IUAV University of Architecture in Venice, Italy

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Iuav Masters (kraadiõppe eriala programmid) ja Advanced Specialization Courses

Università Iuav di Venezia pakub kõrgkoolilõpetajaid ja spetsialiste.

Erinevad magistriprogrammid jagunevad kolmeks haruks, mis varieeruvad sõltuvalt sellest, kui palju te saavutate:

  • I taseme magistriprogramm
  • II taseme magistriprogramm
  • Eriala täiendõppe kursused

Magistrikraad (postgraduate Specialization Programs) eesmärk on arendada teadmisi ja oskusi uuenduslikes ja strateegilistes sektorites tootmis-ja tööstusmaailmas ning neid iseloomustab interdistsiplinaarne ja rakenduslik lähenemine.

Need on avatud mitmesuguste erialade (kunst, arhitektuur, linnaplaneerimine, sotsioloogia, insener, majandus, filosoofia, kirjandus jne) lõpetanutele, kes on huvitatud ettevõtluskoolituse omandamisest, ettevõtte funktsioonidest ning teatud haldus- ja finantssektorist.

Kõik magistriõppe magistriprogrammid on kontrollitud ligipääsu. Vastuvõtutingimused on esitatud igas individuaalses programmi teatises.

Magistriõppeprogrammid on avatud neile, kellel on järgmised pealkirjad (konkreetsed sektorid omavad täiendavat teavet oma programmi teatises):

  • I taseme magistriõpe - eeldus: kunsti- või teaduskraad
  • II taseme magistriõpe - eeldus: magistriõpe või teadus

Aspirantuur on ühe akadeemilise aasta pikkus, kus õppetunni aeg on umbes 375/450 tundi. Akadeemiline tegevus on kvantifitseeritud ülikooli krediitides (üks krediit vastab 25 tudengitööle). Seega on õpilaste üldine töökoormus tavaliselt 60 ainepunkti.

Magistrikraadi omandamiseks peavad üliõpilased osalema vähemalt 70% kogu õppekeele kestusest ja sooritama vajalikud eksamid. Uuringukava hõlmab praktikat, omandatud teadmiste katsetamiseks ja rakendamiseks ning lõppsuurimistööd.

Advanced Specialization Courses on erineva kestusega professionaalsed kursused. Nad on avatud neile, kellel on bakalaureuseõpe või kraad. Need on avatud ka neile, kes on omandanud töökogemuse, mida tunnustatakse ja peetakse sobivaks kursuste eesmärgil.

Kõik kraadiõppeprogrammid on kontrollitud ligipääsu: seetõttu on soovitatav vaadata iga programmi kohta eraldi teatist, et teada saada, millised on täpsed lubamise tingimused.

Kõrgharidusprogrammid võivad hõlmata ülikooli krediitide omandamist.

Osalemise määr on kohustuslik teatud protsendi tunnis.

Asukohad

Veneetsia

Address
Santa Croce, 191 30135 Venezia VE Italia
30135 Veneetsia, Veneto, Itaalia

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega