Loe ametlikku kirjeldust

Šveitsi Juhtimiskool, Rooma, Itaalia

Maagia juhtub Roomas!

Šveitsi Juhtimiskool on täielikult akrediteeritud eraülikool, mis asub Washingtoni ülikooli ülikoolilinnas Rooma ajaloolises kesklinnas. Meil on mitmekesine üliõpilaskond kogu maailmast, kes õpivad meie akrediteeritud magistrante ja ärijuhtimise bakalaureuse kraadiõppe programme.

Akrediteeringud:

SSM on UNESCO / Rahvusvahelise Ülikoolide Assotsiatsiooni poolt heaks kiidetud kool

SSM on akrediteeritud USA IACBE poolt.

SSM on kvaliteetselt sertifitseeritud kõrgkool, mille on sertifitseerinud EduQua

SSM on USA veteranide osakonna poolt akrediteeritud asutus

Šveitsi juhtimiskoolis on meie eesmärk stimuleerida teie janu teadmiste järele, suurendada enesekindlust ja pakkuda teile uuenduslikke klasse ning ajakohast materjali. Pakume suures valikus akadeemilisi ja erialaseid kursusi ning programme. Eduka karjääri jaoks on vaja tugevat äriteadmiste alust. Sellepärast me mitte ainult ei õpeta tõhusalt ettevõtte põhialuseid, vaid läheme ühe sammu edasi, et tagada teie juhtimisoskuste areng.

Meie eesmärk on anda õpilastele klassiruumis reaalse elu kogemus. SSM-is simuleerite ärijuhtide ees seisvaid tegelikke väljakutseid, kui teid kutsutakse üles andmete analüüsimiseks, alternatiivide väljatöötamiseks, soovituste koostamiseks ja kaitsmiseks ning täitmiseks. Me saavutame selle eesmärgi, kasutades mitte ainult juhtumianalüüse, vaid omades ka erakorralisi rahvusvahelisi õppejõude, mis rikastavad meie kursusi reaalse elu kogemusega, valmistades teid ette ärimaailma paremaks, kui ükski loengupõhine programm kunagi võiks.

Kudume ettevõtte kursuste, külalislektorite ja tööstuse või õppesuuna valdkonna esinejate kogu kursuse vältel. Lisaks hõlmab iga kursus juhtimis-, eetiliste ja ettevõtluskomponentide ühendamist, mis võimaldab kandidaatidel muuta kontseptsioonid otsusteks, teadmisteks tegevuseks ja ideed muutusteks, pakkudes võimalust klassis õpituga reaalses elus rakendada. Igas klassis avame teie mõtte, kuidas ärimaailm tegelikult toimib, panustame teie professionaalse välimuse ja käitumise kujundamisse.

Meie terviklikku õppekava toetab veelgi praktiliste oskuste, näiteks esitluse ja avaliku esinemise, kultuuritundlikkuse ja meeskonnatöö rõhutamine. Pärast meie rahvusvaheliselt tunnustatud kraadi omandamist meie õpilased; käsk laiahaardelistes rahvusvahelistes juhtimiskontseptsioonides, mõtlema strateegiliselt, mõistma motivatsioonikunsti ja suutma viia läbi iseseisvaid ärianalüüse ja koostama lahendusi keerukatele äriprobleemidele.

Ootame teid vaatama meie veebisaiti http: /ssm.swiss, kuna oleme kindlad, et leiate, et SSM-kraad pakub teile ainulaadse ja väärtusliku hariduse võimaluse, mis aitab teil saavutada teie kõrgeimaid karjäärisoove.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:


Swiss School of Management, Rome Italy

See ainulaadne magistriprogramm on omalaadne. See erineb teistest luksushaldusprogrammidest, omades tugevat osa praktilistes küsimustes, hõlmates lisaks juhtimise poolele ... [+]

Kapten Luksuslik Juhtimine, Innovatsioon ja Bränding

Vaatamata ülemaailmsele majanduskriisile kasvab luksuskaupade müük kogu maailmas. Rohkem kui sümbol tähistab luksuskaupade edu, eelist, privileegi, maitset ja unistusi. Luksusturg tugineb juhtidele selle ainulaadse sektori mõistmiseks, haldamiseks ja kasvatamiseks.

Meie magistrikraad luksusjuhtimises, innovatsioonis ja brändingus oli mõeldud spetsiaalselt üliõpilastele, kes soovivad karjäärile tänapäeva dünaamilise, globaalse turu luksushaldussektoris.

Selle meistri tähelepanu keskmes on luksuskorralduse dünaamika ja iseärasuste mõistmine, pöörates erilist tähelepanu tulevikule.

Programm annab terve õppeaasta jooksul 60 EAP-d. Selles pakutakse Itaalia suuremate kaubamärkide ja luksuskaupade tootjate ettevõtete külastusi, külalislektoreid, teadusuuringuid ning ekskursioone ja juhtimiskoolitusi. Programmi juhitakse inglise keeles. Teaduskond koosneb rahvusvahelistest spetsialistidest, kes asuvad Rooma linnas või selle läheduses.... [-]

Itaalia Rooma
Avatud registreerimine
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 aasta
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles
Swiss School of Management, Rome
Address
Swiss School of Management c/o University of Washington Rome Center Piazza del Biscione 95
00186 Rooma, Lazio, Itaalia
Koduleht
Telefon
+39 338 778 44 37