Loe ametlikku kirjeldust

RUFA, tõelised unistused ja konkreetsed projektid.

Rooma Kaunite Kunstide Ülikool RUFA on multidistsiplinaarne, rahvusvaheline haridusasutus, mille on õiguslikult tunnustanud Haridus-, Ülikooli- ja Teadusministeerium (MIUR), pakkudes autoriteetseid, uuenduslikke kursusi kunsti, disaini ja kommunikatsiooni valdkonnas. RUFA teeb koostööd tuntud spetsialistide ja prestiižikate ettevõtetega, tagades oma õpilaste teoreetilise ettevalmistuse par excellence, pidevalt uuendatud metoodika-operatiivse juhendamise, hoides samas silma peal töökoha ja praeguste turusuundumuste üle. Asutatud aastal 1998 eesmärgiga täita ühe akadeemia piires itaalia ja ülemere üliõpilaste ning selle asutaja Maestro Alfio Mongelli püüdlusi, pakub RUFA bakalaureuse- ja magistrikraadi programme, mis vastavad täielikult kaasaegsetele kunsti- ja kultuurikontekstidele , pakkudes kunstilist väljaõpet kõrgeima ja kindla tulevikuväljavaadetega tulevikus.

Koolitusettepanekute ajakohastamine ja stimuleerimine.

RUFA pakub suurt hulka koolitusettepanekuid, mis sisaldavad mõningaid kõige põnevamaid ja nõudlikumaid õppevaldkondi. RUFA õppejõud ja visuaalse kunsti osakonna juhid ja disaini ja rakenduskunsti osakond / uued tehnoloogiad juhivad ja nõustavad RUFA üliõpilasi oma tulevase tööalase karjääri kaheksa erineva bakalaureuseõppe programmi hulgast:

Maalikunst / skulptuur / disain / graafiline disain / komöödika ja kujundus / disain / kino / fotograafia.

Ja kaheksast magistrikraadist:

Multimeedia kunst ja disain / visuaalne ja innovatiivne disain / arvuti animatsioon ja visuaalsed efektid / filmi kunst / disain / skulptuur / maalid / graafika.

Eakatele ja kõigile õpilastele, kes vajavad täiendavat erikoolitust, pakub RUFA ka mitu lühikest kursust, magistri- ja täiendkoolitust.

Paljude aastate jooksul on RUFA teinud tihedat koostööd partnerluses Malaisia prestiižse KDU ülikoolikolledžiga, luues ühiselt visuaalse ja innovatiivse disaini magistriprogrammi. Kahe ülikooli vahel on välja kujunenud väga dünaamiline, kultuuriline vahetus ja ideede ja disainilahenduste jagamine, mille eesmärk on mõlemasse institutsiooni õppivate õpilaste hariduslikku rikastumist. Vana- ja kaasaegse traditsiooni vaheline lõimumine on vaid üks kultuuriline ülikond, mida Rooma ülikool jagab oma Malaisia kolleegiga. Viimastel aastatel on kahe instituudi vahelisi suhteid veelgi soodustatud tänu stipendiumidele. RUFA ja KDU Ülikooli Kolledž on täielikult nõus, et sünergia pakub tohutuid kasvuvõimalusi. Tõepoolest, Malaisia ülikooli asepresident Hon Wei Min on öelnud: „Usume kindlalt, et meie õpilased võivad õppida palju väärtust RUFA, mida saab seejärel koju tagasi kanda. Mõlemal meie riigil on äärmiselt vana kultuuripärand, mis on kombineeritud võrdselt tugeva vaimuga kunstilise väljenduse jaoks ning nende kahe kohtumine ja liitmine võib tekitada vaid palju uusi positiivseid ideid. Me usume sind ja usute meid.

Selle põhieesmärk on alati olla vastuvõtlik erinevate keelte, transversaalsuse, uurimistöö ja eksperimenteerimise vahel.

Kohandatud meetod

RUFA koolitusviis põhineb eristataval ja spetsialiseeritud õpetamismeetodil, mille eesmärk on ühineda ülikooli õppekavaga ja erialase ettevalmistusega.

Oma RUFA õppeaastal saavad õpilased osaleda laborites, õpikodades, kogemuslikel õppetundidel, näitustel, esitlustel ja aruteludel. Need on kõik kaasaegsed ja tõhusad vahendid, mis lähendavad õpilasi professionaalse tööjõu tegelikkusele. Et oma õpinguid võimalikult palju ära kasutada, julgustab RUFA õpilasi kasutama olemasolevaid võimalusi, et luua tugev teoreetiline ja praktiline alus. Seejärel saavad nad luua inspireeritud kunsti, mis ühendab interdistsiplinaarse saastumise, transversaalse rikastumise ja innovatsiooniga eksperimenteerimise.

Kuna RUFA on tänapäevane, on selle eesmärk õpetada ja koolitada oma südant, mis põhineb traditsioonil ja mille tulevikku prognoositakse.

Õppimine Roomas

Vaadates tagasi aega, tulevikku

Loominguliste kunstide õppimine atmosfääri, mis on saastunud suurima võimaliku stiimulite ja stiimulitega, pakub hindamatuid eeliseid. Rooma oli renessansi väga häll ja tänapäeval on linna ajalooline ja kunstiline pärand maailmas tuntud embleemiks. Kuid Rooma on ka pidevalt muutuv linn, kus dünaamilised ja põnevad uued keeled loovad uue, virgutava kaasaegse suundumuse staadiumi. Selle muuseumide ja galeriide mitmekesisus on kõige ilmsem tunnistus. Tõepoolest, Rooma hiilgav mitte ainult suurepärase klassikalise pakkumisega, vaid ka sündmuste ja algatuste stimuleeriva kalendriga, mis on allutatud uutele suundumustele, ulatudes kunstist muusikani ja isegi cartoonitöösse.

Ärge andke võimalust õppida Rooma kunstiliste stiimulite turbiinmootorite keskel. Õppimine siin tähendab tulevaste ajaloo astumist!

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise
  • Itaalia

See ülikool pakub ka:

MA

Rome University of Fine Arts (RUFA)

Te jätkate oma teoreetilist ja praktilist koolitust konkreetsete valdkondade, näiteks kino, seatud disaini, fotograafia, redigeerimise, helitehnika, multimeediatoodete, a ... [+]

Umbes

Te saate oma teoreetilisi ja praktilisi väljaõppeid uurida konkreetseid valdkondi nagu kino, disain, fotograafia, toimetamine, helitehnika, multimeediatooted, arvuti animatsioon, 3D, piltide fenomenoloogia ja kaasaegse kunsti sotsioloogia.

Sisu ja eksperimenteerimise film.

Film on maailm, mis koosneb paljudest erinevatest keeltest, millest igaüks on sündinud visiooni edastamise vajadusest. Kasutades eksperimente ja uurimistöid, saab elu uutele lugudele ja neile öelda, et RUFA on loonud kaheaastase magistriõppeprogrammi filmiartiklites, mis on sündinud, et ühtses programmis kokku koguda andekust ja jutustamise võimalust, kirjalikult ja nägemus üliõpilastest, kes on lõpetanud kunsti või disaini kraadi.... [-]

Itaalia Rome
Oktoober 2019
Inglise
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Rome University of Fine Arts (RUFA)

Te võtate kasutusele uuendusliku, segakeskkonna, tipptasemel põikharidusliku õppematerjali, mis Pathway teid täielikuks kunstnikuks, kes suudab väljendada oma loomingulis ... [+]

Umbes

Te võtate kasutusele uuendusliku, segakeskkonna, tipptasemel põikharidusliku õppematerjali, mis Pathway teid täielikuks kunstnikuks, kes suudab väljendada oma loomingulist keelt mis tahes kunstilise distsipliini puhul.

Maalrid, terviklikud ja multidistsiplinaarsed kunstnikud.

Maalimine on kunstiline distsipliin, mis võimaldab kirge ja eriala ühendada ainulaadse karjääri ja eluviisiga. Õppides maali RUFA-s, saab üliõpilane kõrgetasemelise multidistsiplinaarse akadeemilise koolituse ja täieliku arusaamise tehnikadest ja omadustest, mis on seotud kaunite kunstidega.

Maalimine osana teadmiste võrgustikust.

RUFA kaheaastane magistrikraadiprogramm maalihalduses on kraad, mis annab kindla aluse teoorias ja praktikas ning mille eesmärk on asetada õpilased teadmiste ja multimeediakogemuse olulise võrgustiku keskel, moodustades täieliku kunstniku, oskab rakendada loomingulist väljendust mis tahes kunstiteaduses.... [-]

Itaalia Rome
Oktoober 2019
Inglise
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Rome University of Fine Arts (RUFA)

Teil on võimalik luua ennast arvuti animatsioonina ja visuaalsete efektide kujundajana filmide, televisiooni, heliefektide ja veebitootmise maailmas, koolitades digitaals ... [+]

Umbes

Teil on võimalik luua ennast arvuti animatsioonina ja visuaalsete efektide kujundajana filmide, televisiooni, heliefektide ja veebitootmise maailmas, koolitades digitaalsete tehnikate meisterlikkust ja optimeerida oma käsitsioskust, kultuurilist teadlikkust ja loomingulisi võimeid.

Loovus ja tehnoloogia arvutianimatsiooni loomiseks ja visuaalsete efektide loomiseks.

RUFA-s arvutitehnoloogia ja visuaalsete efektide magistriprogramm on kunstiline eriala, mille eesmärk on õpetada disaineritele digitaalset animatsiooni ja visuaalseid efekte filmidele, televisioonile, audiovisuaalsetele teostele ja veebile, et ühendada digitaaltehnoloogiat, käsitsi taasesitamist, kultuurilist oskusteavet, ja loominguline suutlikkus.... [-]

Itaalia Rome
Oktoober 2019
Inglise,Itaalia
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Rome University of Fine Arts (RUFA)

Te täiendate oma koolitusi kõrgel tasemel tehnilise ja disaini spetsialiseerumisega. Kogu teie õpingute kestel toetab teid hästi struktureeritud, pidevalt uuendatav ühist ... [+]

Umbes

Te täiendate oma koolitusi kõrgel tasemel tehnilise ja disaini spetsialiseerumisega. Kogu teie õpingute kestel toetab teid hästi struktureeritud, pidevalt uuendatav ühiste jõupingutuste tsükkel, praktikakohad ja praktikakohad, millel on juhtivad pooldajad kogu Itaalia disainis.

Muidugi ruumi, sügavuse ja liikumise juhtimiseks.

Mooduli disaini magistriõppe programm on võimalus kunstniku ja loomingulise isiksusega õpilastele otsida professionaalset keskkonda, väljendada oma nägemust ja kujundada talente ning saada väga spetsiifilist väljaõpet.

Kolmemõõtmelise ruumi jutustamiseks kasutatava ruumi ettekujutamine tähendab paindliku ja praktilise vaimu olemasolu, mis suudab sügavust ja ilu komponeerida ja taastada.... [-]

Itaalia Rome
Oktoober 2019
Inglise
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Rome University of Fine Arts (RUFA)

Täiustate oma teadmistebaasi, asetage end kommunikatsioonide disaini keskmesse, õppides võtma visuaalse disaini temaatilisi valdkondi, reklaami ja hästi struktureeritud m ... [+]

Umbes

Täiustate oma teadmistebaasi, asetage end kommunikatsioonide disaini keskmesse, õppides võtma visuaalse disaini temaatilisi valdkondi, reklaami ja hästi struktureeritud multimeediumikommunikatsiooni maailma, ühendades nendes valdkondades disainitehnikad ja digitaalse innovatsiooni.

Visuaalne disain - uus piir projektide kavandamisel ja koordineerimisel.

Visuaalse ja innovatsioonialase disaini magistrikraadi programm on kaheaastane kunstiline eriala, mis on mõeldud disainerite käivitamiseks tavapäraste graafiliste disainipiirangute piiridest kaugemale.

Kursus pakub väljaõppe ja ettevalmistusi õpilastele, kes oskavad visuaalset suhtlemist luua, kasutades multimeedia disaini, visuaalse disaini ja reklaamioskusi.... [-]

Itaalia Rome
Oktoober 2019
Inglise,Itaalia
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Rome University of Fine Arts (RUFA)

Õpid vastama kõikidele taotlustele kunsti ja graafika kontekstis, tuginedes teie võimele mõista ja tunnustada ilu ja seejärel taastada see, kasutades mitmeid konkreetseid ... [+]

Umbes

Õpid vastama kõikidele taotlustele kunsti ja graafika kontekstis, tuginedes teie võimele mõista ja tunnustada ilu ja seejärel taastada see, kasutades mitmeid konkreetseid tehnikaid ja tehnoloogiaid.

Kunsti ja loovuse väljendamise võimaluste maailm.

RUFA akadeemilises struktuuris on kaheaastane graafika kraad osa RUFA akadeemiliste õpingute filiaali visuaalse kunsti osakonnast, kus peetakse kunstiteoste vahelisi suhteid ning luuakse nende vahel uusi sünergiaid.

RUFA-s on sündinud uus kaasaegse kunstnik, kes suudab end väljendada mitmete kunstiteoste kaudu, kas nad on graafilised, graafilised, kujunduslikud või tehnoloogilised.

Graafika, ilu ja tehnika.

MAFA graafika kraadi kujundas RUFA, et kombineerida kõrgetasemelist akadeemilist ettevalmistust tehnika, kultuuri, kunsti ja tehnoloogiliste teadmistega, mis on Graafika ja kujutava kunsti professionaalse ettevalmistuse põhielemendid.... [-]

Itaalia Rome
Oktoober 2019
Inglise
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Rome University of Fine Arts (RUFA)

Magistrikraad multimeedias ja disainis - esimene omalaadne programm, mis hiljuti loodi Kesk-Lõuna-Itaalias - õnnestub seda keerulist uuringute valdkonda täielikult käsitl ... [+]

Multimeediumide idee ümber loodud ruumid ja rajatised.

Magistrikraad multimeedias ja disainis - esimene omalaadne programm, mis hiljuti loodi Kesk-Lõuna-Itaalias - õnnestub seda keerulist uuringute valdkonda täielikult käsitleda, käsitledes digitaalsete tehnoloogiate ja tehnikate üha olulisemat rolli projektide kujundamisel. multimeedia ruumid ja tööd. See kujutab endast laiaulatuslikku valdkonda, mis hõlmab rajatiste projekteerimist ja kultuuriürituste paigaldamist kuni avaliku ja erasektori ruumide realiseerimiseni ning isegi virtuaalsete kujunduste ja videote kaardistamist avalike hoonete ja monumentide fassaadidel. Kursus annab vastuse hariduse tipptasemele väga suurele nõudlusele disainerite ja kunstnike jaoks, kes on koolitatud töötama nendes sektorites, kes suudavad ühendada disaineri loomingulist kultuuri uute tehnoloogiate ekspertteadmistega.... [-]

Itaalia Rome
Oktoober 2019
Inglise
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Rome University of Fine Arts (RUFA)

Õpid omandama asju ja liikumist, luues oma teekonna kunstilise väljenduse suunas, luues ainulaadse suhtluskeele, mis annab teile täieliku juurdepääsu kaasaegse kunsti aja ... [+]

Umbes

Õpid omandama asju ja liikumist, luues oma teekonna kunstilise väljenduse suunas, luues ainulaadse suhtluskeele, mis annab teile täieliku juurdepääsu kaasaegse kunsti ajale.

Skulptuur: materjal, liikumine ja ruum kunsti väljendamiseks.

RUFA on rahvusvahelisel areenil hästi tuntud kui skulptuuri õpetamise eksperdid tänu oma presidentule, maailmakuulsale skulptorile Alfio Mongellile, kes tähistas oma lineaarset esteetikat, mis on nii elegantne kui ka võimas.

RUFA magistriprogrammi raames õpetatakse skulptuuri kaudu õpilasi, kes on õppinud domineerima asjades ja liikumises ning leidma oma võime kunstlikult ekspresseerima, isikliku keele loomist ja kaasaegse kunsti stseenil oma mälestust.... [-]

Itaalia Rome
Oktoober 2019
Inglise
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

RUFA Open Time

Address
Sede Centrale Via Benaco, 2
Rome, Lazio, Itaalia
Address
Via Taro, 14
Rome, Lazio, Itaalia
Address
Via Degli Ausoni, 7
Rome, Lazio, Itaalia
Address
Via Benaco, 12
Rome, Lazio, Itaalia
Address
Via Benaco, 1b
Rome, Lazio, Itaalia
Address
Via Lariana, 14
Rome, Lazio, Itaalia
Address
Via Lariana, 8
Rome, Lazio, Itaalia