RM Milan - International Fashion and Design School

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Kool, mida seal ei olnud.

See, mida turg nõudis nii pikka aega. See, mis murrab seinu moodi ja disaini vahel, õpetaja ja õpilase vahel, mineviku ja tuleviku vahel. See, kes mõtleb ja räägib 14 riigis, kus see töötab. Üks parimatest tudengitest avamiseks on valinud parimad maestrood.

Kool, mis on nüüd siin.

See on see, kus nad õpetavad teid seisma silmitsi väljakutsetega, mida keegi pole veel veel mõelnud. See, kus te end oma piiridest katsute ja õppisite oma mängupoolt mängima ... piiride mõistes. See, kus nad teie keelt räägivad ... ja veel 13! Seda, keda sa kunagi ei jäta.

RM Istituto Moda e Design Milano

Milano uus mood ja disainikool? Jah, ja selle nimi on RM Istituto Moda e Design Milano . Kool, kellel on tavatu vaim ja meetod. Kool, mis on mõeldud õpilastele, kes kavatsevad vaadata tulevikku otse silma. Ja ennekõike koolist, mis on kogunud kokku suurejooneline õppejõudude meeskond, paljudel juhtudel juhtivad nimed rahvusvahelisel stiilil ja disaini areenil.

Algkoolides on meie kolmeaastased kursused toote disainis, visuaalses disainis ja moedisainis itaalia ja inglise keeles ning mitmed meistrid juhtidest õppimiseks.

Piirideta võrgu tugevus

RM Milano püüab tugevdada olemasolevat rahvusvahelist Raffles Groupi võrgustikku, mis on asutatud enam kui 25 aastat tagasi Singapuris ja mida nüüd energeetiliselt laiendatakse 26 kolledžiga 14 riigis.

Otsus "Milano" nime lisamiseks peegeldab meie püüdlust tipptaseme saavutamiseks ja meie sügavat lähedust linnaga, mida on juba ammu tunnustatud disainkultuuri maailma pealinnana.

Kool, mis annab palju rohkem

Raffles Milano poolt kasutatav haridusmeetod tugineb renessansi töötuba praktikale ja selle eesmärk on tegeliku töö tegelikele projektidele reaalsete klientide jaoks.

Alates esimesest päevast on õppejõud ja üliõpilased seotud suhteta, millel ei ole eraldamisseinu.

Õpetaja ja õpilase dialoog, pidev otsing uutele teedele ja kindel alused individuaalse ja meeskonna kasvu protsessile, mis koolitab õpilasi homseks, valmistades neid kogema seda kui täna looduslikku arengut. Õpilased õpivad mõõtma kuni tulevikku jäävad unistused ja püüdlused.

Kool, mis on juba töökoht

RM Milano on kool, mida seal ei olnud, kuid ettevõtted on nõudnud niivõrd pikka aega, mis on sama tugevad ka praktikas kui teooria valdkonnas.

Kõigil meie projektidel on eesmärk, kontekst, ressursside hulk, varasemate kogemuste taust, mitmed põhjused, miks need juhtuvad, ja loomulikult seeria läbilõikamine. Meie õpilased hingavad seda igal sammul.

Meie õppejõu põhikumm on töömaailm. Meie kolmeaastastes kursustes õpivad üliõpilased tehes, saavutades kõige lähedasema sideme teooria ja praktika vahel, idee ja elluviimise vahel. Meie magistriõppes kohtuvad õpilased vahetult koos loengukontori turgude juhtivate nimedega ja neil on võimalus nendega kõrvuti töötada.

Asukohad

Milano

Address
Via Felice Casati, 16
20124 Milano, Lombardia, Itaalia