Loe ametlikku kirjeldust

Iuav Masters (kraadiõppe eriala programmid) ja Advanced Specialization Courses

Università Iuav di Venezia pakub kõrgkoolilõpetajaid ja spetsialiste.

Erinevad magistriprogrammid jagunevad kolmeks haruks, mis varieeruvad sõltuvalt sellest, kui palju te saavutate:

  • I taseme magistriprogramm
  • II taseme magistriprogramm
  • Eriala täiendõppe kursused

Magistrikraad (postgraduate Specialization Programs) eesmärk on arendada teadmisi ja oskusi uuenduslikes ja strateegilistes sektorites tootmis-ja tööstusmaailmas ning neid iseloomustab interdistsiplinaarne ja rakenduslik lähenemine.

Need on avatud mitmesuguste erialade (kunst, arhitektuur, linnaplaneerimine, sotsioloogia, insener, majandus, filosoofia, kirjandus jne) lõpetanutele, kes on huvitatud ettevõtluskoolituse omandamisest, ettevõtte funktsioonidest ning teatud haldus- ja finantssektorist.

Kõik magistriõppe magistriprogrammid on kontrollitud ligipääsu. Vastuvõtutingimused on esitatud igas individuaalses programmi teatises.

Magistriõppeprogrammid on avatud neile, kellel on järgmised pealkirjad (konkreetsed sektorid omavad täiendavat teavet oma programmi teatises):

  • I taseme magistriõpe - eeldus: kunsti- või teaduskraad
  • II taseme magistriõpe - eeldus: magistriõpe või teadus

Aspirantuur on ühe akadeemilise aasta pikkus, kus õppetunni aeg on umbes 375/450 tundi. Akadeemiline tegevus on kvantifitseeritud ülikooli krediitides (üks krediit vastab 25 tudengitööle). Seega on õpilaste üldine töökoormus tavaliselt 60 ainepunkti.

Magistrikraadi omandamiseks peavad üliõpilased osalema vähemalt 70% kogu õppekeele kestusest ja sooritama vajalikud eksamid. Uuringukava hõlmab praktikat, omandatud teadmiste katsetamiseks ja rakendamiseks ning lõppsuurimistööd.

Advanced Specialization Courses on erineva kestusega professionaalsed kursused. Nad on avatud neile, kellel on bakalaureuseõpe või kraad. Need on avatud ka neile, kes on omandanud töökogemuse, mida tunnustatakse ja peetakse sobivaks kursuste eesmärgil.

Kõik kraadiõppeprogrammid on kontrollitud ligipääsu: seetõttu on soovitatav vaadata iga programmi kohta eraldi teatist, et teada saada, millised on täpsed lubamise tingimused.

Kõrgharidusprogrammid võivad hõlmata ülikooli krediitide omandamist.

Osalemise määr on kohustuslik teatud protsendi tunnis.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise
  • Itaalia

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

IUAV University of Architecture in Venice, Italy

ReADs on esimese astme kraadiõppe eriala programm uutele lõpetajate ja spetsialistide jaoks, kes soovivad omandada põhilisi oskusi, et kujundada ja kujundada JAEMÜÜRID, A ... [+]

ReADs on 1. taseme kraadiõppe spetsialiseerumisprogramm uutele lõpetajatele ja spetsialistidele, kes soovivad omandada põhioskused kaubanduspindade, arhitektuuride ja kogemuste kavandamiseks ja kujundamiseks nii äri- kui ka sotsiaalsetes kohtades.

Veneetsia arhitektuuriülikoolis - IUAV - ReADs on kõrgetasemeline kraadiõppe järgselt spetsialiseerunud programm, mille eesmärk on koolitada jaekujunduse spetsialiste „õppides tehes“ õppetööna, mis koosneb frontaaltundidest, mis on integreeritud töötubadesse, praktikakohtadele, peamistele rahvusvahelistele ettevõtete juhid innovatsiooni alal ja esitatud reis Rootsi, mis on jaemüügi kodumaa.

Õppetunnid on osa parimatest professionaalidest jaekaubandus-, disaini- ja arhitektuuri kogu maailmas.... [-]
Itaalia Venice
Võta kooliga ühendust
Inglise,Itaalia
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles