Swiss School of Management, Rome Italy

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Šveitsi Juhtimiskool, Rooma, Itaalia

Maagia juhtub Roomas!

Šveitsi Juhtimiskool on täielikult akrediteeritud eraülikool, mis asub Washingtoni ülikooli ülikoolilinnas Rooma ajaloolises kesklinnas. Meil on mitmekesine üliõpilaskond kogu maailmast, kes õpivad meie akrediteeritud magistrante ja ärijuhtimise bakalaureuse kraadiõppe programme.

Akrediteeringud:

SSM on UNESCO / Rahvusvahelise Ülikoolide Assotsiatsiooni poolt heaks kiidetud kool

SSM on akrediteeritud USA IACBE poolt.

SSM on kvaliteetselt sertifitseeritud kõrgkool, mille on sertifitseerinud EduQua

SSM on USA veteranide osakonna poolt akrediteeritud asutus

Šveitsi juhtimiskoolis on meie eesmärk stimuleerida teie janu teadmiste järele, suurendada enesekindlust ja pakkuda teile uuenduslikke klasse ning ajakohast materjali. Pakume suures valikus akadeemilisi ja erialaseid kursusi ning programme. Eduka karjääri jaoks on vaja tugevat äriteadmiste alust. Sellepärast me mitte ainult ei õpeta tõhusalt ettevõtte põhialuseid, vaid läheme ühe sammu edasi, et tagada teie juhtimisoskuste areng.

Meie eesmärk on anda õpilastele klassiruumis reaalse elu kogemus. SSM-is simuleerite ärijuhtide ees seisvaid tegelikke väljakutseid, kui teid kutsutakse üles andmete analüüsimiseks, alternatiivide väljatöötamiseks, soovituste koostamiseks ja kaitsmiseks ning täitmiseks. Me saavutame selle eesmärgi, kasutades mitte ainult juhtumianalüüse, vaid omades ka erakorralisi rahvusvahelisi õppejõude, mis rikastavad meie kursusi reaalse elu kogemusega, valmistades teid ette ärimaailma paremaks, kui ükski loengupõhine programm kunagi võiks.

Kudume ettevõtte kursuste, külalislektorite ja tööstuse või õppesuuna valdkonna esinejate kogu kursuse vältel. Lisaks hõlmab iga kursus juhtimis-, eetiliste ja ettevõtluskomponentide ühendamist, mis võimaldab kandidaatidel muuta kontseptsioonid otsusteks, teadmisteks tegevuseks ja ideed muutusteks, pakkudes võimalust klassis õpituga reaalses elus rakendada. Igas klassis avame teie mõtte, kuidas ärimaailm tegelikult toimib, panustame teie professionaalse välimuse ja käitumise kujundamisse.

Meie terviklikku õppekava toetab veelgi praktiliste oskuste, näiteks esitluse ja avaliku esinemise, kultuuritundlikkuse ja meeskonnatöö rõhutamine. Pärast meie rahvusvaheliselt tunnustatud kraadi omandamist meie õpilased; käsk laiahaardelistes rahvusvahelistes juhtimiskontseptsioonides, mõtlema strateegiliselt, mõistma motivatsioonikunsti ja suutma viia läbi iseseisvaid ärianalüüse ja koostama lahendusi keerukatele äriprobleemidele.

Ootame teid vaatama meie veebisaiti http: /ssm.swiss, kuna oleme kindlad, et leiate, et SSM-kraad pakub teile ainulaadse ja väärtusliku hariduse võimaluse, mis aitab teil saavutada teie kõrgeimaid karjäärisoove.

Asukohad

Rooma

Swiss School of Management, Rome

Address
Swiss School of Management
c/o University of Washington Rome Center
Piazza del Biscione 95

00186 Rooma, Lazio, Itaalia
Telefon
+39 338 778 44 37

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Akrediteeringud