STAR Studium ArchitecturAe Florence Design School

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

ILUS MAAILMA VÄLJASTAMISEKS. Kas sa usud seda?

Meist

Kooli ainulaadne kontseptsioon tuleneb akadeemiliste loengute kombinatsioonist kursustel ja autentsete projektide koostamisest spetsialistide ja tarnijatega. Kőik, et iga päev, iga tund, maailma halvustada.

- kohapealsed kontrollid ja kohapealne kogemus - koos seminaride, laborite, tehaste ja kaupluste külastamisega. Kursused võtavad arvesse maailma olulisemate disainerite ja arhitektide tunnistusi saanud kõige olulisemate rahvusvaheliste akadeemiliste uuringute tulemusi. Peaaegu kõik uued ideed on inspireeritud kunstiteostest ja nende kunstnikest. Lisaks teaduslikele ja praktilistele tegevustele loeme koos ja arutleme tekste filosoofia, kunstnike, aktuaalsete sündmuste ja disaini ja arhitektuuri uusimate trendide kohta.

Meie ettevõte on Firenzes asuv arhitektuuri- ja disainistuudio. Valisime selle suure linna mitmel põhjusel.

Esiteks, kuna Firenze keskne asukoht võimaldab meil külastada, õppida ja töötada paljudes teistes linnades nagu Milano, Rooma ja Veneetsia, kus oleme välja töötanud tihedad töösuhted. Tegelikult pakub Firenze geograafiline asukoht kiiret ja hõlpsat juurdepääsu kõikidele Itaalia osadele.

Teiseks, sellepärast, et Itaalia rahvusvaheline disain sai alguse siin, kus kõige huvitavam ajalooline kontekst täitis tulevikuvisiooni.

Kolmandaks, kuna see on kõige emotsionaalne linn Itaalias.

Lisaks asub meie asukoht "Via degli Artisti" - linna suur kunstnike piirkond, mis on tuntud oma kunstiteoste ajaloost.

Meie kursuste eripära on see, et need ühendavad õpetamise ja rahvusvahelise töökogemuse teoreetiliste loengutega.

Meie praktikandid õpivad praktilist tööviisi ja kohapealse disainiga linnakülastuste kaudu disaini (mööbli ja interjööri) ja arhitektuuri projektide arendamisega seotud erinevaid aspekte.

Õppige seda, tehke seda

Asukohad

Firenze

Studium Architecturae Florence Design School

Telefon
+ 39 055 2692248