Politecnico di Milano

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Politecnico di Milano on alati põhinenud kvaliteedi ja innovatsiooni õpetamise ja teadustöö, mille tulemuseks on viljakas suhted majanduse ja tootmise maailma eksperimentaalse teadus-ja tehnoloogiasiirde.

Teadus-

Politecnico di Milano paistab silma oma tugevat pühendumust Research, läbi peamiselt energeetika, transport, planeerimine, juhtimine, arhitektuuri, disaini, matemaatika, loodus- ja rakendusteaduse teaduskondade, IKT, keskkond ja kultuuripärandi ..

Teadusuuringud on võtmetähtsusega element võrdlus ja konkurents parimate seas ülikoolide instituudid rahvusvahelisel tasandil, sest arenenud ja innovaatiliste koolitusprogrammid on välja töötatud, luua koht, kus ülikooli ja maailma ettevõtete täita, andes olulise panuse innovatsiooni ja ümberkujundamine ühiskonnast.

Euroopas, Politecnico di Milano osaleb paljudes teadus- ja koolitusprojekte parima kvalifikatsiooniga Euroopa ülikoolid, samuti laieneb teistesse riikidesse: Põhja-Ameerikast Kagu-Aasias. Ülikool on osa IDEA League, Strateegilise alliansi Euroopa juhtivate ülikoolide tehnoloogia, mille eesmärk on kasvatada uut põlvkonda insenerid õppekavavälise tegevusega valitud, väga andekad üliõpilased.

Ülikoolilinnakud

Politecnico di Milano on seitse ülikoolilinnakud asuvad linnad Milano (Leonardo ja Bovisa üliõpilaslinnakul), Como, Lecco, Cremona, Mantova ja Piacenza. See multi-keskne struktuuri nimetatakse Darmstadti Network. Milano ja ümberkaudsetes linnades moodustavad ühe suurima majanduse ja kultuuri alal Euroopas. Milan ise on ülemaailmselt tuntud valdkonnas moe ja disaini.

Tere rahvusvaheliste üliõpilaste ja spordiga PoliMi

Mitmed spordirajatised on saadaval Politecnico di Milano ja teistes keskustes partner ülikooli. Õpilased saavad harjutada kergejõustik, jalgpall, ragbi, ujumine, fitness, golf, võrkpall, korvpall, jalgpall, judo, vehklemine, mägironimine, suusatamine jne

Asukohad

Milano

Politecnico di Milano

Address
Piazza Leonardo da Vinci, 32

20133 Milano, Lombardia, Itaalia
Telefon
+39 02 2399 2008

Como

Address
Polo Territoriale di Como
Via Natta 12/14

22100 Como, Lombardia, Itaalia

Lecco

Address
Polo Territoriale di Lecco
Via Gaetano Previati, 1/c

23900 Lecco, Lombardia, Itaalia

Cremona

Address
Polo Territoriale di Cremona
Via Sesto 39/41

26100 Cremona, Lombardia, Itaalia

Piacenza

Address
Polo Territoriale di Piacenza
Via Scalabrini 76

29121 Piacenza, Emilia-Romagna, Itaalia

Mantua

Address
Polo Territoriale di Mantova
Piazza d'Arco 3

46100 Mantua, Lombardia, Itaalia

Milano

Address
Milano Bovisa Campus
Milano, Lombardia, Itaalia

Programmid

MSc
See ülikool pakub ka: