Loe ametlikku kirjeldust

Lucca

Kool

IMT School for Advanced Studies Lucca on avalik lõpetanud kooli ja teadusasutus, mis keskendub analüüs majanduslikke, sotsiaalseid, tehnoloogilisi ja kultuurilisi süsteeme. Kool on olnud alluvuses prof Pietro Pietrini alates novembrist 2015. Kuna IMT institutsioonide poolt Ministri 18. november 2005, kool on eristunud tänu kvaliteet ja innovatiivsus oma teadus- ja doktoriõppes ning selle interdistsiplinaarsuse, mida iseloomustab vastastikune täiendavus ja diskursuse vahel metoodikad saadud majanduse, tehnika, infotehnoloogia, Rakendatud matemaatika, füüsika, arheoloogia, kunstiajalugu ja analüüsi ja kultuuripärandi haldamine.

Fusion kunsti ja tehnoloogia kajastub ka kooli state-of-the-art ülikooli, mis asub peamiselt äsja taastatud San Francesco Complex. Kogu ülikooli leitakse asuvad ajaloolise kesklinna Lucca, mis on täielikult ümbritsetud täielikult puutumata Renaissance-ajastu seinad. Campus sisaldab tühikuid teadus- ja laborites, kursused, ning elu- ja puhkeala. Campus on lõpetatud IMT raamatukogu, mis pakub rohkelt ressursse ja pakub lisatööpäevaga ja teadustöö valdkonnad IMT kogukonna ja linna Lucca üldiselt.

Lucca

Teadus- ja õppeasutuste missiooni

IMT teadlased läbi tipptasemel metodoloogilisi uuringuid, et luua teadmisi, rakendada teadmisi, et lahendada probleeme majandusliku, tööstusliku, ühiskondlike ja kultuuriliste looduse ja edastada teadmisi spetsialiseeritud kraadiõppe kursused ja seminarid.

Alates katva aluspõhimõte teadusliku tipptaseme, mis kehtib kõigis valdkondades ja tasanditel IMT teadusringkonnad, School eristub kaudu interdistsiplinaarne orientatsioon edendada uuenduslikku teadustegevust ja omandada suurem rahvusvahelist nähtavust.

Kooli interdistsiplinaarseid uuringuid programmi liigendatud nelja teaduslikku makroala: majandus, juhtimine teaduse ja Complex süsteemid; Infotehnoloogia ja Systems Engineering; Kognitiivne ja sotsiaalkomitee Neuroscience; Kultuuripärand.

Kooli interdistsiplinaarseid uuringuid programmi liigendatud nelja teaduslikku makroala of Economics juhtimine teaduse ja Complex süsteemid, infotehnoloogia süsteemid insener, kultuuripärand, koos täiendava ala Poliitiline ajalugu Kooli teadus veelgi jagatud eraldi veel multidistsiplinaarne teadus ühikut ( RU). Enamik Raudtee iseloomustab püramiidi, kus tipu on hõivatud silmapaistev vanemteadur, junior õppejõud moodustavad kesktasemel ja aluseks on moodustatud väike osa doktorantidest, aktiivselt kaasa teadusuuringute osana oma õpinguid . Teiste raudtee asemel on struktureeritud multipolaarne mood, kõrgelt spetsialiseeritud teadusuuringute keskendunud temaatilised tuumade ja panus mitmekesine metoodikat.

Töö läbi teadusuuringute üksused on tihedalt seotud IMT on multidistsiplinaarne PhD programmi, mis annab ainulaadse ja iseloomuliku pärand pädevuste laias raamistikus analüüsi ja juhtimise mitmele süsteemile. Programm on liigendatud õppekavades on ühised põhilisi kursusi ja annab erikoolituse konkreetse distsipliini doktoritöö. Lõpus programmi õpilased saavad edukalt silmitsi kohtumisi ja väljaspool akadeemilist sest nende võime ära tunda ja lahendada uusi ja üha keerulisemaks problems.The nälg õppida, analüüsida ja lahendada probleeme, võime omaks lähenemine probleemile, et ei ole piiratud piiridest tahes ühe distsipliini ja sobivustesti kiiresti tutvumiseks tööriistu ja meetodeid valdkondades väljaspool omaenda on kolm andeid et IMT eesmärk kasvatada oma doktorantide. IMT saab tuhandeid rakendusi igal aastal programmi igast nurgast maailmas.

Lucca

mõju

IMT muudab mõju erinevatel tasanditel ja erinevates valdkondades. Teaduslikus vaatamata oma suhteliselt noores eas, IMT juba naudib palju konkreetseid edu, hosting erinevaid rahvusvahelisi, Euroopa ja riiklike uurimisprojektide mis moodustavad ligi poole oma aastaeelarvest. Lisaks kõrge teaduslik kvaliteet kooli õppejõud ja teadlased on hiljuti olnud kinnitatud ANVUR (Riiklik Hindamise ülikoolide ja teadusasutuste). IMT saadud väga hea tulemus, esikohal ala 13 "ja statistika", mille keskmine skoor 0,91 / 1 väljaanded esitatud. Kui arvestada ka teiste teadusvaldkondadega, School, igakülgse keskmine tulemus oli 0,92 / 1, keskmiselt 0,98 / 1 piirkondades infotehnoloogia, inseneri ja matemaatika. See kujutab endast erakordset edu, nagu sarnaseid tulemusi ei saavutatud muu ülikooli kõigis 14 valdkondades hinnata.

Teadustöö IMT ka läbi tihedas koostöös kohalike territooriumil läbi erinevate algatuste ja projektide erinevaid valdkondi (koe tööstuse, tervishoiu valdkonnas, mere tööstusele, IKT arukate linnade ja paljud teised) koostöös valla Lucca.

IMT soodustab kõrghariduse ja teaduse õpipoisiaeg Ettevõtted saavad pöörduda IMT aktiveerimiseks kõrghariduse ja teaduse praktikavõimalust kokkulepped õpilast, mis on tunnistatud õigus registreeruda IMT PhD programmi. Ettevõtted saavad ühendust võtta ka Kooli profiilidega huvi (mis on ka kooskõlas IMT teadustegevusega) reklaamida järgmisel PhD programmi kõne. Rohkem infot praktikavõimaluste lehel.

Kool jätkab tugevdada selle mõju territooriumil tihendades koostööd ettevõtetega, avalik-õiguslike üksuste, asutuste, koolide ja jätkates edukas OPEN IMT konverentsid programmi avatud uste kultuurilise ja teadusliku üritusi.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise
  • Itaalia

See ülikool pakub ka:

IMT Institute for Advanced Studies, Lucca, Italy

IMT School for Advanced Studies Lucca
Address
Piazza S. Francesco, 19 - 55100 Lucca (Main Campus)
Lucca, Tuscany, Itaalia
Koduleht
Telefon
+39 0583 432 6561