Milano Fashion Institute

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Milano Fashion Institute konsortsiumi loodud, et pakkuda kõrghariduse moesektor kolm Milan ülikoolides: Bocconi ülikooli, Cattolica Ülikool ja Polütehnikumis Milano. Need kolm ülikooli esindavad rahvusvahelise tippkeskuse, tuginedes konsolideeritud kogemusi teadus- ja koolitustegevus ettevõtetele moe sektori juhtimise, kommunikatsiooni ja disaini. Seega Milano Fashion Institute on ainulaadne algatus Euroopas interdistsiplinaarse lähenemisviisi rakendada pädevuste aidanud akadeemiline partneritega. Koolitusprogramm hõlmab õppejõudude ja teadlaste Majanduse ja Juhtimise erialade Bocconi Ülikool, sotsiaal- ja teatis Cattolica Ülikoolis ning tehnoloogia ja disaini alates Polütehnikumis Milano. Tavaliselt programmid moetööstus kaasata ainult üks või kaks neist valdkondadest ning seega on raske tutvustada üliõpilastele tohutu hulga poolt tõstatatud loominguline, tootmise ja kommunikatsiooni protsessid mood ettevõtetele.


Milano Fashion Institute programmi, teiselt poolt, eesmärk on anda õpilastele spetsialist interdistsiplinaarne oskusi, mida nad vajavad, et hallata tõhusalt kogu desgin, tootmise ja kommunikatsiooni protsessi mood tooteid.

Käivad kapten RA annab ainulaadse kultuuri, isiklik ja professionaalne võimalus veeta väga intensiivne periood Milanos, üks suuremaid maailmas moe pealinnades.

Tugev sidemeid Milan ja mood, luua, sest aasta teisel poolel eelmise sajandi ei ole esindatud ainult butiike ja kauplusi, mis on tüüpilised kõige kosmopoliitne linnades üle kogu maailma. Tegelikult Milan on rohkem kui 600 müügisaalides ja 3000 mood ettevõtted. Milan on ka kodus mõned kõige aktiivsem ja oluliste avalike suhete ja reklaamiagentuurid rahvusvaheliselt. Ja see pole veel kõik. Milanos ja ümbritseva provintsis on kõik äri, et komponeerida mood torujuhtme: fotograafi stuudios, skautlus ametid, tootmise ettevõtted, avalikustamise süsteem ja mõned tuntumad, kõige arenenum ja uuenduslike jaotus formaate globaalsel skaalal. Milan on ka linn, mis kõige olulisem tööstusharu liidud on loodud, nagu National koda Itaalia Fashion (CNMI) ja Itaalia Fashion System (SMI).

Rohkem kui tootmine ja professionaalne süsteem, Milan on mõõdupuuga etapp: mood süsteemi juhtiv sündmused, sealhulgas Milano Collezioni, MIPEL (International nahktoodete Market), Mido (International prillid Fair), MICAM ShoeEvent (International Jalatsid Fair) ja Milano Unica (Itaalia Tekstiil Fair), katalüsaatoriks, juhtides moesektorit operaatorid üle maailma aastaringselt.

Kultuuriliselt-speaking, Milan on linn, mis Itaalia ajalugu on olulisel kohal ja pealegi, kus Art on tugevalt seotud kultuuri nähtusi, mis iseloomustavad kaasaegsus, nagu moe ja disaini themselves.The Scala teater, Duomo, Royal Palace on Sforzescost Castle, Arcimboldi teater, Triennale Design Museum, Brera Pinacoteca on Poldi Pezzoli muuseum, kahekümnenda sajandi muuseum ja Fashion Museum of Morando Palace on peamised sümbolid ulatuslik süsteem kultuurimälestisi, et peremees ürituste ja näituste aastaringselt.

Isiklikul tasandil, Milan pakub palju erinevaid võimalusi vaba aja veetmiseks liiga: restoranid ja kohtades Brera ja mööda Navigli kanalid, butiike mood "Golden nelikülikut" (luksus jaemüügi linnaosa keskuses Milan) ja mega-poodi Corso Vittorio Emanuele, müügisaalides top kaasaegse disainiga marki, arvukad üritused, nagu International Furniture Fair (Salone del Mobile) ja Fuorisalone üritused koos aa levinud võrgustikku väikestest boutique et animeerida elu palju eeslinnades väljaspool hästi tuntud kesklinnas. Milan on ka spordi traditsiooni juured kauges minevikus, kus meeskonnad, kes on võitnud kõige tiitlid Euroopa ja maailma tasandil, nii suured ja väikesed sport. Lõpuks, samuti on asub keset Euroopat, Milan on Põhja-Itaalia tähtsaim raudtee sõlmpunkt, kus on rohkem kui 80 km suurlinna võrgud (ja veel kaks rida valmimisel) ja 280 km trammiliinid.

Asukohad

Milano

Address
Milano Fashion Institute
Registered Office
Via Sarfatti 25,

20136 Milano, Lombardia, Itaalia