Loe ametlikku kirjeldust

Sapienza Rooma ülikooli, mis asutati 1303 by Bonifatius VIII, on üks vanimaid ülikoole maailmas ja kõrge esineja suurimad ülikoolide rahvusvaheliste pingeread.

Alates oma asutamisest üle 700 aasta tagasi, Sapienza on mänginud olulist rolli Itaalia ajalugu ja on otseselt seotud oluliste muutuste ja ühiskonna arengut, majanduses ja poliitikas. See on kaasa aidanud arengule Itaalia ja Euroopa teaduse ja kultuuri kõigis valdkondades teadmisi.

Tuleviku Sapienza algab täna tänu oma rikkaliku mineviku ja panus kogu ülikooli kogukond, mille peamiseks eesmärgiks on teadustöö, õpetamise ja haridus. Õppejõud, üliõpilased, tehnilise ja halduspersonali on osa selle kogukonna ja tänu nende vastavate oskuste ja kohustused, nad kõik kaasa oma maine ja kasvu.

Peamine campus, kujundas Marcello Piacentini, avati 1935. aastal. See asub lähedal kesklinnas, ja on suurim Euroopas - tõeline linn linnas, kus õppetegevuses on integreeritud raamatukogud, muuseumid, samuti põhjalik õpilane teenuseid. Teaduskonnad ja asutused samuti tegutsevad detsentraliseeritud kohtades eri linnaosadest. On veel kaks ülikoolides mujal Lazio.

Sapienza pakub kirevat kursuste, sealhulgas kraadi programmid, PhD kursused, 01:59 aastane erialane kursuste ja spetsialiseerumise Koolid paljudel erialadel, mida juhivad 63 Osakonnad ja 11 teaduskondades. Mis 2011-2012 õppeaastal ülikooli pidulikult School for Advanced Studies ja hindab kandidaatide põhjal haridus- teeneid, et annab õpilastele kursuste ja tegevusi, mille eesmärk on soodustada ja arendada oma suutlikkust teadus-, kultuuri- ja interdistsiplinaarse rikastamist.

See on igas mõttes teadus- ja õppetöö ülikoolis: Sapienza teostab silmapaistva teadusliku uurimistöö kõige erialadel, saavutades märkimisväärseid tulemusi nii riiklikul kui rahvusvahelisel tasandil.

Sapienza suurendab ka teadus, pakkudes võimalusi akadeemiliste globaalses mastaabis. Tänu eriprogramm külastavad professorid, paljud välismaa teadlased ja õppejõud perioodiliselt külastada University ja heidavad hariduse kvaliteeti ja teadusprogrammide.

Mõned 8000 välisüliõpilast regulaarselt registeeritud Sapienza. Lisaks sellele, Sapienza julgustab rahvusvahelist vahetust: seal on üle 1100 sissetulevate ja väljaminevate vahetusõpilased aastas, tänu mitmetele liikuvuse programme.

Missioon ja väärtused

Sapienza Ülikool Rooma on kogukonna mille peamiseks eesmärgiks on teadustöö, õpetamise ja haridus. Õppejõud, üliõpilased, tehnilise ja halduspersonali on osa kogukonnast ning tänu nende vastavate oskuste ja kohustused, nad kõik kaasa oma maine ja kasvu. Sapienza eesmärk on aidata kaasa arengule oluliselt teadmistepõhise ühiskonna kaudu teadus, kvaliteetset haridust ja rahvusvahelist koostööd. Sapienza on iseseisev organisatsioon, peamised sidusrühmad rahvusvahelises teadlaskonnas ning põhiõiguste partner sellistes valdkondades nagu kvaliteetne haridus ja teadustöö. Lisaks sellele on ka oluline osa kohaliku ja riigi majandusele.

