Loe ametlikku kirjeldust

Politecnico di Milano on Itaalia riiklik teaduslik-tehnoloogiline ülikool, mis asutati 29. novembril 1863 Milanos "Kuningliku Kõrgtehnoloogia Instituudi" nime all. Tema uurimis- ja teadusvaldkonnad hõlmavad inseneriteadust, arhitektuuri ja disaini. Politecnico annab välja akadeemilise kraadi, erialase kraadi ja teadustöö doktoriõppe ning on mitmete doktorikursuste ja ülikoolide meistrite koha. Praegu on ülikoolis umbes 36 000 õpilast.

QS World University edetabeli 2015. aasta väljaanne, mis on üks kõige mainekamaid ja tuntumaid rahvusvahelisi ülikoole, asetab Politecnico di Milano maailma viiekümne parima ülikooli hulka, eelkõige määrab, et tsiviilehituse inseneri valdkonnas ja Disainiala, Politecnico di Milano asub vastavalt järgmisele:

- ITAALIA: 1. koht (tsiviilehituse tehnika) 1. koht (disain)
- EUROOPA: 4. koht (tsiviilehituse tehnika) 4. koht (disain)
- MAAILM: 13. koht (tsiviilehituse tehnika) 11. koht (disain)

Fernando Meloni / Unsplash

traditsioon

Kultuuriline taust:
Itaalias on umbes kaks kolmandikku maailma kunstipärandist, see on kahe tuhande aasta pikkune juhtpositsioon tänapäeva Euroopa tsivilisatsioonide ajaloos ja kultuuris. See on riik, mis sisaldab ajaloolisi ja praeguseid tippsaavutusi arhitektuuri- ja inseneritööde valdkonnas. Milano polütehnikumi arhitektuuri- ja inseneriteaduskonnad on säilitanud ja üleantud need erialad alates 1863. aastast kuni tänaseni, katkematult.


Majanduslik taust:
Milano on Lombardia pealinn, mis on üks Euroopa majanduslikult tähtsamaid piirkondi; nendel aastatel räägime "uuest renessansist Milanole". Juba üle sajandi on see stabiliseerinud oma majanduslikku ja tootlikku rolli, muutudes Itaalia suurimaks finantsturuks, samuti maailma ühe maailma moe- ja disainipealinnaks ning Expo 2015 koduks. Tootmiskvaliteet, mis on kogu Itaalia jaoks veelgi olulisemaks muutunud kui 2008. aasta ülemaailmne finantskriis mõjutas tugevalt meie riigi majandust ja tööturgu. Tänapäeval otsivad ettevõtted rohkem kui kunagi varem spetsialiseerunud töötajaid, kes suudavad organisatsioonile koheselt ja konkreetselt kasu tuua: me räägime "tööalast konkurentsivõimet" ja "tööalastest oskustest".


Geograafiline taust:
Itaalia kesksus Vahemeres ja selle piklik kuju, millel on erinevad kliima-, keskkonna- ja seismilised tingimused, on väljakutsed diferentseeritud ja uuenduslike inseneri- ja arhitektuurilahenduste jaoks.
Matteo Raimondi / Unsplash

innovatsioon

Eelnevalt kokku võetud tingimused ja koolijuhtimise tahe võimaldavad paigutada F.lli Pesenti magistrikooli koolitusvahendiks, mis suudab ületada lõhe ülikoolihariduse ja kutsealade innovatsiooni vahel, eriti ehituses ja infrastruktuuri.

Inseneri- ja arhitektide kutseala rahvusvahelistumine pakub väljakujunenud väljakutseid, mis tulenevad disainivalikutest, kus inseneri- ja arhitektuuritöö peab olema optimaalne erinevate võimalike võimaluste vahel, vahel nende omavaheline vastuolu.

Kool, tänu pidevale koostööle akadeemiliste ringkondade, tuntud tootjate ja spetsialistide vahel, võimaldab magistriõpilastel silmitsi seista kõigi suurte Itaalia ja rahvusvaheliste projektide aspektidega alates kinnisvarainvesteeringute ehitusplatsile eelneva teostatavusuuringust, puudutades kõik projekti etapid, jõudes ehitatud hoone juhtimisse.

Kooli iseloomustavat innovatsiooni saab lugeda 8 magistrikursuse (kõik avatud ka kolmeaastastele lõpetajatele ja välisüliõpilastele) pakkumises, mis on aktiveeritud järgmise väljaande 2016 - 2017 jaoks ka ONLINE. See võimaldab kooli haridustraditsioonil jõuda õpilasteni üle kogu maailma, võimaldades neil kursis hoida ja osaleda Politecnico di Milano magistriõppes, ilma et oleks vaja liikuda ja ilma oma tegevuse katkestamata. Alates AY 2014-2015 on F.lli Pesenti magistrikool laiendanud oma koolituspakkumist, käsitledes ka neid, kes soovivad professionaalselt kursis hoida, ilma et nad sooviksid terve aasta jooksul kohustusi teha. Seetõttu pakub kool erinevatele valdkondadele, mis kuuluvad selle juurde, 4-kuulised spetsialiseerumiskursused ja ühise kalanduspoliitika kursused, mis tunnustavad inseneridele ja arhitektidele mõeldud kutseõppe krediite. Lisaks on asjakohane ka MOOC-orienteeritud ASP (Advanced Study Program), mis väga madala hinnaga võimaldavad teil jälgida kõiki magistrikraadi õppetunde täielikult internetis ja ilma vajaduseta pühendada lõputöö kirjutamiseks palju aega. Lisaks kursustele, mis on korraldatud juhtivate ettevõtetega nagu Autodesk, Oracle ja Siemens. Ja partnerlused Adecco ja Manpoweriga.Fernando Meloni / Unsplash

Kokkuvõttes

F.lli Pesenti magistrikooli eesmärk on luua "tööalast konkurentsivõimet", pakkudes inseneridele ja arhitektidele erialaseid ja uuenduslikke oskusi projektijuhtimise, energiakorralduse, BIM haldamise, seismilise inseneri, kohtuekspertiisi ja jätkusuutlikkuse valdkonnas.

