MIP Politecnico di Milano School of Management

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

MIP Politecnico di Milano Graduate School of Business

Tänapäeval on Politecnico di Milano konsortsium ja paljud Itaalia asutused ning mitmed juhtivad avaliku ja erasektori tööstusrühmad asutatud 1979. aastal, on MIP mittetulunduslik konsortsium aktsiaselts . MIP ja juhtimise, majanduse ja tööstuse inseneri osakond koosnevad Politecnico di Milano juhtimiskoolist , mis hõlmab kõiki teaduse ja hariduse aspekte juhtimise, majanduse ja tööstuse inseneride valdkonnas.

2007. aastal oli EQUIS akrediteeritud juhtimiskool. Alates 2009. aasta parimatest Euroopa ärikoolidest Financial Timesi esimest korda liitumisest, sai täna juhatuse kool, mis koosneb järgmistest osadest:

  • Executive MBA
  • Täistööajaga MBA
  • Magistrikraad Management Engineering
  • Kohandatud äriprogrammid
  • Juhtide ja professionaalide avatud juhtivtöötajad

Alates 2009. aastast on kool kaasatud Executive Education'i edetabelitesse maailma parimaks kohandatud programmideks, mis on ettevõtte klientidele kohandatud ja mõeldud nende juhtidele ja potentsiaalsetele töötajatele.

Aastal 2013 said MBA ja Executive MBA programmid maineka rahvusvahelise akrediteeringu, AMBA ( Association of MBAs ).

Kool on PRME (vastutustundliku juhtimise hariduse põhimõtted), Cladea (Ladina-Ameerika juhtimiskoolide nõukogu) ja QTEM (majanduse ja juhtimise magistrikoolide kvantitatiivsed tehnikad) liige.

Alates 2015. aastast on Kool AACSB Internationali liige, et edendada ühiskondlikke ärikoolisid . AACSB International on haridusasutuste, äriettevõtete, mittetulunduslike ja riiklike organisatsioonide liikmesühendus, mis on pühendunud kõrghariduse edendamisele äritegevuses. Liikmelisus ei tähenda akrediteerimist.

Juhtimiskool kuulub ka QS World ülikooli edetabelisse koos oma ülemaailmsete MBA programmidega. Lisaks on 2018. aastal esmakordselt ka kool koos rahvusvaheliste äri-analüütikute ja suurte andmete magistrikraadiga, finantsarvestuse magistrikraadi ja magistrijuhtimisega. Flex EMBA oli ka parimad kaugõppeprogrammid kogu maailmas QS Distance Online MBA Rankings 2018.

Asukohad

Milano

Address
Politecnico di Milano School of Management
Via Lambruschini 4C - Building 26A

20156 Milano, Lombardia, Itaalia

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Akrediteeringud