Università Cattolica del Sacro Cuore (UCSC)

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Università Cattolica del Sacro Cuore on suurim eraülikool Euroopas hooplemine üle 41 000 üliõpilast üle 12 kooli.

Cattolica eristab ise oma multidistsiplinaarse õppekava, tööstus sidemed ning tugeva rahvusvahelise tähelepanu. Peale meie 200+ Itaalia programme, pakume bakalaureuse-, magistri-, suvel ja semestri programmi inglise keeles, Keskendudes majanduse, meditsiini ja kirurgia, ettevõtluse, juhtimise, rahvusvaheliste suhete ja turunduse. Pakume ka osaline, tulemuspõhine stipendium võimalusi rahvusvahelistele üliõpilastele.

Milan on koduks Cattolica suurim campus, Asub rabavalt ilus keskaegne hoone linna südames. Autor elavad ja õpivad Milanos, oma pideva voolu rahvusvaheliste ettevõtete ja investeeringute, meie õpilased on ideaalsel positsioonil, et praktikas omandatud teadmisi õppetöös kasutamise ajal oma keeleoskust ja kultuurilisi pädevusi.

Uimastamise linna Rooma on koduks Cattolica rahvusvaheliselt tunnustatud School of Medicine ning Surgery. Nelikümmend kolm Õppejõud on loetletud seas Top Itaalia teadlased. Kool on liitunud Policlinico Gemelliä Ülikooli Kliinikum, esikohal arvu riiklike mittetulundusühingute kliiniliste uuringute ja kolmanda mittetulundusühingute narkootikumide experimentations läbi. Samuti on esimene Itaalia oncologic haiglasse ravitud patsientide arv.

Suurepärane preparaat on viinud Tasumata Vilistlased nii era- kui ka avalikus sektoris. Praeguseks saame loota kolm peaministrid, mitu Ministrite erinevaid ametikohti, samuti peadirektoriga juhtivad ettevõtted nagu ENI, Trussardi ja Louis Vuitton.

Õppimine Cattolica on õppida ülikoolis, kus rikkust akadeemilisi programme ja stabiilsuses akadeemiliste standardite, on kaasnenud suursugusust meie hooned ja samuti muljetavaldav kohtades.

Cattolica on kui suur mõtetes ühendada. Kus entusiasmi vastab innovatsiooni. Kus pühendumus loob tulemusi.

international.inquiry@unicatt.it

Asukohad

Milano

Catholic University of the Sacred Heart

Address
20123 Milano, Lombardia, Itaalia
Telefon
+39 02 72341

Milano

Catholic University of the Sacred Heart

Address
20123 Milano, Lombardia, Itaalia
Telefon
+39 02 72341

Rooma

Università Cattolica del Sacro Cuore - Facoltà di Medicina e Chirurgia

Address
Largo Francesco Vito, 1, Roma, Italy Rooma, Lazio, Itaalia
Telefon
+39 06 30151