Loe ametlikku kirjeldust

LUISS Business School , mille on akrediteerinud EQUIS, on LUISS Guido Carli ülikooli äri- ja juhtimiskool ning see asub Roomas (Itaalias). Kool juhib üksikisikute ja ettevõtete arengut ja kasvu. Ta ronib andeid, mis suudavad edendada sotsiaalset ja ettevõtluskasvu väikestes ja suurtes institutsioonides, ühendades ettevõtlusvaimu ja tavatuid omadusi: loovust, võime tõrjuda kõiki raskusi.

Kas teie ambitsioon on ettevõtte alustamine või suurte organisatsioonide muutmine, oma maailma ümberkujundamine või maailma muutmine, on LUISS Business School ühenduses teie tulevikuga.

LUISS Business School toidab ja ümbritseb innovatsioon , loovus ja võimalused . Siin õpid ja saate juurdepääsu maailmatasemel õppejõududele, külalisesinejatele ja tööstuse juhtidele.

Rahvusvaheline ülikoolilinnak Rooma südames (Itaalia). Roomas pole kohti! LUISS Business School on ülemaailmne ärikool Rooma (Itaalia) pärimusmuuseumis, kus ilu, ajalugu ja kultuur pakuvad hämmastavat keskkonda. Kool asub Rooma ühes kõige tähelepanuväärsemas, ajaloolises ja kunstilises osas ning selle hooned peegeldavad atmosfääri ja linna ilu. Tänu linna rikastele ajaloole ja kultuurile ning Itaalia ettevõtete loovusele on kõik, mida vajate ümberkujundamise kogemuste saamiseks.

Kogemused ärikoolist üle maailma 1%

LUISS Business School sai kullastandardi EQUIS-akrediteeringu, tagades, et teil on kõrgeima kvaliteediga õpikogemus.

Eetika, vastutus ja jätkusuutlikkus

Eetika, vastutuse ja jätkusuutlikkuse keskus (ERShub) on loodud selleks, et väärtustada eetikat, vastutust ja jätkusuutlikkust juhtimishariduses ja üldiselt majandustegevuses. ERShub edendab ideed, et äritegevuse eetiline, vastutustundlik ja jätkusuutlik lähenemisviis aitab olulisi ja pikaajalisi majanduslikke tulemusi saavutada, võimaldades samal ajal korralikult tõlgendada tänapäeva maailma dünaamikat ja seda iseloomustavaid globaalseid väljakutseid.

Ettevõtete käivitamise planeerimine. Kui see on ettevõtte käivitamine, mis on teie järgmise karjäärietapi fookus, pakub kool ligipääsu õpilaste modelleerimisele, planeerimisele ja rahastamisvõimalustele, mida ettevõtjad saavad.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise
  • Itaalia

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

LUISS Business School

Masteri eesmärk on õpetada õpilastele tõhusat töötamist heterogeensete, reaalmaailma andmetega ja luua sellest väärtust. ... [+]

Magistrikraad suurtes andmekorralduse programmides valmistab õpilasi tõhusalt tegema keerukaid ja reaalmaailma andmeid ning loob selle väärtuse.

Suurte andmete haldamine keskendub klientide struktuuride mõistmise parandamisele, et suurendada äri ja parandada kasumlikkust. Suurel andmehaldusel töötamine eeldab hübriidkompetentside kogumit: arvutioskused, millel on häid teadmisi täiustatud statistiliste meetodite kohta, põhjalik arusaamine ärimaailmast ja suurepärased suhtlusoskused. Selle pädevuse kogumi leidmine ühel inimesel on haruldane. Neid tuleb välja töötada sobiva klassiruumi ja väljaõppega.

EESMÄRGID

Magistriõppe suurte andmete haldamise õppekava eesmärk on valmistada õpilasi ette analüüsimeetodite loomiseks ja nende tõlgendamiseks ettevõtlusele orienteeritud perspektiivist. See valmistab ette noorte spetsialistide, kes tegelevad andmeteadlaste või ettevõtete analüütikuga ettevõtetes, sealhulgas suurettevõtted, konsultatsioonifirmad ja turundusspetsialistid.... [-]

Itaalia Rome
Detsember 2019
Inglise
Päevane õpe
12 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
LUISS Business School

Unikaalne koolitusprogramm noortele lõpetajatele, kes on motiveeritud muutuma ülemaailmsete juhtideks. T ühendab teooria praktikaga, sillutab akadeemilisi ringkondi ja tö ... [+]

Magistrikraad Rahvusvahelise Juhtimise (MIM) on unikaalne programm, mille eesmärk on noored lõpetajate motiveeritud saada ülemaailmsete juhtidega. See ühendab teooria praktikaga, sillutab akadeemilisi ringkondi ja tööstust ning ühendab kõvasti ja pehmeid oskusi. MIM-programm ühendab traditsionaalseid kursusi Õppimislaboritega, et edendada kriitilist mõtlemist ja panna õpilased süstemaatiliselt mõtlema kultuuriliselt ja intellektuaalselt nõudlikele ülesannetele.

EESMÄRGID

See programm paljastab õpilased tippteadlastele ja kogenud juhid arendada äri oskusi vaja tegutseda rahvusvahelises kontekstis. LUISS Business School MIM-programm põhineb teie kirgul tipptasemel ja viib teid välja oma mugavustsoonist. Õpid juhtimiskontseptsioone ja raamistikke ning rakenda neid reaalsetes olukordades. Ideaalsed kandidaadid on dünaamilised ja avatud, entusiastlikud rahvusvaheliste väljakutsetega ja valmis töötama mitmekultuurilise ja mitmekesise kohordiga.... [-]

Itaalia Rome
September 2019
Inglise
Päevane õpe
12 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
LUISS Business School

Masteril on eesmärk kujundada noori spetsialiste, keda huvitab üha keerukamate finantsprobleemide lahendamine. ... [+]

Täna on finantsressursside juhtimine ja finantsturgude ja investorite vahelised suhted kriitilised eesmärgid ettevõtetele, finantsasutustele ja muudele organisatsioonidele. Ettevõtte rahastamise strateegiline roll on muutumas üha olulisemaks, kuna juhid pööravad suuremat tähelepanu kapitali kaasamisele, finantsplaneerimisele, riskijuhtimisele ja investeerimistegevusele. Praegune finantskeskkond vajab uusi oskusi ja pädevusi, et vastata edukate spetsialistide nõudmistele nende kiirete muutuste ajal.

EESMÄRGID

See programm valmistab teid ette toime tulema järjest keerukamate finantsprobleemidega, pakkudes kindlaid tehnilisi teadmisi ja oskusi ning rahvusvahelises keskkonnas keerukate finantsolukordade juhtimiseks vajalikke valdkondi. Te omandate põhjalikud teadmised kontseptuaalsetest ja empiirilistest vahenditest, et reageerida tekkivatele finantsprobleemidele ja luua uusi võimalusi.... [-]

Itaalia Rome
September 2019
Inglise
Päevane õpe
12 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
LUISS Business School

Kapteni eesmärk on anda õpilastele 360 ​​° nägemus luksustööstuse ja moesüsteemi omadustest. ... [+]

Master pakub kahte erinevat rada:

Major Luksus

See võimaldab mõista erinevates Luksuslikes segmentides ja Luksemburgi tööstuses tervikuna toimivaid mehhanisme.

Suur moes

See pakub konkreetseid pädevusi väga põneva maailma ees, mida iseloomustavad väga keerukad mehhanismid ja pidevad muutused.

[-]
Itaalia Rome
September 2019
Inglise
Päevane õpe
12 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
LUISS Business School

Programm on mõeldud õpilastele, kes soovivad rohkem teada saada ettevõtete digiteerimisel, jätkusuutlikkusest ja riskijuhtimise uutest suundumustest. ... [+]

Master pakub 3 rada :

Suur digitaalse ökosüsteemi

See arendab eristatavaid võimeid ja väärtuslikke teadmisi, mida on vaja äri- ja tehnoloogiapõhiste strateegiate ühendamiseks.

Suurtööstus energeetikas

See annab osalejatele tugeva teadmisi energia ökosüsteemist, et tulla toime selliste väljakutsetega nagu globaalne soojenemine, fossiilkütuste ammendumine ja jätkusuutlikkuse ohud.

Suur riskijuhtimine ja kindlustus

See annab põhjaliku ülevaate riskijuhtimise valdkonnas, et hinnata ja koondada erinevaid riskitüpoloogiaid ja hinnata nende kumulatiivset mõju kogu organisatsioonile.

[-]
Itaalia Rome
September 2019
Inglise
Päevane õpe
12 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
LUISS Business School

Master pakub entusiastlikku õpikogemust, et muuta teie suhtumine turismitööstusse konkurentsivõimelisemaks tööturul. ... [+]

LUISS Business School turismijuhtimise magister pakub põnevat õppimise kogemust, et muuta oma suhtumine turismisektorisse konkurentsivõimelisemaks tööturul. Eeldatavasti jätkab turismitööstus jätkuvalt majanduskasvu ja majandusliku tähtsuse suurenemist järgmise kahe aastakümne vältel. Selle kasvu tulemuseks on tööstuse muutused, tihedam konkurents ja avaliku ja erasektori osalejate, samuti väikeste ettevõtete ja suurte rahvusvaheliste rühmade koostöö uued vormid.

Selles keskkonnas on inimressursside kvaliteet ettevõtte edukuse jaoks veelgi olulisem. Selleks on vaja erinevaid võimalusi, et ära kasutada tehnoloogia pakutavaid võimalusi, luua erinevate osalejate ja varade vahel võrgustikke ja luua keerukaid turismitooteid.... [-]

Itaalia Rome
September 2019
Inglise
Päevane õpe
12 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
LUISS Business School
Address
Via Nomentana,216
00162 Rome, Lazio, Itaalia
Koduleht
Telefon
+39 06 85 225 689