Loe ametlikku kirjeldust

Šveitsi School of Management, Rooma, Itaalia Magic juhtub Roomas! Šveitsi School of Management on täielikult akrediteeritud era- kõrgkoolis asub University of Washington linnakus Rooma ajaloolises kesklinnas. Meil on mitmekesise üliõpilaskonna pärit üle kogu maailma, uurides meie akrediteeritud Masters ja bakalaureuse of Business Administration kraadi programmid. Tänusõnad: SSM on UNESCO / International Association of Universities kinnitatud kooli SSM on akrediteeritud läbi IACBE SSM on kvaliteediga sertifitseeritud kõrgkooli eduation poolt kinnitatud EduQua SSM on akrediteeritud asutus, mille USA Department of Veterans Affairs Kell Šveitsi School of Management meie eesmärk on stimuleerida oma janu teadmiste, ehitada oma usku ja annab teile uuenduslikke klassides ning õigeaegse materjal. Pakume väga erinevaid akadeemilist ja kutsealast kursused ja programmid. Edukas karjäär nõuab tugeva aluse äri teadmisi. Sellepärast me mitte ainult tõhusalt õpetada ettevõtluse põhialuste, kuid astuda veel ühe sammu, et tagada arengut oma juhtpositsiooni võimeid. Meie tähelepanu on anda õpilastele reaalse elu kogemusi klassi toas. Kell SSM saate simuleerida reaalse väljakutsed ärijuhid nagu oled palunud, et analüüsida andmeid, arendada alternatiive, teha ja kaitsta oma soovitusi ja täita. Meil õnnestub see eesmärk mitte ainult kasutades juhtumiuuringuid, vaid ka võttes erakorralise rahvusvahelise õppejõud, et rikastada meie kursustel tegeliku elu kogemusi ettevalmistamisel teid reaalse maailma äri paremini kui mis tahes loeng-põhine programm kunagi saanud. Me jutustama ettevõtete külastusi, külalislektorid ja kõlarid tööstuse või erialal kogu meie muidugi pakkumisi. Lisaks iga Kursus sisaldab sidumisele juhtkonna, eetilisi ja ettevõtlusoskuste komponent, mis võimaldab kandidaate pöörduda kontseptsioonid otsuseid, teadmisi tegudeks ja ideed muutus annab võimaluse rakendada, mida olete õppinud klassis reaalse eluga. Igas võistlusklassis, avame oma meelt, kuidas ärimaailmas tõesti toimib, siis aitab oma professionaalse välimuse ja käitumisega. Meie põhjalik õppekava toetavad veelgi rõhutada praktilisi oskusi nagu esitlus ja avaliku esinemise, kultuurilise tundlikkusega ja meeskonnatöö. Pärast ülikooli lõpetamist meie rahvusvaheliselt tunnustatud kraadi meie õpilased; käsu laiaulatuslik rahvusvahelise juhtimise kontseptsioone, mõelda strateegiliselt, mõistame kunsti motivatsiooni ja on võime teha sõltumatu ärianalüüsi ja raami lahendusi keerulisi ettevõtete probleeme. Ootame Teid vaadata meie kodulehel, sest me oleme kindlad, leiad SSM kraadi annab teile ainulaadne ja väärtuslik hariduse, et aidata teil saavutada oma kõrgeima karjääri püüdlusi.

Programmide õpetamise keel:
Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Swiss School of Management, Rome Italy

See ainulaadne Master Program on üks omalaadne. See erineb teistest Luxury Management programmid, millel on tugev komponent parctical küsimusi, hõlmates mitte ainult juht ... [+]

Master of Luxury Management, innovatsiooni ja Branding

Vaatamata ülemaailmsele majanduskriisile, müügi luksuskaupade on tõusmas maailma. Rohkem kui sümbol, luksuskaupade näitavad edu, kasu, privileeg, maitse ja unistused. Luksus turg toetub juhtidel mõista, majapidaja, ja kasvab see ainulaadne sektoris.

Meie Master in Luxury juhtimine, innovatsioon ja Branding oli mõeldud eelkõige üliõpilastele soovivad karjääri luksuskaupade juhtimise sektori tänapäeva dünaamilise, maailmaturul.

Mõistmise dünaamikast ja eripära luksus juhtimise pöörates erilist tähelepanu tulevaste on fookuses Master.

Program auhindu 60 ECTS jooksul terve õppeaasta. See pakub ettevõte külaskäigud suurte kaubamärkide ja luksuskaubad tootjate Itaalia, külalislektorid, Teadus-ja väli-reise ja Leadershp koolitus. Programm viiakse läbi inglise keeles. Teaduskond koosneb rahvusvahelise spetsialistid asub linna Rooma või lähedal.... [-]

Itaalia Rome
Oktoober 2019
Inglise
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Swiss School of Management - Commencement 2011

Swiss School of Management - Commencement 2012

Swiss School of Management - Adventure Day

Forensic Studies in Italy

Swiss School of Management, Rome
Address
Swiss School of Management c/o University of Washington Rome Center Piazza del Biscione 95
00186 Rome, Lazio, Itaalia
Koduleht
Telefon
+39 338 778 44 37