Loe ametlikku kirjeldust

Noorte talentide inkubaator.

IFDA on üks väheseid institutsioonide poolt tunnustatud moeakadeemiaid.

IFDA itaalia mood

Alates 2001. aastast Milano keskel on IFDA-l üks eesmärk: luua Avantgarde Akadeemia, säilitades traditsioone ja harides oma õpilasi väga konkreetsel ja professionaalsel moel, sest need on moesüsteemi tulevik.

Täna on IFDA uute tegelike moeprojektide kaasajastaja.

Brändi Itaalia moe- ja disainiakadeemia (IFDA) asutas 2001. aastal tuntud tööstusdisainer Daniele CM Fittole, kes on töötanud Katharine Hamneti, JP Gaultieri, G. Venturi, L. Soprani ja paljude teiste töödega. Tema visioon oli luua viimistlev Avant-garde Akadeemia, mis säilitaks tõelise itaalia moe tugeva identiteedi.


Missioon

Oma kvalifitseeritud tööstustöötajate kaudu pakub IFDA oma ekspertteadmisi valitud arvule pühendunud õpilastele. Akadeemia on traditsioonide ja avangardi vaheline inkubaator.

Miks IFDA on eriline?

IFDA on eriline, sest see pakub moesüsteemi vajadustele vastavaid koolitusprogramme. On palju koostööd riiklike ja rahvusvaheliste kaubamärkide ja moetöötajate vahel, arendades tõelisi moekapsleid. Kõik õpilased on otseselt seotud ettevõtetevahelise praktikaga.

Asukoht

Milan - Fashion City

Asub maineka peakorteris Via Tortona 35-s , IFDA pakub juurdepääsu uusimatele moetehnoloogiatele ja spetsialistidele Milano moe- ja disainiruumi südames , kus elavad mõned kuulsamad Itaalia moemajad, sealhulgas Armani, Zegna, Fendi, Diesel, Stone Island, Moncler, et nimetada vähe.

Igal aastal pakub IFDA praktilist õpikogemust, et koolitada õpilasi muutuma parimaks uskumatute spetsialistide valdkonnas ja valmistama neid ette kõrgeima tööstusliku taseme saavutamiseks.

Meetod

IFDA itaalia mood

IFDA-s ei ole kaks päeva sama - iga päev on erinev!

107218_rsz_adobestock_101678451.jpg

Etapp ja töötuba

Igal õppeaastal pakub IFDA meie partnerettevõtetele internatuuri ja töökoja võimalusi , et õppida ja töötada spetsialistidega otse. Siin IFDA-s usume kindlalt, et praktiline kogemus on üks parimaid viise, kuidas täielikult mõista tegeliku, kiire tempo moekeskkonna vajadusi. Seminaride kaudu on meie eksklusiivsed külalisesinejad võimelised õpilastega rääkima, pakkudes oma isiklikke kogemusi ja nõuandeid üks-ühele.

IFDA vilistlased, kes töötavad moesüsteemis: Elisa L. da Herno, Valentina S., Lara V. Greta S. da Armani, Lisa B. da Estee Lauder, Nathalie G. da Gucci, Daniela C. da Jil Sander, Veronica P. da Arva.

IFDA pakub meie õpilastele konkurentsi, seminare, seminare, messisid.

Moesaadused ja ettekanded: Milano Moda Donna (moenädal Milano), Milano Moda Uomo (Giorgio Armani jne), IFDA moenäitus, Tortona pressipäev, SI Sposaitalia.

Messid: TheOne Milano, Valge, Lineapelle, MICAM, Mipel, MilanoUnica, SuperPitti.

Näitus: Triennale, Mudec, Armani Silos, Fondazione Prada, Palazzo Reale, Palazzo della Ragione, Palazzo Morando.

Võistlus: edasi Kashiyama, kes on järgmine, Moda Italia CNA.

