Loe ametlikku kirjeldust

Miks LUISS School of European Political Economy (SEP)?

Kool Euroopa Political Economy (SEP) on osa LUISS - Libera Università Internazionale degli Studi Sociali Guido Carli. Sõltumatu ülikooli loodud aastatel 1974, 1978, see on neli osakonda: politoloogia, õiguse, äri ja juhtimine, ning Majandus-ja rahandusministeerium. LUISS pakub täiustatud mudel haridus, mille eesmärk ei ole mitte ainult teadmiste jagamist, vaid ka aidata õpilastel tegeleda paindlik ja avatud põhjendustega.

On palju põhjusi, miks LUISS toetab teadus- ja õppetöö juhtimise ja Euroopa poliitika. Ajal, mil Euroopa probleemid on levinud ja kindlaks nurgakiviks riikide majanduspoliitika, Itaalia on üks väheseid liikmesriike, mis ei ole institutsioon pühendatud teemale - üks toimivad nii koolis ja mõttekoda. LUISS on suurepärane võimalus seda lünka täita, tänu oma võimet meelitada teadus teadmisi ja luua rahvusvahelisi sidemeid. Läbi september, see on loonud keskus akadeemilised ja täiendõpet, mis aitab ka juhend poliitikutele.

Õpib School of European Political Economy tähendab saamas osa dünaamiline ja rahvusvaheline LUISS kogukonnas. Õpilased meie isanda kursused on aktiivselt kaasatud kõik akadeemilise algatuste, seminaride ja konverentside ülikoolis. Üksikasjad need tegevused, vt LUISS kodulehel. Siin aga oleme välja toonud mõned olulised aspektid.

Seoses õpetamise, LUISS mudel põhineb:

selektiivne üliõpilaskonna; omaksvõttu test; kohustuslik, õpib; eristada teaduskonna taustaga ülikoolides, samuti kõrgeima ärimaailmas; Süvaõppe võõrkeelte ja infotehnoloogia; hästi varustatud, suunatud raamatukogu online kataloogi; võrk rahvusvahelist vahetust 100 Euroopa ja mitte-Euroopa ülikoolides; abi kvalifitseeritud juhendajaid ajal kogu Õppekava ja praktika; ja seminare ja arutelusid olulistes küsimustes, integreeritud kursust toimuvad õppeaasta jooksul.

September magistranti saab kasutada kõiki teenuseid, mis Luiss jätab oma õpilastele.

MEIST

Tõhus suhtlemine Euroopa institutsioonid määrata edu avaliku ja erasektori ettevõtted. See on peamine-tegur kasvu suur ja keskmise suurusega ettevõtetele kõikides liikmesriikides Euroopa rahaliiduga. Ettevõtted sageli puudub põhjalik ja piisavad teadmised Euroopa õigusliku raamistiku ja Euroopa institutsioonid peavad parandama oma võimet hinnata määruse mõju erasektorile.

Kool Euroopa Political Economy (SEP) on kahe ja täiendavad institutsioon LUISS School of Government (SOG). Mõlemad töötavad katuse all LUISS School of Governmental Studies (KTG-d).

Eesmärgid

September eesmärk on aidata kaasa uute tugevama aluse majandusliku õitsengu ja sotsiaalse ühtekuuluvuse Euroopa Liidus. Et seda eesmärki saavutada võimalikult tõhusalt, see võtab ära LUISS suutlikkust kaasata tuntud teadlased ja eksperdid. See on kasulik ka üle neljakümne Senior Fellows, kes kõik lisada tähelepanuväärne rahvusvahelised ühendused. Mõned liikmed LIGEP, endine rahvusvahelise kontserni majandusteadlased koordineerib Jean-Paul Fitoussi, number üks neist.

SEP loonud sidemed peamised keskused Euroopa majandusliku uurimistöö, kus september õppejõud on juba aktiivselt. Samuti töötab noor rahvusvahelised teadlased huvitatud uurides Euroopa majanduse ja institutsioonide vahel.

Inimesed

September juhivad Marcello Messori (LUISS Ülikool, Rooma), ja on teadusnõukogu juhatab Stefano Micossi (Collège d'Europe, Brügge ja Assonime, Rooma). Teised liikmed oma Ülemkogul: Marcello Clarich (LUISS), Marcello De Cecco (LUISS), Stefano Manzocchi (LUISS), Pier Carlo Padoan (University of Rome la Sapienza), Francesco Saraceno (OFCE, Paris ja Teaduste-Po, Pariis) ja Gianni Toniolo (LUISS).

Tuum uurimisrühm koosneb viiest täistööajaga teadlaste ja mõttekoda hea juurdepääs teadmisi eelnimetatud võrgustik Senior Fellows. Väline õpetlased ja teadlased huvitatud oma tegevuse komisjoniliikmete tuntud SEP Sõbrad.

Mariagiulia Porcelli vastutab täidesaatva koordineerimine. Leonardo Risorto on akadeemilise juhendaja SEP on magistriõppesse ja Layla Tarar on toimetaja meie veebilehel.

LUISS NETWORK

Mis eristab LUISS on oma privilegeeritud suhted ärimaailma. Üle 200 ettevõtet, rahvusvahelised ettevõtted, ning avaliku ja erasektori institutsioonide koostööd ülikoolide, iga pakuvad reaalseid võimalusi siseneda ärimaailmas. LUISS annab õpilastele palju võimalusi kohtuda ja õppida ettevõtluse spetsialistid. Tema sidemed institutsiooniliste ja Euroopa võrgustiku suurendab karjäärivõimalusi oma lõpetajatele.

Master 's Program

September pakub teise taseme Master Euroopa majanduse juhtimises (MEEG). See on üheaastane programm õpetanud inglise, mille eesmärk on moodustada ekspertide Euroopa regulatiivseid küsimusi, andes tugeva tausta arenenud majandus ja sügav mõistmine ELi ja EMU institutsioonid.

Koos School of Public Administration, september pakub ühe-aastase MA Scienze Comportamentali e AMMINISTRAZIONI (SCA). Õpetatakse itaalia, selle eesmärk on anda osalejatele teadmisi ja oskusi, mis on vajalikud juhtimise tasandil töökohti Itaalia avaliku halduse.

LUISS'S SERVICES

LIBRARY

Raamatukogu on spetsialiseerunud Social Sciences, eriti õiguse, majanduse ja politoloogia. See on umbes 120.000 raamatuid ja tellib üle 2000 raamatu ajakirjades, 75 andmebaase ja üle 30.000 e-ajakirju.

Transporditeenust

Tasuta transporditeenus ühendab erinevaid ülikooli kohtades.

CASA LUISS

Et rahuldada õpilaste nõudlus majutus, Kinnisvara University Teenused kontoris aitab ja toetab üliõpilaste, kes otsivad peatuspaigaks. Teenus on tasuta LUISS õpilastele.

TERVISHOID

Ülikooli Liidu pääsevad ligi kulude tasuta tervishoiuteenus (ennetavat ravi ja kiirabi).

KULTUURI

LUISS korraldab palju kultuuritegevust oma õpilastele. Ülikool on ka kokkulepped mitmete teatrite Roomas, pakkudes õpilastele alandatud hinnaga piletid või allahindlust perioodipiletid.

SPORT

Õpilased harjutada igasuguste spordialade LUISS: korvpall, jalgpall, võrkpall, ragbi, kergejõustik. Sporditegevus toimuvad PALALUISS, Acqua acetosa valdkonnas, ja CUS valdkonnas.

BOOKSHOP

ARION Raamatupood on tähelepanuväärne valik raamatuid Management, õiguse, majanduse, turunduse, ajalugu ja poliitika. Raamatupoele asub Campus, Viale Rumeenia, 32.

COPY CENTER

Kopeeri Center (Viale Rumeenia, 32 ja Viale Pola, 12) on saadaval paljundamine ja siduvad teenuste ja on hea valik paigal.

Programs taught in:
Inglise

See ülikool pakub ka:

Magister

LUISS School of European Political Economy

Master Euroopa majanduse juhtimises (MEEG) eesmärgiks on koolitada täieõiguslik majandusteadlased ja eksperdid Euroopa reguleerimise ja poliitika. Tehnilisi ja analüütili ... [+]

Master Euroopa majanduse juhtimises (MEEG) eesmärgiks on koolitada täieõiguslik majandusteadlased ja eksperdid Euroopa reguleerimise ja poliitika. Tehnilisi ja analüütilisi oskusi omandatud programmi eesmärk on kujundada spetsialiste terviklik arusaam Euroopa reguleerivat raamistikku, kes on vilunud juhtimisel sidemeid liikmesriikide asutuste, ettevõtete ja Euroopa institutsioonide vahel.

Peaaegu kõik suured ja keskmise suurusega ettevõtetele, mis tegutsevad EMU liikmesriikide meelelahutuslikus stabiilne ja pidev koostoimeid peamisi Euroopa institutsioone. Koostoimeid on sageli takistuseks ebapiisavad teadmised reguleeriva raamistiku küljel ettevõtted. Flipside, Euroopa Liidu institutsioonid ei ole sageli võimalik arvesse tehnilist ja riigipõhiste meetmete, põhjustades nende ebapiisavalt hinnata oma reguleeriva raamistiku erasektoris. MEEG eesmärk on koolitada spetsialiste, kes suudavad näha tervikpilti ja tegutseda olulist seost riiklike institutsioonide, ettevõtete ja Euroopa institutsioonide vahel. Pärast ühe aasta MEEG õpilased teenida rahvusvaheline magistrikraadi (Master di II livello) majandusteaduses.... [-]

Itaalia Rome
October 2019
Päevane õpe
1 aasta
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles

Prof. Messori presents the Master in European Economic Governance