Põhiväärtusi, mis määratlevad Sapienza identiteeti on:

Mõtte- ja teadustöö, et tagada pluralistlik kultuur ja ideid; Sotsiaalne vastutus, et teaduse ja hariduse kaasa sotsiaalse ja majandusliku arengu Itaalia ühiskonnas linnad ja rahvas; Sõltumatust, haridus-, teadus- ja organisatsiooni; Konkurents, kui ka väljaspool ülikooli süsteem; Osalemine kõik õppejõud, üliõpilased, tehniline ja haldusabi töötajad; Tihe koostöö õppe- ja teadustöö edendamiseks suurem integratsioon; Innovatsioon teaduse ja hariduse kui edaspidised investeeringuid; Läbipaistvus, eriti vahel Ülikool ja üliõpilased; Pidev parendamine kui juhtmõte on oma organisatsiooni ja juhtimine; Arendamine professionaalse suutlikkuse haridus- protsesse; Tõhus teenused üliõpilaste ja teiste kogukonna liikmete

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:


Sapienza University of Rome

ARCHMAT on 2-aastane Erasmus Munduse magistrikursus (120 Euroopa ainepunktide ülekandmise skeemi - ECTS) kolme tervikliku koolituse konsortsiumi (Evora-UE, Rooma-UNIROMA1 ... [+]

ARCHMAT on 2-aastane Erasmus Munduse magistrikursus (120 Euroopa ainepunktide ülekandmise skeemi - ECTS) kolme tervikliku koolituse konsortsiumi (Evora-UE, Rooma-UNIROMA1, Thessaloniki-AUTH) täispartnerina, 7 HEI (Avignon-UA, Palermo - UNIPA, Zaragoza-UNIZAR-ICMA, Fez-UF, Rio de Janeiro-UERJ, Torino polütehniline ülikool - POLITO ja Universidad de Burgos - UBU) ja 3 mitte-HEI uurimiskeskused (Laboratorio Jose Figueiredo / Instituto dos Museus e da Conservacao- IMC, teaduslaboratoorium MUSEI Vaticani-MV, AIANI arheoloogiamuuseum), mis pakub õpilastele arheoloogiat ja analüütilist ülevaadet eelajaloolist (megaliit) ja klassikalistest aegadest (Kreeka ja Rooma)

MIKS ... [-]
Itaalia Rome
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Sapienza University of Rome

Kultuurimälestiste kaitse teaduse ja tehnoloogia magistriprogramm rongib arheoloogia ja kaitse teaduse eksperte. Programm annab õpilastele erialaseid oskusi arheoloogia j ... [+]

Kultuurimälestiste kaitse teaduse ja tehnoloogia magistriprogramm rongib arheoloogia ja kaitse teaduse eksperte. Programm annab õpilastele erialaseid oskusi arheoloogia ja kultuuripärandi, teaduslike meetodite ja kõrgtehnoloogiliste materjalide mitmekanalüütiliseks iseloomustamiseks looduskaitse uurimisel.

6 ECTS humanitaar- ja majandushariduses (nt museoloogia, taastamisaeg ja kunstiteoste tehnikad ning kultuuripärandi seadusandlus)

Inglise keele miinimumnõue on tasemel B2 (IELTS).

[-]
Itaalia Rome
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Sapienza University of Rome

Special kraad Aerospace Engineering (Code LM-28400) eesmärk on arendada eksperdid, et neid võib kasutada täiustatud teadus- ja kosmosetööstus arenduskeskused. ... [+]

Aerospace Engineering erikursus (kood LM-28400) püüab välja arendada eksperte, kes saavad töötada kõrgtehnoloogilistes uurimis- ja kosmosetööstuse keskustes. Õpilased kogevad süsteem orienteeritud lähenemist Aerospace Engineering, mis ei ole levinud tööstuses keerukust iga allsüsteemi ajab insenerid keskenduda ühe aspekti.

Aerospace Engineering erimagister on kaheaastane programm, mis on mõeldud üliõpilastele, kellel on Itaalia magistrikraad (Laurea Magistrale) igas inseneri erialal, mis on teenitud pärast viieaastast õpingut või samaväärset kraadi välismaal. Siiski võib seda lühendada ühe aastani üliõpilastele, kellel on ülikoolilõpetaja 5-aastase ülikooliprogrammi lõpus olev lennundusarstiõpe.... [-]

Itaalia Rome
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Sapienza University of Rome

Kognitiivse neuroteaduse magistriprogramm (LM-51) pakub arusaamist kognitiivsete protsesside neuronaalsetest korrelatsioonidest ning mõistuse ja aju arengust. ... [+]

Kognitiivse neuroteaduse magistriprogramm (LM-51) pakub arusaamist kognitiivsete protsesside neuronaalsetest korrelatsioonidest ning mõistuse ja aju arengust. Inglise keeles peetava programmi eesmärk on koolitada psühholooge spetsiifilise kognitiivse puudujäägi kindlakstegemiseks, hinnata nende mõju emotsionaalsetele seisunditele ja patsiendi elu kvaliteeti ning võtta sobiv rehabiliteeriv toime.

Õpilased viivad läbi uurimis- ja muud haridusprojektid neuropsühholoogia, kognitiivse psühholoogia, psühhiobioloogia ja füsioloogilise psühholoogia valdkonnas ning võivad oma katse-väitekirja täiendada osakonna uurimislaborites või partneri laborites, sealhulgas IRCCS Santa Lucia Fondis, CNR Teadusteaduste ja Kognitiivate Instituutides ning Rakud Bioloogia ja Neurobioloogia Instituut.... [-]

Itaalia Rome
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Sapienza University of Rome

Masters programmi arengu ja rahvusvahelise koostöö - Economics Development (LM-28209) annab õpilastele arenenud arusaam erinevates valdkondades (sealhulgas sotsioloogia, ... [+]

Arengu ja rahvusvahelise koostöö magistriprogramm - Arengu majandus (LM-28209) annab õpilastele arukat arusaamist mitmesugustest valdkondadest (sh sotsioloogia, majandus, politoloogia, ajalugu ja õigus) ning vahendeid, mis on vajalikud analüüsi ja tõlgendama arengumaid iseloomustavaid sotsiaalseid, majanduslikke, õiguslikke ja institutsioonilisi kontekste.

Programm on suunatud hindamise ja juhtimise rahvusvahelise koostöö programmide poolest poliitika, majanduse, rahanduse, tervise ja õigusega.

Poliitiline ja majanduslik globaliseerumine nõuab uue ametialase arve, mis on võimeline aru saama, hindamiseks ja haldamiseks sotsiaalseid, kultuurilisi ja majanduslikke probleeme, mis ootavad meid. Pädevuse ja analüüsimiseks vajalikke vahendeid ning töötama selles kontekstis nõuab suurt multidistsiplinaarse arusaam rahvusvaheliste scenario.The magistriprogrammi keskendub meetoditega mida bi- ja mitmepoolset koostööd organisatsioonidega töötada välja programme ja rahumissioonidel.... [-]

Itaalia Rome
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Sapienza University of Rome

Masters programmi Computer Science (LM-28225) annab õpilastele üldisi teadmisi infotehnoloogia, samuti põhjalikke teadmisi mitmes konkreetsete esilekerkivate kohaldamise ... [+]

Infotehnoloogia magistriprogramm (LM-28225) annab õpilastele üldteadmisi arvutiteaduse ja põhjalike teadmiste kohta mitmes konkreetsetes väljakujunenud rakendusvaldkondades.

Õpilased magistriprogrammi saab valida ühe neljast õppekavad:

Infoteadus ja rakendused

"Information Science and Applications" õppekava annab õpilastele täieliku ülevaate Computer Science nagu õppevaldkonna ja keskendub kohaldamise Computer Science praktilisi küsimusi.

Multimeedia- ja interaktsioon

"Multimedia Computing ja koostoime" Õppekava annab õpilastele teadmisi põhiliste meetodite ja tehnikate vajalik töötlemise ja toimiksid koos multimeedia sisu (st graafika, tekst, audio ja video). Õpilased on koolitatud spetsialistid ja spetsialistid, kes suudavad projekteerida, arendada ja säilitada multimeedia süsteemid ja tarkvara.... [-]

Itaalia Rome
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Sapienza University of Rome

Mehaanikaprogrammi magistriprogramm (LM-27596) sisaldab kaheaastast mehaanikateaduse magistriprogrammi. ... [+]

Mehaanikaprogrammi magistriprogramm (LM-27596) sisaldab kaheaastast mehaanikateaduse magistriprogrammi.

Programmi eesmärk on anda noortele inseneridele arenenud kõrgharidus teadus- ja arendustegevuse projekteerimise protsesside ning uuenduslike tehniliste lahenduste väljatöötamise kaudu interdistsiplinaarse lähenemise ja probleemide lahendamise kaudu.

Õpilased võivad osaleda ka kõrgemate kursuste kestel teemadel nagu: turbo-masinate projekteerimine, energiaelektrijaamad ja taastuvenergia süsteemid, CAD-CAE meetodid, tootmissüsteemid ja operatsioonide juhtimine ning juhtimissüsteemid ja dünaamika.

Taotlejatel on eeldatavasti tugev akadeemiline taust masinaehituses (bakalaureuse kraad masinaehitus on eelistatud) ja arenenud teadmised matemaatika ja füüsika.... [-]

Itaalia Rome
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Sapienza University of Rome

Fashion Magistrikraad (LM-65) valmistab ette õpilasi moodi maailmas kõrgetasemeliste ülesannete täitmisel, samuti suhteid kujutav kunst, kommunikatsioon ja meelelahutus, ... [+]

Tööriistad inimeste, ajalooliste ja kultuuriliste mõjude analüüsimiseks, mis mängivad riide tootmisel, kasutamisel ja turustamisel nii ajaloolist kui antropoloogilist sümboolikat ja ettevõtluse turu dünaamikat. Suhtlemisoskus, keeleline ja tehnoloogiline meedia, teadmiste omandamise ja edastamise süsteemid; Moodatööstuse ajalugu ja riided. [-]
Itaalia Rome
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Sapienza University of Rome

Andmeteaduse magistriprogramm (LM-28176) on uus programm, mida õpetatakse täielikult inglise keeles. ... [+]

Andmeteaduse magistriprogramm (LM-28176) on uus programm, mida õpetatakse täielikult inglise keeles. See on i3Si teaduskonna ühine algatus, mis ühendab nelja osakonna teadmised:

Informaatika (DI) Computer Science (DIAG) Infotehnoloogia, Elektroonika ja telekommunikatsioon (dieet) Statistika (DSS)

Olemasolevate andmete - ja selle töötlemiseks väljatöötatud uue tehnoloogia - märkimisväärne suurenemine nõuab kombineeritud multidistsiplinaarset lähenemist, et kujundada üldine strateegia andmete muutmiseks kasulikuks teabeks.

Võtmekomponendid arendamisel edukas strateegia sisaldama andmeid manipuleerimise ja visualiseerimine, suurte arvuti-, statistilist modelleerimist, õppimise meetodeid ja algoritmilise mõtlemise.... [-]

Itaalia Rome
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Sapienza University of Rome

Magistrikraad Arhitektuurikaitses on 2-aastane programm, mida õpetatakse täielikult inglise keeles Sapienza University of Rome . See on samaväärne Itaalia pealkirjaga "La ... [+]

Arhitektuuri magistriprogrammi (konserveerimine), mis keskendub peamiselt Itaalia arhitektuuripärandile, eesmärk on koolitada õpilasi konsolideerima ja säilitama olemasolevat arhitektuurilist ja keskkonnapärandit ning töötama välja kvaliteetseid projekte, mis võtavad arvesse uute projektide, keskkonna ja keskkonna vahelist seost. ajaloolisi aspekte.

Programm koondab erinevaid teadusharusid, sealhulgas humanitaarteadusi ja tehnilisi-teaduslikke teemasid, et valmistada õpilasi üles töötama arhitektidena, kellel on konkreetseid oskusi ehitusprotsessides ja olemasolevate struktuuride säilitamisel. Eelkõige kaheaastane programm süveneb sügavamalt bakalaureusekraadiga omandatud põhipädevustele ja käsitleb:... [-]

Itaalia Rome
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Sapienza University of Rome

Maailma ülikooli pingeread tunnistavad Sapienza füüsika osakonna tipptaset ning meie õpetamise ja laboratoorse väljaõppe kvaliteeti. ... [+]

Maailma ülikooli pingeread tunnistavad Sapienza füüsika osakonna tipptaset ning meie õpetamise ja laboratoorse väljaõppe kvaliteeti. [-]
Itaalia Rome
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Sapienza University of Rome

AtoSiM on kaheaastane füüsika- või keemia magistriõpe, mis keskendub füüsikaliste, keemiliste ja biomolekulaarsete süsteemide arvutiimuleerimisele. ... [+]

AtoSiM on kaheaastane füüsika- või keemia magistriõpe, mis keskendub füüsikaliste, keemiliste ja biomolekulaarsete süsteemide arvutiimuleerimisele. AtoSiMi haldab ühiselt:

Ecole normale supérieure de Lyon, Prantsusmaa Universiteit van Amsterdam, Holland Vrije Universiteit Amsterdam, Holland Roma Università degli studi, "la Sapienza", Itaalia

See kaheaastane kraad annab kõrgel tasemel kvalifikatsiooni kiiresti arenevas arvuti-modelleerimise alal füüsikaliste, keemiliste ja bio-molekulaarteaduste valdkonnas. See väga integreeritud kursus hõlmab kõiki tehnikavõimalusi: alates kvantmehaanilistest atomistika kirjeldustest kuni jämedateralise mesoskoopiliste mudeliteni. Spetsiifiliste rakendusvaldkondade hulka kuuluvad kondenseeritud aine ja statistiline füüsika, keemia, füüsikaline keemia, materjaliteadus ja teoreetiline bio-molekulaarteadus. Õppekava on jagatud neljaks osaks. Kõik õpilased järgivad kursusi esimesena Amsterdamis, seejärel Roomas ja lõpuks Lyonis, et saada kolmekordne diplom. Neljas semester on pühendatud uurimistööle laborites kas Amsterdamis, Roomas, Lyonis või ühe meie 21 täiendavast partnerist. Õpilased saavad kolmekordset kraadi. Magistrikraadi vastuvõtmise otsustab akadeemilise pädevuse alusel iga partnerasutuse esindajatest koosnev valikukomisjon. ... [-]

Itaalia Rome Holland Amsterdam Prantsusmaa Lyon  + 2 Rohkem
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Oktoober 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Sapienza University of Rome

Nanotehnoloogia inseneri magistrikraadi programm rongib insenere Nanotehnoloogia baasil asuvate keerukate süsteemide kavandamise, arendamise ja kontrolli eest. ... [+]

Nanotehnoloogia inseneri magistrikraadi programm rongib insenere Nanotehnoloogia baasil asuvate keerukate süsteemide projekteerimisel, arendamisel ja kontrollimisel. Alustades inseneri põhiastmest, tutvustatakse õpilastele põhinõudeid, mis on vajalikud nanoskaalal töötavate süsteemide loomiseks, eesmärgiga kujundada ja iseloomustada mikro- ja nano-seadmeid.

[-]
Itaalia Rome
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Sapienza University of Rome

Masters of Science in Engineering Tehisintellekt ja robootika (LM-28224) eesmärk on anda õpilastele teadmisi ja oskusi, et kavandada ja rakendada tehisintellekti ja robot ... [+]

Kunstliku luure ja robootika inseneriteaduste magister (LM-28224) eesmärk on anda õpilastele teadmisi ja oskusi kavandada ja rakendada tehisintellektoreid ja robotsüsteeme ning interdistsiplinaarseid oskusi, mis on vajalikud keerukate projektide ja nende mõju ühiskonnale.

Arvutitehnika on üks kõige kiiremini kasvavaid valdkondi ja pakub piiramatuid võimalusi peaaegu igas valdkonnas. Õpilased õpivad:

Disain ja arendada arenenud teadmistepõhise ja multi-agent tarkvara süsteemid; Disain ja arendada robotsüsteemide teenuste ja tööstuslikes rakendustes, sealhulgas ohutuse ja turvalisuse, ruumi, kodu, vanurite hooldus, meditsiin; Disain ja arendada arvuti animatsioon s... [-]
Itaalia Rome
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Sapienza University of Rome

Product Designi magistriprogramm on stuudioprogramm, mis võimaldab õpilastel uuendada oma oskusi. ... [+]

Product Designi magistriprogramm on stuudioprogramm, mis võimaldab õpilastel uuendada oma oskusi.

Kandidaadid peaksid olema huvitatud disaini, tehnoloogia, kultuuri ja äri integreerimisest. Programm julgustab loovat mõtlemist ja kriitilist mõtlemist kui põhilisi projekteerimisvahendeid uute objektide ja ideede väljatöötamiseks, et parandada inimeste elu.

Eelkõige innustab ja õpib tootearenduse magistriõppe üliõpilased:

Avastage uusi kultuurikeeleUue tehnoloogia ja materjalide katsetamineUute kontseptsioonide väljatöötamineSuhelda erinevate teadmiste vormidegaKoostöö rahvusvaheliste firmadegaElagu mitmekultuurilises keskkonnasTutvuge loominguliste inimestega... [-]
Itaalia Rome
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Sapienza University of Rome

Geneetiliste haiguste diagnoosimise ja ravimisega seotud geneetiliste ja molekulaarsete mõistete mõistmine; ... [+]

Geneetiliste haiguste diagnoosimise ja ravimisega seotud geneetiliste ja molekulaarsete mõistete mõistmine; [-]
Itaalia Rome
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Sapienza University of Rome

Ruumi ja Astronautical Engineering Masters programm (LM 20) annab õpilastele spetsiifilisi oskusi, mis on seotud kosmosemissioon planeerimise ja analüüsi ja disaini kande ... [+]

[-]
Itaalia Rome
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Sapienza University of Rome

Transpordisüsteemide inseneriteaduse magistriprogramm (LM-27592) annab õpilastele teadmisi ja vahendeid, mis on vajalikud mitmesuguste transpordisüsteemide ja nende kompo ... [+]

Transpordisüsteemide inseneriteaduse magistriprogramm (LM-27592) annab õpilastele teadmisi ja vahendeid, mis on vajalikud mitmesuguste transpordisüsteemide ja nende komponentide planeerimise, programmeerimise, käitamise ja jälgimisega seotud tegevuste juhtimiseks.

Eriti õpilased omandavad teadmisi ja meetodeid, et:

Optimeerida infrastruktuuri ja teenuste jaoks maantee-, raudtee-, õhu- ja merel; Design transpordi süsteemide ja nende osade, näiteks: infrastruktuuride, teenuste, sõidukeid, terminale ja taimed; Mudel sõidukite liikumise kohta multimodaalne võrgud liikuvuse parandamiseks inimeste ja kaupade, nõudluse ja pakkumise koostoime ja tasakaalu arvutamisel; Desi... [-]
Itaalia Rome
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Sapienza University of Rome

Euroopa õpingute magistriprogrammi (LM-90) eesmärk on koolitada kõrgetasemelisi spetsialiste, kes töötavad rahvusvahelises raamistikus ja üha enam globaalses majandus- ja ... [+]

Euroopa õpingute magistriprogrammi (LM-90) eesmärk on koolitada kõrgetasemelisi spetsialiste, kes töötavad rahvusvahelises raamistikus ja üha enam globaalses majandus- ja õiguslikus kontekstis, mis arenevad Euroopa integratsiooni protsessi kaudu.

Programm annab üliõpilastele arenenud teadmisi ja oskusi metoodikate, kultuuriliste aspektide ja kutsenõuete osas, mis võimaldavad neil töötada välja esialgseid lahendusi õiguslikele, majanduslikele, sotsiaalsetele ja ajaloolistele küsimustele, mis tekivad uutes Euroopa ja rahvusvahelistes stsenaariumides.

[-]
Itaalia Rome
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Sapienza University of Rome

Majandusteaduse magistriprogramm majanduses (LM-28676) annab õpilastele vahendid, mis on vajalikud majanduslike mehhanismide, finantsturgude ja -organisatsioonide analüüs ... [+]

Majandusteaduse magistriprogramm majanduses (LM-28676) annab õpilastele vahendid, mis on vajalikud majanduslike mehhanismide, finantsturgude ja -organisatsioonide analüüsimiseks ning üksikisikute ja institutsioonide mikro- ja makromajandusliku käitumise prognoosimiseks.

Programm algab muidugi töö eesmärk on kindlustada ja parandada õpilaste teadmisi majanduspoliitika ja poliitökonoomia. Seejärel keskendutakse pöördub konkreetsete aspektide majanduslikud uuringud ja puudutavates küsimustes kvantitatiivset metodoloogiat, sotsioloogia, õigusteaduse ja ettevõtluse uuringuid.

Eelkõige magistriprogrammi Täpsem Economics eesmärk on arendada majanduslikku teadlased, kes saab:... [-]

Itaalia Rome
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Sapienza University of Rome

Lisaks on õpilastel õppida ka energiasüsteemi lõimumist, eriti seoses energiatõhususe ja linnapiirkonnas ja kontseptsiooni smart linnades. Konkreetsed moodulid mure tuum ... [+]

Lisaks on õpilastel õppida ka energiasüsteemi lõimumist, eriti seoses energiatõhususe ja linnapiirkonnas ja kontseptsiooni smart linnades.

Konkreetsed moodulid mure tuumaenergia süsteemid. Põhialuste aatomi ja tuumafüüsika on uuringud, samuti tehnoloogiliste lahenduste reaktorid, tuumajaamade ja uue põlvkonna koosseisudes. Erilist tähelepanu pööratakse seonduvat riski hindamise ja kontrolli, ohutusnõudeid ning jäätmekäitlus materjali.

[-]
Itaalia Rome
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Sapienza University of Rome

Juhtimisinstrumentide magistriprogramm (LM-26651) annab üliõpilastele interdistsiplinaarse ja metoodilise lähenemise, mis sobib väga paljudele üliõpilastele infotehnoloog ... [+]

Juhtimisinstrumentide magistriprogramm (LM-26651) annab üliõpilastele interdistsiplinaarse ja metoodilise lähenemise, mis sobib väga paljudele üliõpilastele infotehnoloogia, tööstuse inseneriteaduse, infotehnoloogia, matemaatika või füüsika esimese astme kraadiga.

Programm tutvustab õpilastele põhilisi meetodeid automaatse kontrolli, sealhulgas:

Modelleerimine ja identifitseerimise dünaamilised süsteemid; Mõõtmine töötlemise ja on-line filtreerimine andurite andmeid; Kasuta tagasiside stabiliseerida protsessi käitumise ja optimeerida selle tulemuslikkust; Integreeritud automaatne juhtimissüsteem disain.

Need mõisted kehtivad laia inseneri valdkondades ja on sageli vajalik, et võimaldada suhtlemist teiste tehnoloogiate täiustatud rakenduste nii tööstuses kui ka automaatika.... [-]

Itaalia Rome
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Sapienza University of Rome

Masters programmi Engineering in Computer Science (LM-28223) eesmärk on arendada tarkvaratehnika spetsialiste ja teadlasi nii teoreetilisi ja praktilisi teadmisi infosüst ... [+]

Infotehnoloogia inseneri magistriprogrammi (LM-28223) eesmärk on arendada tarkvaratehnika spetsialiste ja teadlasi nii teoreetiliste kui ka praktiliste teadmistega infosüsteemidest.

Programm käsitleb arvuti riistvara ja tarkvara uurimist, projekteerimist ja arendamist ning pakub projektijuhtimist ja juhtimisoskusi, mis on vajalikud inseneritööks

Üksikasjalikumalt annab informaatikateaduse magistrikraad õpilastele võimaluse rakendada oma teadmisi arvutisüsteemi disaini kõigile aspektidele. See sisaldab:

Nimetage parima disaini, haldamine ja hooldus lahendusi IT süsteemide ja rakenduste; Custom-sobitada ja rakendada uuenduslikke IT arhitektuuri ja põhinevad arenenud tehnoloogia; Kujutada ja kujundada innovatiivseid IT tooted; Disain, arendada ja juhendada IT strateegiad organisatsioonid; Disain, arendada ja teostada järelevalvet koostöös teiste spetsialistide, spetsiaalselt arendatud rakendusi (nt robootika, telekommunikatsiooni ettevõtte juhtkond). ... [-]
Itaalia Rome
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Sapienza University of Rome

Masters of Science Programme in Business Management (LM-28234) eesmärk on anda õpilastele teadmisi, oskusi ja oskusteavet, mis on vajalik juhtimis- ja ettevõtlusoskuste r ... [+]

Ettevõtte juhtimise magistriprogrammi (LM-28234) eesmärk on anda õpilastele teadmisi, oskusi ja oskusteavet, mis on vajalik ettevõtete ja ärikonsultantide juhtimis- ja ettevõtlusrollideks.

Programm ühendab põhi- ja läbivat teadmisi ja annab õpilastele inter-funktsionaalne ning ettevõtliku perspektiivi, et valmistada neid ette juhtide rollid.

Õpilased võivad taotleda ka kaks kraadi programm: esimesel aastal Regent University, Londonis, teisel aastal Roomas Sapienza Ülikoolis.

Õpilased omandavad:

Põhjalikud teadmised juhtimise, majanduse, matemaatika, statistika ja õiguse Probleemilahendamise oskused Erivolituste valitsemises, turunduse ja jätkusuutlikkust ... [-]
Itaalia Rome
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Presentation Sapienza University of Rome