Loe ametlikku kirjeldust

Kasvav Green Economy in tööstus evakueerima.

Rohkem kui lihtsalt tööstus hub, sest lõpuks XIX sajandi Torino on koduks teadusuuringute ja innovatsiooni valdkondades alates filmitegemise ja mood side, kujutav kunst ja humanitaarteadused.

Tema kutsumus eklektika ja eksperimenteerimine on teinud üks maailma tähtsamaid autotööstus pealinnades ja viimastel kümnenditel maailmatasemel etaloniks uut kultuuri toidu ja uuringutele keskkonnasäästlikkus.

IED Torino on tunnustatud mõne asutuse üks maailma tähtsamaid keskusi koolitust transpordi disain. Joondatud teadmisi ja teadusuuringute tüüpiline konteksti, see campus arendab ja suunab oma disaini tööd mõisted tuleviku liikuvus ja kõige arenenum ja uuenduslike tootmine klastrid.

Spetsialistid, kes on pädevad keskkonnasäästliku disaini üha soovitud pärast mida erasektor ja avalik haldus.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise
  • Hispaania
  • Itaalia

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

IED – Istituto Europeo di Design Torino

väljaanne - Transpordisaini magistrikursus pakub inimestele suurt sõprust autodele võimalust tugevalt kaasata autodisaini tehnikaid. See võtab üliõpilasi disainimaailma ... [+]

See inglise keele kursus.

17. väljaanne - Transpordisaini magistrikursus pakub inimestele suurt sõprust autodele võimalust tugevalt kaasata autodisaini tehnikaid. See võtab üliõpilasi disainimaailma südames, muutes nad uudse mõtlemise ja selle kohta, kuidas läheneda, arendada ja lõplikult kujundada autode välimust ja auto sisust.

Torino on sellel kursusel ideaalne linn, sest see on maailma auto disaini pealinn ja see oli Itaalias kõige olulisemate disainimajate ja autotootjate sünnikoht. Linn pakub võimalust saada autodisainerite kogu võrgustik IED-iga, jagades oma võimeid meie õpilastega klasside, loengute, töötubade või noorte talentide värbamiseks.

Meister keskendub oma lähenemisele reaalse töökogemuse simuleerimisel. Eesmärk on esitada õpilaste poolt kujundatud ja kujundatud täispikk mudel. Seejärel esitatakse see Genfi rahvusvahelisel motoshow'il, mis on maailma kõige olulisem autode disaini väljapanek.... [-]

Itaalia Torino
Märts 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
IED – Istituto Europeo di Design Torino

väljaanne - Turundus- ja kommunikatsiooniministeerium tähendab klientide ja tootemarkide vaheliste suhete loomist, arendamist, hooldamist ja optimeerimist, otsese ja isi ... [+]

See kursus toimus ITALIAN LANGUAGE.

17. väljaanne - Turundus- ja kommunikatsiooniministeerium tähendab klientide ja tootemarkide vaheliste suhete loomist, arendamist, hooldamist ja optimeerimist, otsese ja isikustatud võlakirja loomist.

Turundus- ja kommunikatsiooniminister sündis vastuseks ettevõtete ja asutuste väljendatud vajadusele omandada kvalifitseeritud personali strateegilise ja operatiivse turunduse ning ettevõtte kommunikatsiooni valdkonnas. Et vastata rahuldavalt turu vajadustele ja abisaajate ootustele, pöörab magistrikraad paralleelselt kahte kutsevaldkonda - turundus ja kommunikatsioon - nii ettevõtte kui ka asutuse seisukohast, et näidata kontaktpunkte, koostoimeid ja koostoime dünaamika. Lisaks paralleelselt üha kiiremini areneva turuga hõlmab koolitusrada suuri mooduleid, mis viitavad konkreetselt veebivaldkonnale: sotsiaalmeediast juhtimisele SEO ja SEM-ile, veebiturundusest kuni blogijaga suhtlemise haldamiseni ja infunecers, maine ja sisu haldamine.... [-]

Itaalia Torino
November 2019
Itaalia
Päevane õpe
11 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

IED Transportation Design 2015: the making of

IED Transportation Design Presents: Massimo Dotti

HAPPY BIRTHDAY IED TORINO: I NOSTRI VENTICINQUE ANNI!

Hoosier for Happiness

The Making of an interactive book - eng sub

IED TORINO - MASTER IN SUSTAINABLE ARCHITECTURE

IED - Istituto Europeo di Design
Address
IED Torino Via San Quintino 39
10121 Torino, Piemonte, Itaalia
Koduleht
Telefon
+39 011 541111