Ametlikud partnerid

 • Ente Fiera Milano
 • Confcommercio
 • Federmoda Italia
 • Üks Milano
 • Parah
 • MyPlant
 • Kaamera Italiana Ostja Moda
 • Confartigianato Biella

Mõned meie professionaalsest õpetajast

 • Armando Pollini (Pollini disain)
 • Emiliano Rinaldi (kunstijuht La Perla)
 • Simona Polli (WHITE ajakiri)
 • Flaminio Soncini (ostjaühingu asutaja)
 • Elena Salvaneschi (TheOne Milano juht, IAFILi Spa omanik)
 • Luca Zacco (moe koordinaator Versace)
 • Giovanni Cavagna (moelooja Max Mara, Les Copains, Loro Piana, YEdition)
 • Stefano Anselmo (Akadeemia Stefano Anselmo asutaja)
 • Maurizio Cinà („ostjaühingu kaasasutaja”, ex AD Frankie Morello)
 • Lino Spina (vanem mustri tegija Prada, Genny, Celine)
 • Emidio Summonte (moekunstnik Versace'i tarvikud)
 • Eugenio Gallavotti (ELLE asedirektor)
 • Elisa Pestrichella (asedirektor IFDA, moe loomingulise labori kaasasutaja)
 • Alice Lissoni (vanemteadur Luciano Soprani, Allegri)
 • Ornella Rigoletti (vanem mustri tegija Valentino, Armani, Ungaro, Richmond, Montana)
 • ja paljud teised.

Programmide õpetamise keel:
 • Itaalia
 • Inglise

See ülikool pakub ka:


IFDA Italian Fashion & Design Academy

Disainer on moesüsteemi süda, kuid see ei ole ainult looming, kes joonistab ja värvitab seda: puhas ja lihtne talent ei ole tänapäeval enam piisav, sest disainer mitte ai ... [+]

Kujundage kapsli kogu

Kapsli kollektsioon on väike kogum piiratud ja kergesti vahetatavaid rõivaid.

Disainer on moesüsteemi süda, kuid see ei ole ainult looming, kes joonistab ja värvitab seda: puhas ja lihtne talent ei ole tänapäeval enam piisav, sest disainer mitte ainult ei loo riideid, vaid ka elustiili.

Mõned moodsad professionaalid:

Luca Zacco (moe koordinaator Versace)Emiliano Rinaldi (kunstijuht La Perla)Simona Polli (WHITE ajakiri)Maurizio Cinà („ostjaühingu kaasasutaja”, ex AD Frankie Morello)Ornella Rigoletti (vanem mustri tegija Valentino, Armani, Ungaro, Richmond, Montana)

Kursuse eesmärgid

Master of Fashion Design Evolution eesmärk on koolitada noori spetsialiste, kes on võimelised kujundama ja rakendama oma ideid ja kollektsioone ning tegema koostööd teiste disaineritega moekonsultantidena.... [-]

Itaalia Milan
November 2019
Inglise,Itaalia
Päevane õpe
10 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
IFDA Italian Fashion & Design Academy

Iga-aastase Shoes Design programmi eesmärk on koolitada noori spetsialiste, kes suudavad toota mis tahes tüüpi jalatseid, arendades erinevaid aluseid täiuslikuks realisee ... [+]

Iga-aastase Shoe Design programmi eesmärk on koolitada noori spetsialiste, kes suudavad toota mis tahes tüüpi jalatseid, arendades erinevaid aluseid täiuslikuks realiseerimiseks.

Jalatsite disainer õpib, kuidas kujundada ja luua mis tahes tüüpi jalatsid seoses suundumustega, teades põhjalikult kasutatavaid materjale ja nende komponente, olles võimeline töötama algse liini loojana, stilisti kaasautorina või ärivaldkonnas loovkonsultandina või otse laboriprototüüpides.

Otsene seos, mida IFDA omab sektori juhtivatele kvaliteetsetele ettevõtetele (stiilibüroodest kuni suurte kaubamärkideni, laboritest kuni materjalide ja komponentide tarnijateni), tagab konkreetse ja käegakatsutava ettevalmistuse.... [-]

Itaalia Milan
Jaanuar 2020
Inglise,Itaalia
Päevane õpe
8 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
IFDA Italian Fashion & Design Academy

Moeostja kursus, mida kureerivad moeeksperdid ja moeostjad, pakub otsest suhtlemist moemaailma ja selle levitamisega. ... [+]

Moeostja kursus , mida kureerivad moeeksperdid ja moeostjad, pakub otsest suhtlemist moemaailma ja selle levitamisega.

