POLI.design

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

POLI.design Tegutseb disaini valdkonnas, mis toimib ülikoolide, ettevõtete ja kutseorganisatsioonide, institutsioonide ja asutuste vahelises liideses.

See arendab koolitusprogramme noortele lõpetanud ja spetsialistid, samuti koolitusprogrammide ettevõtted, mis on tihedalt keskendunud innovatsioonile. See toimib vaatenurgast rahvusvahelistumine, millega partnerlussuhete eesmärk ülikoolide, koolide, asutuste, institutsioonide, ettevõtete ja ettevõtted iga juhtumi puhul eraldi.

Nurgakivi POLI.design peitub erialade disaini ja sellega seotud erialadel. See mõõde disain on laiem ja süstemaatiline kui kunagi varem; see võtab strateegilise tähtsusega ja vastandub mitte ainult toote mõõde, vaid ka mõõtme side, teenuste, ruumid, mood ja sündmusi.

See on paindlik struktuur, mis toetub sügav veehoidla sisemise oskusi Polütehnikumis di Milano. See paneb arenenud õpetamise ja teadustöö meetodeid test, koondab ja prognoosib professionaalsed oskused, et kohaneda uute nõudmistega ühiskonnas on toimumas radikaalset muutmist, ja toob koolituse pakkumist ja teadus arenenud ülikooli kontekstis kooskõlla nõudluse innovatsiooni praegu maailmas tootmise ja ühiskonnas.

POLI.design, Mille on loonud Politecnico di Milano, on juurdepääs Itaalias esimese ja kõige olulisema tehnilise kõrgkooli multidistsiplinaarsete oskuste sügavale varudele. Koos disainikooliga ja disaini osakonnaga moodustab see Politecnico di Milano disainisüsteem, mis on maailmas kõige olulisemate ressursside, oskuste, rajatiste ja laboratooriumide kogum.

POLI.design asub Milan, Üldtuntud ja tunnustatud rahvusvaheline disaini tippkeskus. Alaline struktuurid, kultuuriasutused, messid ja salongides, kirjastamise tööstusharu, koolid, ekraanid, näituste ja ürituste et linnal on pakkuda on palju ja aitavad luua kultuuriliselt elav ja dünaamiline keskkond, mis võib rikastada professionaalne ja koolitusi, pakkudes laiem kogemus disaini kõigi oma kõige up-to-date vorme, vaatenurgast pidev innovatsioon.

Suhteid kutsesfääriga toetab kolme kõige olulisem disaini spetsialistide ühendus juhatusel POLI.design:

  • ADI tööstusdisainilahenduste liit
  • AIPi Itaalia sisustuskunstide ühendus
  • AIAP Itaalia visuaalse kommunikatsiooni disaini ühendus

Asukohad

Milano

Address
POLI.Design,
38/A, via Durando

20158 Milano, Lombardia, Itaalia