Rome University of Fine Arts (RUFA)

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

RUFA, tõelised unistused ja konkreetsed projektid

Rooma Kaunite Kunstide Ülikool RUFA on multidistsiplinaarne rahvusvaheline hariduskeskus, mida haridus-, ülikooli- ja teadusministeerium (MIUR) on õiguslikult tunnustanud - mis pakub autoriteetseid, uuenduslikke kursusi kunsti, disaini ja kommunikatsiooni valdkonnas. RUFA teeb koostööd tunnustatud spetsialistide ja mainekate ettevõtetega, tagades oma tudengitele teoreetilise ettevalmistuse parimaks tipptasemel, lisaks pidevalt ajakohastatud metoodiliste-operatiivsete juhistega, hoides samal ajal tähelepanelikult töökohtadel ja praegustel turusuundumustel. RUFA asutati 1998. aastal eesmärgiga täita ühes akadeemias Itaalia ja välismaa üliõpilaste ning selle asutaja, maestro Alfio Mongelli püüdlusi. RUFA pakub bakalaureuse- ja magistriõppe kraadiõppe programme, mis vastavad täielikult kaasaegsele kunsti- ja kultuurikontekstile , pakkudes kõrgeimal tasemel kunstilist koolitust ja tugevaid, konkreetseid tulevikuväljavaateid.

Ajakohased ja ergutavad koolitusettepanekud

RUFA pakub suurt hulka koolitusettepanekuid, mis sisaldavad mõningaid kõige põnevamaid ja nõudlikumaid õppevaldkondi. RUFA õppejõud ja visuaalse kunsti osakonna juhid ja disaini ja rakenduskunsti osakond / uued tehnoloogiad juhivad ja nõustavad RUFA üliõpilasi oma tulevase tööalase karjääri kaheksa erineva bakalaureuseõppe programmi hulgast:

Maalikunst / skulptuur / disain / graafiline disain / komöödika ja kujundus / disain / kino / fotograafia.

Ja kaheksast magistrikraadist:

Multimeedia kunst ja disain / visuaalne ja innovatiivne disain / arvuti animatsioon ja visuaalsed efektid / filmi kunst / disain / skulptuur / maalid / graafika.

Eakatele ja kõigile õpilastele, kes vajavad täiendavat erikoolitust, pakub RUFA ka mitu lühikest kursust, magistri- ja täiendkoolitust.

RUFA on juba mitu aastat teinud intensiivset koostööd Malaisia maineka KDU ülikoolikolledžiga, luues ühiselt visuaalse ja uuendusliku disaini magistriõppe programme. Kahe ülikooli vahel on arenenud väga dünaamiline, kultuuriline vahetus ning ideede ja ideede jagamine, mille eesmärk on mõlemasse õppeasutusse õppima asunud tudengite hariduse rikastamine. Muistse ja tänapäevase traditsiooni põimimine on vaid üks kultuuriline ülikond, mida Rooma ülikool jagab oma Malaisia kolleegidega. Viimastel aastatel on kahe instituudi suhteid tänu stipendiumide andmisele veelgi edendatud. RUFA ja KDU ülikoolikolledž on täielikus nõus selle sünergia pakutavate tohutute kasvuvõimalustega, tõepoolest, Malaisia ülikooli asepresident Hon Wei Min on öelnud: „Usume kindlalt, et meie tudengid võivad õppida palju väärtuslikku RUFA, mille saab seejärel koju tagasi viia. Mõlemal meie riigil on äärmiselt iidne kultuuripärand koos võrdselt tugeva kunstilise väljendusvaimuga ning nende kahe kokkusaamine ja ühtesulamine võib anda ainult palju uusi positiivseid ideid. Me usume sinusse ja sina usud meisse ”.

Selle põhieesmärk on alati olla vastuvõtlik erinevate keelte, transversaalsuse, uurimistöö ja eksperimenteerimise vahel.

Kohandatud meetod

RUFA koolitusviis põhineb eristataval ja spetsialiseeritud õpetamismeetodil, mille eesmärk on ühineda ülikooli õppekavaga ja erialase ettevalmistusega.

Oma RUFA õppeaastal saavad õpilased osaleda laborites, õpikodades, kogemuslikel õppetundidel, näitustel, esitlustel ja aruteludel. Need on kõik kaasaegsed ja tõhusad vahendid, mis lähendavad õpilasi professionaalse tööjõu tegelikkusele. Et oma õpinguid võimalikult palju ära kasutada, julgustab RUFA õpilasi kasutama olemasolevaid võimalusi, et luua tugev teoreetiline ja praktiline alus. Seejärel saavad nad luua inspireeritud kunsti, mis ühendab interdistsiplinaarse saastumise, transversaalse rikastumise ja innovatsiooniga eksperimenteerimise.

Kuna RUFA on tänapäevane, on selle eesmärk õpetada ja koolitada oma südant, mis põhineb traditsioonil ja mille tulevikku prognoositakse.

Õppimine Roomas

Vaadates tagasi aega, tulevikku

Loominguliste kunstide õppimine atmosfääri, mis on saastunud suurima võimaliku stiimulite ja stiimulitega, pakub hindamatuid eeliseid. Rooma oli renessansi väga häll ja tänapäeval on linna ajalooline ja kunstiline pärand maailmas tuntud embleemiks. Kuid Rooma on ka pidevalt muutuv linn, kus dünaamilised ja põnevad uued keeled loovad uue, virgutava kaasaegse suundumuse staadiumi. Selle muuseumide ja galeriide mitmekesisus on kõige ilmsem tunnistus. Tõepoolest, Rooma hiilgav mitte ainult suurepärase klassikalise pakkumisega, vaid ka sündmuste ja algatuste stimuleeriva kalendriga, mis on allutatud uutele suundumustele, ulatudes kunstist muusikani ja isegi cartoonitöösse.

Ärge andke võimalust õppida Rooma kunstiliste stiimulite turbiinmootorite keskel. Õppimine siin tähendab tulevaste ajaloo astumist!

Asukohad

Rooma

Address
Sede Centrale
Via Benaco, 2

Rooma, Lazio, Itaalia

Rooma

Address
Via Taro, 14
Rooma, Lazio, Itaalia

Rooma

Address
Via Degli Ausoni, 7
Rooma, Lazio, Itaalia

Rooma

Address
Via Benaco, 12
Rooma, Lazio, Itaalia

Rooma

Address
Via Benaco, 1b
Rooma, Lazio, Itaalia

Rooma

Address
Via Lariana, 14
Rooma, Lazio, Itaalia

Rooma

Address
Via Lariana, 8
Rooma, Lazio, Itaalia

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega