LUISS Business School

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

LUISS Business School , mille on akrediteerinud EQUIS, on LUISS Guido Carli ülikooli äri- ja juhtimiskool ning see asub Roomas (Itaalias). Kool juhib üksikisikute ja ettevõtete arengut ja kasvu. Ta ronib andeid, mis suudavad edendada sotsiaalset ja ettevõtluskasvu väikestes ja suurtes institutsioonides, ühendades ettevõtlusvaimu ja tavatuid omadusi: loovust, võime tõrjuda kõiki raskusi.

Kas teie ambitsioon on ettevõtte alustamine või suurte organisatsioonide muutmine, oma maailma ümberkujundamine või maailma muutmine, on LUISS Business School ühenduses teie tulevikuga.

LUISS Business School toidab ja ümbritseb innovatsioon , loovus ja võimalused . Siin õpid ja saate juurdepääsu maailmatasemel õppejõududele, külalisesinejatele ja tööstuse juhtidele.

Rahvusvaheline ülikoolilinnak Rooma südames (Itaalia). Roomas pole kohti! LUISS Business School on ülemaailmne ärikool Rooma (Itaalia) pärimusmuuseumis, kus ilu, ajalugu ja kultuur pakuvad hämmastavat keskkonda. Kool asub Rooma ühes kõige tähelepanuväärsemas, ajaloolises ja kunstilises osas ning selle hooned peegeldavad atmosfääri ja linna ilu. Tänu linna rikastele ajaloole ja kultuurile ning Itaalia ettevõtete loovusele on kõik, mida vajate ümberkujundamise kogemuste saamiseks.

Kogemused ärikoolist üle maailma 1%

LUISS Business School sai kullastandardi EQUIS-akrediteeringu, tagades, et teil on kõrgeima kvaliteediga õpikogemus.

Eetika, vastutus ja jätkusuutlikkus

Eetika, vastutuse ja jätkusuutlikkuse keskus (ERShub) on loodud selleks, et väärtustada eetikat, vastutust ja jätkusuutlikkust juhtimishariduses ja üldiselt majandustegevuses. ERShub edendab ideed, et äritegevuse eetiline, vastutustundlik ja jätkusuutlik lähenemisviis aitab olulisi ja pikaajalisi majanduslikke tulemusi saavutada, võimaldades samal ajal korralikult tõlgendada tänapäeva maailma dünaamikat ja seda iseloomustavaid globaalseid väljakutseid.

Ettevõtete käivitamise planeerimine. Kui see on ettevõtte käivitamine, mis on teie järgmise karjäärietapi fookus, pakub kool ligipääsu õpilaste modelleerimisele, planeerimisele ja rahastamisvõimalustele, mida ettevõtjad saavad.

Asukohad

Rooma

LUISS Business School

Address
Via Nomentana,216
00162 Rooma, Lazio, Itaalia
Telefon
+39 06 85 225 689

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega