Loe ametlikku kirjeldust

Florence uhke üks maailma tähtsamaid kunsti- ja kultuuripärandi, kuid see on ka linna pika ajaloo Itaalia disain.

See asub südames piirkonnas koduks suurte tootmise tipptase, mis on andnud Florence kadestusväärne rahvusvahelise maine valdkondades alates moe ja kunsti käsitöö disain ja innovatsioon.

Sellisel võrratu koht neile, kes soovivad jätkata kaasaegse kunsti ja innovatsiooni, IED keskendub tugevdamise meetodid kasu põimumine kohalike asjatundjate koos kõigi erinevate kultuuride tekkinud.

Vooruslik suhet kõrge kvaliteediga kunsti viimistletud ja tööstus on traditsiooniline funktsioon toodangu kvaliteeti Firenzes ja selle ümbrust.

IED Florence esindab see eriline suhe, et kui rakendada koolituse, tõlgib segamise kõik need oskustele nii vana ja contemporary- mis on aluseks uue kutseala.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise
  • Itaalia

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

IED – Istituto Europeo di Design Florence

Alates branding tehnikaid teenus disain, eesmärk magistriõppe Brand Design ja juhtimine: toit, vein ja turism on aidata õpilastel ja noortel spetsialistidel arendada oma ... [+]

See inglise keele kursus.

Mida tähendab brändi loomine ja haldamine toiduainetööstuses? Kuidas turustada veinitootjat ja töötada selle identiteediga? Kuidas integreerida turism seda kõike?

Alates branding tehnikaid teenus disain, eesmärk magistriõppe Brand Design ja juhtimine: toit, vein ja turism on aidata õpilastel ja noortel spetsialistidel arendada oma oskusi tulevaste juhid horeca tööstuse, integreerides toidu veini ja turismi arvesse elustiili pakkumised.

Firenzes ja Barcelonas läbiviidud kursus pakub mitmekesiseid oskusi teeninduskujunduse suhtes, mida kohaldatakse külalislahkuse ja turismi suhtes, keskendudes eelkõige toidule Barcelonas ja vertikaalsele veinisektori uurimisele Firenzes.... [-]

Itaalia Florence
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
11 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
IED – Istituto Europeo di Design Florence

trükk - kunstikorralduse magistrikursus on 11-kuuline täiskümblusväline interdistsiplinaarne kursus, mida tõeliselt iseloomustab ainulaadne rändvalem. Õppekava viiakse l ... [+]

See inglise keele kursus.

8. trükk - kunstikorralduse magistrikursus on 11-kuuline täiskümblusväline interdistsiplinaarne kursus, mida tõeliselt iseloomustab ainulaadne rändvalem. Õppekava viiakse läbi kolmes erinevas prestiižilises asukohas: Firenze, Rooma ja Veneetsia, et kaasata õpilasi kaasaegse kunsti grandkursisse, keskendudes tuleviku töökohtadele.

Magistrikursus ehitab keskse näitaja kunsti projektijuhtimisega tegelevate kultuuriasutuste elule. See professionaal on võimeline tuvastama uuenduslikku sisu, struktureerima igakülgse sündmuste ajakava, planeerima ja arendama raha kogumise üritusi ja ressursside haldamist.

Karjäärivõimalused

Kursuse lõpus võiksid õpilased töötada kunsti- ja kultuurifirmades ning sihtasutustes, riiklikes ja rahvusvahelistes kultuuriasutustes ning kasumi- või mittetulunduslikes kultuuriorganisatsioonides. Samuti võivad nad töötada kaasaegse kunsti ja kultuuriturule investeerivate ettevõtetega nagu pangad, kindlustusseltsid, ürituste korraldamise ettevõtted, messide organisatsioonid, kunsti sihtasutused, näitusetootmisettevõtted või kommunikatsioonimaailmas tegutsevad ettevõtted.... [-]

Itaalia Florence
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
11 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
IED – Istituto Europeo di Design Florence

trükk - Master of Fashion Business on mõeldud professionaalidele ja lõpetajatele, kes soovivad omandada kõrgetasemelisi oskusi uute kommunikatsioonitehnoloogiate rakenda ... [+]

See inglise keele kursus.

8. trükk - Master of Fashion Business on mõeldud professionaalidele ja lõpetajatele, kes soovivad omandada kõrgetasemelisi oskusi uute kommunikatsioonitehnoloogiate rakendamisel. Moe tänu tänu Pitti sündmustele, Firenze on kogu maailmas tunnustatud Itaalia moetööstuse ja selle tootmisprotsessi keskmisena alates toorainest kuni kuvatud moeobjektini. Kursus ühendab arenenud tehnoloogiaid, traditsioonilisi tehnikaid ja käsitöö uuenduslike toodete ja kommunikatsiooniteenuste kasuks. Sara Maino (Vogue Italia vanemteadur) on kooli teaduslik koordinaator.

Karjäärivõimalused

Master'i lõpus võib Fashion Business Manager töötada moesündmuste, suhtekorralduse, moetööstuse, reklaami ja ajakirjandusbüroode heaks. Üliõpilased leiavad töökoha brändiekspertina, moetootjana, moeturunduse eksperdina, loomingulises reklaamis ja uue meedia konsultandina.... [-]

Itaalia Florence
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
10 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

IED Florence campus

Unraveling fashion, a knitting experience_Workshop_day 1

Three Year Diploma_Fashion Communication and Digital Media

Istituto Europeo di Design
Address
Via M. Bufalini 6/r
50122 Florence, Tuscany, Itaalia
Koduleht
Telefon
+39 055 29821