Mõned moodsad professionaalid:

Flaminio Soncini (ostjaühingu asutaja)Maurizio Cinà („ostjaühingu kaasasutaja”, ex AD Frankie Morello)Showroom ZappieriRinascente MilanoLuisa ViaRoma

Kursuse eesmärgid

Fashion Buyer kursuse eesmärk on koolitada noori spetsialiste moes ja valmistada ette ostjaid ja müüjaid, kes saavad töötada kontorite, kaubamajade ja müügisaalidega üldiselt.

Kursuse programm

Fashion Ostja kursuste programm pakub erikoolitust:

Keha stiilide arengu analüüsMõiste määratlusTurule viidava toote mõisteMaterjalid: Lõngad ja kangad, trendid, loovusSihtrühma identifitseerimineMis on suundumusTrendide analüüsErinevate moe tarneahela moodustavate segmentide kirjeldusMoe ajaloo vihjed; absoluutsed algajad, 20. sajandi alguse katsed jne.Mis on stiili disain, stilistide sisend, näitajaModelleerimise väärtus, proovide loomine, töövõtjadMis on müügisalongOstja, müümine, kaupmees, laiaulatuslik jaotus, rahvusvahelised ostukontoridKülasta Multigriffes Showroomi või Boutique'iSotsioloogia, visuaalse kaubanduse, hinnakujunduse, hinnalisandi näitamineJaotustehnikaLõpptarbija nõudluse analüüsToote edendamine, ebatavalised turundustehnikad, viirus ja gerillToote tajuTurundusstrateegiad ja brändi analüüsValikukriteeriumid ja rõivaste ja tarvikute valikStrateegia ja võime tegeleda luksuskaupade hinnaga... [-]
Itaalia Milan
Jaanuar 2020
Inglise,Itaalia
Osakoormus
3 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
IFDA Italian Fashion & Design Academy

Fashion Stylisti kursuse eesmärk on tutvustada stilistide professionaalset kujundit, analüüsides tema oskusi ja erinevaid tegevusi. ... [+]

Fashion Stylisti kursuse eesmärk on tutvustada stilistide professionaalset kujundit, analüüsides tema oskusi ja erinevaid tegevusi.

Kursus põhineb teoreetilistel õppetundidel, mille käigus süvendatakse kirjutamata reegleid, mis väljendavad suhteid ajakirjandusbüroodega, fotoagentuuridega jne.

Kursuse äärmiselt oluline osa on üks spetsialistidega peetud seminare, mis võimaldab õpilastel otseselt kokku puutuda rahvusvahelise töö tegelikkusega.

Eriline suhe, mille IFDA omab ajakirjadega nagu ELLE, Glamour, Marie Claire, Cosmopolitan, VOGUE jne., Võimaldab nii külastusi kui ka seminare otse moe- ja kommunikatsiooninäitajatega.

Kursuse eesmärgid

Fashion Stylist kursus on lühike kursus, mille eesmärk on suhelda ja arendada stilisti elukutset kõigis oma valdkondades: mood, foto-tulistamine, reklaam, vaikelu, isiklik stilist, televisioon.... [-]

Itaalia Milan
Oktoober 2019
Inglise,Itaalia
Päevane õpe
8 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
IFDA Italian Fashion & Design Academy

Fashion System koosneb mitte ainult loomingulistest inimestest, vaid eelkõige ekspertide juhtidest, kes muudavad teiste loovuse reaalseks äriks. ... [+]

Fashion System koosneb mitte ainult loomingulistest inimestest, vaid eelkõige ekspertide juhtidest, kes muudavad teiste loovuse reaalseks äriks.

Toote muutujate, hindade, levitamise ja kommunikatsiooni turundus ja haldamine võimaldavad moesektori ettevõtetel saavutada konkurentsivõimelist positsiooni, seda hallata ja seda optimeerida.

Kursus on pühendatud kõigile neile, kes soovivad omandada moeosakonna juhina spetsiifilisi oskusi, teadlikkust ja pädevust konkreetsetes erialades praktiliste juhiste ja tehniliste erialade õppimise kaudu. Erilist tähelepanu pööratakse turgude ja keele arengule, et pakkuda sobivat ettevalmistust kaasamiseks mis tahes moetööstuse ettevõttesse.... [-]

Itaalia Milan
Jaanuar 2020
Inglise,Itaalia
Päevane õpe
8 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Flow

John Richmond meets IFDA students

Welcome to IFDA