Raffles Milano Istituto Moda e Design

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Kool, mis koosneb inimestest.

RM Istituto Moda e Design Milano pakub numbreid, et pakkuda kõrgeima profiiliga koolituskursust: tal on kogemus haridussektoris, rahaline ja organisatsiooniline tugevus, tundlikkus turu nõudmiste suhtes, võime genereerida tipptasemel ideid kuidas keevitada haridust ja tööd, ideid ja äri, loovust ja jätkusuutlikkust. Kuid ennekõike on tal selleks õigeid inimesi.

Kool, mis on praegu olemas.

See, kus te valmistute ennast silmitsi väljakutsetega, mida te veel ei tea. See, kus te eksite end ekstreemselt ja õpid mängima pangas limiidiga. See, kus sa räägid oma keelt, aga ka teised. 13. See, millest te kunagi ei soovi lahkuda.

RM Milano moe- ja disainiinstituut

Uus moe- ja disainikool Milanos? Jah, ja tema nimi on RM Istituto Moda e Design Milano. Mittetraditsioonilise vaimu ja meetodiga kool. Kool, mis on mõeldud neile, kes soovivad tulevikule otse silma vaadata. Ja ennekõike kool, mis on enda ümber kokku pannud tohutu õpetajate meeskonna, paljudel juhtudel silmapaistvate nimedega stiili ja disaini rahvusvahelisel areenil.

Algliinil on kolmeaastased kursused tootearenduses, visuaalses disainis ja moedisainis itaalia ja inglise keeles ning mitmed meistrid, kes õpivad peategelastest.

Piirideta võrgu tugevus

Raffles Milano kavatseb tugevdada Raffles Groupi rahvusvahelist võrgustikku, mis on asutatud enam kui kakskümmend viis aastat tagasi Singapuris ja praegu õitseb 26 kolledžiga neljateistkümnes riigis.

Milano nimetus nime peegeldab tipptaseme pinget ja sügavat austust linnaga, mida peeti pikka aega projekti kultuuri pealinnaks maailmas.

Kool, mis annab rohkem

RM Milano koolitusmeetod on inspireeritud "Renaissance workshopi" koolitusest ja see on suunatud reaalsete klientide tegelike projektidega töötamise efektiivsuse kompassile.

Õpetajad ja üliõpilased on viivitamata seotud eraldiseisvate seintega suhetega. Dialoog, uute teede otsimine ja kapteni / õpilase usalduse aluseks on individuaalne kasvutee ja meeskond, kes koolitab tulevikku. See tähendab, et see valmistab seda elama olemise loomulikuks arenguks. Õpilased võtavad homme mõõdetuna maitse ja unistused.

Kool, mis on juba töökoht

RM on kool, mida seal ei olnud, kuid mida ettevõtted on juba pikka aega nõudnud, tugevad teadmiste valdkonnas.

Projektidel on eesmärk, kontekst, ressursside hulk, varasemate kogemuste hulk, mitmesugused sündmuste põhjused ja loomulikult mitmed seinad, mis tuleb purustada. Seda õpilased hingavad iga sammu võrra.

Töömaailm on haridusteede aluseks. Kolmeaastaste kursuste käigus õpivad üliõpilased, tehes praktikas, teooria ja praktika maksimaalse seose, idee ja teostuse vahel. Magistriõppes kohtuvad õpilased klassiruumi turu peategelastega ja neil on võimalus töötada koos nendega.

Asukohad

Milano

Address
Via Felice Casati, 16
20124 Milano, Lombardia, Itaalia