Loe ametlikku kirjeldust

ILUS MAAILMA VÄLJASTAMISEKS. Kas sa usud seda?

Meist

Kooli ainulaadne kontseptsioon tuleneb akadeemiliste loengute kombinatsioonist kursustel ja autentsete projektide koostamisest spetsialistide ja tarnijatega. Kőik, et iga päev, iga tund, maailma halvustada.

- kohapealsed kontrollid ja kohapealne kogemus - koos seminaride, laborite, tehaste ja kaupluste külastamisega. Kursused võtavad arvesse maailma olulisemate disainerite ja arhitektide tunnistusi saanud kõige olulisemate rahvusvaheliste akadeemiliste uuringute tulemusi. Peaaegu kõik uued ideed on inspireeritud kunstiteostest ja nende kunstnikest. Lisaks teaduslikele ja praktilistele tegevustele loeme koos ja arutleme tekste filosoofia, kunstnike, aktuaalsete sündmuste ja disaini ja arhitektuuri uusimate trendide kohta.

Meie ettevõte on Firenzes asuv arhitektuuri- ja disainistuudio. Valisime selle suure linna mitmel põhjusel.

Esiteks, kuna Firenze keskne asukoht võimaldab meil külastada, õppida ja töötada paljudes teistes linnades nagu Milano, Rooma ja Veneetsia, kus oleme välja töötanud tihedad töösuhted. Tegelikult pakub Firenze geograafiline asukoht kiiret ja hõlpsat juurdepääsu kõikidele Itaalia osadele.

Teiseks, sellepärast, et Itaalia rahvusvaheline disain sai alguse siin, kus kõige huvitavam ajalooline kontekst täitis tulevikuvisiooni.

Kolmandaks, kuna see on kõige emotsionaalne linn Itaalias.

Lisaks asub meie asukoht "Via degli Artisti" - linna suur kunstnike piirkond, mis on tuntud oma kunstiteoste ajaloost.

Meie kursuste eripära on see, et need ühendavad õpetamise ja rahvusvahelise töökogemuse teoreetiliste loengutega.

Meie praktikandid õpivad praktilist tööviisi ja kohapealse disainiga linnakülastuste kaudu disaini (mööbli ja interjööri) ja arhitektuuri projektide arendamisega seotud erinevaid aspekte.

Õppige seda, tehke seda

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise
  • Itaalia

See ülikool pakub ka:


STAR Studium ArchitecturAe Florence Design School

Uus sisekujunduse kontseptsioon. Nendele kursustele on iseloomulik, et akadeemiline teooria on kombineeritud tegelike töökohtade praktikaga. Keskendub "ilu" suurtele küsi ... [+]

Ärka üles ilu. Sisearhitektuuri uus kontseptsioon

Nende kursuste iseloomulikkus on see, et akadeemiline teooria on kombineeritud reaalse töökoha praktikaga.

Meister keskendub "ilu" suurepärastele küsimustele ja selle identiteedile disainikoostisega täiustatud meetoditega. Pärast saidi kavandamise tutvustamist laieneb kursus mitmesugustele teemadele nagu kodud, rohelised näitusepinnad, rahvusvaheline müügisalong, jätkusuutlikud kontorid ja vaimsed ruumid, mis piiritlevad ruumide, kujundite, materjalide ja kergete disainide põhjalikke teadmisi kui vahendeid meie sisemise enese ja kliendi väljendus.

Visandamine: vaata oma loovust sügavalt

Selle kursuse eesmärk on aidata meil mõista rahvusvaheliste sisekujundusprojektide põhielemente. Kujundite põhielementide kiire joonistamise abil imendame või väljendame disaini ideede olemust.... [-]

Itaalia Florence
Oktoober 2019
Inglise,Itaalia
Päevane õpe
Osakoormus
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
STAR Studium ArchitecturAe Florence Design School

Kvaliteetne arhitektuur sisaldab alati viidet ajaloolisele ja kaasaegsele globaalsele arhitektuurile. Itaalia on parim koht arhitektuuri päritolu uurimiseks ja samal ajal ... [+]

Ilu väljakutse maailmale. Kas sa usud seda?

Disainikooli uus kontseptsioon

Nende kursuste tunnusjooneks on see, et teooria on kombineeritud praktikaga tegelikel töökeskkondadel, kus iga päev, iga tund me õõnestame end ja maailma!

Rahvusvaheline arhitektuurikursus professionaalse praktika tunnistusega.

Kvaliteetne arhitektuur sisaldab alati viidet ajaloolisele ja kaasaegsele globaalsele arhitektuurile. Itaalia on parim koht arhitektuuri päritolu uurimiseks ja samal ajal avangardistliku disaini jälgimiseks hämmastavate maailmatasemel arhitektide uutes töödes.

Peale selle arendab kooli innovatiivne kontseptsioon, teooria kombineerimine reaalse rahvusvahelise tööga, mille oleme realiseerinud viies kohas maailmas, välja uue lähenemisviisi kursusele „Uuring tööle”, kus kõik loengud kehtivad otse tõelise töö seiklus koos selle keerukusega ja põnevate materjalide, ruumi, valguse, funktsioonide ja ehituse kombinatsiooniga.... [-]

Itaalia Florence
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Studium Architecturae Florence Design School