustatud tundma uusi vahendeid esindamise ja teabe jagamist, samuti parandada oskusi kuulata vajadustele. Kuid avanevad uued võimalused disaineritele, kes palutakse joonistada rikkuse traditsiooniliste teadmiste ilma tingimusi või kohustusi ametliku stiili.... [-]

Itaalia Turin
Märts 2020
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles