Loe ametlikku kirjeldust

Väärtused

Kvaliteet, autentsuse, austus, hotellindus ja toiduohutus

Kultuurinõukogu liikumapanev jõud, mis edastab väärtused

Eesmärk ICIF Instituut Toit ja vein Itaalia piirkonnad, on liigitada, kaitsta ja edendada pildi Itaalia köök, tipptasemel kohalikke tooteid ja piirkondlikul toidu ja veini kultuuris, mida väljakuulutamise teadmiste jagamisega spetsialistid üle maailma rõhutades väärtuse tõeline Itaalia köök ja suurepärane toiduained, mis eristavad seda on üks ICIF peamised eesmärgid, et edendada "Made in Italy".

Elustiil, hotellindus ja autentsus

ICIF on alati olnud väärtuste Itaalia toit ja vein, Itaalia külalislahkuse ja lifesyle üle maailma, osaledes sündmuste ja inititatives nii Itaalias kui ka välismaal. Edendamine Itaalia köök ja tippkvaliteediga Itaalia toiduainete toimub koolituse kaudu noorte kokkade at Itaalia peakorter lossis Costigliole d'Asti, Hiina Instituut Shanghais, instituutide Sao Paulo ja Flores da Cunha Brasiilias ja koostöö kaudu Koolid ja ülikoolid kokakunsti erinevates riikides üle maailma.

Peamised tegevused

Kulinaariakoolitused edendamine "Made in Italy", suurüritused ja võltsimise vastases võitluses

Praktikum

Koolitus noortele itaallased ja välismaa kokad omandada professionaalse eriala piirkondlike Itaalia köök; ainekava sisaldab ka koolitust toidu ohutuse ja jätkusuutliku poliitika juhtimise toiduahelas.

Edendamine "Made in Italy"

Promotion Itaalia köök ja tippkvaliteediga Itaalia tooteid välismaal, korraldades koolitusi ja levitamisel kohta "Made in Italy" ja selle rakendamise professionaalsed kokad ja restoranipidajate üle maailma.

Edendamine Itaalia toit ja vein tooteid välismaal messidel ja rahvusvahelistel üritustel. Organisatsiooni toidu ja veini ekskursioonid avastada sisuliselt Itaalia piirkondlike köök ja kultuur, parima kvaliteediga tooteid ja rikka kultuuri Itaalia piirkonnad.

suursündmuste

ICIF on esirinnas rahvusvaheliste ürituste kus autoriteetne hääl restorani äri on vajalik, nõustades algatusi, mis edendavad Itaalia toit ja kultuur.

Võitlus võltsimise

Nad kutsuvad seda "Itaalia kõlav", Imitatsioon või võltsing Itaalia toiduainete välismaal. Võlts toiduaine on segu itaalia nimed, logod, pildid ja loosungid selgelt seostatav meie riigis.

Lisaks oma hariduse eesmärkide, ICIF asutati eesmärgiga klassifitseerida, kaitsta ja edendada pildi Itaalia köök ja toodete kvaliteedi välismaal, kaitstes käsityöläispäivät lavastused, kaitstes tarbijaid võltsimise ja võltsingu ja levitades teadmisi ja tehnikaid professionaalsed kokad ja restoranipidajate üle maailma.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise
  • Itaalia

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Italian Culinary Institute for Foreigners - ICIF

180-päevane 180-päevane Itaalia köök ja ICIF on ICIF kaheks osaks: ICIF peakorteri esimese 55-päevase pikkusega teoreetilise ja praktilise ICIF , millele lisanduvad ICIF ... [+]

Magistriõpe itaalia köögist ja veinoloogia alal

Üheksa nädalat teoreetilisi ja praktilisi õppetunde ning praktilise väljaõppe võimalust parimates Itaalia restoranides

180-päevane 180-päevane Itaalia köök ja ICIF on ICIF kaheks osaks: ICIF peakorteri esimese 55-päevase pikkusega teoreetilise ja praktilise ICIF , millele lisanduvad ICIF ; teine ​​koosneb 120-päevasest kutsestandardist (valikuline, mis ei sisaldu tellimiskuludes), kooli valitud restoranides.

Master õpetab piirkondlikku traditsioonilist kööki ja selle kaasaegset loomingulist arengut, põhitehnikaid, sobivaid dekoratsioone, esitlemise kunsti ja muid põhimõttelisi mõisteid põllumajanduslike toiduainete, vürtside, maitsetaimede ja toidu tooraine kohta ning üksikasjalikku uurimist veine ja õlisid.... [-]

Itaalia Turin
September 2019
Inglise,Itaalia
Päevane õpe
6 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

ICIF Presentation EN

Location address
Piazza Vittorio Emanuele II, 10
Costigliole d'Asti

Turin, Piedmont, 14055 IT
Social Media
Location address
Piazza Vittorio Emanuele II, 10
Costigliole d’Asti (AT)

Italy Online, 14055 IT