Loe ametlikku kirjeldust

Ajalugu ja missioon

"Tea, teavad, kuidas olla, tean, kuidas seda teha". See on nende kolme nurgakivi et IULM Ülikool on oma õpetamise missiooni, saades inspiratsiooni põhimõtteid UNESCO. Võttes jõudu oma kutsumuse integreerida kultuuri teadmisi ja erialast pädevust, Ülikooli on alates selle algusest enam kui 40 aastat tagasi end alati kohtumispaik vahel akadeemilise maailma ja tööturul.

Istituto Universitario di Ling Moderne (IULM) asutati 1968. aastal Fondazione'l Scuola Superiore kohta Interpreti e Traduttori, inspiratsiooni senaator Carlo Bo ja professor Silvio Baridon. Algusest idee projekt oli, et rahuldada tööturgude analüüside põhjal praegused suundumused.

70-ndatel

IULM, nagu seda tol ajal tuntud keskendus oma tähelepanu keeleõppe, hädavajalik sisenemist järjest rahvusvahelistel turgudel ja kontekstides keskendunud suurendada kunsti ja kultuuri turul.

80-ndatel

Ülikool oli esimene Itaalias tajuda, kuidas maailma side ja tarbimisühiskonna arenes, ning seetõttu nägi vajadust ajakohastada oma kursuste andes konkreetse mitmeid vahendeid. See on selle aja jooksul, et ta asutab Scuola Speciale di Relazioni Pubbliche.

90-ndate

Kümnendi mis tähistab lõplikku positsiooni tugevdamist ning ülikooli kommunikatsiooni valdkonnas: ülikooli kommunikatsiooni ja meelelahutus Studies on loodud kõrvuti ülikooli esimene Ülikooli Võõrkeeled ja kirjandus. 1998. aastal ülikooli võtab oma praeguse nime: Libera Università di Ling e IED comunicazione IULM.

Alates 2000. aastast kuni tänapäevani

Jätkates pöörama tähelepanu dünaamika töömaailma, IULM Ülikool on samuti kindlaks selle eesmärk on pakkuda oma õpilastele kultuuri koolitus innovaatiliste õpingukursused. Asutatud on juhist õpetamise valdkondades keelte ja kommunikatsiooni, siis nüüd on muutunud ka tippkeskust valdkondades turismi ja ekspluateerimise kultuuripärandit. Oma 4 teaduskonda, esimese tsükli kraadi kursused, teine ​​tsükkel kraadikursuse, arvukad magistriõppe Kursused ja post-kogemus kursuste Ülikooli pakub täielikku valikut kursusi kõigil tasanditel.

Missioon

Missioon IULM University on koolitada ja õpetada spetsialiste, kes suudavad võtta väljakutseid ja ÄRA väljuvas rahvusvahelistel turgudel ja stsenaariume, samas kujundamisel meeste ja naiste teadlik oma olemise ja väärt.

IULM tagab oma õpilastele sügav kultuuriline teadlikkus ja tahke kõrgharidus - segu teooria ja praktika: ta võtab integreeritud lähenemisviisi, mis on osutunud väga kasulikuks mitte ainult aidata õpilastel edukalt siseneda töömaailma, vaid ka aidata neil leida isiklik rahulolu oma elus.

IULM Ülikool on alati näinud ise pioneer: aastate jooksul on see olnud võimalik ette näha suundumusi ja kohaneda muutustega, mis toimib dünaamiline vestluskaaslase pidevalt arenevas süsteemi. Täna on väljakujunenud institutsioon sotsiaalmajandusliku mehhanismid selle mõjupiirkonnas: priviligeeritud seisund, mis võimaldab tal pöörduda oluline kooliväliseid asutusi ja institutsioone, et pakkuda ühisprojekte, mis võivad toota lisaväärtust õppe-ja teadustöö.

IULM lühidalt

Mitte ainult sõnad. Väärtus IULM Ülikooli seisneb ka selles, arvud.

rahvusvahelised suhted

Tea maailmas ehitada tulevikku. See on rahvusvahelistumise poliitika IULM. Ülikooli julgustab vahetust välisülikoolidega ja firmad üliõpilased, vilistlased ja õpetajad.

IULM tervitab paljude välisüliõpilaste samuti külastavad professorid ja korraldab tegevust egiidi all Euroopa Ühenduse projektide või koostöös ülikoolidevahelise võrkude arendamiseks haridus- ja teadusasutuste suunatud projekte.

See tähendab suurenenud üliõpilaste võimalusi osaleda õppetunde ja eksameid välismaal, julgustades neid proovida uusi ja väljakutseid kogemusi ja tegutseda sellel rikastumise, mis pärineb kohtumine teiste kultuuride. Samuti annab lõpetajatele ja üliõpilastele võimaluse saada kasu vääris ja professionaalselt saamise töökogemusi. Selleks IULM on osalenud ka mitmed olulised projektid ja on stipendiume eest kolme- või kuue kuu töökogemusi erinevates ettevõtliku väljad kogu Euroopas.

Liikumise hõlbustamiseks ja akadeemilise tunnustamise õpinguid välismaal, IULM võtnud Euroopa ainepunktide ülekandmise süsteem (ECTS). Esialgu kavandati ainepunktide ülekandmise, ECTS on kujunenud kogunemine süsteemi saaks kasutada kõigil tasanditel: institutsionaalne, piirkondlikul, riiklikul ja Euroopa tasandil.

Teine tulemus on kõnealuse tegevuse konsolideerimine ülikooli võrgustik suhteid teiste juhtivate ülikoolide Euroopas ja paljud osalevad asutused ja ettevõtted, pakkudes töökogemusi.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise
  • Itaalia

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

International University of Languages and Media

Magistrikraadi Turismimajanduse Erakool jätkuvalt ajakohastada ja areneda. Oma 13. väljaanne, MTM on saanud magistrikraadi Külalislahkus ja Turismimajanduse Erakool (HTM) ... [+]

Miks HTM

Magistrikraadi Turismimajanduse Erakool jätkuvalt ajakohastada ja areneda. Oma 13. väljaanne, MTM on muutunud Magistrikraadi Külalislahkus ja Turismimajanduse Erakool (HTM), Inglise keeles rada kõige paremini oma annet ja alustada särava karjääri Turism.

Master 's kraad Hospitality and Tourism Management (HTM), piiratud hulga ja sundtoomist, funktsioone

Kursuse sisu täiesti inglise keeles International Student mix õpetajad ülevalt rahvusvaheliste uurimiskeskuste unikaalne praktilisi kogemusi rakendada innovaatilisi projekte praktilist lähenemist, kus juhtide eelkõige turismi firmad 6 kuu kohandatud internatuuri Itaalias või välismaal 87% lõpetajatest töötab turismi spetsialistide 3 kuu jooksul tänu HTM paigutuse toetust 50% lõpetajatest palkas oma internatuuri vastuvõtvas ettevõte ... [-]
Itaalia Milano
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
12 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
International University of Languages and Media

Meie Master Kursuse on unikaalne lähenemine museoloogia selle kõige uuenduslikke suundumusi eriti Euroopa tasandil. Seda teostab egiidi all Euroopa Museum Akadeemia Sihta ... [+]

Master eesmärk

Meie Master Kursuse on unikaalne lähenemine museoloogia selle kõige uuenduslikke suundumusi eriti Euroopa tasandil. Seda teostab egiidi all Euroopa Museum Akadeemia Sihtasutus (NL), mis aitab oma eksperdid ja didaktiline ressursse. Hetkel moodulid pakkuda võimalust osa võtma seda muidugi ka üliõpilastele välismaal tähelepanelik tutorship. Suvekoolis toimuvad IULM Campus in Milan, maailma pealinna disain ja mood ja kõige elava Itaalia linna. Seminarid on planeeritud Milan kui ka teiste Euroopa kohtades.

See Master Kursus on mõeldud neile huvitatud omandada teadmisi kaasaegse museoloogia ja vahelisi seoseid muuseumi ja kultuuripärandile kui ka uue meedia ja muuseumi side. Valmib käigus on valmis jätkama oma karjääri muuseumid ja pärandit, kultuuriasutuste organisatsioonide ja haridusasutuste tegelevate asutuste pärandi küsimusi.... [-]

Itaalia Milano
Võta kooliga ühendust
Inglise
Osakoormus
1 semester
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles
International University of Languages and Media

Magistrikraadi teatises rahvusvaheliste suhete (MICRI) treenib side spetsialistide erikoolitus, mis võimaldaks töötada võimalusi rahvusvahelises valdkonnas, avaliku või e ... [+]

Magistrikraadi teatises rahvusvaheliste suhete (MICRI) treenib side spetsialistide erikoolitus, mis võimaldaks töötada võimalusi rahvusvahelises valdkonnas, avaliku või erasektori organisatsioonid.

1. taseme Ülikooli magistrikraadi Side rahvusvaheliste suhete (MICRI)

MICRI magistrikraadi on 1. taseme kraadiõppe magistrikraadi suunatud noortele lõpetajatele ja side spetsialistide ja pakub kvaliteetset koolitust töö võimalusi rahvusvahelises valdkonnas.

Uuring tee, millel on väga kõrge profiiliga õpetamise keha nii akadeemiliselt ja professionaalselt, toimub üle 12 kuu (aastas) ja kombineerib teoreetilist koolitust ja praktilisi kogemusi: kuuekuulist nädala ametliku tunde sundtoomist, Itaalia ja inglise, laborite tegevuse ja üksikute õppesessiooni.... [-]

Itaalia Milano
Võta kooliga ühendust
Inglise,Itaalia
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
International University of Languages and Media

Magistrikraadi rahvusvahelises suhtluses on rahvusvaheline magistrikraadi poolt IULM Ülikooli koostöös kolme maineka Euroopa ülikoolide spetsialiseerunud avalike suhete j ... [+]

Magistrikraadi rahvusvahelises suhtluses on rahvusvaheline magistrikraadi poolt IULM Ülikooli koostöös kolme maineka Euroopa ülikoolide spetsialiseerunud avalike suhete ja kommunikatsiooni. MIC pakub võimalust õppida erinevate ülikoolide ja omandada eriala suunatud globaalse side.

Magistrikraadi rahvusvahelises suhtluses (MIC) on kraadiõppe programmi täiesti inglise kestab 18 kuud ja on suunatud lõpetajate side erialade või seotud teemadel. Osaledes MIC Magistritöö käigus on sul võimalik õppida erinevates kõrgkoolides üle kogu Euroopa ja seega saada dual tunnustamist.

MIC on täistööajaga programm kestusega 3 semestrit. Esimene semester (professionaalseks Side) on õppekava, kus õpetatakse teile põhilised suhtlusvahendid, ning toimub üks kolmest partner ülikoolides. Teine semester (Side Professional in Context) on orienteeritud spetsialiseerumist ja toimub veel üks partner ülikoolides. Spetsialiseerumine sõltub programmi pakutud University valinud teise poolaasta. Kolmas semester sisaldab lõputöö kirjutamiseks, ühisel järelevalve kahe partnerülikooli.... [-]

Itaalia Milano Suurbritannia Leeds Leedu Vilniuses Holland Groningen  + 4 Rohkem
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
18 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

LIBERA UNIVERSITÀ DI LINGUE E COMUNICAZIONE IULM