Loe ametlikku kirjeldust

School of valitsus on osa Libera Università Internazionale degli Studi Sociali (LUISS) Guido Carli, Multidistsiplinaarne ülikooli pakuvad kraadi üldse akadeemilise taseme. Keskendutakse ärijuhtimise, majanduse, poliitika ja õigusega. Campus asub Rooma kesklinna ja esitleb kaasaegne õpikeskkond 7000 üliõpilast. Uutes ruumides, mis asub sees suur semi-pargi ala Viale Rumeenia, kaasaegne ülikooli kompleks on varustatud uusima arenenud tehnoloogiat. Arhitektuur funktsioonid avatud, dünaamilise, läbipaistva ruumid täielikult väljendada ühtsustunnet ja intensiivsust elu ülikoolis.

LUISS Guido Carli on ülikooli pühendunud tipptaset nii suuri investeeringuid hariduse ja teaduse. Tänu oma sidemetele Confindustria'lt Itaalia Töösturite Keskliidu Ülikooli on tihedad sidemed riigi tööstuse probleeme, millest enamik tegutseb rahvusvaheliselt. Teadus- ja õpetamise kvaliteedi kohta LUISS Hiljuti leidis kinnitust läbi sõltumatu hindamise, mille Il Sole 24 Ore, üks Euroopa juhtivaid päevalehed ja Nationplacing institutsiooni vahel top Itaalias. alates selle asutamisest LUISS Guido Carli mänginud võtmerolli Itaalia majanduslikku ja kultuurilist arengut. Mitte ainult seda koolitatud maailmatasemel juhid tundlik väärtusi turul kultuuri ja reeglid kaasaegse demokraatia, kuid see on ka oluline akadeemiline panus valdkonnas majanduse ja rahanduse, õiguse ja politoloogia.

Kuulda LUISS School of Government otse selle direktor prof Sergio Fabbrini

School of Government alates Andrea Giannone kohta Vimeo.

Miks Luiss Guido Carli

LUISS Guido Carli on multidistsiplinaarne ülikooli pakuvad kraadi üldse akadeemilise taseme. Keskendutakse ärijuhtimise, majanduse, poliitika ja õigusega. Campus asub Rooma kesklinna ja esitleb kaasaegne õpikeskkond 7000 üliõpilast. Uutes ruumides, mis asub sees suur semi-pargi ala Viale Rumeenia, kaasaegne ülikooli kompleks on varustatud uusima arenenud tehnoloogiat.

Arhitektuur funktsioonid avatud, dünaamilise, läbipaistva ruumid täielikult väljendada ühtsustunnet ja intensiivsust elu ülikoolis. LUISS Guido Carli on ülikooli pühendunud tipptaset, mis meelitab parimaid andeid (nii üliõpilaste ja õppejõudude) läbi märkimisväärseid investeeringuid hariduse ja teaduse. Tänu oma sidemetele Confindustria'lt Itaalia Töösturite Keskliidu Ülikooli on tihedad sidemed riigi tööstuse probleeme, millest enamik tegutseb rahvusvaheliselt. Aastal rohkem kui neljakümne aasta jooksul alates selle asutamisest 1966. aastal, LUISS Guido Carli mänginud võtmerolli Itaalia majanduslikku ja kultuurilist arengut. Mitte ainult seda koolitatud maailmatasemel juhid tundlik väärtusi turul kultuuri ja reeglid kaasaegse demokraatia, kuid see on ka oluline akadeemiline panus valdkonnas majanduse ja rahanduse, õiguse ja politoloogia.

Asukoht ja teenused

Õpib School of Government tähendab olla osa LUISS dünaamiline ja rahvusvaheline üldsus, mis jagab akadeemiliste katsetega, entusiasmi ja kogemusi. Õpilased hoiavad aktiivselt hariduse ja võib loota tihedad suhted õppejõud. LUISS on palju võimalusi üliõpilastele, et saada kaasatud kangast Ülikooli ja kaugemale, sealhulgas tema enda raadio ja WebTV, kõige olulisem Itaalia üliõpilane kogukonnas.

söömine

Õpilastel on juurdepääs kohviku Viale Rumeenia campus, mis on järgmised lahtiolekuajad:

 • Lõunasöök: esmaspäevast reedeni, 12.00-14.30
 • Õhtusöök: esmaspäevast reedeni, 19,00-20,45
 • Reede: 12.00-13.30

Kohvik pakub take-away teenus on avatud õhtusöögi ja laupäeviti. On vaja endale teenuse 13.30. Muudatused kohviku lahtiolekuajad pannakse teadetetahvlil ja LUISS kodulehel. Augustis kohvikutes suletakse. Rohkem infot leiad siit.

