Loe ametlikku kirjeldust

Global Õpilased

Rooma ülikoolis Jaani Ülikool värbab mitmekesine, rahvusvaheline üliõpilaskonna. Õppimine välismaal Roomas võimaldab õpilastel valmistuda maailmaareenil; õppida rahvusvahelist äri ja poliitiliste teemadega; osaleda praktikakohti ÜRO agentuurid, valitsusväliste organisatsioonide (VVOd) ja saatkondade; läbilöömiseks mugav ja toetav akadeemilise keskkonna; nautida uusi kogemusi; ja kasvatada elukestva sõprussuhteid teiste õpilastega üle kogu maailma.

Global võimalused

Et valmistada õpilasi edu ülemaailmsel turul, Jaani pakub tõeliselt rahvusvaheline akadeemiline kogemus. Meie õpilased on ka julgustada õppima meie ülikoolilinnakud New York. Kõik muidugi pakkumisi New York ülikoolilinnakud on avatud lõpetanud õpilane Rooma. Lisaks USA rahalise abi ja stipendiumi fondidesse Roomas nagu nad teevad meie New York ülikoolilinnakud.

Selle Metropolitan University, Jaani on lahutamatu osa New York City lihtne juurdepääs kaubandusliku ja kultuurilise ressursside Manhattan. Õpilased otsivad globaalse perspektiivi, elavad ja õpivad NYC on suur hariduslik ära.

Meeskonnatöö ja juhtimine

Edukad ettevõtted ja organisatsioonid kasutavad meeskonnad üksikisikute otsida lahendusi probleemidele. Jaani lõpetajate saavutada edu, sest nad õpivad töötama meeskonnas orienteeritud keskkond, kus õpilased erineva professionaalse taustaga koostööd teaduskonna mõista ja lahendada ettevõtlusega seotud probleeme.

Programmide õpetamise keel:
Inglise

See ülikool pakub ka:

MA

St. John's University, Rome Campus

33-krediidi MA programm pakub põhjaliku uuringu institutsioonide, teooriate ja poliitiliste protsesside rahvusvahelise valitsused ja organisatsioonid. Kui programm, mis o ... [+]

Teeni oma Master of Arts kraadi riigiteaduste koos kontsentratsiooni rahvusvahelistes suhetes Jaani ülikooli ilus Rooma ülikoolis, mis pakub mitmekesist rahvusvahelist üliõpilaskonna. Õppimine välismaal Roomas võimaldab teil valmistada ennast rahvusvahelisel areenil; õppida rahvusvahelist äri ja poliitiliste teemadega; osaleda praktikakohti ÜRO agentuurid, valitsusväliste organisatsioonide (VVOd) ja saatkondade; läbilöömiseks mugav ja toetav akadeemilise keskkonna; nautida uusi kogemusi; ja kasvatada elukestva sõprussuhteid teiste õpilastega üle kogu maailma. Nagu aspirandina Rooma ülikooli, siis on parim nii maailmad: võimalus teenida kraadi Ameerika ülikooli elades suur Euroopa keskel valitsuse, poliitika, rahvusvaheliste organisatsioonide ja rahvusvahelised korporatsioonid.... [-]

Itaalia Rome
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles