Scuola Politecnica di Design SPD

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Scuola Politecnica di Design SPD

Loominguline töötuba ideede ja kogemuste avastamiseks, mõistmiseks ja vahetamiseks.
Esimene Itaalia disaini- ja kommunikatsioonikool, asutatud 1954. aastal.

Alates 1954. aastast on see kool töötanud Itaalia disainiga, näinud, et see kasvab ja areneb sellest, mida me täna seda teame. Kunstnik Nino di Salvatore asutas SPD 1954. aastal. Ta on kunstnikuna ja skulptorina hõivanud kunstnikud, disainerid, professionaalid ja õpilased viielt kontinendilt. Kõik on SPD-s õpetanud Bruno Munari, Gio Ponti, Max Huber, Pino Tovaglia, Isao Hosoe. Kooli külalised on Achille Castiglioni, Rodolfo Bonetto, Roberto Sambonet, Donald Norman ja Tomat. Tänapäeval töötavad meie noorte disaineritega, kes eksperimenteerivad tõeliste projektide ja kujundustega, uute talentide väljaõppeks Piero Lissoni, Stefano Giovannoni, Denis Santachiara, Andrea Branzi.

Alati on asju, mida saate avastada, ümber mõelda ja teisendada. Disaini pealinnas Milano, korraldab SPD iga-aastase magistriõppe. Üle 50-aastase kogemusega valdkonnas on need kursused vahemikus toote disainist kuni sisekujunduse, kommunikatsiooni ja multimeedia vahenditest. Didaktikad on isikupärastatud, inimkeskkonnas, mis lihtsustab kontakte teaduskonna ja personali vahel.

Uuringuprogrammidel on tugeva orientatsiooni tegelikud projektid, hoides tihedat koostööd ettevõtete ja spetsialistidega.

Auhinnad

Väljapaistv minevik on olnud väga rahuldust pakkuv ja erakordselt tunnustatud koolis: Boosting näitus 1986 Biennale di Venezia, Carrousel du Louvre'is ja Pariisi Georges Pompidou keskuses; "Medaglia d'Oro" kümnes Milano Triennaal ja isegi "Compasso d'Oro", mille ADI-Associazione Disegno Industriale andis 1994. aastal; rääkimata sellest, et antakse kaks korda SMAU tööstusdisainilahenduse auhinda

Asukohad

Milano

Address
Scuola Politecnica di Design SPD Via Carlo Bo 7
20143 Milano, Lombardia, Itaalia

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega