Loe ametlikku kirjeldust

Meist

Meie Akadeemia on sündinud kuuekümnendatel aastatel, kui mõte oli Napoli räägija Domenico Lettieri.

Lugu algas viiekümnendatel Vico Equense'is, väikelinnas Sorrento lähedal, täis Ameerika ja inglise turiste ja näitlejaid. Noored Domenico Lettieri imetleksid härrad, kes soovivad olla sarnased.

Nii alustas ta oma uurimistööd peenkorrastamise ja rätsepatöö vallas, lõpetades väikese rätsepatööga praktikantiks. Vanemad rätsepad ei tahtnud siiski oma noori abilisi koolitada, kes olid lihtsalt töölised.

Domenico teadis, et ainus võimalus õppida midagi oli tema isanda jälgimine, püüdes varastada nii palju saladusi kui võimalik. Esimene rõivas, mis oli õppinud, oli traditsiooniline Napoli mantel.

Napoli jope iseloomulikeks tunnusjoonedeks on polsterdatud õlad ja pehmed varrukad, lainelised varrukad, plaastrid, poolvooder või üldse mitte vooder.

Rätsepatööst tööstusele

Kuuekümnendatel aastatel oli Domenicol võimalus töötada ühes Itaalia suurima tekstiili- ja rõivatööstuses Marzottost. Sealt õppis ta õmblemist tööstusest, sest rätsepad ei suutnud sammu pidada kasvava nõudluse ja mugavusega. Domenico Lettieri nägi kasvavat nõudlust tööstuse professionaalsete rätsepatöötajate ja musterite järele, mis on suurepärane võimalus rätsepatöö parandamiseks.

Domenico avastas uue kohandamismeetodi - geomeetrilise mustri valmistamise tehnika, mille ta otsustas Napolis välja arendada, lihtsustades selle matemaatilist lähenemist. Sellest uuest variandist sai patenteeritud mustri valmistamise meetod.

Meie patenteeritud meetod

Domenico Lettieri loodud meetod on nüüd Akadeemia nurgakivi ja see põhineb peamiselt lihtsustamisel. Mustrite tegemine algab põhilisest geomeetrilisest lähenemisviisist, mida on kerge mõista ja tööstuse vajadustele vastav.

Mustrikujundus on tagasi võetud selle põhireeglitest, et lihtsustada protsessi paberist kangale.

Koolidest Akadeemiasse

Sellest hetkest alates avas Domenico Lettieri Itaalias mitu rätsepakkujat ja tutvustas naiste rõivaid, sest aeg muutus ja naised hakkasid oma rolli ühiskonnas nõudma.

Täna on IUAD-Accademia della Moda ainus Lõuna-Itaalia kõrgharidusasutus, mida tunnustab Itaalia Haridus-, Ülikooli- ja Teadusministeerium AFAMi (kõrgkool kunsti-, muusika- ja tantsuõppeasutustes) bakalaureusekraadi seas.

Meie tegijate traditsioon on akadeemias iga päev elus. Me valmistame oma õpilasi Akadeemiast lahkuma spetsialistidena, sest nende õppekavad on kujundatud vastavalt ettevõtete ja tööturu nõudmistele ning seetõttu, et nad osalevad mitmetes praktilistes tegevustes, nagu seminarid, näitused, tööstusharu kohtumised.

Napoli ja Milano vahel

Oleme hiljuti käivitanud uue filiaali Milano kesklinna raudteejaama Milano ajaloolises hoones.

Me käsitleme seda haru meie ajaloos verstapostina, kuna Milano on koduks paljudele moekoolidele ja akadeemiatele ning see on nii au kui ka väljakutse tuua Milano ainulaadne vaatenurk, loovus ja rätsepritsioon.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise
  • Itaalia

See ülikool pakub ka:


IUAD Accademia della Moda

Kaheaastane eriala kursus Art ... [+]

Kaheaastane eriala kursus Art

see on suunatud eelkõige humanistlike või kommunikatsiooni- ja turunduskursuste üliõpilastele, lõpetajatele ja üliõpilastele, kes kavatsevad spetsialiseeruda kunstisuunale või Copywritingile, mida juhivad sektori spetsialistid.

Teie õppekursusI aastaõpetused II aastaLõplik test Katsetage ja töötage õppimiseks

Akadeemia meetod koosneb 30% loengutest ja 70% praktilisest rakendusest. Õpilased töötavad avatud laboratooriumis, kus nad saavad eksperimenteerida ja õppida, koos reaalsete situatsioonide klassiruumide simulatsioonidega, näiteks kliendi prototüübi realiseerimisega.

Testid ja lõplik projekt

Kaheaastase perioodi lõpus hindavad õppejõud teie teed, et võimaldada teil kasutada lõpptesti, mis koosneb teie projekti esitamisest.... [-]

Itaalia Napoli
Oktoober 2019
Itaalia
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles
IUAD Accademia della Moda

Itaalia stiilis on midagi unikaalset ja ihaldatavat kogu maailmas, õppida, kuidas juhtida ettevõtteid oma internaliseerimisprotsessides itaalia stiilis meistrite turundus ... [+]

Ülevaade

Itaalia stiilis on midagi unikaalset ja ihaldatavat kogu maailmas, õppida, kuidas juhtida ettevõtteid oma internaliseerimisprotsessides itaalia stiilis meistrite turunduse ja kommunikatsiooniga.

Kultuurispetsiifiliste strateegiate väljatöötamiseks kasvavate turgude jaoks peavad turundustöötajad omandama nii tehnilisi kui ka kultuurilisi pädevusi. Selles programmis osalemiseks on vaja bakalaureusekraadi, muid moe-, disaini-, vabakunsti- või samaväärseid nimetusi.

Teie akadeemiline reis

Asjad, mida sa õpid

Te mõistate turundust ja erinevaid kultuuri-, majandus- ja seadusandlikke stsenaariume, mis on seotud kasvavate turgudega (Aasia, Venemaa, Põhja-Aafrika, Araabia riigid, Ida-Euroopa), ning te saate oma strateegiate toetamiseks tehnilisi oskusi ja digitaalseid vahendeid (veeb, graafiline tarkvara ja retušeerimine).... [-]

Itaalia Milano
Oktoober 2019
Inglise
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
IUAD Accademia della Moda

Selle tehnilise joonise abil, mis sisaldab moe magistriõpet, omandate mõlemad pädevused ulatusliku koolituse kaudu, mis hõlmab planeerimis-väljenduslikke ja tehnilisi töö ... [+]

Ülevaade

Selge tehnilise joonise loomine võib struktuuri arendamise protsessi täiustada ja täiustada.

Selle tehnilise joonise abil, mis sisaldab moe magistriõpet, omandate mõlemad pädevused ulatusliku koolituse kaudu, mis hõlmab planeerimis-väljenduslikke ja tehnilisi töömeetodeid, meeste ja naiste rõivaid ning laste rõivaid.

Registreerumiseks on vaja bakalaureusekraadi või muid moe-, disaini-, vabakunsti- või samaväärseid nimetusi.

Teie akadeemiline reis

Asjad, mida sa õpid

Selle üheaastase kursuse käigus uurite tehnilise joonistamise ajalugu ja tehnikaid, omandades praktilisi ja ajaloolisi mõisteid, et luua põhjalik oskuste kogum.

TeemadPlaneerimine ja tehniline joonisDigitaalse modelleerimise meetodidGraafiline disainRõivaste kohandatud tehnikadRiietusmaterjali kultuurKunstitehnoloogia ajaluguLoogika ja ettevõtte organisatsioonLõpueksam... [-]
Itaalia Milano
Oktoober 2019
Itaalia
12 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
IUAD Accademia della Moda

Kaheaastase perioodi eesmärk on koolitada kõrget professionaalset tegelast, kes suudab juhtida aksessuaarikogude (nahktoodete ja jalatsite) projekteerimist ja arendamist ... [+]

Kaheaastase perioodi eesmärk on koolitada kõrget professionaalset tegelast, kes suudab juhtida aksessuaarikogude (nahktoodete ja jalatsite) projekteerimist ja arendamist nii stilistilisest, tehnilisest kui ka tootmislikust seisukohast. See toetab moesuundade uurimist ja analüüsi ning tootearenduse kõigis etappides: alates materjalide uurimisest ja mudelite määratlemisest kuni stilistilise disainini kuni proovide võtmiseni modelleerimise määratluse kaudu.

Teil on kõrged oskused tarneahela protsesside ja toodete materjalide / komponentide osas. Õpid kasutama uuenduslikke digitaalset infotehnoloogiat (2D ja 3D CAD), rakendades ettevõtte standardeid, et tagada kõrged kvaliteedistandardid.... [-]

Itaalia Napoli
Oktoober 2019
Itaalia
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles

https://youtu.be/udrZRYZ_wyw

https://youtu.be/BWDd6ffW62A

Address
Via G. Pica 62
Napoli, Campania, Itaalia
Address
Via Copernico 3
Milano, Lombardia, Itaalia