Kõik F.lli Pesenti magistriõppes osalevad inimesed töötavad eesmärgiga muuta meie kool võrdlusaluseks nii riiklikul kui rahvusvahelisel tasandil tööalase konkurentsivõime loomiseks tsiviil-, ehitus- ja infrastruktuurivaldkonnas.

Tänapäeval vajavad just ehitusettevõtted, insenerifirmad ja professionaalsed ettevõtted just neid: spetsialistid, kes suudavad väärtust kohe luua, tõhusalt ja konkreetselt.

Suure itaalia ja rahvusvahelise teose paljude koostööpartnerite tuntus ja kohalolek erinevates viisides on meie Meistrite elujõud; üliõpilasi sisestatakse ja juhitakse aktiivselt nendes projektides, mille arvukad probleemid on ainulaadne väljaõpp, et koolitada spetsialiste, kes on liidust teadlikud, tulevase valitseva klassi jaoks hädavajalikud ja tänapäeval hädavajalikud ülikoolide koolituse ja tehnoloogia-professionaalse innovatsiooni vahel.

Kooli magistriõpe on üha enam tunnustatud ja tunnustatud ülikoolis välismaailmas. Õpilased saavad enne magistriõppe lõpetamist professionaalseid pakkumisi; Kooli sekretariaadis kasvab pidevalt magistrikraadiga inseneride ja arhitektide ametialaste ametikohtade pakkumine.

Programmide õpetamise keel:
  • Itaalia

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Politecnico di Milano - Master School F.lli Pesenti

See magistrikursus pakub täiendõpet BIM-i juhtidele, kes õpivad tegelema igasuguste ja suurusega integreeritud projektidega. Kursus annab põhjaliku ülevaate BIM-i keskkon ... [+]

See magistrikursus pakub täiendõpet BIM-i juhtidele, kes õpivad tegelema igasuguste ja suurusega integreeritud projektidega. Alustades Euroopa Parlamendi lähenemisviisist hangetele (Euroopa Liidu riigihangete direktiiv, EUPPD) ja BIM-i protseduuride juurutamisele ehitustööde kavandamisel, mida EL on finantseerinud alates 2016. aastast, pakub kursus määruste põhjalikku mõistmist, andmetöötlus ja võtmerollid BIM-keskkonnas ning satuvad seejärel paljudesse praktilistesse rakendustesse. Nii teoreetilised kui ka praktilised teadmised võimaldavad õpilastel kõige laiemalt kasutatava tarkvara abil hallata integreeritud projekte.

Rohkem kui 20 erinevat tarkvara illustreerivad kolm tarkvaramaja, millega oleme koostööd teinud: Autodesk, Bentley ja Harpaceas. Põhikoolitusel on suur rõhk parendamisvõimalustel hankefaasis, projekti valideerimisel, häirete kontrollimisel ja töö edenemisel. Erilist tähelepanu pööratakse juhtumianalüüsidele ja kodutöödele. Haridustee on suunatud integreeritud projektide juhtimiseks kasutatavate BIM-i vahendite suunas.... [-]

Itaalia Milano
Märts 2020
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles
Politecnico di Milano - Master School F.lli Pesenti

Master pakub võimaluse kuulsas ettevõttes laval (550 töötundi): paljud suured peatöövõtjad, inseneribürood ja tootjad on meile juba kinnitanud, et oleme väga huvitatud tö ... [+]

Kaptenit pakutakse nii ülikoolilinnakus kui ka veebis. See pakub võimaluse lavale (550 töötundi) mõnes tunnustatud ettevõttes: paljud suured peatöövõtjad, inseneriettevõtted ja tootjad on meile juba kinnitanud, et oleme väga huvitatud tehnikute töölevõtmisest, kes on varustatud kaptenile pakutavate oskustega. .

Koolituse eesmärgid

Itaalia ja välisriikide kõige olulisemate peatöövõtjate seas on üha olulisem vajadus tehnikute (inseneride ja / või arhitektide) järele, kes saavad lepingute ja nõuete haldamise oskuseks ning kes suudavad läbi viia viivituste analüüsi vastavalt kehtestatud rahvusvahelistele standarditele. Meie üleilmastunud maailm nõuab, et nõuete, ehituslepingute ja vaidluste haldamisega tegelevad spetsialistid oskaksid lahendada keerulisi tehnilisi küsimusi ja samal ajal olla kursis kõigi asjassepuutuvate juriidiliste aspektidega. Spetsialistidel, kellel on tehniline taust, on ülioluline tutvuda mängureeglitega rahvusvahelisel areenil.... [-]

Itaalia Milano
Võta kooliga ühendust
Inglise,Itaalia
Päevane õpe
550 tunde
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles

Paola Ronca direttrice della Scuola Master Flli Pesenti

Address
Piazza Leonardo da Vinci, 32
20133 Milano, Lombardia, Itaalia