Loe ametlikku kirjeldust

Quasar Design Ülikool

Meist

Quasar Design Ülikooli sündis Roomas 1987. aastal, tänu grupp spetsialiste ja õppejõudude, kui teadus- ja koolitustegevuse struktuur keskendub uuring ja planeerimine keskkonna, toodete ja uute kommunikatsiooni vorme.

Design Ülikool

Täna, üle kahekümne viie aasta pikkune kogemus, Quasar Design Ülikool jätkab oma missiooni täiesti omafinantseeringu ja sõltumatu era- rajatis. See valib oma õppejõude tuntud spetsialistid ja eksperdid. See on originaal autor õppeprogrammid, et see kehtib koolitus, mis on pidevalt ajakohastada, et tõhusalt reageerida muutuvas töömaailmas. See on pühendatud töötajaid juhendada ja suunata tööd oma õpilastele.

Excellence

Ta on oma baasi keskel Roomas, mis on varustatud tõhusa ja up-to-date seadmed, mis tervitab üliõpilasi üle kogu maailma. Soov alati säilitada kõrge kvaliteedi koolitus on julgustanud kontsentratsioon tegevust ühe keskuse õpetamist ja arendamist, mis ühendab kultuuri disaini oma erinevates väljendeid.

Kultuuri- ja teadusuuringud

Koos oma peamise õppetegevust, Quasar Design Ülikooli read up pidev töö kultuuri uurimisega ja edendamine eesmärgiga tõsta üldsuse teadlikkust multidistsiplinaarne teemasid. Edendamine Itaalia kultuuri ja "Made in Italy" välismaal, osalenud riikliku ja rahvusvahelise ideekonkursside korraldamine, konverentsi töötoad ja kirjastamine; rohkem kui kolmsada sündmused on olnud Quasar Design University nende peategelane alates 1987. aastast ning on aidanud levitada teadmisi ja teadlikkust teemad reaalse ja virtuaalse keskkonna. Pelgalt näitena, meenutame väljaanded linnaruumi Alberate Roma ja Lessico Cittadino; Esialgsetel projektid keskkonnasäästlikust korpus on loodud täismõõduline prototüübid La Casa New Age ja La Casa Armonica, kõik viis kuni QoS - Quasar avakosmoses, multidistsiplinaarne tsükli loengute, perioodilise kohtumine, mis on üldsusele avatud, vaid ka lahutamatu osa koolituskursus, mis näeb selle peategelased oluline kunstnike ja visionäär maadeavastajad, mis asub väljaspool tänapäeva. Spetsialistid, kunstnike ja kõnealuse sektori ettevõtjad on oodatud kaasa õppetööd, nii toetuste kaudu klassiruumis ja osalevad üliõpilased ja õpetajad külastused või olulised sündmused.

Operating väljad

Macro-sfääri "disaini ja visuaalse kommunikatsiooni," teadus- ja koolitustegevuse keskendub neis valdkondades: sise- ja aiakujunduse; ümberkorraldamine ja renoveerimine; toode, mööbel ja näitus disain; reklaam, kirjastamine ja multimeedia graafika; digifotograafia ja videomaking; web ja interaktsiooni disain; 3D arvutigraafika, visuaalseid efekte ja animatsioon; jaht disain.

Tüübid muidugi

Koolitus toimub programmi erinevate intensiivsus ja kestus:

Bakalaureusekraad (3 aastat) Kutsekvalifikatsioon (15 kuud) Akadeemiline Master (12 kuud) Avatud (erineva pikkusega)

antud kvalifikatsiooni

Quasar Design Ülikool on tegutsenud juba üle kahekümne aasta ametlikult kinnitatud rajatis kutseõppeks. Kvalifikatsiooni ja erialade antud lõpus kolme aasta ja professionaalsed koolitused on õiguslikult kehtivad töötamise eesmärgil. Lisaks kursused võimaldab omandamist ülikooli ainepunkti (ECTS) vastavalt haridus- määrused vastuvõtva institutsiooni Itaalias ja välismaal.

sertifikaadid

Bakalaureusekraad kursused akadeemilise kraadi vabastada diplomite Level I kutsekvalifikatsiooni kursused vabastada Kutsetunnistuse Euroopas.

Akadeemiline Masters vabastamist magistridiplom Tase I.

sponsorid

Tellimus maastiku planeerimine Arhitektid ja Looduskaitsjad Rooma ja selle provintsi ordu Architects of Rome ja selle provintsi, lisaks kultuuritegevuse, sponsorid kõiki Masters: spetsialiseeritud kursused kestab Quasar Design Ülikooli juhtivad eksperdid erinevates valdkondades. Chaos Group Soovitatav Center Tegijate V-Ray on tuntud rendering tarkvara, soovitame Quasar Design Ülikooli koolituse keskus.

juhendamine

Quasar Design Ülikooli meetod juhised on, sest see eesmärk juhtides õpilaste suhtes kõige sobivamate koolitus arendada oma individuaalseid oskusi. See saavutatakse personaalse koosolekul, kus suurt tähelepanu pööratakse kandidaatide hoiakuid. Quasar sättumus päeva - mis toimub aastaringselt - kaasata osalejaid stimuleerides loovat töökojad ja pakkuda põhjalikku ülevaadet koolituste saadaval. Mis koolid Project Quasar Design Ülikool on esindatud gümnaasiumid pühendatud juhised päeva. Oma osalemist rahvusvahelistes juhised näitusi, on igaühel võimalus teadasaamisest koolituse kvaliteedi Quasar Design Ülikool.

lihtsustusi

Igal aastal huvitav soodustused on mõeldud neile, kes valivad kursused, mis Quasar Design Ülikool kavatseb edendada, arvestades nende erilist huvi edasised arengud tööturul või kuna nad moodustavad paljulubav professionaalne nišše valdkonnas uue meedia, lühikese toimeajaga kasvab, kuid ikka veel laialt tuntud elanikkonna hulgas. Tänu kokkulepped avaliku ja erasektori asutused ja ettevõtted, üliõpilastele Quasar Design Ülikool saab ära spetsiaalsed soodustused.

koolilõpetaja karjääri

Juba suur lõpetajate arv Quasar Design Ülikooli kellega säilib kontakt moodustab võrgustiku mitte ainult siseriiklikult, kuid paljudes maailma riikides. Mitmed endised õpilased saavutanud märkimisväärseid saavutusi, mis kinnitab, Quasar meetod. Instituut sageli tervitab neid tagasi, et jagada oma kogemusi nooremate kolleegide kes veel koolitus, näidates neile oma tööd ja annab huvitavaid juhtumiuuringud.

Programmide õpetamise keel:
Inglise
Itaalia

See ülikool pakub ka:

Magister

Quasar Design University in Rome

Master annab õpilastele: pädevus 3DRhino ja 3D Orca tarkvara ja reltive Plug-ins (3D Studio Max, Realflow, V-Ray ja Phoenix) Head teadmised sise- ja välistingimuste disai ... [+]

Master Yacht Design

Master annab õpilastele: pädevus 3DRhino ja 3D Orca tarkvara ja reltive Plug-ins (3D Studio Max, Realflow, V-Ray ja Phoenix) Head teadmised sise- ja välistingimuste disain ja stiil Üldine arusaam struktuurseid küsimusi ja ehitusmaterjalide ja Alusprotsess of Hydrodinamics ja Hüdrostaatiline.

Hariduse eesmärgid

Disain jaht täiesti välja töötatud üliõpilastele on peamiseks eesmärgiks ja uniquess meie Master.

Õppeained

Design: typolgies mootorsõidukite ja purjejahtide, tootmise jahid, kohandatud jahid Hydrodinamics: põhimõisted 3D Computer Aided Design (CAD): Rhino 3D tarkvara, V-Ray, 3D Studio Max, Real Flow ja Phoenix tarkvara 3D kere ja Voolund: Orca 3D mereväe achitecture tarkvara puutumata hüdrostaatilise ja stabiilsuse põhimõisteid kasutades Orca 3D ... [-]
Itaalia Rome
January 2020
Päevane õpe
Osakoormus
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Quasar Design University in Rome

Meister Virtual arhitektuur, mis on kestnud alates 1999. aastast ning on pidevalt ajakohastada vastavalt meetoditele ja tarkvara, mis kõige paremini vastata vajadustele v ... [+]

Meister Virtual Arhitektuur

Meister Virtual arhitektuur, mis on kestnud alates 1999. aastast ning on pidevalt ajakohastada vastavalt meetoditele ja tarkvara, mis kõige paremini vastata vajadustele visualiseerimine ja kontroll, valmistab ettevõtjatele Arhitektuurivaldkonnas (arhitektid, disainerid, insenerid, inspektorite ja tippspetsialistid ) visualiseerida projektide 3D graafika, töötades kõige sobivama meetodi rakendamise iga liiki töö ja kasutades CAD 2D ja 3D programme ja post-production ja animatsiooni tehnikaid. Lõpp-produkt on eriti keerukas ja olenevalt kavatsusest, saavutab kokku fotorealism.

Ruum ja materjalide paljastama ja kehastavad arhitektuurse idee. Valgus muutub oluliseks sünteesi materjalid on kohandatud ja vahetada, virtuaalse on võimas vahend puhtal katsetamist. Disainer kujutleb ja kontrollib, analüüsib ning uurib, samastub ja mõõdab kehtivuse mõtteid, nähes ette nende saavutamist. Tulemuseks kujundab kõige arenenum viis staatiline ja dünaamiline side projekti, kasutades kõige up-to-date arvutigraafika tehnoloogia.... [-]

Itaalia Rome
March 2020
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Quasar Design University in Rome

Sihtmärk on see muidugi on anda õpilastele erialaseid teadmisi kino- ja televisiooni 3D väljad läbi õpetamise meetodeid kasutatakse suurt toodangut praegu Itaalias ja väl ... [+]

Meister Hypergraphics

Sihtmärk on see muidugi on anda õpilastele erialaseid teadmisi kino- ja televisiooni 3D väljad läbi õpetamise meetodeid kasutatakse suurt toodangut praegu Itaalias ja välismaal.

Õpetaja töötajad on valmistatud kõrge profiiliga spetsialistid, kellel on kogemusi riiklike ja rahvusvaheliste filmi ja televisiooni valdkonnas. Õppetunnid ja töötubade käigus toimuvad loomise lugu Kuni viimistlus projekti kõik selle üksikasjad, ulatudes realiseerimise kaubandusliku või televisiooni avastseenist või animatsiooni ja on Demoreel või showreel sh harjutusi tehtud aasta. Tunnid toimuvad samal ajal praktilisi seminare kohalolek õpetajad, et jälgib ja viia üliõpilased, kes on ühtlasi palju läbi on-line juhendamine, loomisel iga samm, ulatudes tootmise täielik kino või televisiooni projekte. Ettevõtted tootmise, animatsioon, post tootmise ja digitaalse visuaalseid efekte, aasta jooksul võõrustab üliõpilasi õppekava etapis, et viia lõpule hariduslikku väärtust käigus.... [-]

Itaalia Rome
March 2020
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Quasar Design University in Rome

Läbi tunnid ja töötoad, õpilased viia algusest mõiste prototüübiga arendada disaini mudelid erinevates digitaalkujul, analüüsides kasutamine NURBS ja võrgusilma modelleer ... [+]

Master tootearenduse

Läbi tunnid ja töötoad, õpilased viia algusest mõiste prototüübiga arendada disaini mudelid erinevates digitaalkujul, analüüsides kasutamine NURBS ja võrgusilma modelleerimise tarkvara. Töötades, nad tegelevad meetodite ja tehnikate kiire prototüüpimine. Lõpliku töökoda, läbi realiseerimine erinev disain teemasid, mis võimaldab määrata projekteerimise käigus tööstusdisainilahenduse, sõltumatu disain, ja interaktiivne disain.

Peamisteks et sisu erinevad moodulid kuuluvad nüüd:

Turundus; Esindus / Modeling / Kiire prototüüpimine; Tehnoloogiad materjalide Design; Töötoad.

Kes on selle eesmärk

Master on suunatud lõpetajate ja peaaegu lõpetajate esimese ja teise astme igal distsipliini, spetsialistid või armastavad filiaal disain põhiteadmised ja oskused CAD modelleerimine huvitatud juhtimise juures 360 ° tootedisaini. Algteadmised inglise keelt vaja.... [-]

Itaalia Rome
March 2020
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Villa Mairea - Donato Locantore, Master in Architettura Virtuale