Loe ametlikku kirjeldust

Inkubaator Teadmiste ja Teadusministeerium innovatsiooni.

Veneetsia on alati olnud teelahkmel kultuuride ja tema seisund on põhjustanud see, et tuleb kokku puutuda, rohkem kui teistes linnades, mõjutused, trendid ja uuendused, kunsti kui ka kultuuri ja kaubanduse kasvatamine kutsumuse täitmiseks ja teadus New.

Linnad esimene ja suurim organisatsioon proto-tööstusliku West: Arsenal Veneetsia, kus see leiutati ja alustas tootmist mereväe seeria.

Veneetsias lähenevad keeles, ideid ja andeid nendega esemed ja materjalid. Suhtumine ümberkujundamine olemasolevate kvaliteeti, mis eristab seda on vaja koondada erinevad maailmad ja sünnitama uute oludega.

Mis teeb IED Veneetsia kesklinnas hariduse tipptaseme? Tema võime luua suhteid teadmisi ja olla katalüsaatoriks ettepanekuid, projektid, inimesed ja energiat mitte ainult kohalikus kontekstis, kuid siseriiklikult kui ka globaalselt.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise
  • Itaalia

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

IED – Istituto Europeo di Design Venice

väljaanne - Hiljutised arengud kunsti- ja kultuurimaailmas nägid ühelt poolt kunstnikke ja teisi selle valdkonna asjatundjaid, kes tegelevad nii oma loomingulise kui ka ... [+]

See inglise keele kursus.

Hiljutised arengud kunsti- ja kultuurimaailmas nägid ühelt poolt kunstnikke ja teisi selles valdkonnas tegutsevaid spetsialiste, kes tegelevad nii oma loomingulise kui ka ärilise osaga. Teisest küljest on kultuuri idee ja funktsioon arenenud teadlikuma ja struktureerituma avaliku hüve ja teenusena, mis vajab ettevõtlusalast lähenemist omavaid spetsialiste ja keskendudes sotsiaalsele teadlikkusele ja jätkusuutlikkusele.

Kunsti ja kultuuri ärijuhtimise magister annab õpilastele tugeva teoreetilise ja praktilise tausta, mis võimaldab neil alustada ideest ja määratleda tõhusa äriplaani, mis muudaks idee tööd ja tooks väärtuslikku innovatsiooni. Tänu spetsiifilistele spetsiaalsetele õpetustele, mis toetavad spetsiaalse mentorlusega klasse, osalejad õpivad, kuidas planeerida ja hallata kunsti- või kultuuriprojekti tervikuna. Kapteni lõpus on võimalik alustada karjääri era- ja avalikes kultuuriasutustes, ettevõtte käivitamiseks või mitteprobleemsete projektide kavandamiseks.... [-]

Itaalia Veneetsia
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
6 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
IED – Istituto Europeo di Design Venice

Kolmas väljaanne - tänapäeval nõuab kaasaegse kunsti kureerimine nii palju oskusi, kui on olemas kunstilised kontekstid ja keeled. Tugev kultuuriline taust on sama tähtis ... [+]

See inglise keele kursus.

Tänapäeval nõuab nüüdisaegse kunsti kuraator nii palju oskusi kui kunstilises kontekstis ja keeltes. Kui kindel kultuuriline taust on sama oluline kui juhtimis- ja suhtlemisoskus, on 21. sajandi kuraatori jaoks veelgi olulisem luua stabiilne suhete võrgustik, et muuta kuraatoriprojekt käegakatsutavaks ja laialdaselt laiendatavaks.

Sellepärast on tänu Veneetsia linna prestiižile ja ainulaadsele positsioonile osalejatel võimalus kriitiliselt ja aktiivselt osaleda curatorite ja kaasaegse kunsti praegustes aruteludes ning tegutseda biennaalide kontekstis, tipptaseme ja innovatsiooni inkubaatorina. See kursus viib õpilasi praktiliselt õppida kuraatori tööd kõigis selle vormides, ka tänu rahvusvahelisele teaduskonnale, mis hõlmab mõnda silmapaistvamaid kunstimaailma spetsialiste. Sel moel saavad osalejad teada kuraatorite meetoditest, mida sellised institutsioonid nagu Peggy Guggenheimi kollektsioon, Fondation Pinault, Fondazione La Biennale di Venezia ja Christie's kohaldavad.... [-]

Itaalia Veneetsia
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
12 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Aggiudicati una borsa di studio per il corso di Marketing e Comunicazione dei Beni Culturali

Aggiudicati una borsa di studio per il corso di Grafica Digitale

Mery Glez - performance luminosa e sonora

IED - Istituto Europeo di Design
Address
Veneetsia, Veneto, Itaalia
Koduleht
Telefon
+39 041 277 1164