Kirjad ja IT

Tartu Ülikooli IT-teenused üksus tagab töö ja ajakohastatud IT teenuseid LUISS, pakkudes üliõpilastele, õppejõud ja töötajad koos täiustatud tarkvara rakendusi. Samuti tagab see süsteem ja platvorm koostalitlusvõime kohaldada haridus, teadus ja haldusteenuste. IT-teenuste peamised tegevused on:

 • võrgu ja turvateenused
 • abi kasutajat
 • riist- ja tarkvara
 • rakendada uusi tehnoloogiaid
 • säilitamist ja arendamist rakendused

Kuna üliõpilane School of Government, siis antakse talle ja ligipääs mitu webbased teenuseid. LUISS ülikoolilinnakud anda ka traadita.

Raamatukogu

School of Government õpilased saavad vabalt pääseda LUISS raamatukogu, mis annab suure hulga offline ja online teadus allikad, raamatute ja perioodika. Rohkem infot Raamatukogu on saadaval siin.

sport

LUISS Sports Activity eesmärk on muuta õpilased osaleda ja tunda end osana ühenduse kaudu väärtuslik sõnum sport. Osana School of Government, saab harjutada igasugu spordi ulatudes sealhulgas korvpalli, jalgpalli, võrkpalli, ragbi, kergejõustik. Kõik sporditegevust toimub Ülikooli spordihoone PALALUISS juures Acqua acetosa valdkonnas, mis on 30 minuti kaugusel Viale Rumeenia ülikooli ühistransport. Lisateavet leiate siit.

Kultuuritegevusel

Meie õpilased saavad osaleda ka erinevate kultuuriliste tegevuste korraldatud LUISS õpilased nagu fotograafia ja kirjalikult võistlused, teatri töötoad. Ülikool on ka kokkulepped mitmete teatrite Roomas, pakkudes üliõpilastele lõigatud hind piletid või kasulikke hooaja piletid. Rohkem teavet saab, kui jõuate ülikoolis.

On-campus tervishoid

Õpilased pääseb tasuta arstiabi teenus LUISS ja haldab in-house arst, kelle tööaega on:

 • Esmaspäeviti, kolmapäeviti, reedeti: 15,30-16,30
 • Teisipäeviti ja neljapäeviti: kell 10.00-12.00

Augustis on-campus hooldusteenus on suletud. Arst saab ühendust ka e-posti teel ja telefoni teel.

Kiirabilend

On kiirabitöödeks kõigi LUISS õpilased, mis on saadaval nii on-campus ja õpilase kodus. Teenus on pakutud arstiabi ja saad nendega ühendust helistades tasuta number 800 94 94 89.

Reisibüroo

LUISS Guido Carli on sõlminud lepingu CTS reisibüroo (Centro Turistico Studentesco e Giovanile), kus õpilased saavad mitmeid teenuseid. Õpilased School of valitsus saab osta CTS liikmeks kaardi € 18 asemel 30 €. CTS liikmed saavad CTS püsikliendikaart, International Student Identity Card, mis annab juurdepääsu soodustust ja hindu langetama lennufirma, rong, praami, filmi ja teatri piletid Itaalias ja välismaal. Sa võid ka osta puhkusepakette igale koha destination.Details informatsiooni teenused võtke Sissepääs personal School of Government järgmisel aadressil: LUISS School of Government Via di Villa Emiliani 14 00197 Roma Itaalia Tel: 0039 06 85225052 / 5065 Faks: 0039 06 85225056 E-post: sog@luiss.it.More informatsiooni LUISS teenused on kättesaadavad LUISS International brošüür

Akrediteerimine

School of valitsus on lahutamatu osa LUISS Guido Carli. Ülikool on täielikult tunnustatud õppe- ja teadusasutus Itaalia Haridus- Ülikooli ja Teadusministeerium.

Programmide õpetamise keel:
 • Inglise

See ülikool pakub ka:

MA

LUISS School of Government

Reklaamitud ühiselt LUISS School of Governmentand ja LUISS School of Law, teine ​​tasand Advanced Master keskendub Euroopa Liidu (EL) õiguslikud, institutsioonilised ja p ... [+]

Reklaamitud ühiselt LUISS School of Governmentand ja LUISS School of Law, teine ​​tasand Advanced Master keskendub Euroopa Liidu (EL) õiguslikud, institutsioonilised ja poliitilised küsimused. Protsessi euroopastumine küsitavaks lahususe kodumaiste ja Euroopa õigus- ja poliitika režiimid. See täiustatud teise taseme kapten tagab vajaliku koolituse, mis võimaldab lõpetajate õiguslike ja poliitiliste asjade tegutseda selles uues kontekstis ELi institutsioonides; advokaadibürood ja eraettevõtted; avaliku ja erasektori organisatsioonides; Valitsusvälised organisatsioonid ja mittetulundusühingud; piirkondlikud ja riiklikud asutused; reguleerivad ja nõustamine asutused; pangad ja finantsasutused. ... [-]

Itaalia Rome
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
LUISS School of Government

See on üheaastane multidistsiplinaarse muidugi silmas vajadust rahvusvahelise liidrid, kes suudavad jõuda kogu spetsialisti valdkondades, et leida rohkem innovaatilisi la ... [+]

See on üheaastane multidistsiplinaarse muidugi silmas vajadust rahvusvahelise liidrid, kes suudavad jõuda kogu spetsialisti valdkondades, et leida rohkem innovaatilisi lahendusi raske keerukate avaliku korra probleeme. See on praktiline, vastates otse nõudlus rahvusvaheliste ekspertide arenenud oskusi läbirääkimiste, juhtimise ja avaliku poliitika analüüsi, et pakkuda häid tulemusi. Selle magistranti õppida rahvusvahelise avaliku poliitika on tehtud, rakendada ja hinnata riikide valitsused, rahvusvahelised institutsioonid, rahvusvahelised ettevõtted ja kodanikuühiskond tervikuna.

See Advanced Master muidugi valmistab õpilasi bakalaureuse kraadi (või Itaalia laurea magistrale) saada rahvusvahelise avalike suhete eksperte, kes võivad jõuda kogu spetsialisti valdkondades, et leida rohkem innovaatilisi lahendusi raske keerukate avaliku korra probleeme. Otsest seost teooria praktikas on aluseks Magistriprogrammiga.... [-]

Itaalia Rome
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
LUISS School of Government

MA Euroopa uuringute (MES) on üheaastane interdistsiplinaarne programm, mille eesmärk on koolitada tulevasi eksperdid Euroopa Liidu asjade ja institutsioonid. Kapten anna ... [+]

MA Euroopa uuringute (MES) on üheaastane interdistsiplinaarne programm, mille eesmärk on koolitada tulevasi eksperdid Euroopa Liidu asjade ja institutsioonid. Kapten annab õpilastele, kellel on vähemalt bakalaureusekraad (või Itaalia Laurea Triennale'l) laia veel, konkreetsed ELi institutsioonide ja poliitika.

Programm on eelkõige ette nähtud: Täpsem koolitust ELi institutsioonide ja Euroopa poliitika Rahvusvahelised perspektiivi ELi avaliku poliitika ja ELi Vahemere piirkonna suhete Seminar stiilis õpetamine Rahvusvaheline Üliõpilaskond on tipptasemel akadeemiliste institutsioonide Võrratud akadeemilise kompetentsi rahvusvahelise teaduskonna Tugev professionaalne ja võrgustikutööd korralisel koosolekul ELi eksperte ja praktikud Praktiline koolitus EPSO valimismenetlusele ja EL Projektijuhtimine Cycle Juurdepääs riiklike ja rahvusvaheliste institutsioonidega asub Rooma ... [-]
Itaalia Rome
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

#DreamersOnTheRun - LUISS School of Government

LUISS School of Government
Address
Viale Pola 12, 00198 Roma, Italia
00198 Rome, Lazio, Itaalia
Koduleht
Telefon
+39 06 85225053