Rome University of Fine Arts (RUFA)

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

RUFA, tõelised unistused ja konkreetsed projektid.

Rooma Kaunite Kunstide Ülikool RUFA on multidistsiplinaarne, rahvusvaheline haridusasutus, mille on õiguslikult tunnustanud Haridus-, Ülikooli- ja Teadusministeerium (MIUR), pakkudes autoriteetseid, uuenduslikke kursusi kunsti, disaini ja kommunikatsiooni valdkonnas. RUFA teeb koostööd tuntud spetsialistide ja prestiižikate ettevõtetega, tagades oma õpilaste teoreetilise ettevalmistuse par excellence, pidevalt uuendatud metoodika-operatiivse juhendamise, hoides samas silma peal töökoha ja praeguste turusuundumuste üle. Asutatud aastal 1998 eesmärgiga täita ühe akadeemia piires itaalia ja ülemere üliõpilaste ning selle asutaja Maestro Alfio Mongelli püüdlusi, pakub RUFA bakalaureuse- ja magistrikraadi programme, mis vastavad täielikult kaasaegsetele kunsti- ja kultuurikontekstidele , pakkudes kunstilist väljaõpet kõrgeima ja kindla tulevikuväljavaadetega tulevikus.

Koolitusettepanekute ajakohastamine ja stimuleerimine.

RUFA pakub suurt hulka koolitusettepanekuid, mis sisaldavad mõningaid kõige põnevamaid ja nõudlikumaid õppevaldkondi. RUFA õppejõud ja visuaalse kunsti osakonna juhid ja disaini ja rakenduskunsti osakond / uued tehnoloogiad juhivad ja nõustavad RUFA üliõpilasi oma tulevase tööalase karjääri kaheksa erineva bakalaureuseõppe programmi hulgast:

Maalikunst / skulptuur / disain / graafiline disain / komöödika ja kujundus / disain / kino / fotograafia.

Ja kaheksast magistrikraadist:

Multimeedia kunst ja disain / visuaalne ja innovatiivne disain / arvuti animatsioon ja visuaalsed efektid / filmi kunst / disain / skulptuur / maalid / graafika.

Eakatele ja kõigile õpilastele, kes vajavad täiendavat erikoolitust, pakub RUFA ka mitu lühikest kursust, magistri- ja täiendkoolitust.

Paljude aastate jooksul on RUFA teinud tihedat koostööd partnerluses Malaisia prestiižse KDU ülikoolikolledžiga, luues ühiselt visuaalse ja innovatiivse disaini magistriprogrammi. Kahe ülikooli vahel on välja kujunenud väga dünaamiline, kultuuriline vahetus ja ideede ja disainilahenduste jagamine, mille eesmärk on mõlemasse institutsiooni õppivate õpilaste hariduslikku rikastumist. Vana- ja kaasaegse traditsiooni vaheline lõimumine on vaid üks kultuuriline ülikond, mida Rooma ülikool jagab oma Malaisia kolleegiga. Viimastel aastatel on kahe instituudi vahelisi suhteid veelgi soodustatud tänu stipendiumidele. RUFA ja KDU Ülikooli Kolledž on täielikult nõus, et sünergia pakub tohutuid kasvuvõimalusi. Tõepoolest, Malaisia ülikooli asepresident Hon Wei Min on öelnud: „Usume kindlalt, et meie õpilased võivad õppida palju väärtust RUFA, mida saab seejärel koju tagasi kanda. Mõlemal meie riigil on äärmiselt vana kultuuripärand, mis on kombineeritud võrdselt tugeva vaimuga kunstilise väljenduse jaoks ning nende kahe kohtumine ja liitmine võib tekitada vaid palju uusi positiivseid ideid. Me usume sind ja usute meid.

Selle põhieesmärk on alati olla vastuvõtlik erinevate keelte, transversaalsuse, uurimistöö ja eksperimenteerimise vahel.

Kohandatud meetod

RUFA koolitusviis põhineb eristataval ja spetsialiseeritud õpetamismeetodil, mille eesmärk on ühineda ülikooli õppekavaga ja erialase ettevalmistusega.

Oma RUFA õppeaastal saavad õpilased osaleda laborites, õpikodades, kogemuslikel õppetundidel, näitustel, esitlustel ja aruteludel. Need on kõik kaasaegsed ja tõhusad vahendid, mis lähendavad õpilasi professionaalse tööjõu tegelikkusele. Et oma õpinguid võimalikult palju ära kasutada, julgustab RUFA õpilasi kasutama olemasolevaid võimalusi, et luua tugev teoreetiline ja praktiline alus. Seejärel saavad nad luua inspireeritud kunsti, mis ühendab interdistsiplinaarse saastumise, transversaalse rikastumise ja innovatsiooniga eksperimenteerimise.

Kuna RUFA on tänapäevane, on selle eesmärk õpetada ja koolitada oma südant, mis põhineb traditsioonil ja mille tulevikku prognoositakse.

Õppimine Roomas

Vaadates tagasi aega, tulevikku

Loominguliste kunstide õppimine atmosfääri, mis on saastunud suurima võimaliku stiimulite ja stiimulitega, pakub hindamatuid eeliseid. Rooma oli renessansi väga häll ja tänapäeval on linna ajalooline ja kunstiline pärand maailmas tuntud embleemiks. Kuid Rooma on ka pidevalt muutuv linn, kus dünaamilised ja põnevad uued keeled loovad uue, virgutava kaasaegse suundumuse staadiumi. Selle muuseumide ja galeriide mitmekesisus on kõige ilmsem tunnistus. Tõepoolest, Rooma hiilgav mitte ainult suurepärase klassikalise pakkumisega, vaid ka sündmuste ja algatuste stimuleeriva kalendriga, mis on allutatud uutele suundumustele, ulatudes kunstist muusikani ja isegi cartoonitöösse.

Ärge andke võimalust õppida Rooma kunstiliste stiimulite turbiinmootorite keskel. Õppimine siin tähendab tulevaste ajaloo astumist!

Asukohad

Rooma

Address
Sede Centrale Via Benaco, 2
Rooma, Lazio, Itaalia

Rooma

Address
Via Taro, 14
Rooma, Lazio, Itaalia

Rooma

Address
Via Degli Ausoni, 7
Rooma, Lazio, Itaalia

Rooma

Address
Via Benaco, 12
Rooma, Lazio, Itaalia

Rooma

Address
Via Benaco, 1b
Rooma, Lazio, Itaalia

Rooma

Address
Via Lariana, 14
Rooma, Lazio, Itaalia

Rooma

Address
Via Lariana, 8
Rooma, Lazio, Itaalia